Jump to content

Nowości 5.9 czyli kolejna porcja bugów.

• Please log in to reply
5 replies to this topic

BarringD #1 Posted 27 March 2019 - 08:32 PM

Sergeant

• Player
  • 6226 battles
  • 305
  • [22-04]

Witam.
Krótko i jako ciekawostka.
Zawitała do nas kolejna aktualizacja i zaczynam się zastanawiać czy WG w ramach polepszenia rozgrywki postanowiło urozmaicić zabawę botami na każdym tierze? (Tak jak jest to na tierach 1-3 gdzie 4 z 7 czołgów to boty).A może to po prostu kolejna paczka nowych bugów.
Od 2 konserwacji czekam na naprawę buga z latającą kamerą i czołgiem który jeździ sam,support oczywiście zapewnia że prace wrą nad naprawą tego błędu i co, i kolejna aktualizacja ,kolejne rozczarowania bo bugi są dalej ,za to WG by na nie zanudzać dodało masę nowych bugów w tym taka oto perełka co by za łatwo nie było po meczu sprawdzić jakie to staty mają nasi sojusznicy no i oczywiście wrogowie :).

Dzięki WG za wysiłek jaki wkładacie do tego by zniechęcić już ostatecznie graczy do tej jakże wspaniałej niegdyś gry.
Brawo wy.

Edited by BarringD, 27 March 2019 - 08:36 PM.

Tajfun403 #2 Posted 28 March 2019 - 03:50 PM

First Sergeant

• Player
  • 13361 battles
  • 1,482
  • [3LION]

Jak na razie ta aktualizacja to jeden wielki bug, nie ma co ukrywać. Zero naprawionych, a nowe mnożą się w oczach.

Dzisiaj gra jest, jak dla mnie, totalnie niegrywalna. Problem zaczynał się w ostatniej aktualizacji, od tymczasowych spadków do 20-30 FPSów, a w tej, no cóż... gra wyciąga maks 15 FPS. Z kompem nie zmieniło się nic, zegary się trzymają, thermal throttling nie ma szans, jedyny działający proces to gra.

Od ultra z 40% zużycia GPU + 60 FPS zeszło do very low ze 100% zużycia i 15 FPS. CPU ciągle na 15%. W ogóle to obcięcie grafiki na minimum praktycznie nic nie zmieniło Oo

BarringD #3 Posted 28 March 2019 - 04:31 PM

Sergeant

• Player
  • 6226 battles
  • 305
  • [22-04]

View PostTajfun403, on 28 March 2019 - 03:50 PM, said:

Jak na razie ta aktualizacja to jeden wielki bug, nie ma co ukrywać. Zero naprawionych, a nowe mnożą się w oczach.

Dzisiaj gra jest, jak dla mnie, totalnie niegrywalna. Problem zaczynał się w ostatniej aktualizacji, od tymczasowych spadków do 20-30 FPSów, a w tej, no cóż... gra wyciąga maks 15 FPS. Z kompem nie zmieniło się nic, zegary się trzymają, thermal throttling nie ma szans, jedyny działający proces to gra.

Od ultra z 40% zużycia GPU + 60 FPS zeszło do very low ze 100% zużycia i 15 FPS. CPU ciągle na 15%. W ogóle to obcięcie grafiki na minimum praktycznie nic nie zmieniło Oo

No to ciekawie masz.
Ja mam jeszcze lepszą bekę bo gram na telefonie i wspomnę to jeszcze raz, dwie osoby (ja i znajomy) grają na takim samym modelu telefonu i co ?
I znajomy nie ma najmniejszych problemów z gra ,spokojnie wyciąga po 60 FPS i ping poniżej 120 nawet na mobilnym internecie.

Ja po prawie roku bezstresowego grania nagle po reinstalacji gry mam z konserwy na konserwę coraz więcej bugów.
-Obracająca się z automatu kamera podczas celowania,jazdy,stania w miejscu.
-Czołg sam jeździ ,stoję sobie spokojnie TD schowany w krzaczku a tu nagle czołg sam z siebie jedzie do przodu,do tyłu, skręca na boki.
-Utrata kontroli nad czołgiem, sam jedzie ,strzela, obraca wierzą a ja przez parę sekund (nie raz i ponad 5) mogę sobie klepać po ekranie i nic to nie daje ,dopiero po paru chwilach (które nieraz wystarczą bym zginął lub został na jedne strzał) mogę znów sterować maszyną.

Oczywiście zgłaszam to cały czas do support i od ponad miesiąca nic. Dwie aktualizację za nami ,cała masa zapewnień że bugi te są znane i prioetytowo naprawiane w pierwszej kolejności i co? I po 2 aktualizacjach efekt jest taki że bugi pojawiają się coraz częściej i gra w chwili obecnej nadaję się już tylko do oglądania reklam bo nawet misji nie da się wykonać.
Mamy za to masę kosmetycznych zmian (nowy interfeis opisujący czołgi który poza zawaleniem pamięci telefonu nic nowego i przydatnego nie wnosi ,no powiedzmy sobie szczerze ,kto gra w wota to zna parametry swoich ulubionych maszyn na pamięć i nie trzeba mu ich opisywać jak debilowi) ,błyski przy strzale ,kolejne promocje i kolejne czołgi premium, poprzesuwane ikonki w garażu.
A kiedy [edited]znów będzie można grać ??? Po cholerę ludziom bardziej szczegółowy opis np co ile s przeładowuje się działo , człowiek inteligentny potrafi sobie obliczyć czas przeładowania gdy wie ile wali pestek na minutę i założę się że wolał by o wiele,wiele ,wiele bardziej mieć płynną i satysfakcjonująca grę bez bugów i manipulacji RNG i MM ,niż barrrrrdzij szczegółowy opis czołgu jak dla jakiego debila.

No ale takie są efekty pazerności i próby optymalizacji jednego klienta gry na kilku platformach .
Zamiast satysfakjonującej zabawy mamy męczarnie i niechęć nawet do odpalania gry by reklamy obejrzeć ,a oni jeszcze chcą by im płacić i walą mi promocje (swoją drogą indywidualne) na gold ,maszyny ,konto premium. I po uj mi ten gold i te czołgi i konto premium skoro nie mogę z tego skorzystać bo z aktualizacji na aktualizację NIE DA SIĘ GRAĆ.!!!!!

Tajfun403 #4 Posted 28 March 2019 - 04:44 PM

First Sergeant

• Player
  • 13361 battles
  • 1,482
  • [3LION]

Przy okazji, MSI Afterburner w okienku gry pokazuje D3D11, ale od zawsze gra w wersji na Windy była na D3D9. Cicha zmiana zrobiona po omacku i są efekty...

Android o ile dobrze pamiętam (nie interesuję się tym tak bardzo) korzysta z OpenGL, więc jego problem omija.

Edited by Tajfun403, 28 March 2019 - 04:45 PM.

Astartes_rd05 #5 Posted 29 March 2019 - 10:44 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 30078 battles
  • 109
  • [ELITA]
Niestety Androida też to dotyczy, wczoraj tak: błąd serwera,brak miejsca na serwerze, skacząca kamera,gra w zwolnionym tempie,ping po 1200!!! Strzały za 0, zanikanie pojazdów,zatrzymywanie gry, brak statystyk bezsensowne losowania,szkoda czasu na tą grę to już dno i jej koniec, jakieś eventy i inne gówna nic nie pomogą  ,nie da się normalnie grać.

sdariusss #6 Posted 31 March 2019 - 09:16 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 26072 battles
  • 117
  • [RO_K]
Po to bugują tak grę by w następnej aktualizacji się pochwalić co to oni nie naprawili xD Żałosne to jest ale niestety.. Ja już przywykłem do schrzanienia każdej aktualizacji.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users