Jump to content

Možnost výběru serveru

• Please log in to reply
5 replies to this topic

iLukan #1 Posted 06 March 2019 - 06:38 PM

Private

• Player
  • 14014 battles
  • 2
  • [IKLAN]

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli se někdy přemýšlelo o vytvoření herních sekcí - jako například začátečníci/pokročilí/profi? Každý hráč by si zvolil dle svých nasbíraných zkušeností náročnost serveru, na kterém by hrál? Docela často ve hře vidím, jak se hráči uráží a jsou agresivní, většinou vyšší tiery, který mají odehráno 1000ce bitev a ostatní hráči nehrajou podle jejich představ. Takže machři by hráli proti machrům, byli by v klidu, stejně tak ostatní hráči a hra by byla o něco příjemnější. 

Osobní zkušenost - koupil jsem si 6tku Tog2, pripadne mi zabavnej a uz se mi s nim povedlo par peknych bitev, neverili byste, kolik hracu vyssiho tieru jej agresivne komentuje a v chatu utoci. Takze prikladne osobne bych si zvolil - server pokročilý - a očekával bych hráče 5-7 tier, ovšem ne ty, kteří maji odehraných 50tis bitev, kteří by jednoznačně hráli v profi sekci. 

Díky za případný názory, i zkušenosti. L. 

Barv666 #2 Posted 06 March 2019 - 06:56 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 19806 battles
  • 712
Obecně to vůbec není o počtu bitev, neskutečné množství hráčů s klidně desítkami tisíc bitev hrají hůř, než mnohý začátečník po pár stovkách, který se aspoň trochu snaží a používá mozek. A tohle jsou právě ti typičtí borci, co nejvíc hejtují jiné.

DymytryArabachkov #3 Posted 06 March 2019 - 07:00 PM

Sergeant

• Player
  • 8631 battles
  • 259
  • [TFCZA]
Když se přihlásim na asijský server na svém účtu z EU serveru, budu na asia začínat od znovu nebo mi budou nechány původní statistiky?
Miluju MT-25....hlavně jako velitel T-150, když mu dávám ammorack!!!! :justwait:

esprit_cz #4 Posted 06 March 2019 - 08:09 PM

First Sergeant

• Player
  • 43258 battles
  • 5,212
  • [SCRY]

View PostiLukan, on 06 March 2019 - 06:38 PM, said:

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli se někdy přemýšlelo o vytvoření herních sekcí - jako například začátečníci/pokročilí/profi? Každý hráč by si zvolil dle svých nasbíraných zkušeností náročnost serveru, na kterém by hrál? Docela často ve hře vidím, jak se hráči uráží a jsou agresivní, většinou vyšší tiery, který mají odehráno 1000ce bitev a ostatní hráči nehrajou podle jejich představ. Takže machři by hráli proti machrům, byli by v klidu, stejně tak ostatní hráči a hra by byla o něco příjemnější. 

Osobní zkušenost - koupil jsem si 6tku Tog2, pripadne mi zabavnej a uz se mi s nim povedlo par peknych bitev, neverili byste, kolik hracu vyssiho tieru jej agresivne komentuje a v chatu utoci. Takze prikladne osobne bych si zvolil - server pokročilý - a očekával bych hráče 5-7 tier, ovšem ne ty, kteří maji odehraných 50tis bitev, kteří by jednoznačně hráli v profi sekci. 

1. Svým způsobem už něco podobného máš.  Jmenuje se to Hodnocený bitvy. 

2. Před nějakými roky jsem tu psal návrh, aby byl hráč s největší WR označen jako velitel týmu. Zkoušel jsem i návrh, aby byli označeni i ostatní hráči v týmu, aby si věděl jak se přizpůsobit. Skončilo to v koši u staff, natož aby to šlo dál.

3. Herní sekce neprojdou. Dokážeš si představit bitvy fialky s fialkami? Fialky se stali díky lopatám.

4. Taky máš možnost označit hráče nevhodným chováním. 

Player9675665479687698 #5 Posted 14 March 2019 - 06:57 PM

Lance-corporal

• Player
  • 1797 battles
  • 79

View PostiLukan, on 06 March 2019 - 06:38 PM, said:

To jako že by si hráči mohli sami vybrat na kterým serveru by hráli ? A jak zajistíš že fialky nebudou chodit trolit proti začátečníkům a opačně začátečníci prudit fialky ? 

View PostDymytryArabachkov, on 06 March 2019 - 07:00 PM, said:

Když se přihlásim na asijský server na svém účtu z EU serveru, budu na asia začínat od znovu nebo mi budou nechány původní statistiky?

Když se přihlásíš s jakýmkoli účtem poprvé na jakýkoli server, je to prázdný účet a začínáš od NULY !!!

EndToast_LOCA #6 Posted 15 March 2019 - 04:10 PM

First Sergeant

• Player
  • 36972 battles
  • 1,437
  • [LOCA]

View PostPlayer9675665479687698, on 14 March 2019 - 07:59 PM, said:

Když se přihlásíš s jakýmkoli účtem poprvé na jakýkoli server, je to prázdný účet a začínáš od NULY !!!

Ale ja si môžem založiť účet takisto nováčik. Áno budeme obaja na nule ale skill bude trochu rozdielny :D

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users