Jump to content

Sabit Duran Tankın İçinden Mermi Geçmesi

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Atelus #1 Posted 02 March 2019 - 03:21 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3109 battles
  • 16
  • [CZZR]
Arkadaşlar sorun spot mekaniğinden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama karşımda sabit duran bir tank destroyer görünmez olunca birkaç saniye bile değil salise sonra sıkıyorum mermi geçip gidiyor hani uzay gemisi değil bu ya bir anda 200 km hızla kaçıp gitsin oradan yada başka yere ışınlansın , kabak gibi orada olduğu belli ama mermi geçip gidiyor . Bu sorun kv1 ve ardından kv1s i aldığımdan beri çok canımı sıkmaya başladı . Hatta ve hatta karşıdaki tank görünmez oluyor ve 1 , 2 saniye sonra tekrar spotlanıyor o arada görünmez olduğu aralıkta sıktığımda mermi geçip gidiyor hani adamın orada olduğu kanıtlı . Ama oyun mekaniği böyle derseniz okeyim oyunu seviyorum çünkü :) 

pis_katil #2 Posted 03 March 2019 - 02:39 PM

Lance-corporal

• Player
  • 14023 battles
  • 35
  • [TAOW]

View PostAtelus, on 02 March 2019 - 03:21 PM, said:

Arkadaşlar sorun spot mekaniğinden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama karşımda sabit duran bir tank destroyer görünmez olunca birkaç saniye bile değil salise sonra sıkıyorum mermi geçip gidiyor hani uzay gemisi değil bu ya bir anda 200 km hızla kaçıp gitsin oradan yada başka yere ışınlansın , kabak gibi orada olduğu belli ama mermi geçip gidiyor . Bu sorun kv1 ve ardından kv1s i aldığımdan beri çok canımı sıkmaya başladı . Hatta ve hatta karşıdaki tank görünmez oluyor ve 1 , 2 saniye sonra tekrar spotlanıyor o arada görünmez olduğu aralıkta sıktığımda mermi geçip gidiyor hani adamın orada olduğu kanıtlı . Ama oyun mekaniği böyle derseniz okeyim oyunu seviyorum çünkü :) 

öyle bişey yok. defalarca kör atışla tank bitirdim ki noob bir oyuncuyum ben. sekmiştir veya isabet etmemiştir veya topu hareket ettirmişsindir ve odağını kaybetmiştir vs.. vs...

Atelus #3 Posted 07 March 2019 - 01:41 AM

Lance-corporal

• Player
  • 3109 battles
  • 16
  • [CZZR]
Bu cevabınla şoka uğramış gibiyim nasıl vurabiliyorsun ya :D defalarca denedim artık yerini bildiğim adama nasıl olsa vuramıyorum deyip başka hedeflere yöneliyorum oyunda 700 maçım var birini bile mi vuramam hep mi daha taşa gider bence ya benim telefonumla yada ( lag vs. dir ya olamaz :D ) internetle ilgili bir sorun var artık oyun mekaniği böyle nasıl olsa diyip kendimi kandırmışım demek ki . Belkide kv 1 kötü nişan almasıdır diyecemde aynı mesafede hatta daha uzakken rakibin zayıf noktasına vurarken zorlanmıyorum aynı durumda sadece adam görünmezken dağa taşa gitmesi gerçekten garip ayrıca sekti yada delemedi mesajı veya seside gelmiyor sadece orada kimse yokmuş gibi mermi gidip geçiyor sonra adam yarım saniye sonra görünür oluyor gerçekten çıldırılacak bir durum . Keza lag yüzünden yaptığım kusursuza yakın atışların inanılmaz saçma yerlere gittiğine şahit oldum belkide görünmeyen adamı vurmaya internetim yetmiyordur . Düşmana ram yaparken hep oyunuma lag girer mesela fps düşmesi değil direk lag .

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users