Jump to content

Botlar..

• Please log in to reply
19 replies to this topic

Hariki #1 Posted 07 December 2018 - 05:35 PM

Private

• Player
  • 4101 battles
  • 7
  • [RIOT2]

Oyunda bir sürü bot var dünya kadar ekran görüntüsü aldım 0 savaş sayıları var ama 3. seviye tanklarla oynuyorlar..Nickler birbirinin benzeri,en azından aynı format.

Buraya ekran görüntüsü koyabiliyorsam bunlarla alakalı seve seve koyarım..

Alan_Reed #2 Posted 08 December 2018 - 01:07 PM

Sergeant

• Player
  • 45640 battles
  • 257
Evet düşük seviyelerde botlar var. Bunların sayısı değişkenlik gösteriyor. Mesela bir takımda 5 bot varsa karşıda da 5 bot var. Şu ana kadar görüğüm maksimum rakam bu. Bunun nedeni yeni oyuncuları tecrübeli oyunculardan bir nebze ayırmak ve alt seviyelerde ki oyuncu kıtlığını gidermek vs.

Hariki #3 Posted 09 December 2018 - 05:28 PM

Private

• Player
  • 4101 battles
  • 7
  • [RIOT2]
Sadece düşük seviyede değil bugün 5-6 seviye bir maçta bot vardı SU-100Y kullanıyor,kullanıyor dediğime bakmayın bir bot nasıl hareket ederse öyle ediyor savaşın kaydı var profili var isterseniz özelden atarım izlersiniz.. Ama profil geçmişi yok blitzstars da,baya baya bot..

Alan_Reed #4 Posted 10 December 2018 - 04:20 PM

Sergeant

• Player
  • 45640 battles
  • 257

View PostHariki, on 09 December 2018 - 08:28 PM, said:

Sadece düşük seviyede değil bugün 5-6 seviye bir maçta bot vardı SU-100Y kullanıyor,kullanıyor dediğime bakmayın bir bot nasıl hareket ederse öyle ediyor savaşın kaydı var profili var isterseniz özelden atarım izlersiniz.. Ama profil geçmişi yok blitzstars da,baya baya bot..

Biliyorum evet haklısın. Seviye VI ya kadar var. Bizzat inceledim tüm profilleri. Hepsi sıfır. Her haritada aynı güzergahları kullanıyorlar. Pasif botlara nazaran biraz daha agresifler. Hatta bir maçta 1vs1 kalan iki botun karşılıklı maçı berabere bitirdiklerine şahit oldum. Alt seviyelerin gelişmesi bakımından bir nebze hoş görülebilir belki. İşin garibi V ve altı seviye oynayan çok oyuncu da yok. O yüzden botlarla destekleniyor takımlar.

Bl4ckB33r #5 Posted 10 December 2018 - 05:04 PM

Sergeant

• Player
  • 9565 battles
  • 370
  • [EMD]

Bot eklemek oyuncunun yararına değil zararınadır Ayrıca bot eklenmesinin anlamı firmanın bitikliğidir,ezikliğidir, Bu süreç sunucu kapatma ile son bulur

Artık seviye 5,6,7 göreceğiniz şeyler 

Bu neymiş diye gelen rus kitle

Reroll un dibine vuran her seferinde is3 e kadar çıkıp yeni hesap açıp duran ( bunlar son zamanlarda çok türedi)

Ve en sevdiğimiz oyunu size single oyun gibi hissettiren nacizane botlarımız

Edited by Bl4ckB33r, 10 December 2018 - 05:05 PM.

WoTB_Turalcan47 #6 Posted 16 December 2018 - 01:29 PM

Lance-corporal

• Player
  • 938 battles
  • 31

Oyuncu yokken sunuculardan kaynaklı loss olması çok güzel birşey bence 

Sanırım sunucu diye aldıkları patatesleri yemeye başladılar 

Hariki #7 Posted 16 December 2018 - 03:47 PM

Private

• Player
  • 4101 battles
  • 7
  • [RIOT2]
Dün akşamdan sabaha kadar oyun oynanabilir durumda değildi..Bugün de öyle bir savaş denk geldiği bana iki takım arasındaki Wr oranlarını görseniz gülersiniz,tabiki ticket attım savaş kaydıyla beraber ve verecekleri cevabı yapacakları açıklamaları yarın birgün sinirimden oyunu silip firmayı dava ettiğimde hukuki süreçte kullanacağım..İsterseniz size de atabilirim bu kaydı hepiniz görün ne kadar saçma şeyler olduğunu..

WoTB_Turalcan47 #8 Posted 16 December 2018 - 11:35 PM

Lance-corporal

• Player
  • 938 battles
  • 31

Az çok tahmin edebiliyorum Takımların leşliğini ağır tankları ile tdlerin arkasında bekleyen tipler seviye farketmeksizin ilk 15 sn de ölenler Takımın sayı üstünlüğü olan yerde ölmesi hemde bunu 1 dakikadan daha kısa sürede yapması 

Buda yetmiyormuş gibi ping ve loss olması sunucu kaynaklı 

Ama durun bunlar da yetmez diyen firmanın eklediği botlar (Kulağa baya oyuncu dostu geliyor değil mi)

Sanırım bunlara rağmen yine de oynasınlar diye markette ölümüne op tank satışı ve etkinlik üstüne etkinlik 

Keşke çözümleri ayık kafa ile bulsalar ama maalesef

_FREE__SQU1RREL_ #9 Posted 17 December 2018 - 10:36 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 38025 battles
  • 789
  • [-TXC-]
düşük seviye oynamadığım için WG'nin eklediği botlar hakkında yorum yapamayacağım ama bana sanki yüksek seviyelerde de oynucular bot yardımı ile xp kasmaya çalışıyor gibi, çünkü ortalıkta sadece tankı ileri süren, cisime çarpınca yönünü değiştiren, ateş edeceği tutunca düşman dibinde bile 2 saat bekleyip ateş eden ''oyuncu'' dolu bir de bunlar chat e de hiç bir tepki vermeyince bu hesapların bot olduğunu düşünüyor insan

Hariki #10 Posted 18 December 2018 - 08:58 AM

Private

• Player
  • 4101 battles
  • 7
  • [RIOT2]
Katılıyorum buna,20k maç yapmış ama ortalama hasarı 256 gibi rakamlar olan insanlar geliyor maçlara bunlar bot değilse nasıl insan diye sormadan edemiyorum..

Bl4ckB33r #11 Posted 18 December 2018 - 07:27 PM

Sergeant

• Player
  • 9565 battles
  • 370
  • [EMD]

Hadi chat i kapatmıştır diyeceksin de tepkisizlik için ama adam sadece tankın karşısına geçmiş ve delmiş yada delmemiş sadece ateş ediyor 

maç başında adam görene kadar gidiyor sonra tek yaptığı ateş tuşu sekse bile aynı noktaya ateş ediyor konum değiştirme kesinlikle yok 

Bl4ckB33r #12 Posted 26 December 2018 - 02:40 PM

Sergeant

• Player
  • 9565 battles
  • 370
  • [EMD]

Çok merak ediyorum ağır tarafından tek başına gidip düşman 7 tankını da diğer tarafta görüp olduğu yerde  ateş etmeden beklemek . Nasıl bir oyun zevkidir 

Hariki #13 Posted 01 January 2019 - 01:16 PM

Private

• Player
  • 4101 battles
  • 7
  • [RIOT2]

seviye 7 maçta ard arda 10 maç kaybettim,her maç minimum 2k hasar vurdum ve takımımda her maç minimum 2 tane 0 vuran var..Bu kadarı tesadüf olamaz ya resmen ne kadar aptal var hepsi benim takımımda..Her maç iki taraftada minimum 1 oyuncu afk,karşı takımda tam 6 kişinin 0 çektiği bir oyun oynadım..Bu oyunda eşleştirme sistemi diye bir şey olmadığını düşünüyordum ama varmış bunu anlamış oldum 3 maç kazandığın zaman,hop orada dur sen çok kazandın madem o kadar iyisin al bu aptalları taşı diyip takımına ne kadar -40 wr oyuncu varsa dolduruyor,14k maç yapıp 166 ortalama hasara sahip adam geliyor takımıma bu yetmiyormuş gibi bunun yanına 8k maç yapıp 224 ortalama hasarı olan adam veriyor ve bunların birinin Wr oranı %47 bu adam 166 ortalama hasarla 47 wr oranına sahip bu da demek oluyorki güzel kardeşim bu oyun kimin kazanmasını istiyorsa o kazanıyor sırf bu aptal herifler kaybedip oyunu silmesin diye bedava zafer veriyor Wg nin sistemi..

_NeVeR_ReKt_ #14 Posted 15 January 2019 - 06:05 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 6728 battles
  • 135
  • [FI_90]

View PostBl4ckB33r, on 26 December 2018 - 02:40 PM, said:

Çok merak ediyorum ağır tarafından tek başına gidip düşman 7 tankını da diğer tarafta görüp olduğu yerde  ateş etmeden beklemek . Nasıl bir oyun zevkidir 

Adamın tarzı o belki aq sanane , en azından tek basına gitmeye götü var sen nerde takım takıl peşlerine ezik seni.

WoTB_Turalcan47 #15 Posted 15 January 2019 - 12:39 PM

Lance-corporal

• Player
  • 938 battles
  • 31

View Post_NeVeR_ReKt_, on 15 January 2019 - 06:05 AM, said:

Adamın tarzı o belki aq sanane , en azından tek basına gitmeye götü var sen nerde takım takıl peşlerine ezik seni.

Ne oldu duyguların depreşti herhalde 30 wr 200 dmg li ilk hesabin geldi aklina :teethhappy:

_NeVeR_ReKt_ #16 Posted 15 January 2019 - 01:14 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 6728 battles
  • 135
  • [FI_90]

View PostWoTB_Turalcan47, on 15 January 2019 - 12:39 PM, said:

Ne oldu duyguların depreşti herhalde 30 wr 200 dmg li ilk hesabin geldi aklina :teethhappy:

Evet 31 wr li hesabım aklıma geldi peki sen kimin FAKE isin Turalcan kardeş , Bl4ckB33r kuzenin mi :D

Atelus #17 Posted 19 April 2019 - 07:00 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3109 battles
  • 16
  • [CZZR]

View PostHariki, on 01 January 2019 - 01:16 PM, said:

seviye 7 maçta ard arda 10 maç kaybettim,her maç minimum 2k hasar vurdum ve takımımda her maç minimum 2 tane 0 vuran var..Bu kadarı tesadüf olamaz ya resmen ne kadar aptal var hepsi benim takımımda..Her maç iki taraftada minimum 1 oyuncu afk,karşı takımda tam 6 kişinin 0 çektiği bir oyun oynadım..Bu oyunda eşleştirme sistemi diye bir şey olmadığını düşünüyordum ama varmış bunu anlamış oldum 3 maç kazandığın zaman,hop orada dur sen çok kazandın madem o kadar iyisin al bu aptalları taşı diyip takımına ne kadar -40 wr oyuncu varsa dolduruyor,14k maç yapıp 166 ortalama hasara sahip adam geliyor takımıma bu yetmiyormuş gibi bunun yanına 8k maç yapıp 224 ortalama hasarı olan adam veriyor ve bunların birinin Wr oranı %47 bu adam 166 ortalama hasarla 47 wr oranına sahip bu da demek oluyorki güzel kardeşim bu oyun kimin kazanmasını istiyorsa o kazanıyor sırf bu aptal herifler kaybedip oyunu silmesin diye bedava zafer veriyor Wg nin sistemi..

Harika bir tespit , bu durum kesinlikle var , wg yok böyle birşey tamamen rastgele diyor ama kim yerse artık . Takıma öyle kötü oyuncular geliyor ki bazen oyunu silesin geliyor özellikle 3 kere art arda savaş kazan diye bir görev var ya eğer bu görevde son aşamaya gelmişsen yani 2 maç kazanmışsan takıma en az 3 , 4 tane bottan hallice oyuncu atıyor en son bu görevi yapmaya çalıştığımda 4 kere mi ne son aşamaya gelip bu durum yüzünden baştan başlamıştım 3. savaşı kaybedip yani bu kadarıda şans olamaz kesinlikle . Yada kredi çarpanı olan tankla savaşa girdiğin zaman ilk savaşın otomatik yenilgi gibi birşey %80 kaybediyorsun ne kadar iyi oynarsan oyna . 

TR_Panda #18 Posted 30 May 2019 - 12:19 PM

Lance-corporal

• Player
  • 4914 battles
  • 11
  • [CZZR]
Aynı şey benimde başıma geldiği için başlık ilgimi çekti ve bütün yorumları okudum. Ama kendimce bir taktik geliştirdim. Eskiden 30 maç 40 maç yapıp günün sonunda wr olarak ya yerimde sayıyordum yada en faz +0.05 gibi küçük bir yükselme oluyordu. Artık günde en fazla 10 ila 15 maç oynuyorum belirli aralıklarla. 3 maç oynayıp  kazanıp çıkıyorum. Birkaç saat sonra yine. Ve nerak ettiğim bişey daha var. Normal kazandığım maç başına wr 0.01 oranda artarken kaybettiğim maçta bu oran bazen 0.02 olarak düşüyor. Ama hiç 2 oranda artmıyor. Bu normal mi

Merz_KaraMustafaPasa #19 Posted 30 May 2019 - 08:10 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2558 battles
  • 11
  • [CZZR]

Ben oyunda bot olduğunu oyuna ilk başladığımdan beri diyordum klanda özel sohbette vs  , bunu forumda 2016 da  falan söyledim bir kaç mesajimda sonra SS li konu açtım. İlk hesabımda.  O hesabı bilen bilir

Tabi çoğu kişi maytap geçti. Tiye aldı . Oyun işleyişinden anlayan biriyseniz bunu anlamak zor olmuyor hele ki çok fazla oyun oynayan biriyseniz...

Botlar hemen her seviyede var . Seviye düştükçe sayısı daha fazla. . . Hem Oyuncu sayısı yetmediği için yapıyor hemde oyuncu anında girebilsin diye .Wg madem bot atıyoruz bari işimeze yarasın diyip botları mevcut müşterilerinin olmadığı takımlara atmaya çalışıyor. Böylelikle oyuncular oyunda bol bol win alsın win alınca zevke gelsin oyuna para yatırsın diye  . Sık sık Kaybettiğiniz bir oyundan zevk almazsınız , almazsanız parada yatirmazsınız. Silersiniz. Lütfen dikkat bu bahsettiğim müşteri öyle 200-300 Euro TL dolar alışveriş yapan kişi yada kişiler değil .Sağlam para yatıran . Ne dediğimi anladınız. Eğer o mevcut müşteri de biraz oyun becerisi varsa wini alıyor. Tamamen armut piş ağzıma düş olayı değil. Müşterisini avantajlı başlatıyor.  Moronun tekiyse oyun ne yapsın. İstedigi kadar karşıya bot  atıp ona atsın gerçek oyuncu atsın. .  Bazı oyuncular var ki botları aratıyor malum . Takımdaki her kötü oyuncu bottur fikri oluşmasın alakası yok... Hepimizin bildiği emin olduğu şey bottan bile kötü oynayan herifler var.Müşterisinin takımındaki gerçek oyuncuların becerisi şansa kalmış , Becerisi düşük gerçek oyunculu takıma düştüyse karşı takımdaki , 2-3 becerikli oyuncu kendi takımlarında ki botlara rağmen Wg nin bol paralı müşterisinin takımını yenebiliyor .

Benim izlenimim botlarin çoğunu bir takıma yigiyor. Gerçek oyuncuları oyunun samimi müşterilerinin olduğu takıma yerleştiriyor.misal A takımında 1 bot varken B takımda 3 bot olabiliyor . Serii lost- win olayının en gerçekçi açıklamalarından biri de bu. Herkesin başına gelmiştir ,ilk hesabımda da bu hesabda oldu , bir bakıyorsunuz efsane takım , serii win ard Arda. Siz hiç bir şey yapmasaniz da win . Bir de bakıyorsunuz herşeyi yapıyorsunuz lost. Takım patates. . İlk hesabımda bir oturuş de 50-55 lost bilirim . Seri. Winsiz.Kaç seviye girersem gireyim . Bu benzeri şeyler ilk hesabımda defalarca oldu . 

Aynı şey bu hesabda da oldu etkinlik vs vardı biraz katlandim wr %70 den %65 e düştü hatta .sonra win serisi başladı falan .  Daha sonralari tekrar o lost serisi başlar gibi olacağında  ard Arda 4 losttan sonra direk oyunu kapatıp cikiyorum bazen de delete yapıyorum uzun süre girmiyorum oyuna . Hiç uğraşmıyorum. Şiddetle tavsiye ederim. 

Edited by Merz_KaraMustafaPasa, 30 May 2019 - 08:43 PM.

YouTubeSteam & WBlitz Hesap & Klan; CZZR & PUBG Mobile Klan; Special'Forces

ATAKAN_AVCI #20 Posted 03 June 2019 - 12:45 PM

Private

• Player
  • 5469 battles
  • 3
  • [ERLIK]

View PostHariki, on 01 January 2019 - 01:16 PM, said:

Sonuna kadar katılıyorum. Oyun kazanmanızı isterse kazanıyorsunuz. kaybetmenizi isterse ağzınızla kuş tutun kaybediyorsunuz. İğrenç ve sinir bozucu bir sistem.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users