Jump to content

jarmark świąteczny

• Please log in to reply
23 replies to this topic

GallanPl #1 Posted 09 January 2019 - 05:01 PM

Private

• Player
  • 11614 battles
  • 3
  • [FUN_G]
Czy wg was tegoroczne event świąteczny to wyciągnięcie z naszych portfeli ostatnich pieniędzy i wywalenie ich w błoto?? Czy uważacie że godziny grania przez cały rok aby uzbierać wolne doświadczenie akurat na tę okazję oraz godziny spędzone w te święta na grze by dostać lucky spin opłacały się?? WEDŁUG MNIE NIE!!!!!. To szwindel totalny. Masę godzin grania z botami by z lucky spin poleciało wolne doświadczenie to kurła porażka. To już nie  można sumiennego gracza wynagrodzić czołgiem albo złotem?? Ze skrzynek takie śmieci leciały, że z codziennych lepszy drop wypada. To jest brak szacunku dla graczy, którzy grają w tę ich niedopracowaną grę i niekiedy  wspierają ich finansowo. WG po ostatnich cenach czołgów i po tym evencie pokazało, że nie liczymy się my tylko napychanie kasą ich portfeli

Jestemdlazabawy #2 Posted 09 January 2019 - 06:18 PM

Sergeant

• Player
  • 18707 battles
  • 493
  • [PLTAN]
Powiedz mi kiedy WG twierdziło ze jest inaczej? Czyli że nie liczy się napychanie kasą portfeli? Zainwestowales realna gotówkę w skrzynki czy free exp? Nawet podali % szans trafienia dobrej nagrody.
Zauważ że można było zakupić Gold w dużo niższych cenach niż zwyczajnie kosztuje w sklepie. Tak więc znajdą się osoby które będą zadowolone. Czołg VI tieru dało się zdobyć innych gadżetów też wpadło. Patrz na pozytywy.

Jestemdlazabawy #3 Posted 09 January 2019 - 06:20 PM

Sergeant

• Player
  • 18707 battles
  • 493
  • [PLTAN]
Powiedz mi kiedy WG twierdziło ze jest inaczej? Czyli że nie liczy się napychanie kasą portfeli? Zainwestowales realna gotówkę w skrzynki czy free exp? Nawet podali % szans trafienia dobrej nagrody.
Zauważ że można było zakupić Gold w dużo niższych cenach niż zwyczajnie kosztuje w sklepie. Tak więc znajdą się osoby które będą zadowolone. Czołg VI tieru dało się zdobyć innych gadżetów też wpadło. Patrz na pozytywy.

imaculata #4 Posted 09 January 2019 - 07:26 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 4561 battles
  • 114
  • [_PSW_]
Event był bardzo fajny, narzekanie na niego skrywa specyficzną mentalność - "mi się należy - za darmo!", a [edited] ci się należy, że tak kolokwialnie powiem. Wystarczyło grać, żeby zdobyć za darmo premkę 6 tieru. Na upartego była jeszcze możliwość zdobycia kolejnego czołgu (lucky spin), a dodatkowo dużo fajnych obniżek i promocji. Ale to oczywiście mało, bo WG sobie nabija kieszenie forsą szanownego Pana, który zresztą zapewne złotówki nie wydał. Ja z kółka też dostałem free expa i nie mam z tego powodu żalu, bo dostałem go za darmo w dodatku bardzo się przyda (200k). Ale koledze się widać [edited] ściska z bólu, że czołgu nie było, bo przecież za te wszystkie trudy należy się jak koniu owies!
WG krytykuję chętnie za to, co odstawia negatywnego ale czepianie się, że chcą zarobić na grze, w którą można grać za darmo i jeszcze coś dodatkowo dostać, to wyjątkowe buractwo.

BarringD #5 Posted 09 January 2019 - 07:34 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 5997 battles
  • 242
  • [22-04]

Widzę że kolejni gracze się budzą i zdejmują zaślepki z oczu. 

wg prowadzi bardzo dziwna politykę wobec graczy , bo to nie jest nawet zarabianie na graczach tylko właśnie wyciąganie z graczy kasy. 

Przykład inny ale równie aktualny. 

Niedawno usunęli wiele czołgów i zamienili je na kolekcjonerki i można było je zachować lub sprzedać. 

Np takie Su75i można było sprzedać i zarobić aż 1000 złota. Nieźle , a jak ktoś za su tęsknito teraz może je odkupić za raptem 1500 złota i to na promocji w ramach bazarku.

Serio WG 1500 za kolekcjonerkę 3 tiera i to na promocji xD.

PS: Już pisałem ale co tam

Ja wydałem na próbę 3k złota na 2 skrzyneczki i żałuję bo mam 2 bezużyteczne kamo i tło do choinki za 3k xD. Ile to by było premii i srebra i doświadczenia na tych pemkach wbite....ehhh..no ale człek się łudzi zawsze że może będzie coś dobrego.

Edited by BarringD, 09 January 2019 - 07:50 PM.

Tajfun403 #6 Posted 09 January 2019 - 08:05 PM

First Sergeant

• Player
  • 11302 battles
  • 1,431
  • [TSSPL]

W końcu odkryłeś, że prawie każdy event w prawie każdej grze to skok na kasę?

Gratsy.

Tajfun403

Obywatelski PROTEST przeciwko systemom gry!

____ _______Nie dajmy się_______ _ _

_WG_SPISEK, BUG CZY USTAWKA 

GallanPl #7 Posted 12 January 2019 - 01:44 PM

Private

• Player
  • 11614 battles
  • 3
  • [FUN_G]
Imaculata to ty chyba nie masz rodziny. Jak byś miał to byś byś wiedział, że ci co hobbystycznie w to grają bo nie mają na to czasu i wszelkie dobre czołgi mają za zakupy to byś zrozumiał, chęć zdobycia czegoś za free. a czołg 6 tieru to sobie w dupę wsadź. nie po to pnę się w górę by na 6 tier jeździć. a z lucky spin free exp mogę ci oddać jak taką ci to przyjemność sprawia

imaculata #8 Posted 12 January 2019 - 01:59 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 4561 battles
  • 114
  • [_PSW_]

View PostGallanPl, on 12 January 2019 - 01:44 PM, said:

Imaculata to ty chyba nie masz rodziny. Jak byś miał to byś byś wiedział, że ci co hobbystycznie w to grają bo nie mają na to czasu i wszelkie dobre czołgi mają za zakupy to byś zrozumiał, chęć zdobycia czegoś za free. a czołg 6 tieru to sobie w dupę wsadź. nie po to pnę się w górę by na 6 tier jeździć. a z lucky spin free exp mogę ci oddać jak taką ci to przyjemność sprawia

Dziecko drogie, mógłbym być twoim tatusiem (i być może nawet jestem). Jesteś typowym przykładem najgorszego polskiego cebulactwa - Janusz WOTa - "on gra dla przyjemności i jemu się należy!". Dobre czołgi są w drzewku a nie kupowanie za golda, nie masz czasu grać to ine graj a nie wylewaj swoje żale i frustracje na forum.  W dupę to sobie możesz wsadzić buraku jeden swoje "myślenie" - do szkoły matołku, bo później trzeba będzie takiego ułomka utrzymywać na zasiłku z pieniędzy tych, którym się chce pracować, a nie dostawać za darmo, bo "jemu się należy". [edited]

GallanPl #9 Posted 12 January 2019 - 02:43 PM

Private

• Player
  • 11614 battles
  • 3
  • [FUN_G]
O boże najstarszy gracz wota. Wyobraź sobie, że nie tylko dzieci w to grają.  Weź się uspokuj Panie przemądrzały. I powiem ci z ciekawości, że to pracownik WG napisał mi aby poruszyć ten temat na forum. A jak chcesz to spotkajmy się na żywo i zobaczymy kto ile ma lat, jaką szkołę skończył i ile zarabia. Takie teksty na forum pokazują, że jesteś kolejnym hejterem, który neguje i dewaguje problemy innych. Stworzono forum nie tylko aby chwalić tę grę, ale także aby wytykać jej niedoskonałości. Pod tym tematem miała się uzbierać grupa ludzi potwierdzających to a nie takie pajace jak ty, po to by pracownicy WG mogli się zainspirować inną myślą co do organizacji konkursów . Masz inne zdanie to napisz swój post i zbieraj tam zwolenników SYNEK. Jeszcze jedno. Zobacz od kiedy ty grasz a od kiedy ja. Skąd ty możesz wiedzieć jak z biegiem czasu ta gra się przekształciła??

Edited by GallanPl, 12 January 2019 - 02:48 PM.

BarringD #10 Posted 12 January 2019 - 03:51 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 5997 battles
  • 242
  • [22-04]

View Postimaculata, on 12 January 2019 - 01:59 PM, said:

Dziecko drogie, mógłbym być twoim tatusiem (i być może nawet jestem). Jesteś typowym przykładem najgorszego polskiego cebulactwa - Janusz WOTa - "on gra dla przyjemności i jemu się należy!". Dobre czołgi są w drzewku a nie kupowanie za golda, nie masz czasu grać to ine graj a nie wylewaj swoje żale i frustracje na forum.  W dupę to sobie możesz wsadzić buraku jeden swoje "myślenie" - do szkoły matołku, bo później trzeba będzie takiego ułomka utrzymywać na zasiłku z pieniędzy tych, którym się chce pracować, a nie dostawać za darmo, bo "jemu się należy". Pieprzony życiowy nieudacznik.

Pomijając fakt że argumentów ci chyba trochę zabrakło bo ten post poza wyzwiskami pod czyimś adresem nie wnosi prawie nic do tematu coś tam w tej pokazówie dość niskiego poziomu wychowania i kultury naskrobałeś.
Co złego w tym że ludzie grają "dla przyjemności" a nie są no-lifem? Wielokrotnie ktoś kto gra dla przyjemności gra o wiele lepiej niż niejeden 20k bitew i bóg jeden wie jakimi czołgami w garażu i środkami wydanymi na grę.
Ta gra jest dla wszystkich czy tylko dla takich no-lifów bez własnych rodzin ,dzieci ,obowiązków, w średnim wieku u rodziców na garnuszki jak ty? (pierwszym zdaniem sam zasugerowałeś że jesteś starszy i nie koniecznie masz pewność gdzie narobiłeś dzieci więc sam sugerujesz że jesteś nieustatkowany z masą czasu bez obowiązków;)).
Otóż wyobraź sobie ze WOTB jest zarówno dla tych co grają po 5h dziennie jak i dla tych co mają czas grać tylko w weekendy i wolne jak i dla tych co graja po 10h tygodniowo bo to jeśli jeszcze nie załapałeś MMO dla wszystkich nie dla jakiegoś "lepszego sortu" co mu się wydaje że jak przepierdzielił pół wypłaty na piksele bo rodzice utrzymują ,nawala po 10h dziennie i ma 10k bitew to jest pro i wszystko wie lepiej ;).

Temat jest odnośnie tego czy warto było wydać rel kasę na event czy był to event typu wywal tysiaka to coś ci skapnie konkretnego ,wydasz mnie to szkoda kasy.
Jak przy każdym evencie są zadowoleni i nie zadowoleni i tego nic nie zmieni i wież lub nie ,zawiedzieni  eventem są za równo ci co graja po 10h dziennie i wydali dużo kasy,złota,zbieranego expa jak i ci co graja dla przyjemności i za darmo, bo mimo iż w teorii można było zdobyć wiele cennych nagród większość biorących czynnie udział w evencie 90% wartościowych nagród widzieli tylko w okienkach na stronie WG i aplikacji. Bo czy to fajne gdy wydajesz np 100PLN (dla jednych dużo dla innych mało) i w zamian za to dostajesz 3 kamuflaże na czołgi których nie masz i tło do choinki które zniknie po evencie ? Chyba nie ma tu kogoś takiego kto byłby z takich nagród zadowolony.

Jest jeszcze inna sprawa i inna grupa graczy...tak zwani nowi których eventy zawsze przyciągają ale z racji że graja niedługo maja mało maszyn w garażu. I co też powiesz że taki gracz powinien nie narzekać bo ma w garażu dopiero 7 czołgów 5-10 tier więc nie bardzo miał nawet czym wygrać tej premki 6 tier, tylko co ? powinien skoro nowy a chce od razu wywalić gruby hajs a jak nie to niech pier...i nie truje dupy na forum bo przeszkadza pro nobom?
Event powinien być dla wszystkich i dający równe szanse każdemu a nie by coś osiągnąć to trzeb być albo starym doświadczonym wyjadaczem albo wyłożyć grubą kasę.
Są producenci gier od których WG powinno się uczyć robić eventy. Robią eventy podczas których masa nowych i starych graczy wygrywa cenne nagrody i zostaje po evencie w grze na dłużej ,a tylko od gracza zależy czy zapłaci i ułatwi sobie event czy poświęci więcej czasu bo wie że dzięki temu też ma szanse na najlepsze nagrody bez płacenia.
WG od dawna pod słowem EVENT sprytnie chowa po prostu zwykłe promocje i wyprzedaże i już dawno nie było eventu gdzie dobry gracz ,ale grający sporadycznie ma szansę wygrać naprawdę cenne nagrody.

Event powinien przyciągnąć gracza do tytułu i sprawić by po evencie obsypany nagrodami zostanie w grze i zaprosi innych ,a nie na wydojeniu ile się da z posiadanych graczy a nowi albo niech płacą labo wała dostaną.
Zapłacić to ja chętnie zapłacę ,ale w okresie "miedzy eventami" za czołg na promocji od czasu do czasu ,za konto premium żeby nabić kasy i zrobić/przygotować czołgi pod następny event ,a nie że po rozpoczęciu eventu już tracisz na niego chęć bo wiesz że choćbyś nie wiem ile grał i co robił bez kasy event nie zrobisz ,no ale cóż wtedy WG traci ,bo jak gracz nie ma ochoty na event i grę bo widzi że to nie eventy tylko kolejna promocja to traci tez chęć wydawania kasy poza eventami i z czasem zaczyna grać za darmo lub odchodzi i daje zarobić konkurencji bo tam w święta grał dla przyjemności i za darmo i zdobył więcej fajnych fantów niż u WG po wywaleni sporej ilości gotówki;).

Edited by BarringD, 12 January 2019 - 04:00 PM.

imaculata #11 Posted 12 January 2019 - 04:23 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 4561 battles
  • 114
  • [_PSW_]

View PostBarringD, on 12 January 2019 - 03:51 PM, said:

Pomijając fakt że argumentów ci chyba trochę zabrakło bo ten post poza wyzwiskami pod czyimś adresem nie wnosi prawie nic do tematu coś tam w tej pokazówie dość niskiego poziomu wychowania i kultury naskrobałeś.
Co złego w tym że ludzie grają "dla przyjemności" a nie są no-lifem? Wielokrotnie ktoś kto gra dla przyjemności gra o wiele lepiej niż niejeden 20k bitew i bóg jeden wie jakimi czołgami w garażu i środkami wydanymi na grę.
Ta gra jest dla wszystkich czy tylko dla takich no-lifów bez własnych rodzin ,dzieci ,obowiązków, w średnim wieku u rodziców na garnuszki jak ty? (pierwszym zdaniem sam zasugerowałeś że jesteś starszy i nie koniecznie masz pewność gdzie narobiłeś dzieci więc sam sugerujesz że jesteś nieustatkowany z masą czasu bez obowiązków;)).
Otóż wyobraź sobie ze WOTB jest zarówno dla tych co grają po 5h dziennie jak i dla tych co mają czas grać tylko w weekendy i wolne jak i dla tych co graja po 10h tygodniowo bo to jeśli jeszcze nie załapałeś MMO dla wszystkich nie dla jakiegoś "lepszego sortu" co mu się wydaje że jak przepierdzielił pół wypłaty na piksele bo rodzice utrzymują ,nawala po 10h dziennie i ma 10k bitew to jest pro i wszystko wie lepiej ;).

Temat jest odnośnie tego czy warto było wydać rel kasę na event czy był to event typu wywal tysiaka to coś ci skapnie konkretnego ,wydasz mnie to szkoda kasy.
Jak przy każdym evencie są zadowoleni i nie zadowoleni i tego nic nie zmieni i wież lub nie ,zawiedzieni  eventem są za równo ci co graja po 10h dziennie i wydali dużo kasy,złota,zbieranego expa jak i ci co graja dla przyjemności i za darmo, bo mimo iż w teorii można było zdobyć wiele cennych nagród większość biorących czynnie udział w evencie 90% wartościowych nagród widzieli tylko w okienkach na stronie WG i aplikacji. Bo czy to fajne gdy wydajesz np 100PLN (dla jednych dużo dla innych mało) i w zamian za to dostajesz 3 kamuflaże na czołgi których nie masz i tło do choinki które zniknie po evencie ? Chyba nie ma tu kogoś takiego kto byłby z takich nagród zadowolony.

Jest jeszcze inna sprawa i inna grupa graczy...tak zwani nowi których eventy zawsze przyciągają ale z racji że graja niedługo maja mało maszyn w garażu. I co też powiesz że taki gracz powinien nie narzekać bo ma w garażu dopiero 7 czołgów 5-10 tier więc nie bardzo miał nawet czym wygrać tej premki 6 tier, tylko co ? powinien skoro nowy a chce od razu wywalić gruby hajs a jak nie to niech pier...i nie truje dupy na forum bo przeszkadza pro nobom?
Event powinien być dla wszystkich i dający równe szanse każdemu a nie by coś osiągnąć to trzeb być albo starym doświadczonym wyjadaczem albo wyłożyć grubą kasę.
Są producenci gier od których WG powinno się uczyć robić eventy. Robią eventy podczas których masa nowych i starych graczy wygrywa cenne nagrody i zostaje po evencie w grze na dłużej ,a tylko od gracza zależy czy zapłaci i ułatwi sobie event czy poświęci więcej czasu bo wie że dzięki temu też ma szanse na najlepsze nagrody bez płacenia.
WG od dawna pod słowem EVENT sprytnie chowa po prostu zwykłe promocje i wyprzedaże i już dawno nie było eventu gdzie dobry gracz ,ale grający sporadycznie ma szansę wygrać naprawdę cenne nagrody.

Event powinien przyciągnąć gracza do tytułu i sprawić by po evencie obsypany nagrodami zostanie w grze i zaprosi innych ,a nie na wydojeniu ile się da z posiadanych graczy a nowi albo niech płacą labo wała dostaną.
Zapłacić to ja chętnie zapłacę ,ale w okresie "miedzy eventami" za czołg na promocji od czasu do czasu ,za konto premium żeby nabić kasy i zrobić/przygotować czołgi pod następny event ,a nie że po rozpoczęciu eventu już tracisz na niego chęć bo wiesz że choćbyś nie wiem ile grał i co robił bez kasy event nie zrobisz ,no ale cóż wtedy WG traci ,bo jak gracz nie ma ochoty na event i grę bo widzi że to nie eventy tylko kolejna promocja to traci tez chęć wydawania kasy poza eventami i z czasem zaczyna grać za darmo lub odchodzi i daje zarobić konkurencji bo tam w święta grał dla przyjemności i za darmo i zdobył więcej fajnych fantów niż u WG po wywaleni sporej ilości gotówki;).

Kolego masz jakiś problem osobowościowy? Brak umiejętności nadrabiasz głupimi postami? Co jest no-lifem? Fakt, że ktoś nie narzeka i nie marudzi bez sensu na wszystko? Że nawet grając nie przesadnie dużo można dostać wartościowy czołg 6t za free? Mało?? Obniżka i premki 6t za dwie dychy też mało? O argumentach chcesz rozmawiać, naprawdę? Skąd to nieprzypadkowe zestawienie? No life - bo gra dobrze i po drugiej stronie, "gra dla przyjemności" bo w 90% przypadków noob? Aż tak prawda to boli? 

O rodzinie chcesz mi pisać? A co ty wiesz o mnie i moje rodzinie? Jakiś pseudo anonimowy trolek, dziecię neostrady rzuca "argumentami" o no life'ach nie mając pojęcia kto jest po drugiej stronie a wszystko sprowadza się do frustracji, nieudolności i nieszczęśliwego faktu, że podobnie jak wielu narzekających tu, jesteś po prostu bardzo  kiepskim graczem. I to nie jest tak, że gra dyma ciebie, to przez takich miszczuf jak ty, gra dyma lepszych i średnich graczy, żeby nawet kompletne noobki mogły czasem wygrać. Bez trybu noob protection, miałbyś pewnie wygraną jedną bitwę na pięć i dopiero by cię gra oszukiwała!

To był udany event, można było całkiem sporo wygrać, a że jakaś wąska grupa narzekaczy, nieudaczników ciągle niezadowolonych, że ktoś im nie chce dawać nic za darmo wiecznie psioczy, to problem tych osób. A o skuteczności lub nie eventu świadczy chociażby sam fakt ile osób przyciągnął, że zdarzało się że serwery nie wyrabiały. Zresztą szkoda nawet się rozpisywać, "argumenty" typu "Event powinien przyciągnąć gracza do tytułu i sprawić by po evencie obsypany nagrodami zostanie w grze i zaprosi innych" są na poziomie szkoły podstawowej i trudno z takim poziomem sensownie dyskutować, co w grze to w życiu jak widać.

imaculata #12 Posted 12 January 2019 - 04:27 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 4561 battles
  • 114
  • [_PSW_]

View PostGallanPl, on 12 January 2019 - 02:43 PM, said:

O boże najstarszy gracz wota. Wyobraź sobie, że nie tylko dzieci w to grają.  Weź się uspokuj Panie przemądrzały. I powiem ci z ciekawości, że to pracownik WG napisał mi aby poruszyć ten temat na forum. A jak chcesz to spotkajmy się na żywo i zobaczymy kto ile ma lat, jaką szkołę skończył i ile zarabia. Takie teksty na forum pokazują, że jesteś kolejnym hejterem, który neguje i dewaguje problemy innych. Stworzono forum nie tylko aby chwalić tę grę, ale także aby wytykać jej niedoskonałości. Pod tym tematem miała się uzbierać grupa ludzi potwierdzających to a nie takie pajace jak ty, po to by pracownicy WG mogli się zainspirować inną myślą co do organizacji konkursów . Masz inne zdanie to napisz swój post i zbieraj tam zwolenników SYNEK. Jeszcze jedno. Zobacz od kiedy ty grasz a od kiedy ja. Skąd ty możesz wiedzieć jak z biegiem czasu ta gra się przekształciła??

Musisz mi to przetłumaczyć na polski. Spróbuj literka-po-literce. 
Niezłe żarty - narzekacz oskarża kogoś kto broni eventu, że jest hejterem :)) Boże aż tak nisko upadła nasza szkoła, że nie potrafisz logicznie poskładać zdania?

Czuję się wyzwany - wdziewam strój rycerza i przybywam stanąć w szranki w realnym życiu :)) Aha, nie zapomnij zaprosić pana z WG, który ci radził ;)

Skąd się biorą takie tępe dzidy? Szkoda słów.

BarringD #13 Posted 12 January 2019 - 05:06 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 5997 battles
  • 242
  • [22-04]

View Postimaculata, on 12 January 2019 - 04:23 PM, said:

Jakiś pseudo anonimowy trolek, dziecię neostrady rzuca "argumentami" o no life'ach nie mając pojęcia kto jest po drugiej stronie a wszystko sprowadza się do frustracji, nieudolności i nieszczęśliwego faktu, że podobnie jak wielu narzekających tu, jesteś po prostu bardzo  kiepskim graczem. I to nie jest tak, że gra dyma ciebie, to przez takich miszczuf jak ty, gra dyma lepszych i średnich graczy, żeby nawet kompletne noobki mogły czasem wygrać. Bez trybu noob protection, miałbyś pewnie wygraną jedną bitwę na pięć i dopiero by cię gra oszukiwała!

Patrz jak to jest że gdy ty ciśniesz po kimś nie mając pojęcia kto jest po drugiej stronie to ok ale jak ktoś pociśnie ciebie bez wyzwisk i przeklinania ,cytując twoje poprzednie posty to już jest niefajno ;) Trochę pokory chłopczyku ,jak nie chcesz by cię oceniano po chamsku to sam nie oceniaj ,a jak sam jesteś cham który gdy mu argumentów brak wyzywa i obraża innych, nie wiedząc kto jest po drugiej stronie to się nie dziw że i ciebie tak oceniają.

Swoja drogą gratuluje samozaorania. Zwracasz mi uwagę na to że się wypowiadam o tobie i oczywiście robisz to wyzwiskami i ubliżaniem bo inaczej nie umiesz widocznie (wniosek wysunięty choćby z tego tematu gdzie w każdym poście kogoś obrażasz) i piszesz jaki sraki to ja nie jestem bo napisałem co myślę o takich jak ty a sam post przed moim zachowujesz się dokładnie tak jak sam opisałeś.

Każdy ma prawo do wyrażania swojej opini i mimo iż "rządzącym "się wydaje inaczej nadal mamy demokrację i wolność słowa.
Założyciel tematu nie jest zadowolony z eventu i nie ważne czy pracownik supportu czy wróżka czy krasnal z szafki powiedzieli mu by wyraził swą opinie na forum. Ma do tego prawo tak jak do oddychania ,spania,mówienia,życia i może swą opinię wyrazić.
Nie podoba ci się jego opinia,jego zdanie , spoko, masz prawo się o tym w danym temacie wypowiedzieć i wyrazić swoje zdanie ,ale nie masz prawa obrażać innych (nie wiem ,choć myślę że jak na dorosłego inteligentnego człowieka wiesz, ze takie coś jest karalne a ty nie jesteś wcale taki anonimowy), jak nie potrafisz inaczej jak bez wyzwisk i hejtowania wyrazić swojego zdania i podyskutować ,to nie wypowiadaj się wcale .Bo choćby faktem ,że w każdym poście w tym temacie (i nie tylko tym) kogoś obrażasz pokazujesz że jesteś właśnie takim graczem jakiego opisałeś wyże (patrz cytat na początku posta), a nie kimś za kogo próbujesz uchodzić.
Także "kolego" trochę dystansu i szacunku do innych ,a jak wyzywasz innych to się nie dziw że ktoś cię po twoim zachowaniu ocenia tak a nie inaczej ;)

Pozdrawiam i życzę byś w grze trafiał tylko na takich graczy jak ty ;)...

PS: A jak chcesz porozmawiać o tym co w temacie ,czyli o tym czy event był dla wszystkich równie dobrą zabawą czy nie to zapraszam , o ile będziesz potrafił przedstawić jakieś konkretniejsze argumenty niż ocenianie osób których nie znasz ,wyzywanie i brak kultury pod przykrywką "patrzcie jaki ja jestem supeeer bo potrafię kogoś obrazić ,ale mi wolno bo ten ktoś to nob co gra dla przyjemności ,ale jak ten ktoś ocenia mnie tak jak ja jego to nob,ameba i uj głupi ,nie taki wspaniały jak ja ".

PS2: Serwery WG od zawsze nie wyrabiały ,więc to że podczas długiego świątecznego wolnego (dla niektórych aż od 21,12,2018 do 02.01.2019 ;)) serwery nie wyrabiały to nic nowego , potrafią nie wyrabiać i bez eventu ....no i gdzie te tłumy zadowolonych graczy co tak serwet w event zapychał są teraz że w piątek wieczorem po 21 czeka się po 2-3 minuty na bitwę ? Czyżby event nie zachęcił ich do pozostania w grze na dłużej że parę dni po i już nie bardzo jest z kim grać i długo się czeka?

Co do argumentów ....jeśli twoim zdaniem przyciągnięcie graczy do danego tytułu obsypując ich darmowymi nagrodami podczas eventu i sprawienie że po evencie zostaną zadowolenia z nagród i kto wie może przyciągną innych a jak wiadomo (no przynajmniej większość wie jak widać)im więcej graczy tym większa szansa dla producenta na zarobek jest złym pomysłem to myślę iż to ostatni post jeśli chodzi o odpowiadanie tobie. Dlaczego ? No musiał bym użyć tu twoich argumentów ale nie będę cię obrażał bo po co ;)
Choć nie podałeś sam żadnego konkretnego argumentu ,jeśli uważasz że "płatny "event dla nowych ,darmowy dla tych co maja czym grać bo grają długo bardziej zachęci tych nowych do pozostania i płacenia WG niż jakby mieli równe szanse i ci nowi i ci doświadczeni a WG raz na rok dało by coś za darmo to brawo ty :).

To tak jakby zachęcać kogoś do kupna samochodu każąc mu jednocześnie płacić za jazdę próbną .
Nie wiem skąd czerpiesz wiedzę na tematy marketingowe ale zmień źródło ,polecam:) .
Bo metoda pozyskiwania nowych klientów którą tak wyśmiewasz "czyli daj nowemu/staremu klientowi od czasu do czasu coś za darmo ,sprawi to że chętniej wyda kasę na inne nasze produkty, zostanie z nami i zachęci innych" to podstawy marketingu których uczą nawet na kursach wieczorowych i wierz mi ma się całkiem nieźle i cały czas jest stosowana, co widać choćby po rezultatach które osiągają inne firmy ,stosując ją np podczas eventów by zwiększyć ilość potencjalnych przyszłych klientów i móc zarabiać więcej hajsu.

BarringD #14 Posted 12 January 2019 - 05:56 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 5997 battles
  • 242
  • [22-04]
Jednak jesteś mistszuniu samozaorania. Dwoma słowami potwierdziłeś całej społeczności wota ze jesteś dokładnie taki jak piszesz o innych .

Edited by BarringD, 12 January 2019 - 05:57 PM.

Jestemdlazabawy #15 Posted 12 January 2019 - 10:43 PM

Sergeant

• Player
  • 18707 battles
  • 493
  • [PLTAN]
Ooooo kolega chyba musi wziąć coś na uspokojenie. Śmieszą mnie twoje teksty. A już ten o społeczności Blitza. Opowiedz kto nią jest. ty? A na jakiej podstawie tak wnioskujesz? Statow? Nowe konto bo na starym gorzej szło? Kompleksy jakieś masz? Czy swoje porażki zwalasz na gorszych w grze niż ty? Jedno określenie przychodzi mi do głowy po lekturze twoich postów prymitywny prostak.
Ps. Zwroty do twej osoby z małej litery zastosowane z premedytacją.

Sasza_Peczerski #16 Posted 12 January 2019 - 10:58 PM

First Sergeant

• Player
  • 63283 battles
  • 1,106
  • [N4N]
LOL leki kolesiowi puściły :)

BarringD #17 Posted 12 January 2019 - 11:05 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 5997 battles
  • 242
  • [22-04]

View PostJestemdlazabawy, on 12 January 2019 - 10:43 PM, said:

Ooooo kolega chyba musi wziąć coś na uspokojenie. Śmieszą mnie twoje teksty. A już ten o społeczności Blitza. Opowiedz kto nią jest. ty? A na jakiej podstawie tak wnioskujesz? Statow? Nowe konto bo na starym gorzej szło? Kompleksy jakieś masz? Czy swoje porażki zwalasz na gorszych w grze niż ty? Jedno określenie przychodzi mi do głowy po lekturze twoich postów prymitywny prostak.
Ps. Zwroty do twej osoby z małej litery zastosowane z premedytacją.

Koleś chyba auto-biografie pisze w tym temacie pewnie dlatego w każdym swoim poście opisuje siebie a nie na temat ,ale trudno trzeba + szukać i w "czymś" takim jak taki forumowicz ,przynajmniej się ktoś z modów tematem zainteresował bo niektóre autobiograficzne wpisy "przywódcy społeczności WOT  xD"  znikły ....zawsze to jakiś zwrócenie uwagi xD

Edited by BarringD, 12 January 2019 - 11:05 PM.

Jestemdlazabawy #18 Posted 13 January 2019 - 07:28 AM

Sergeant

• Player
  • 18707 battles
  • 493
  • [PLTAN]
Czyżbyś postanowił zniknąć z tego forum jak wielu tobie podobnych? Żegnam bez żalu.

Sasza_Peczerski #19 Posted 13 January 2019 - 07:54 AM

First Sergeant

• Player
  • 63283 battles
  • 1,106
  • [N4N]

Posted Image

Meh; wybuch agresji chłopaka prawdopodobnie związany z faza niedźwiedzia jego WR. Analiza techniczna jego wskaznikow pokazuje, że od 2-3 dni losowany jest na porażki, a tu po prostu przylazl i się wyproznil :) coś mi mówi że to konto nie jest pierwszym. To taki rycerz purpurowego sztandaru, poraz któryś próbuje oszukać matchmaking i coś dobie udowodnić:)

Robert_Lewandowski_ #20 Posted 13 January 2019 - 06:29 PM

Sergeant

• Player
  • 22207 battles
  • 250
  • [O_H]

View PostGallanPl, on 09 January 2019 - 05:01 PM, said:

Czy uważacie że godziny grania przez cały rok aby uzbierać wolne doświadczenie akurat na tę okazję oraz godziny spędzone w te święta na grze by dostać lucky spin opłacały się?? WEDŁUG MNIE NIE!!!!!. To szwindel totalny. Masę godzin grania z botami by z lucky spin poleciało wolne doświadczenie to kurła porażka. To już nie  można sumiennego gracza wynagrodzić czołgiem albo złotem?? 

Nigdy nie licz, że wypadnie ci coś ze skrzynek (ani lucky spina) od WG. Na yt jest filmik, gdzie gracz kupił 40 skrzynek wydając 1.600.000 wolnego expa i nic nie dostał - 3k złota i same kamuflaże. Ja eventu na Lucky Spina nie robiłem bo wiedziałem, że jak wypadnie mi wolne doświadczenie to będę wk.., więc profilaktycznie nie robiłem go.

https://www.youtube.com/watch?v=29B9ogpSlYk

Szkoda, że nie zachował sobie tego 1,6 mln wolnego expa. Zaraz wejdzie nowa linia chińskich niszczycieli, a mając tyle wolnego expa od razu miałby ją w całości zbadaną. Nie ma sensu zbierać cały rok wolnego expa aby na święta wyrzucić je w błoto.

View Postimaculata, on 09 January 2019 - 07:26 PM, said:

Ja z kółka też dostałem free expa i nie mam z tego powodu żalu, bo dostałem go za darmo w dodatku bardzo się przyda (200k). Ale koledze się widać [edited] ściska z bólu, że czołgu nie było, bo przecież za te wszystkie trudy należy się jak koniu owies!

Jakbyś poświęcił 40 godzin gry (bo tyle należało poświęcić aby zebrać wymaganą ilość lasek cukrowych) i otrzymałbyś za to 200k wolnego expa to ciekawe czy byłbyś taki szczęśliwy jak teraz.

Ogólnie oceniając event był fajny:
750 golda za darmo + miejsce w garażu (T1E6), 
Pz IV S (aktywnie grając), 
3 dni konta premium, 
1 lub 4 miejsca garażowe (jak ktoś dotarł do 2 poziomu choinki)
2 dni gwiazdki x5
drabiny XD XD (2 poziom choinki)
również super oferta dla graczy wydających pieniądze na grę - 20k golda za 95 zł

Zauważyłem w tej grze niezrozumiałe ciśnienie na czołgi premium. Jakby czołgi premium były lepsze niż czołgi z drzewka. MUS to posiadanie w garażu dobrze zarabiającego czołgu premium (najlepiej 8- tieru). Tyle wystarczy do komfortowej gry, więcej premek już nie trzeba. Mi wypadł z dużej skrzynki, a jeśli ktoś nie ma to musi go kupić. Albo i nie - wystarczy IS-5 za 1.500 golda.

Edited by Robert_Lewandowski_, 13 January 2019 - 06:52 PM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users