Jump to content

Úvahy nad RNG a tím, jak tím hra (zne)výhodňuje hráče

• Please log in to reply
90 replies to this topic

hradone #21 Posted 22 January 2019 - 03:08 PM

Sergeant

• Player
  • 17310 battles
  • 275

cituji jindrich73 brezen 2016

Vetsinou mám dobry odhad na to, co se bude dit a jsem tam, kde byt mam. Vec druha je, jak zahraje zbytek, nicmene da se to hodne ovlivnit jednak mnou a taky cetarem. Bez cety uz hraji jen vyjimecne

neco se od te doby zmenilo?

jindrich73 #22 Posted 22 January 2019 - 03:23 PM

Sergeant

• Player
  • 34292 battles
  • 408
  • [SCRY]
Ano, změnilo se to, že se již nehoním za celkovým WR 70%, prostě jsem zjistil, že na to nemám. Dnes hraju v pohodě sám a držím si i tak slušný WR. Rezignoval jsem i na staty, to ovšem neznamená, že hraju bez mozku a nechci vyhrát. Navíc máme nadvládu a tam se dá v klidu zahrát bez toho, aby se trápil WR, statama a četařem. Rozjel jsem si nový účet a uvidíme, kam se dostanu s WR, než se dobelhám v lajně na Mause. Vše bez čety, pouze sám. TAkže ano, něco se změnilo a změnilo se toho dost. Co zůstalo je to, že hráč s mozkem má vždy vysoké WR. Nehledě na to, že se od té doby změnilo i MM. Dneska má průměrně dobrý hráč žně i bez čety.

Edited by jindrich73, 22 January 2019 - 03:25 PM.

scrambler71 #23 Posted 22 January 2019 - 04:12 PM

First Sergeant

• Player
  • 18322 battles
  • 1,309

Ok Jindra i ENDspiel mají pravdu v základní věci, že se hráč musí snažit. Schválně jsem se díval DMR mám celkově i za kratší období nad 1.0. Mám samozřejmě u tanků i pod 1.0, a jsou to tanky který aktuálně hraju. Ale prostě si nevybírám tanky jen podle statů, ale podle toho jak mne baví. Paradoxně tanky co mne nebaví mají často lepší staty než ty co mne baví. Jo míval jsem lepší staty, částečně proto že jsem hrál tiery  5 6 teď sem se posunul na 7 - 10, ale nejvíc hraju 8mičkový prémiáky. Jsem samozřejmě slabší hráč, a to i přes to že všechno co by měl hráč znát znám a snažím se tím řídit. Ale i přes to mám dlouhé řady proher což asi nikoho nepotěší. A i když jsem zkoušel nakoupit zpátky nižší tiery, je to tam stejný, tzn horší než to bývalo.

Zkouším hrát v předu nebo i od zadu, ale je to v podstatě jedno. Bohužel nemůžu hrát dopoledne ale jen večer po práci, tedy bohužel proti skillerům a četám.

Takže si myslím že už pro zlepšení nic udělat nemůžu, leda by mi vyměnili mozek.

A teď jednoduchá otázka: při zachování aktuálního stavu hry s RNG a vším ostatním

Mají slabší hráči právo hrát tuhle hru a chcete je mít ve svých týmech, nebo by jste byli radši kdyby se mydlili mezi sebou v rámci nějakých lig ?

EndToast_LOCA #24 Posted 22 January 2019 - 06:10 PM

First Sergeant

• Player
  • 36953 battles
  • 1,436
  • [LOCA]

View Posthradone, on 22 January 2019 - 09:31 AM, said:

RNG by melo mit nejakou hlavu a patu.dnes jsem zase dal RU do boku s IS2 jen zluty pasy.mel by byt rozdil,jestli strilis do boku nebo do zadku.jakym delem do jakyho pancire.jestli si to dotahl nebo ne.dotahl jsem Nashorna do boku a letelo to nad nej.atd

tak jak je to nastaveny ted to prave strasne nahrava konspiracim

Presne WG upravilo tvoju strelu len aby si netrafil Nashorna.... Nič iné tam nemajú na práci

View Postxbeex2597, on 22 January 2019 - 12:32 PM, said:

RNG je nehorázne svinstvo WR skáče jak sa mu chce včera som si zrobil prieskum jak skáče WR pri bytvach kde som nič nerobil stal kempil nastrieľal úplne h**** a hele WR nespadlo ani o % práveže stúplo z 48,43 na 48,45 a pri bitvach kde naspotim pomalý celý enemy Team nastrieľam cez 1.5k dmg mi padne tak očom to je a RNG o Tom račej nehovorím bitva z kv2 Team nastrieľal zas úplný h*** zostanem posledný proti vk28 t43 sú a kv4 ty traja má nemohli prebiť všetkých 3 som rozbil a hele týpek z sú vr 43% má tipne táto hra už dávno není o skile ale o náhode menom RNG som priemerný hráč žiadna fialka a po pochybujem že sa mi dakedy podarí dosiahnuť WR 50% nech robím čo robím WR furt len klesá a keď už stupne tak po pár prehrách zas padnem o pár % dole a je jedno či nastrieľam 1.5/2k dmg WR ide dole

Pošli sem prosím, ak samozrejme máš tu možnosť, ako vyzerali tebou spomínané bitky.

View Postjindrich73, on 22 January 2019 - 04:56 PM, said:

JE třeba začít vždy u sebe, to je jediné, co k tomu můžu říct. RNG a MM je pro všechny stejné. Je třeba řešit věci, které můžete ovlivnit a ne se zabývat něčím, co neovlivníte. 

Toto sa tu snažím istým ľudom povedať asi tak už pol roka ale na vine je aj tak stále MM a RNG. :D

View Postscrambler71, on 22 January 2019 - 06:12 PM, said:

Ok Jindra i ENDspiel mají pravdu v základní věci, že se hráč musí snažit. Schválně jsem se díval DMR mám celkově i za kratší období nad 1.0. Mám samozřejmě u tanků i pod 1.0, a jsou to tanky který aktuálně hraju. Ale prostě si nevybírám tanky jen podle statů, ale podle toho jak mne baví. Paradoxně tanky co mne nebaví mají často lepší staty než ty co mne baví. Jo míval jsem lepší staty, částečně proto že jsem hrál tiery  5 6 teď sem se posunul na 7 - 10, ale nejvíc hraju 8mičkový prémiáky. Jsem samozřejmě slabší hráč, a to i přes to že všechno co by měl hráč znát znám a snažím se tím řídit. Ale i přes to mám dlouhé řady proher což asi nikoho nepotěší. A i když jsem zkoušel nakoupit zpátky nižší tiery, je to tam stejný, tzn horší než to bývalo.

Zkouším hrát v předu nebo i od zadu, ale je to v podstatě jedno. Bohužel nemůžu hrát dopoledne ale jen večer po práci, tedy bohužel proti skillerům a četám.

Takže si myslím že už pro zlepšení nic udělat nemůžu, leda by mi vyměnili mozek.

A teď jednoduchá otázka: při zachování aktuálního stavu hry s RNG a vším ostatním

Mají slabší hráči právo hrát tuhle hru a chcete je mít ve svých týmech, nebo by jste byli radši kdyby se mydlili mezi sebou v rámci nějakých lig ?

Pozri, všetci majú istú úroveň nad ktorú to už nejde a podľa svojich 90d čísiel si každý može pozrieť aká to je. To, že všetci prehrávame pár hier v rade je bežná vec. To už je len na hráčovi aby bol schopný ovplyvniť hru vo svoj prospech

View Postesprit_cz, on 22 January 2019 - 04:07 PM, said:

Já teda nevím, co je na současném MM fajn? Asi moc často neprohráváš jako třeba já. Většinou se mi podaří nastřílet největší dm z týmu, ale co z toho. WR jede stále dolů. A to mě má těšit? Když už je WR k ničemu, proč tedy je? 

Že tě někdo označuje za zastánce WG se nesmíš divit. Ono to občas vypadá, že to WG bráníš. Za celou dobu si na WG nehodil zrnko špíny, co si má jiný myslet. Mě je celkem jedno, kde stojíš, koho chleba jíš... u mě si tak trochu bohém. My otřískaný životem se za svoje názory nestydíme, nebojíme se je vyslovit;-)

To, že máš naj DMG nehovorí o ničom, vid. hráči v 183. K tomu WR by som povedal len toľko, že ak ťa prílíš stresujú čísla proste ich nerieš, nikto z nás to tu nehrá na žiadne čísla a aj keby si šiel na Twister WR ti môže byť ukradnuté.

Priznávam, že občas to tak môže vyzerať ale je kopa vecí, ktoré sa mi na tejto hre nepáčia ale keby som ich tu mal menovať, aspoň by som uviedol argumenty a nie náhodné bláboly o RNG a MM a ako je všetko len proti XY hráčovi. Najskôr treba hladať chyby v sebe a potom riešiť nejaký keby...

hradone #25 Posted 22 January 2019 - 08:15 PM

Sergeant

• Player
  • 17310 battles
  • 275

View PostENDSP1EL, on 22 January 2019 - 06:10 PM, said:

Presne WG upravilo tvoju strelu len aby si netrafil Nashorna.... Nič iné tam nemajú na práci

paneboze co to meles?psal jsem RNG a ne WG.nebo proc to teda neslo tam kam sem miril?

Nichthause #26 Posted 22 January 2019 - 08:19 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 20391 battles
  • 188
Mm už dávno neřeším, vyvážení dle typů tanků se dost zlepšilo. Pamatuji doby kdy v tom byl pěkný guláš. K RNG pár výhrad mám, v malém množství případů to ty slabší prostě podrží, celé RNG je velká statistika kde padají podprůměry, průměry a nadprůměry. Uznávám že nejvíc jdou vidět ty podprůměry, na na vyssi rolly se zapomíná, ale v malém procentu her RNG hru ovlivní, za tím si stojím. Poslední dobou si všímám i podivného spottingu který naprosto popírá mechaniku hry.

xbeex2597 #27 Posted 22 January 2019 - 08:58 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19966 battles
  • 19
  • [CZ_H]
ENDSP1EL ešte pi povedz že tebe každá rána ktorú si vystrelil penetrovala že si nikdy nedingol nezmysel nikdy netrafil nezmysel a prepáč ale videa nemám nenahrávam ich načo by mi boli len aby som si prehral jak má RNG neskutočne naštve kopec krát sa mi stalo keď som si predmieril na rozbehnuté LT a trafil ho a pritom tá rána letela úplne niekde inde a tu zas zauradovalo RNG a toto ma na tej hre štve že sa môžeš snažiť jak chceš ale keď RNG ti raz nepraje tak môžeš robiť čo chceš aj tak neprestreliš to čo máš včera som mal pekný príklad jak ta hra funguje 5-6 reportov zasebov a žiadne upozornenie a pritom som naschvál hráčov urážal a nastrieľal s batakem veľké h a hele WR mi stúplo o 0.01% a oto ma to vytočilo ešte viac snažím sa zlepšovať z tankom robím to čo mám ale načo sa mám snažiť keď WR rastie aj bez toho dostaneš 6 reportov v bitve neurobíš nič a WR neklesne a keď sa snažím jak č***k niečo v bitve zrobit nastrieľam maximum čo stihnem než chcipnem polka teamu nemá nastrieľane to čo ja z LT a nemám stoho nič a keď ti už tak záleží na videách a screenshotoch tak sa neboj nazbieram ti ich pár jak vie RNG n****ť keď ty netrafíš plne domierenu ranu a bambus z WR 40 za pohybu tá trafí dobre že nie cez pol mapy len preto že RNG

EndToast_LOCA #28 Posted 22 January 2019 - 09:05 PM

First Sergeant

• Player
  • 36953 battles
  • 1,436
  • [LOCA]

View Postxbeex2597, on 22 January 2019 - 10:58 PM, said:

ENDSP1EL ešte pi povedz že tebe každá rána ktorú si vystrelil penetrovala že si nikdy nedingol nezmysel nikdy netrafil nezmysel a prepáč ale videa nemám nenahrávam ich načo by mi boli len aby som si prehral jak má RNG neskutočne naštve kopec krát sa mi stalo keď som si predmieril na rozbehnuté LT a trafil ho a pritom tá rána letela úplne niekde inde a tu zas zauradovalo RNG a toto ma na tej hre štve že sa môžeš snažiť jak chceš ale keď RNG ti raz nepraje tak môžeš robiť čo chceš aj tak neprestreliš to čo máš včera som mal pekný príklad jak ta hra funguje 5-6 reportov zasebov a žiadne upozornenie a pritom som naschvál hráčov urážal a nastrieľal s batakem veľké h a hele WR mi stúplo o 0.01% a oto ma to vytočilo ešte viac snažím sa zlepšovať z tankom robím to čo mám ale načo sa mám snažiť keď WR rastie aj bez toho dostaneš 6 reportov v bitve neurobíš nič a WR neklesne a keď sa snažím jak č***k niečo v bitve zrobit nastrieľam maximum čo stihnem než chcipnem polka teamu nemá nastrieľane to čo ja z LT a nemám stoho nič a keď ti už tak záleží na videách a screenshotoch tak sa neboj nazbieram ti ich pár jak vie RNG n****ť keď ty netrafíš plne domierenu ranu a bambus z WR 40 za pohybu tá trafí dobre že nie cez pol mapy len preto že RNG

Tu nájdeš odpoveď: 

xbeex2597 #29 Posted 23 January 2019 - 04:07 AM

Lance-corporal

• Player
  • 19966 battles
  • 19
  • [CZ_H]
Tak mi povedz či je normálne cinknut bataka s t54 do čistého boku z grillem pred 5minutami má odcinkala e50m a zas do čistého boku len ešte povedz či je toto normálne mňa každa lopata do boku prebije ale ja ne lebo RNG keď ti toto príde normálne tak ok viac sa k tomu vyjadrovať nebudem RNG je svinstvo ktoré dokáže hru neskutočne ovplyvniť tu už dávno nerozhodujú skúsenosti a skill hráča

mightyceon #30 Posted 23 January 2019 - 06:04 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 24849 battles
  • 664
  • [MASLA]
Co se spotu týče, mám dojem, že ten nefungoval spolehlivě (tj. tak, aby se člověk mohl plně spolehnout na mechaniky, které uvádí samo WG) nikdy, a to tu hru už nějaký pátek hraju ... :)

EndToast_LOCA #31 Posted 23 January 2019 - 12:58 PM

First Sergeant

• Player
  • 36953 battles
  • 1,436
  • [LOCA]

View Postxbeex2597, on 23 January 2019 - 06:07 AM, said:

Tak mi povedz či je normálne cinknut bataka s t54 do čistého boku z grillem pred 5minutami má odcinkala e50m a zas do čistého boku len ešte povedz či je toto normálne mňa každa lopata do boku prebije ale ja ne lebo RNG keď ti toto príde normálne tak ok viac sa k tomu vyjadrovať nebudem RNG je svinstvo ktoré dokáže hru neskutočne ovplyvniť tu už dávno nerozhodujú skúsenosti a skill hráča

Záleží od okolností, ktoré by sa dali zistiť z replay-u. Takto to má 0 výpovednú hodnotu

FlexaBender #32 Posted 23 January 2019 - 08:42 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 9584 battles
  • 106
  • [SLKL]

Kdysi davno jsem byval hrac velkeho WoTka a zajimal se o herni mechaniky. Hodne mechanik, ktere WG vysvetlilo ve velkem WoTku jsem nedohledal v blitzu.

Nejsem fanousek RNG (viz zoufarna), ale nezapominejte, ze cela hra je kus kodu, kteri pisi lidi. A zadny kod neni bez chyby. Neni to zadna sranda a tech chyb tam nemaji malo.

Napr. ve velkem WoTku bylo nastaveni "serverovy zamerovac". Defaultne byl vypnuty. Pri tomto nastaveni pri mireni klient hry zobrazoval zamerovac napr. na vanu tanku. Hraci maji vsak ruzne latence pripojeni a zejmena pri pohybu tanku si hrac myslel, ze miri na vanu, ale server v tu dobu vyhodnotil, ze uz treba miri na pasy. Pri zapnuti moznosti "serverovy zamerovac" klient zobrazoval serverovy aktualnejsi mireni vzhledem k serveru (netusim jak meli resenou zpetnou latenci, ale stale to bylo lepsi nez default).

Tusi vubec nekdo jak to funguje v blitzu? Jak vyresili latence? Mame tu 14 hracu a kazdy ma jine latence. A to jsem ted narazil jen na jeden problem. Dalsi potencionalni problemy ktere me napadaji - platformy (android, ios, windows), optimalizace engine apod. 

WG (jako drtiva vetsina firem, ne-li vsechny) bude tvrdit jak je jejich produkt superuzasny a bez chyb.

Osobne predpokladam, ze nejake zakladni zvyhodneni zacinajicich hracu bude. Ale ne neco ve smyslu, ze ten a ten hrac je dobry tak ho RNG zarizne.

Napr. si myslim, ze je zpresnene strileni za pohybu. V poslednich par mesicich si vsimam, ze mi hodne padaji nesmyslne snapshoty. Schopnejsiho hrace totiz ani nenapadne strilet za jizdy pres pul mapy. Ale slabsi hraci netusi neco o roptylu a dobe zamereni.

Muj zaver tedy zni - Nemyslim si, ze za vsechno muze RNG, ale proste jenom chyba kodu. Plus asi bych se stoprocentne nespolehal na replaye, protoze, jestli jsem to dobre pochopil, replay vytvari lokalni klient a ten diky latencim muze "videt" neco jineho nez server.

Edited by FlexaBender, 23 January 2019 - 08:45 PM.

EndToast_LOCA #33 Posted 24 January 2019 - 02:19 PM

First Sergeant

• Player
  • 36953 battles
  • 1,436
  • [LOCA]

View PostFlexaBender, on 23 January 2019 - 10:42 PM, said:

Kdysi davno jsem byval hrac velkeho WoTka a zajimal se o herni mechaniky. Hodne mechanik, ktere WG vysvetlilo ve velkem WoTku jsem nedohledal v blitzu.

Nejsem fanousek RNG (viz zoufarna), ale nezapominejte, ze cela hra je kus kodu, kteri pisi lidi. A zadny kod neni bez chyby. Neni to zadna sranda a tech chyb tam nemaji malo.

Napr. ve velkem WoTku bylo nastaveni "serverovy zamerovac". Defaultne byl vypnuty. Pri tomto nastaveni pri mireni klient hry zobrazoval zamerovac napr. na vanu tanku. Hraci maji vsak ruzne latence pripojeni a zejmena pri pohybu tanku si hrac myslel, ze miri na vanu, ale server v tu dobu vyhodnotil, ze uz treba miri na pasy. Pri zapnuti moznosti "serverovy zamerovac" klient zobrazoval serverovy aktualnejsi mireni vzhledem k serveru (netusim jak meli resenou zpetnou latenci, ale stale to bylo lepsi nez default).

Tusi vubec nekdo jak to funguje v blitzu? Jak vyresili latence? Mame tu 14 hracu a kazdy ma jine latence. A to jsem ted narazil jen na jeden problem. Dalsi potencionalni problemy ktere me napadaji - platformy (android, ios, windows), optimalizace engine apod. 

WG (jako drtiva vetsina firem, ne-li vsechny) bude tvrdit jak je jejich produkt superuzasny a bez chyb.

Osobne predpokladam, ze nejake zakladni zvyhodneni zacinajicich hracu bude. Ale ne neco ve smyslu, ze ten a ten hrac je dobry tak ho RNG zarizne.

Napr. si myslim, ze je zpresnene strileni za pohybu. V poslednich par mesicich si vsimam, ze mi hodne padaji nesmyslne snapshoty. Schopnejsiho hrace totiz ani nenapadne strilet za jizdy pres pul mapy. Ale slabsi hraci netusi neco o roptylu a dobe zamereni.

Muj zaver tedy zni - Nemyslim si, ze za vsechno muze RNG, ale proste jenom chyba kodu. Plus asi bych se stoprocentne nespolehal na replaye, protoze, jestli jsem to dobre pochopil, replay vytvari lokalni klient a ten diky latencim muze "videt" neco jineho nez server.

Súhlasím, pokiaľ viem pod 5k bitiek máš botov v MM. Replay tiež nie je úplne presný z dôvodu ako si povedal ale stále lepšie ako nič.

Player9675665479687698 #34 Posted 24 January 2019 - 04:07 PM

Lance-corporal

• Player
  • 1797 battles
  • 79
Já teda BOTa nad tier 3 nikdy nepotkal.

___Dean___ #35 Posted 24 January 2019 - 05:25 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 20207 battles
  • 160
  • [CB-CZ]
Nevim jestli to chapu dobre ... mluvite o botech, ale zkuste si zalozit ucet ... podle meho je bot hrac bez statistik ... na startu je potkavate pouze ... po 10 bitvach uz proti byva jeden hrac ... potom boti zacnou mizet a jak tu nekdo psal ... nad tier 3 jsem nepotkal zadneho. Protoze si po bitve hrace v tabulce proklikavam a u bota by nebyl wr ani pocet bitev atd ... Je tedy fakt, ze ten bot na tieru 2 hraje lip nez 90 procent hracu.

EndToast_LOCA #36 Posted 24 January 2019 - 06:11 PM

First Sergeant

• Player
  • 36953 battles
  • 1,436
  • [LOCA]

View Post___Dean___, on 24 January 2019 - 07:25 PM, said:

Nevim jestli to chapu dobre ... mluvite o botech, ale zkuste si zalozit ucet ... podle meho je bot hrac bez statistik ... na startu je potkavate pouze ... po 10 bitvach uz proti byva jeden hrac ... potom boti zacnou mizet a jak tu nekdo psal ... nad tier 3 jsem nepotkal zadneho. Protoze si po bitve hrace v tabulce proklikavam a u bota by nebyl wr ani pocet bitev atd ... Je tedy fakt, ze ten bot na tieru 2 hraje lip nez 90 procent hracu.

Bot môže mať kľudne staty ako bežný hráč. Len proste to bude vidieť, že je to iba AI. Dá tak 2 rany max a iba sa točí a behá hore dole.

FlexaBender #37 Posted 24 January 2019 - 06:27 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 9584 battles
  • 106
  • [SLKL]

View PostENDSP1EL, on 24 January 2019 - 06:11 PM, said:

Bot môže mať kľudne staty ako bežný hráč. Len proste to bude vidieť, že je to iba AI. Dá tak 2 rany max a iba sa točí a behá hore dole.

Da se to nejak bezpecne poznat podle jmena? Napr. ve World of Warships (velke i male) jmena botu zacinaji dvouteckou - :Name

jindrich73 #38 Posted 24 January 2019 - 07:57 PM

Sergeant

• Player
  • 34292 battles
  • 408
  • [SCRY]

Založil jsem si druhý účet jindrich73b, chtel jsem zjistit jak se ma novacek. Ta T1 mam jen jednu hru, ale samy bot to byl myslim. Na T2 byl naproti pokaždé jeden “živý” hráč a v tabulce jsem pak zjistil na začátku hry, že normální hráč v tom přehledu je lehce jasnějším písmem. Boti měli nick trošku tmavší a někdy to probliklo tak rychle, že jsem to nestihl pobrat, někdy ta začáteční tabulka byla třeba 2 sekundy a normální hráče jsem poznal. Ty jsem pak zlikvidoval jako první a boti v poho. V podstatě mají stejné trasy kudy jezdí a předvídatelné chování. Někdy se ale ludry rozjedou tři na vás a umí i ramovat. Jak pochopíte jak fungují, tak nejsou moc soupeři. Nováčky ale udělají, úplně blbí nejsou. Na T2 jinak minimálně jeden živý hráč naproti, většinou ale dva. Pokud mne to hodilo mezi T3, tak T +1 protivník byl vždy normální hráč. Na T3 mne to házelo minimálně vždy 3 protihráče normální a pokud proti t4, tak na T4 boti už nejsou. Na T4 už boti nejsou a hrajete vždy proti normálním hráčům a jsou tam i fialky. Někde jsem četl, že boty dostanete maximálně na prvních 50 her a to je max. Když mi ale po pár hrách přišel za 500 v nabídce T34 premiak, tak tam logicky boti nejsou a pokud si ten hrac odehraje prvnich 50 her na vyssich tierech s prem. tanky, tak se po navratu na T1 už s botem nepotka. Ještě jedna věc do T5 neexpite skilly na posadku, nemate moznost vylepsovat ty skilly jako míření, maskování apod. Naběhne to až od T5. Taky máte posádku nově od 75% za kredity a posádky od 50% už nejsou. Pak proběhla aktualizace a do t3 tam pak skočilo, že máte posádku hned 100% ale to je v popisu aktualizace, teď si nejsem jistý jestli je to zadara a nebo za stribro. Suma sumárum, pro nováčky jsou boti přínosem, dokáží potrápit, poslat do garáže. Mně to nebavilo a jakmile jsem nasyslil na t3 tak pryč, za 22 her na T2 men boti ani protihráči nesejmuli a je to fakt nuda.

Edited by jindrich73, 24 January 2019 - 07:59 PM.

EndToast_LOCA #39 Posted 24 January 2019 - 08:02 PM

First Sergeant

• Player
  • 36953 battles
  • 1,436
  • [LOCA]

View Postjindrich73, on 24 January 2019 - 09:57 PM, said:

Založil jsem si druhý účet jindrich73b, chtel jsem zjistit jak se ma novacek. Ta T1 mam jen jednu hru, ale samy bot to byl myslim. Na T2 byl naproti pokaždé jeden “živý” hráč a v tabulce jsem pak zjistil na začátku hry, že normální hráč v tom přehledu je lehce jasnějším písmem. Boti měli nick trošku tmavší a někdy to probliklo tak rychle, že jsem to nestihl pobrat, někdy ta začáteční tabulka byla třeba 2 sekundy a normální hráče jsem poznal. Ty jsem pak zlikvidoval jako první a boti v poho. V podstatě mají stejné trasy kudy jezdí a předvídatelné chování. Někdy se ale ludry rozjedou tři na vás a umí i ramovat. Jak pochopíte jak fungují, tak nejsou moc soupeři. Nováčky ale udělají, úplně blbí nejsou. Na T2 jinak minimálně jeden živý hráč naproti, většinou ale dva. Pokud mne to hodilo mezi T3, tak T +1 protivník byl vždy normální hráč. Na T3 mne to házelo minimálně vždy 3 protihráče normální a pokud proti t4, tak na T4 boti už nejsou. Na T4 už boti nejsou a hrajete vždy proti normálním hráčům a jsou tam i fialky. Někde jsem četl, že boty dostanete maximálně na prvních 50 her a to je max. Když mi ale po pár hrách přišel za 500 v nabídce T34 premiak, tak tam logicky boti nejsou a pokud si ten hrac odehraje prvnich 50 her na vyssich tierech s prem. tanky, tak se po navratu na T1 už s botem nepotka. Ještě jedna věc do T5 neexpite skilly na posadku, nemate moznost vylepsovat ty skilly jako míření, maskování apod. Naběhne to až od T5. Taky máte posádku nově od 75% za kredity a posádky od 50% už nejsou. Pak proběhla aktualizace a do t3 tam pak skočilo, že máte posádku hned 100% ale to je v popisu aktualizace, teď si nejsem jistý jestli je to zadara a nebo za stribro. Suma sumárum, pro nováčky jsou boti přínosem, dokáží potrápit, poslat do garáže. Mně to nebavilo a jakmile jsem nasyslil na t3 tak pryč, za 22 her na T2 men boti ani protihráči nesejmuli a je to fakt nuda.

Boti sú aj nad 5ky, neskôr to ostáva už iba pri "lepšom" MM.

View PostFlexaBender, on 24 January 2019 - 08:27 PM, said:

Da se to nejak bezpecne poznat podle jmena? Napr. ve World of Warships (velke i male) jmena botu zacinaji dvouteckou - :Name

Netuším

adamjer1991 #40 Posted 24 January 2019 - 08:26 PM

Lance-corporal

• Player
  • 236 battles
  • 40
Moderátor by se měl naučit zkracovat citace. Na mobilu je hrozna sranda to scrollovat az dolu, než se páníček vyjádří. Jinak proti botum je to až moc easy, to jenom jezdíte a krajite. To se nováček nic nenauci a na T5 je coby dup

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users