Jump to content

Ru251 !

• Please log in to reply
8 replies to this topic

1978COBRA #1 Posted 19 March 2019 - 11:01 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 40787 battles
  • 103
  • [TR--]
Arkadaşlar x seviye leopard1 i ve onun serisinden 8. seviye Ru251 i youtubda  ve diğer yerlerde okadar övenler ve önemseyenler vardıki her maçta ilk ölen tank ve maçlarımda en kolay yakaladığım tank olmasına rağmen kasıyım dedim, fakat, Ru251 e geldim tankı fulledim ama tank kendi serisinin 6. seviyesi olan vk28 den bile zayıf bi tank aslında, yani kapışsalar normalde vk 28 Ru251i yer aslında, ama wg oyun esnasında buna müsade etmez, bu aracı nasıl bukadar övüyolar anlamış değilim, bu tankla tespit yapılamıyor, yani düşman tankı 5 m önünde duruyor ama tespit etmiyor, tüm düşman tankları seni sarınca tespit ediyor ve buseferde kaçamıyorsun, bu tankla çok başarılı maçlar çıkartanlara wg farklı sunuyor oyunu sanırım, kiminde tespit ediyor ve tespit edilmiyor, kimindede tespit etmiyor ve tespit ediliyor, demem oki, şu tankları övenler yada yerenler boşa yapmasın bari, çünkü wg her oyuncuya farklı sunuyor oyunu

BahoReiz #2 Posted 20 March 2019 - 06:35 PM

Lance-corporal

• Player
  • 12841 battles
  • 14
  • [GTURK]
Kardeş bu konuda yanılıyorsun. Spotlama işinde iyi bir tank hem hızlı hem de güçlü bir topu var. Eğer rhm yi falan spot layamıyorsan üzülme. Onların zaten kamuflaj değerleri yüksek. Yani ru ile de vk28 kıyaslayıpta "vk, ru251 i yer" demek de ayıp yani. Bence tekrardan düşün derim. Cidden zevkli ve mükemmel bir tankı çöpe atıyorsun

1978COBRA #3 Posted 20 March 2019 - 07:41 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 40787 battles
  • 103
  • [TR--]

View PostBahoReiz, on 20 March 2019 - 06:35 PM, said:

Kardeş bu konuda yanılıyorsun. Spotlama işinde iyi bir tank hem hızlı hem de güçlü bir topu var. Eğer rhm yi falan spot layamıyorsan üzülme. Onların zaten kamuflaj değerleri yüksek. Yani ru ile de vk28 kıyaslayıpta "vk, ru251 i yer" demek de ayıp yani. Bence tekrardan düşün derim. Cidden zevkli ve mükemmel bir tankı çöpe atıyorsun

1978COBRA #4 Posted 20 March 2019 - 07:50 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 40787 battles
  • 103
  • [TR--]
Haklı olabilirsin sana bişey diyemem ama ben gerçekten oynayamadım bu liht tankı, yada telefondan kontrolünü sağlamak çok zor bilemiyorum, birde mesela topu güçlü diyorsunya, hatta HE mermi delişide yüksek gözüküyor baya, ancak AP mermisini bile bırak GOLD mermiyle bile delmiyor bende, tepeye çıkıyorum spotlamak için bilinen spot tepelerine, düşman çık yakın bir mesafede duruyor ama spotlamıyor, topuda eğilmediği için biraz daha burnunu çıkarıyorum, bu seferde düşmanın tamamı yanımda beliriyo, kaçamıyorsun, düşmanın arkasına dolaşsan atış yapmak için, tek atış yapabiliyon anında yakalanıyorsun, ben çözemedim bu işi

BahoReiz #5 Posted 20 March 2019 - 09:56 PM

Lance-corporal

• Player
  • 12841 battles
  • 14
  • [GTURK]
Bence tankta problem yok. Hatayı kendinde arasan daha iyi olur gibi

1978COBRA #6 Posted 21 March 2019 - 10:38 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 40787 battles
  • 103
  • [TR--]

View PostBahoReiz, on 20 March 2019 - 09:56 PM, said:

Bence tankta problem yok. Hatayı kendinde arasan daha iyi olur gibi

1978COBRA #7 Posted 21 March 2019 - 10:53 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 40787 battles
  • 103
  • [TR--]
Benim demek istediğim suç bendede tanktada değil, suç WG nin çiftestandart uygulayıp bunuda oyuncuların inanmak istemediği için buna sığınarak kabul etmemesi, ben bu 80 km hızı olan liht tankla ağır tankın etrafında dönemiyorum, medyum tankla nası dönüyüm, bu sorun sende diyeceksin ama öyle değil kardeşim, tank birden o durumda hızı kayboluyor, td yada ağır tankın ise birden dönüş hızı medyum tank gibi hızlanıyor, tepelere tırmanan tank, yakınında bir düşman aracı olsa, paletine küçücük tümsek denk gelse durum kalıyo orda, bu ne alaka bir durumdur, anlat anlat bitmez durumlar, anlattıklarımı anlarsın yada anlamak istemessin o senin bileceğin iş

Toxic_Power #8 Posted 08 April 2019 - 10:25 AM

Private

• Player
  • 13317 battles
  • 3
  • [MB-TR]

hocam sanırım oyunu tablet ya da tel den oynuyorsun. oyunu pc den oynarsan cok rahat edersin. hatta derdine derman olur. mesela kendimden örnek vereyim. ben en basta telden oyunuyodum. wr hep düşük oldu yükseltemedim. pc ye gectiim cook rahatladım. bu seferde wr ti toparlayamıyorum. yani kısaca pc den bu oyunu oynamak candır.

ayrıca wg cogu konuda vurdumduymaz. bu bir gercek. belki bu kısım wg tarafından editlenebilir.:)

ayrıca oyunda rng katsayısı yüksek. eger sende de  sans yoksa rng+sanssızlık sana oyunu oynatmaz hale gelir. 

belki cok uzattım ama sunu da eklemeliyim. oyunu hangi saatlerde oynadıgın önemli. gece  11 den özellikle gece 12 den sonra oynarsan daha prof oyuncularla oynarsın ve maclar daha keyifli olur. bide oyunu pazar günü asla oynama :) çünkü artık 4000 macı olan adam X tier tankla maca giriyor. oyunu mahvediyor.keske buna kısıtlama gelse. mesela mac sayısı ve basarı oranını birlestiren bir yeni parametre gibi. neyse görüldgü gibi oyunun cok eksiği var yavastan düzelir bunlar. konu cok dagılmadan bırakayım.

bu arada bu tavsiyeler iki hesaptan toplam 95000 macı olan oyuncu yazıyor yani degerli :)

1978COBRA #9 Posted 08 April 2019 - 06:24 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 40787 battles
  • 103
  • [TR--]

View PostToxic_Power, on 08 April 2019 - 10:25 AM, said:

hocam sanırım oyunu tablet ya da tel den oynuyorsun. oyunu pc den oynarsan cok rahat edersin. hatta derdine derman olur. mesela kendimden örnek vereyim. ben en basta telden oyunuyodum. wr hep düşük oldu yükseltemedim. pc ye gectiim cook rahatladım. bu seferde wr ti toparlayamıyorum. yani kısaca pc den bu oyunu oynamak candır.

ayrıca wg cogu konuda vurdumduymaz. bu bir gercek. belki bu kısım wg tarafından editlenebilir.:)

ayrıca oyunda rng katsayısı yüksek. eger sende de  sans yoksa rng+sanssızlık sana oyunu oynatmaz hale gelir. 

belki cok uzattım ama sunu da eklemeliyim. oyunu hangi saatlerde oynadıgın önemli. gece  11 den özellikle gece 12 den sonra oynarsan daha prof oyuncularla oynarsın ve maclar daha keyifli olur. bide oyunu pazar günü asla oynama :) çünkü artık 4000 macı olan adam X tier tankla maca giriyor. oyunu mahvediyor.keske buna kısıtlama gelse. mesela mac sayısı ve basarı oranını birlestiren bir yeni parametre gibi. neyse görüldgü gibi oyunun cok eksiği var yavastan düzelir bunlar. konu cok dagılmadan bırakayım.

bu arada bu tavsiyeler iki hesaptan toplam 95000 macı olan oyuncu yazıyor yani degerli :)

Çok doğru söylüyorsunuz, ayrıca alakanız için teşekkür ediyorum, pc den oynamaya gelince benim pc im yok malesef, hem pc im olsa bile ozaman wot blitz değil wot oynardım, çünkü o çok daha kaliteli bi oyun heryönüyle, bu oyun telefon için uyarlanmış bi oyun, pc ye çok sonradan dahil edildi, oyüzden telefonda oyunu oynamayı öğrenmek benim için önemli, fakat dediğiniz gibi pc ile telefon arasında başarılı olma konusunda uçurumlar var, ancak doğru olan, herşeyi olması gerektiği gibi yada olması gerektiği yerde kullanmaktır, diğer seçenekler yanlışın kendisidir, yani burda yanlışı yapan WG nin kendisidir, ben doğru olanı yapabilmek için uğraşım, ama değer verip beni bilgilendirmek için yazmış olduğunuz hakikatler için minnettarım, eline sağlık

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users