Jump to content

Spierdolone bitwy ratingowe

• Please log in to reply
24 replies to this topic

Robert_Lewandowski_ #21 Posted 06 January 2019 - 11:06 AM

Sergeant

• Player
  • 22207 battles
  • 250
  • [O_H]

W tym sezonie bitew punktowanych zmienili ilość przyznawanych punktów. Dostajemy i tracimy chyba 2 razy więcej punktów niż w poprzednim sezonie. Łatwiej będzie wbić platynową lub diamentową ligę. W tamtym sezonie maksymalnie po kalibracji można było dostać chyba 3700 pkt. Myślę, że w tym sezonie wbicie diamentowej ligi będzie miało taką samą trudność jak wbicie platynowej ligi w poprzednich sezonach. Teraz będzie łatwiej.

Zobaczcie - jakiś gracz po skalowaniu (10 bitew) otrzymał 4500 pkt:

Spoiler

Edited by Robert_Lewandowski_, 06 January 2019 - 06:47 PM.

Sierzant85 #22 Posted 11 January 2019 - 10:22 AM

Lance-corporal

• Player
  • 25618 battles
  • 62
Zgadza się w bitwie gdzie zdobyłem emke wpadło 70 ptk. Po 10 bitwach z platyny rzuciło mnie na 2,8k ptk bo niestety mm nie był tak łaskaw przywrócić mnie do platyny i losował mnie z graczami, którzy nie za bardzo wiedzieli czy grają w czołgi czy simy. Zresztą przebijając się przez ponad 1000 ptk w górę zauważyłem, że algorytm satyszfakszon jesy dość odczuwalny w bitwach punktowanych. Grając najlepiej jak tylko mogę niestety po serii wygranych w końcu losuje mnie z totalnymi amebami i całe szczęście swój dmg nabije i nie tracę tak dużo ptk po przegranej. Heroiczne bitwy dają ptk na plus więc mimo przegranej jest to dobre rozwiązanie. MM czasem już przesadza gdy gram na poziomie 3.9k ptk dorzuca mi z przypadku gracza 2.5 ptk z wr 42% który widocznie osłabia drużynę w grze ale na to nic się nie poradzi tak ten syf został stworzony żeby taka ameba kiedyś też wygrała. Nie wiem czy wierzyć w jakieś teorie spiskowe ale gdy mamy przegrać bitwę to się czuje i nagle nie jesteśmy w stanie przebić pancerza gdzie zazwyczaj normalnie wchodzi lub na pełnym skupieniu celownika pocisk poleci w miejsce gdzie jest minimalny prześwit i rng wybierze akurat tak bezsensowny przelot żeby tylko nie zadać obrażeń przeciwnikowi. Znikające pocisku to już chyba standard. Szybko z ręki nagrałem dwie sytuacje z dziś grając E4. Strzelając po 600 dmg nie ukrywam, że irytują mnie dziwne chybienia i znikanie pestek. https://www.youtube....eature=youtu.be

imaculata #23 Posted 11 January 2019 - 11:06 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 4561 battles
  • 114
  • [_PSW_]
Kompletna strata czasu, zagrałem 3 i wszystkie w plecy. Szkoda się tym zajmować, bo to jeszcze większy kit niż randomy.

Edited by imaculata, 11 January 2019 - 12:47 PM.

Sierzant85 #24 Posted 12 January 2019 - 01:36 PM

Lance-corporal

• Player
  • 25618 battles
  • 62

I tak MM wrzuca mi pomidory do bitwy i czasem uda się wygrać tylko trzeba nabić 2x więcej dmg niż przeciętny gracz i pozostać żywym.wo1.jpg

Rozumiem, że mm wrzuca do niższych ptk gdy dłużej czekamy ale przed tą bitwą jak i po niej normalnie grałem ze średnią 3.9k-4k ptk. Chyba już każdy przyzwyczaił się do rozwiązań WG. Tu udało mi się wygrać ale są takie bitwy gdzie co byś nie zrobił to i tak przegrasz. Zastanawia mnie dlaczego ci słabsi gracze wybierają na bitwy rankingowe takie czołgi jak Leopardy PTK lub Leo X tier i latają bezmyślnie gdzie większość gra na wieże i nie wychyla się bezmyślnie a tan leci zbierze porcję He i ende. Rozumiem tych doświadczonych którzy szybko zajmą pozycję i mądrze spotują takimi Leo czy Bc ale jaki jest sens brać czołg i psuć innym zabawę? Oczywiście w garażu takim pomidor ma coś z grubszym pancerzem ale co tam leci ginie i liczy na to, że team ogarnie za niego...

Sierzant85 #25 Posted 16 January 2019 - 11:37 AM

Lance-corporal

• Player
  • 25618 battles
  • 62
Jednak im wyżej tym mniej punktów dostaje za wygraną. Mimo nabicia dmg dostaje coś w przedziale 15-25 ptk na randze 4.6k. Wcześniej to i 70 50 wpadało(2.5-3k). W takim tempie myślałem, że diament to kwestia 2 dni ale niestety trzeba siedzieć więcej.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users