Jump to content

Bazı Engellere Neden İtiraz Hakkı Yok?

• Please log in to reply
6 replies to this topic

BahoReiz #1 Posted 06 December 2018 - 02:20 PM

Private

• Player
  • 11414 battles
  • 3
  • [P4RS]
Geçen gün oyunda birisi beni arkamdan block lamıştı 2-3 mermi yedim onun yüzünden . Sonra ben de onu block ladım ama o şahıs beni ihbar ettiği için ben 3 gün ban yedim o ise şuan oyununa devam ediyor. Yani en azından benim neden itiraz hakkım yok madem suçlu benim neden bana hiçbir şey sorulmuyor . Saçma vallahi ya bu oyunun mantığını anlayamıyorum . Hem tahrik ediyorlar hem de berbat oynuyorlar sonra biz sinirlenince bütün suç bize kalıyor. Biz her hata yapanı illaki ticket la bildirmemiz mi gerekiyor daha kolay bir yolu yok mu cidden sıkıldım...

KaraKule_HK #2 Posted 06 December 2018 - 05:44 PM

Private

• Player
  • 22413 battles
  • 4
  • [OYITR]
bu yaşıma kadar oynadığım en adaletsiz oyun kesinlikle ama kesinlikle World Of Tanks Blitz

RaMaZaN___THE___TaTaR #3 Posted 07 December 2018 - 09:37 PM

Lance-corporal

• Player
  • 24945 battles
  • 17
  • [OTTO]
Az önce biri bana savaşta haretksizlik vermiş ve hesabım 1 saat engellendi maça giremiyorum. Bu şikaywtten dolayı verilen cezalar çoook ucuz. Sen iyi oynasanda adam sana sinir oldu diye şikayet ediyor ve direk ban. Hesap banlanması bu kadar ucuz olamaz olmamlı. O kadar övgümüz varken bi şikayetle hesap banlanmaz. 

BahoReiz #4 Posted 08 December 2018 - 04:18 PM

Private

• Player
  • 11414 battles
  • 3
  • [P4RS]
Bu forumlarda yetkili birisi yok mu acaba cidden merak ediyorum. Hani bizim sorunlarımızla ilgilenecek birisi ...

KaraKule_HK #5 Posted 08 December 2018 - 07:43 PM

Private

• Player
  • 22413 battles
  • 4
  • [OYITR]

View PostBahoReiz, on 08 December 2018 - 04:18 PM, said:

Bu forumlarda yetkili birisi yok mu acaba cidden merak ediyorum. Hani bizim sorunlarımızla ilgilenecek birisi ...

şimdi öğreniriz dostum. hey WG sizin topunuzun amına koyayım. şeref yoksunu ezikler. adaletsiz köpekler.

BahoReiz #6 Posted 08 December 2018 - 08:36 PM

Private

• Player
  • 11414 battles
  • 3
  • [P4RS]
Eyvallah kardeşim.Ban kalksın hepinizle oyundan konuşmak isterim

FURY_TV20 #7 Posted 13 December 2018 - 09:18 AM

Private

• Player
  • 22421 battles
  • 5
  • [JITEM]

View PostBahoReiz, on 06 December 2018 - 02:20 PM, said:

Geçen gün oyunda birisi beni arkamdan block lamıştı 2-3 mermi yedim onun yüzünden . Sonra ben de onu block ladım ama o şahıs beni ihbar ettiği için ben 3 gün ban yedim o ise şuan oyununa devam ediyor. Yani en azından benim neden itiraz hakkım yok madem suçlu benim neden bana hiçbir şey sorulmuyor . Saçma vallahi ya bu oyunun mantığını anlayamıyorum . Hem tahrik ediyorlar hem de berbat oynuyorlar sonra biz sinirlenince bütün suç bize kalıyor. Biz her hata yapanı illaki ticket la bildirmemiz mi gerekiyor daha kolay bir yolu yok mu cidden sıkıldım...

Kardes öncelikle oyun destek ekipi biraz adilsiz davranıyor bunu bende kabul edıyorum ama en cok adilik yapan türk destek ekibi resmen vatan haini gibi kendi halkını elin cavurundan daha yuksekte tutuyor bende bunun iyice farkında ve kanıtlarını bulunca kendımce türk destek ekibine yazmak yerıne rus ca veya ing lizce yazmaya basladım ilk basta tabiki hala türk destek ekipi bakmaya devam ettı götleri tutustugu icin cünkü bir nevi onlarıda sikayet ediyordum ve sonra bir kac yasızmadan sonra yapancı destek ekipi iletisime gecti bundan emin olmak üzerede sıfır 2 hesap actıp yapancı isimler ve konumlarda bu hesaplardan da yazdıklarıma yapancı kisi cevap verdıgını görünce icim rahat etti ve birazdaha adil bir sekilde islem görmeye basladım benim tavsiyem bu sizlere kardeş 
ARTI: bunu illaki görecekler benim gözümde işte  olsa eglencede olsa savasta olsa  kendi  milletininin insanını desteklemeyen  daima  vatan hainidir 

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users