Jump to content

Úvahy nad RNG a tím, jak tím hra (zne)výhodňuje hráče

• Please log in to reply
90 replies to this topic

esprit_cz #81 Posted 03 February 2019 - 11:25 AM

First Sergeant

• Player
  • 43256 battles
  • 5,212
  • [SCRY]

Doma na iPadu to celkem jde, ale najdou se dny, kdy mám ping přes tis. Kolikrát mi nejde tank ovládat, občas se hra kousne. Teď kolem aktualizace mi cca co 3 bitva, místo výsledku hra spadla.

Když se občas kouknu na nějaký replay, ghost střela není vlastně ne vždy, pokaždé průchod tankem, ale výstřel na tank, který se pootočil nebo kousek popojel. Prostě mezi hráčem a serverem je ončas nějaká prodleva. Většinou to skoro nikdo nepozná, protože úplné detaily z bitvy o postavení tanku nepřítele si nikdo nezapanatuje. Pozná se to, když umřete brzy s jedním, pár výstřely.
Na S8+ jsem většinou krtek. Nebo mi hra zamrzne než bouchnu. Musel jsem upravit citlivost, jinak jsem 2 hodiny honil zaměřovač než jsem dostal nepřítele do zaměřovače.

Edited by esprit_cz, 03 February 2019 - 11:26 AM.

EndToast_LOCA #82 Posted 03 February 2019 - 05:13 PM

First Sergeant

• Player
  • 36953 battles
  • 1,436
  • [LOCA]

View Postesprit_cz, on 03 February 2019 - 01:25 PM, said:

Doma na iPadu to celkem jde, ale najdou se dny, kdy mám ping přes tis. Kolikrát mi nejde tank ovládat, občas se hra kousne. Teď kolem aktualizace mi cca co 3 bitva, místo výsledku hra spadla.

Když se občas kouknu na nějaký replay, ghost střela není vlastně ne vždy, pokaždé průchod tankem, ale výstřel na tank, který se pootočil nebo kousek popojel. Prostě mezi hráčem a serverem je ončas nějaká prodleva. Většinou to skoro nikdo nepozná, protože úplné detaily z bitvy o postavení tanku nepřítele si nikdo nezapanatuje. Pozná se to, když umřete brzy s jedním, pár výstřely.
Na S8+ jsem většinou krtek. Nebo mi hra zamrzne než bouchnu. Musel jsem upravit citlivost, jinak jsem 2 hodiny honil zaměřovač než jsem dostal nepřítele do zaměřovače.

Lebo o problémoch s iPadom som nepočul, s pingom to občas aj u mňa blbne. Skúšal si sa spýtat niekoho kto má S8 či aj im to blbne? Lebo to je zaujímavé, že vlajková loď nevie utiahnuť Blitz.

adamjer1991 #83 Posted 03 February 2019 - 08:54 PM

Lance-corporal

• Player
  • 236 battles
  • 40
Možná není problém ve vykonu ale v kompatibilitě. Výkonu musí mít S8+ na rozdavani, takže bx měla utáhnout každou hru

esprit_cz #84 Posted 04 February 2019 - 06:19 AM

First Sergeant

• Player
  • 43256 battles
  • 5,212
  • [SCRY]

View PostENDSP1EL, on 03 February 2019 - 05:13 PM, said:

Lebo o problémoch s iPadom som nepočul, s pingom to občas aj u mňa blbne. Skúšal si sa spýtat niekoho kto má S8 či aj im to blbne? Lebo to je zaujímavé, že vlajková loď nevie utiahnuť Blitz.

View Postadamjer1991, on 03 February 2019 - 08:54 PM, said:

Možná není problém ve vykonu ale v kompatibilitě. Výkonu musí mít S8+ na rozdavani, takže bx měla utáhnout každou hru

Skoro stejný problemy, co mám s S8, jsem měl s Huawei P9. Neustále jsem se dohadoval s podporou, jak je možné, že na takovém telefonu, ani potom, co je rok na trhu hra neběží plynule. Asi tu všichni ví, kam ta debata šla.

Neznám nikoho, kdo vlastní S8 nebo 9, hrál by Blitz. Co se týká iPadu, vyznělo to nebo to někdo pochopil, že ty problémy mám denně. Ne, to ne. Spíš je na něm poznat, kdy se WG šťourá v sys., rozjíždí nějaké pokusy hogo fogo nebo prostě nestíhá server. Taky byl jeden čas problém u mě, kvůli počasí. To ale člověk pozná. Takže nemám problém s nějakým rozvojem hra, když to bude makat. A mě vyloženě sejří, když někde na něco, někoho čekám..., nemůžu si zkrátit čas hraním. A takových nás je víc. Tohle by si mělo uvědomit WG, kterým směrem chce Blitz ubírat!? Buď to budou šmrdlat PC nebo mobilní hráči, ale oboje nejde moc dohromady!

Edited by esprit_cz, 04 February 2019 - 06:36 AM.

scrambler71 #85 Posted 04 February 2019 - 12:32 PM

First Sergeant

• Player
  • 18322 battles
  • 1,309
No za to může spíš MS, díky tomu jak vyrukoval s WindowsMobile a všechny přesvědčoval že tu platformu protlačí a že všechno pojede na mobilu i na PC. Někteří odvážlivci na to skočili a vyvíjeli apky a hry, včetně WG. A když už do toho investovali čas a peníze, MS udělal otočku o 180 stupňů a řekl "sorry jako, ale nám se už Windows mobile nelíbí, takže s ním končíme...pardon". Spousta vývojářů, vida že uživatelé na platformě WInMobile se blíží k nule, ji prostě odepsali a přestali ji podporovat. Jenže mezitím už blitz začalo hrát spousta lidí na PC, takže WG si tohle asi nelajzlo, PC verzi už by si nedovolilo zrušit. Mě to samozřejmě vyhovuje, ale chápu lidi co to od začátku hrají jako mobilní hru, že je to prudí. A jsem pro aby hra zůstala primárně mobilní = co nejjednodušší, páč to hraju na starým PCčku !!

FlexaBender #86 Posted 04 February 2019 - 01:20 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 9584 battles
  • 106
  • [SLKL]

View Postesprit_cz, on 04 February 2019 - 06:19 AM, said:

Skoro stejný problemy, co mám s S8, jsem měl s Huawei P9. Neustále jsem se dohadoval s podporou, jak je možné, že na takovém telefonu, ani potom, co je rok na trhu hra neběží plynule. Asi tu všichni ví, kam ta debata šla.

Neznám nikoho, kdo vlastní S8 nebo 9, hrál by Blitz.

Nekdy v pulce minuleho roku jsem omylem pri klikani reklam spustil hru na galaxy S5 mini a slo to v pohode - netusim jak byla nastavena grafika. Nastesti to byla bitva s SU-76i, tak sem to dokazal i vyhrat, ale na telefonu to pro me byly nervy (sam na dva). Na PC by to bylo s prstem v nose.

Par mesicu mam galaxy S9 a v samsung obchodu s appkama u WoT blitz pisi, ze majitel galaxy u noveho uctu WG dostane nejake bonusy (Pz B2 + 15 dni premka). Tak sem to zkousel a v ramci toho sem musel odehrat tutorial (bitvy proti botum a par bitev s hraci). Nastaveni sem mel na max detaily a slo to bez problemu. Jinak bonusy sem nedostal :( a nestoji mi to za to abych to resil s podporou.

esprit_cz #87 Posted 04 February 2019 - 08:32 PM

First Sergeant

• Player
  • 43256 battles
  • 5,212
  • [SCRY]

View Postscrambler71, on 04 February 2019 - 12:32 PM, said:

Sám vidíš, pár let starý PC, máš problém. Chápu, že technologie jde rychle kupředu, ale netuším, kdy a jak se mobil přiblíží, vyrovná PC? Teď si ale myslím, propojit Win, iOS by ještě možná šlo, ale s mobilními zařízení s Androidem, to už je velký oříšek. Nejde tak o systém, jako o x typů procesorů, grafických čipů. 

HC727 #88 Posted 22 March 2019 - 05:54 AM

Private

• Player
  • 81445 battles
  • 3
  • [TFCZ]
ahoj, tak já za týden a to mám 60000 bitev klesl z 59,24 na 59,14 a nic s tím nešlo dle mého udělat, jasně neumím to tak perfektně asi, ale v podstatě je zajímavá jena věc, množství prohranýych bitev at hraju s tanky 10 - 5 a také to, že vestsinou jsme melnastríleno nejvic vcetne protivniku a navic jnejvic znamena i v bitve kde jsem nastrilel 1000, nemluve o bitve kde 4000, nemyslim si, ze to je uplne spravedlive, kdyz pak kontroluju slozeni tymu. dostat se zpet na wr 59, 24je skoro nemozne.ale uznavam, ze super hráč by nektere bitvy asi dokazal vyhrat

scrambler71 #89 Posted 22 March 2019 - 11:45 AM

First Sergeant

• Player
  • 18322 battles
  • 1,309

View PostHC727, on 22 March 2019 - 05:54 AM, said:

ahoj, tak já za týden a to mám 60000 bitev klesl z 59,24 na 59,14 a nic s tím nešlo dle mého udělat, jasně neumím to tak perfektně asi, ale v podstatě je zajímavá jena věc, množství prohranýych bitev at hraju s tanky 10 - 5 a také to, že vestsinou jsme melnastríleno nejvic vcetne protivniku a navic jnejvic znamena i v bitve kde jsem nastrilel 1000, nemluve o bitve kde 4000, nemyslim si, ze to je uplne spravedlive, kdyz pak kontroluju slozeni tymu. dostat se zpet na wr 59, 24je skoro nemozne.ale uznavam, ze super hráč by nektere bitvy asi dokazal vyhrat

Jak tě asi bude informovat zdejší vševěd ENDSPIEL, je to v pořádku, všichni mají stejné podmínky a tudíž je to jen tvoje chyba jak dopadnou tvoje bitvy !!! a máš jen dvě možnosti jak to řešit ...

1. hrát to

2. nehrát to

:girl:

EndToast_LOCA #90 Posted 23 March 2019 - 11:39 AM

First Sergeant

• Player
  • 36953 battles
  • 1,436
  • [LOCA]

View Postscrambler71, on 22 March 2019 - 12:45 PM, said:

Jak tě asi bude informovat zdejší vševěd ENDSPIEL, je to v pořádku, všichni mají stejné podmínky a tudíž je to jen tvoje chyba jak dopadnou tvoje bitvy !!! a máš jen dvě možnosti jak to řešit ...

1. hrát to

2. nehrát to

:girl:

Alebo si môže zaplatiť za balíček pre [sem vložte náhodné slovo] hráča, ktorý mu garantuje iba fialky v tíme a unlimited HP.

mightyceon #91 Posted 25 March 2019 - 06:25 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 24849 battles
  • 664
  • [MASLA]
Mno .. jako obvykle: nejhorší věcí ve hře je imo last shot aura, o víkendu zase úřadovala ... :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users