Jump to content

WG dolandırma sistemi

• Please log in to reply
2 replies to this topic

1978COBRA #1 Posted 15 April 2019 - 10:19 AM

Lance-corporal

• Player
  • 40416 battles
  • 98
  • [TR--]
Büyük emeklerle 10 seviye tank alıyorsunuz ve onunla oynamak istiyorsunuz, ama premium süresiz 0 ila -25000 kredi kaybıyla oynuyorsunuz, bari premium süre alayımda 10 seviye tanklar ile maç atayım diyorsunuz, ama oda ne, sonuç değişmiyor, yine 0 ile -25000 kredi kaybediyonız, buda yetmezmiş gibi birde premium süreyi alır almaz, oyunda bir kasma başlıyor, atışlar hep ıska, nüfus etmeme, merminin kaybolması, aracın hızının düşmesi, tespit edememe, heryerden tespit edilme, namlunun kafasına göre hareket etmesi, namlunun eğiminin düşmesi, nişan alamama, mıknatıs gibi düşman araçlarının mermilerini üzerine çekmesi, zırhın yok olması, her atışta hasar almak gibi saymakla bitmeyecek sorunlar anında devreye giriyor, belkide bu anlattıklarımı herkese uygulamıyorlar, ama bana kasti şekilde bunları yapıyolar, ben hayatımda bukadar art niyetli, dolandırıcı bir oyun görmedim, bu wg çalışanlarına komple para ve hapis cezası getirilmeli, çünki şerefsiz diye bu niyetteki insanlara diyorlar

X_FaruK_X #2 Posted Yesterday, 04:46 AM

Sergeant

• Player
  • 17559 battles
  • 366
  • [INTPS]
0 mi çekiyorsun her maçta gold atmazsam hasarda veririsem kaybetsekte pek eksiye inmiyor +4 5 felan birakiyor

1978COBRA #3 Posted Today, 12:37 PM

Lance-corporal

• Player
  • 40416 battles
  • 98
  • [TR--]

View PostX_FaruK_X, on 17 April 2019 - 04:46 AM, said:

0 mi çekiyorsun her maçta gold atmazsam hasarda veririsem kaybetsekte pek eksiye inmiyor +4 5 felan birakiyor

Yemin ederimki 5k hasar yapsam bile eksi kredi kaybım oluyor, hemde premium süreyle, bu wg nin bana yaptıkları sadece bunlarla kalacak şeyler değil, forumda çoğu şeyleri yazdım

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users