Jump to content

WG OYUNCULARIN SIFIRA DÜŞMEDEN KENDİNE ÇEKİ DÜZEN VER!

RNG MM

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Commander678 #1 Posted 24 October 2018 - 08:19 PM

Private

• Player
  • 24762 battles
  • 9
  • [BRC]

SİZE SORUYORUM AD YAPMIŞ MİLYONLARA ULAŞAN Bİ OYUNUNUZUN NİYE AĞZINA SIÇARSINIZ? YOK PREMİUM AMMO LARDA HASAR KAYBI YOK SİKİMTRONİK TANKLAR , BERBAT MM LER. YAHU Bİ KERE MM İLE BAŞLAYALIM 6 MAÇ ÜST ÜSTE CDC İLE KAYBETTİM HER MAÇ 2.5K RAHAT VURDUM AMA TAKIM DA 1K VURAN YOK SONUÇ HÜSRAN! ŞİMDİ 5.5 GÜNCELLEMESİYLE DÜŞÜK SEVİYELERİN AĞZINA SIÇACAKLAR! MAZERETLERİ: YENİ BAŞLAYANLARA OYUNU KOLAYLAŞTIRMAK... SENİN 3 YILLIK OYUNCULARIN EŞŞEKBAŞI MI DA MM İN BİLE DOĞRU DÜRÜST ÇALIŞMAZKEN(ADALETLİ) YENİ OYUNCULARA KOLAYLIK SAĞLAMAYA MI ÇALIŞIYOSUN . HAYIR BANA KALIRSA BU DONANIM SİSTEMİ KADAR SAÇMA . ŞİMDİ GELELİM OYUNDAKİ SAÇMALIKLARA... ÖCELİKLE MERMİNİN ADAMIN İÇİNDEN GEÇMESİ  3 YILDIR DÜZELMEDİ.TOPUN YÖNÜ İLE MERMİNİN GİDİŞ YÖNÜNDE NEREDEYSE 10 DERECELİK FARK VAR BU Bİ BUG(!) VE 3 YILDIR DÜZELMEDİ. ADAMA FULL PENETRASYON EDECEK YEDE MERMİNİN SEKMESİ VEYA DELMEMESİ. SİZCE WG BU BUG(!) LARI DÜZELTEMEYECEK KADAR ACİZ BİR FİRMA MI? BANA KALIRSA HAYIR TAMAMEN "RNG" İLE İLGİLİ.ÖNCEDEN "WG KİMİN KAZANACAĞINI ÖNCEDEN BELİRLİYO" DERLERDİ İNANMAZDIM ŞUAN AMA BUNU İNKAR ETMEMİZ İMKANSIZ.PUBG YE BAKIN MOBİLLE PC ARASINDA NE GİBİ FARKLILIKLAR VAR NEREDEYSE HİÇ.AMA WOT A BAKTIĞIMIZDA MOBİL LE PC NEREDEYSE AYRI BİR KUTUP

HERNEYSE ... WG YA KENDİNE ÇEKİ DÜZEN VER OYUNUNU BİRAZ PC YE BENZET VEYA DAHA İYİSİN YAP  YADA  OYUNUNU ÖLÜME TERKET!!!!!!

Edited by Commander678, 24 October 2018 - 08:21 PM.

KaraKuleHK #2 Posted 24 October 2018 - 08:42 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16609 battles
  • 35
  • [OYITR]

-mermi atarsın ve tankın içinden geçip gider...
-mermi atarsın ve tankın gri yerinden sekip gider...

-mermi atarsın ve sadece "fena" acıtır...

-mermi atarsın ve arkası dönük giden tankın sadece paletini alır...

yıllardır farklı hesaplarda bu ve bunun gibi şeyleri yaşadım ve yazdım ama bazı(!) arkadaşlar hep benim hatam olduğunu yazmışlardı... şimdi ise hem arkadaş çevremde hem de katıldığım klanlarda benim gibi mağdur oyuncuların sayısının oldukça fazlalaştığını görüyorum...

bir YouTuber arkadaşın videosunda WG'in, yarısından fazlasının 18 yaş ve altındaki kişilerce yönetildiğini söylemişti... 

artık alıştım ve olanlar hiç şaşırtmıyor... 

EnionTR #3 Posted 02 November 2018 - 08:53 AM

Lance-corporal

• Player
  • 14003 battles
  • 32
  • [TWD1]

View PostKaraKuleHK, on 24 October 2018 - 08:42 PM, said:

-mermi atarsın ve tankın içinden geçip gider...
-mermi atarsın ve tankın gri yerinden sekip gider...

-mermi atarsın ve sadece "fena" acıtır...

-mermi atarsın ve arkası dönük giden tankın sadece paletini alır...

yıllardır farklı hesaplarda bu ve bunun gibi şeyleri yaşadım ve yazdım ama bazı(!) arkadaşlar hep benim hatam olduğunu yazmışlardı... şimdi ise hem arkadaş çevremde hem de katıldığım klanlarda benim gibi mağdur oyuncuların sayısının oldukça fazlalaştığını görüyorum...

bir YouTuber arkadaşın videosunda WG'in, yarısından fazlasının 18 yaş ve altındaki kişilerce yönetildiğini söylemişti... 

artık alıştım ve olanlar hiç şaşırtmıyor... 

deldi geçti nakavt diyip sıfır hasar veriyor aynen

Bl4ckB33r #4 Posted 02 November 2018 - 07:45 PM

Sergeant

• Player
  • 9595 battles
  • 370
  • [EMD]

Grille,wt,rhm ve tier 8-9 med lightlara ye hasarsız palet vuruyorum

Baya yüz yüze bakarken mermi palete gidiyor ve sekiyor :(

Ondan sonra da 0.4 e yakın top dağılımı ile çok küçük yerlerden snapler atıp yüksek roll ediyor yani bir dengesizlik var

Also tagged with RNG, MM

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users