Jump to content

Pohled na hru očima nováčka

Postřeh

• Please log in to reply
118 replies to this topic

marfis2019 #101 Posted 13 October 2019 - 11:25 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5619 battles
  • 50
  • [WWW]
Proč mám pocit, že už sem chodíme jen dva?

DymytryArabachkov #102 Posted 14 October 2019 - 04:57 AM

Sergeant

• Player
  • 5989 battles
  • 254
  • [TFCZA]

View Postmarfis2019, on 13 October 2019 - 06:39 PM, said:

To bych nebyl já, abych se s Vámi nepodělil. Hádejte jak to dopadlo po skončení"prémijáku"? Jasan že jsem tam kde před tím.Stará dobrá IS již opět připomíná spíš nástroj pro hloubkovou orbu než stroj pro ničení neprátelského pancíře(rozuměj místo vytvoření otvoru v zaměřeném vozidle vytvoří většinou sice značný otvor, ale bohužel pod zmíněným vozidlem. Případně trefíme nějakou zeď poblíž.Ještě že WG nenavrhovala tanky v reálu pro rudou armádu.To by se k Berlínu asi rusové dostali jedině poštou. Rozhodně ale ne tankem. :-D Oni by tedy stejně nemohli kupovat gold munici a tudíž i kdyby náhodou nepřátelský tank napíchl svůj pancíř na jeho hlaveň, tak by ho stejně neprobil. :-D V reálu zaplať bůh takový kanón dokázal urazit celou věž nepřátelského vozidla a bylo fuk jestli probil, či nikoli. :-) No až se mi zase bude chtít platit, tak si zahraju. Zatím už mám na"německé" linii Tigra 2 a ten opravdu trefí skorou mouchu na pancíři soupeřů.Taky s ním v pohodě uživím osmičku tier a ještě mi celkem zbývají prachy i bez" prémijáku".A bez gold munice. Tu bych zakázal nebo notně zdražil. Spousty "blbečků" totiž nestřílí nic jiného a vlastně to potvrzuje ten pověstný "pay to win" model.Mimochodem vyšlo nové mobilní CoD kde funguje perfektně i ovladač. To jen pro inspiraci WG, že to jde když se chce. Tanky to nejsou, ale hraje se to perfektně i střílí to kam má. :-D To zhruba očekávám a nejen já od hry pro zábavu. Na orání zeminy a podobné zemědělské činnosti tu máme třeba Farming simulátor.Od traktoru s pluhem nikdo konec konců ani nic jiného než orbu neočekává. U tanku to překvapí. :-D

Bez goldu tě v tiger 2 neprostreli zadne is celne. Proto by byl zakaz problem

Miluju MT-25....hlavně jako velitel T-150, když mu dávám ammorack!!!! :justwait:

esprit_cz #103 Posted 14 October 2019 - 01:02 PM

First Sergeant

• Player
  • 42369 battles
  • 5,149
  • [SCRY]

View Postmarfis2019, on 13 October 2019 - 07:16 PM, said:

Každý není génius, co vezme do ruky to mu jde. Každý tank má svoje. Ty chválíš třeba Tigera II, když jsem ho zkoumal já, byla to moje noční můra. Zhruba po roce jsem se k němu vrátil. Jak ho rychle koupil, tak ho zase rychle prodal. Teď je Tiger II úplně něco jiného než byl. IS jsou známý dlouhým zaměřováním, Němci naopak, ale nižší pene. 

marfis2019 #104 Posted 14 October 2019 - 09:16 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5619 battles
  • 50
  • [WWW]

View PostDymytryArabachkov, on 14 October 2019 - 04:57 AM, said:

Bez goldu tě v tiger 2 neprostreli zadne is celne. Proto by byl zakaz problem

Tento pocit právě zažívám pokaždé, když na mě v IS-ku vykoukne červená hrouda v podobě Tigera 2.:-D Vem si, kolik by mě například stálo těch sto her co jsem schopný odehrát za večer v gold munici? To by byl slušný ranec a WOT blitz by nebyla druhá nejvýdělečnější hra na Google play, ale první. To nedopustím a raději "zhebnu". :-D Teda tank asi zhebnout nemůže vlastně. :-D Raději si počkám na noc a tam se toho dá postřílet celkem habakuk. :-) Kolem druhé, třetí hodiny ráno je ve hře víc botů než lidí což jsou snadné kořisti. 

View Postesprit_cz, on 14 October 2019 - 01:02 PM, said:

Každý není génius, co vezme do ruky to mu jde. Každý tank má svoje. Ty chválíš třeba Tigera II, když jsem ho zkoumal já, byla to moje noční můra. Zhruba po roce jsem se k němu vrátil. Jak ho rychle koupil, tak ho zase rychle prodal. Teď je Tiger II úplně něco jiného než byl. IS jsou známý dlouhým zaměřováním, Němci naopak, ale nižší pene. 

Tohle je bohužel u této hry taky smutné. Mám nakoukáno spousty videí na YT a pes aby se v tom vyznal někdy. Frajer tam hraje IS-ko a celkem to vypadá dobře i s tou přesností kdy si člověk řekne good tank a koupí. Pak následuje sprcha v podobě už mnou zmiňované "orby". :-D Ono to totiž před dvěma roky asi bylo mírně jinak. Na druhou stranu ten Tiger2 má teď výborné pene a přesnost i bez dlouhého zaměření prostě výbornou. Soupeři totiž u IS-ka nechápou že já musím v srpnu začít zaměřovat a koncem září jsem plný napětí schopen vystřelit. :-D Zbabělci mezi tím klidně po mě střílí. :-D Wot vůbec spravedlivá hra není a jsou to jen bludy pro WG ovce. Celý koncept týmové akce je v náhodných bitvách celkem zcestný a rozhoduje v podstatě MM a proslulé RNG které je možná jen jedna věc ke které se WG přiznalo. :-) O existenci dalších [edited] se možná dozvíme později. Tak si prostě vyberu teď momentálně dobrý tank a na ostatní kašlu. Jinak všechny tanky mám samozřejmě vybavené tím nejlepším z dostupného. 

esprit_cz #105 Posted 15 October 2019 - 05:49 AM

First Sergeant

• Player
  • 42369 battles
  • 5,149
  • [SCRY]
Jediné, co je smutné, to tzv. ladění tanků většinou probíhá za zády hráčů. Jeden den máš op tank, druhý den papírovou krabici. Nejhorší je, když ti to udělají u PT. Nejdřív tě nalákají, jak je skvělý, za pár měsíců je to tvoje noční můra. Zdárným příkladem je toho T14. Ten je každého 1/3 roku jiný. Jeden čas měl pancíř jako light, ale vlastnosti stále heavy. 

Edited by esprit_cz, 15 October 2019 - 05:51 AM.

marfis2019 #106 Posted 15 October 2019 - 07:15 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5619 battles
  • 50
  • [WWW]

View Postesprit_cz, on 15 October 2019 - 05:49 AM, said:

Jediné, co je smutné, to tzv. ladění tanků většinou probíhá za zády hráčů. Jeden den máš op tank, druhý den papírovou krabici. Nejhorší je, když ti to udělají u PT. Nejdřív tě nalákají, jak je skvělý, za pár měsíců je to tvoje noční můra. Zdárným příkladem je toho T14. Ten je každého 1/3 roku jiný. Jeden čas měl pancíř jako light, ale vlastnosti stále heavy. 

Ano, tohle znám moc dobře bohužel. Já se někdy úplně stydím za svůj výkon ve hře a jen kvůli naprosto nepochopitelné degradaci mého vozidla. Dnes naproti tomu vraždím i to co ještě ani snad z garáže nevyjelo ještě.  Počkej zítra, to budu rád že trefím správnou mapu.  Dobrá hláška je taky "tahle prošla přímo zkrz" a tank jede bez požkození vesele dál a ani si mě nevšiml.  Jinak nevím jestli jsem sám,ale ten MM je podle mě ještě horší než byl po vylepšení od WG. To jsou strašný rozdíly mezi týmy alespoň co já mám u svého účtu. Včera to byla ale paráda. Lidi co vědí jak hrát a taky se není čemu divit když mají více jak padesát tisíc bitev. Stačí je poslechnout a hra se stává opravdu taktickou zábavou a i když nejsem samozřejmě tahoun a mezi devítkami to je občas boj o přežití, tak tohle přesně mě baví. :-) 

marfis2019 #107 Posted 23 October 2019 - 11:59 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5619 battles
  • 50
  • [WWW]

Celkem nadprůměrný PZ 4 G s podprůměrným hráčem.

https://youtu.be/lDwGj8TbYgU

V tomhle tanku bych vyčistil mapu komplet a myslím že nejen já.  Holt není nad technickou výhodu. 

EndToast_LOCA #108 Posted 24 October 2019 - 06:01 PM

First Sergeant

• Player
  • 34486 battles
  • 1,287
  • [LOCA]
"ladění tanků většinou probíhá za zády hráčů." :popcorn:Nechcete tu o tom knihu napísať? Dôkazov máte až až 

marfis2019 #109 Posted 24 October 2019 - 11:01 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5619 battles
  • 50
  • [WWW]
To bych i mohl,ale to by nikdo nekoupil a tady si to alespoň dva lidi přečtou.

marfis2019 #110 Posted 24 October 2019 - 11:03 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5619 battles
  • 50
  • [WWW]
Tak opět se vložila jen část příspěvku.. 

DymytryArabachkov #111 Posted 06 November 2019 - 06:43 PM

Sergeant

• Player
  • 5989 battles
  • 254
  • [TFCZA]

View Postmarfis2019, on 06 November 2019 - 12:59 PM, said:

[edited]

Taky myslim. Dnes to byl fakt děs. Abych s is5 si nastrilel 3k, ale v dalsich 6 bitvach za to platil dinganci, tupony a ghostshelly, to ne. Aspon ze mam Ke-Ni

Miluju MT-25....hlavně jako velitel T-150, když mu dávám ammorack!!!! :justwait:

marfis2019 #112 Posted 06 November 2019 - 09:31 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5619 battles
  • 50
  • [WWW]
Já už se s touhle hrou  nerozčiluji.:-) Je to spíš loterie než hra.Nikdy nevíš kam rána padne a jestli vlastně vůbec opustí hlaveň.Ono tedy velké WOT je taky povedený kousek od WG.Jsem druhou bitvu v životě hrál proti lidem s více jak deseti tisíci bitvami.:-D Parádní MM,ne? Tak ta hra vydržela celou hodinu na mém SSD.:-D Ještě jsem jim vyplnil dotazník proč ji mažu a nashle.Už mají asi málo hráčů a MM to látá z dostupného materiálu jak může.:-D Holt na tanky už kašlu a celkem solidně si užívám nového CoD na mobilu.Gamepad jede na jedničku a kam mířím,tam taky střílím.Moje herní historie sahá až do dob amigy 500 a fakt za celou tu dobu jsem hru s takovým rozptylem nálad ještě neviděl.Jeden den ostrostřelec a druhý den pitoma.

marfis2019_1 #113 Posted 01 December 2019 - 05:39 PM

Private

• Player
  • 939 battles
  • 4
Teda tady je tak "mrtvolno" nebo Vám došel benzín?

marfis2019_1 #114 Posted 01 December 2019 - 05:41 PM

Private

• Player
  • 939 battles
  • 4
Druhý pokus o vložení celého příspěvků. Jen bych chtěl nováčkům jako jsem já doporučit YTB kanál kde se o hře dozvíte spousty zajímavých info které jsou důležitější než by se mohlo na první pohled zdát. Stačí na YTB zadat "Peter Masarik" a poslouchat.Jinak potřeboval bych poradit kde se dá zjistit o např. mém účtu nějaké statistiky? Mě se stává že různí hráči mi napíšou že staty mám dobré a já vůbec nevím kde to berou? Dá se to někde zjistit?

Slovenskoooooooooo #115 Posted 01 December 2019 - 05:52 PM

Senior Sergeant

• Community Contributor
  • 16242 battles
  • 623
  • [CB-CZ]

View Postmarfis2019_1, on 01 December 2019 - 06:41 PM, said:

Druhý pokus o vložení celého příspěvků. Jen bych chtěl nováčkům jako jsem já doporučit YTB kanál kde se o hře dozvíte spousty zajímavých info které jsou důležitější než by se mohlo na první pohled zdát. Stačí na YTB zadat "Peter Masarik" a poslouchat.Jinak potřeboval bych poradit kde se dá zjistit o např. mém účtu nějaké statistiky? Mě se stává že různí hráči mi napíšou že staty mám dobré a já vůbec nevím kde to berou? Dá se to někde zjistit?

Dík za spomenutie môjho kanálu a tu sú tvoje staty. Dajú sa pozrieť aj v hre aj na webe. https://www.blitzstars.com/player/eu/marfis2019_1

Slovenskoooooooooo #116 Posted 01 December 2019 - 05:54 PM

Senior Sergeant

• Community Contributor
  • 16242 battles
  • 623
  • [CB-CZ]
A fórum je mŕtve už asi tak 2 roky, odkedy WG prestalo podporovať našu komunitu. 

marfis2019_1 #117 Posted 01 December 2019 - 06:23 PM

Private

• Player
  • 939 battles
  • 4
Děkuji moc a ani v nejmenším jsem nečekal že se tady objevíte zrovna Vy. :) Pro mě nejlepší YTB kanál o této hře. O WG mám bohužel mírně řečeno negativní smýšlení. Bohužel ta hra se bez lidí co pořadí a vlastně tvoří komunitu nedá hrát tak jak by se měla hrát. Jednou třeba WG dostane rozum a opět si začne všímat lidí co pro jejich hru dělali spoustu práce. Díky ještě jednou moc za Vaše videa. :) 

Slovenskoooooooooo #118 Posted 02 December 2019 - 03:23 PM

Senior Sergeant

• Community Contributor
  • 16242 battles
  • 623
  • [CB-CZ]

View Postmarfis2019_1, on 01 December 2019 - 07:23 PM, said:

Děkuji moc a ani v nejmenším jsem nečekal že se tady objevíte zrovna Vy. :) Pro mě nejlepší YTB kanál o této hře. O WG mám bohužel mírně řečeno negativní smýšlení. Bohužel ta hra se bez lidí co pořadí a vlastně tvoří komunitu nedá hrát tak jak by se měla hrát. Jednou třeba WG dostane rozum a opět si začne všímat lidí co pro jejich hru dělali spoustu práce. Díky ještě jednou moc za Vaše videa. :) 

Tiež si myslím, že vytvárať videá okolo hry je potrebné. Bohužiaľ si to myslím len ja a WG nie :D A silne pochybujem, že ich to niekedy napadne zmeniť. WG vidí, že ruský youtuber má 50000+ odberov, ale vôbec si neuvedomuje, že Československo má len 20 milionov obyvateľov a preto tu nikto nikdy nebude mať na youtube také čísla. Problém číslo 2 je ten, že 99% hráčov nemá záujem sa zlepšovať. Ale mňa poteší aj to 1% zlepšenie komunity :D

marfis2019_1 #119 Posted 02 December 2019 - 05:29 PM

Private

• Player
  • 939 battles
  • 4
Sám vím moc dobře jak důležité je aby člověka touto hrou někdo zkušený alespoň v začátcích "vedl". Bez toho jsem v tom plaval a v podstatě hrozně nerad  kazil hru těm zkušeným. A kde to člověk v začátcích má okoukat než u youtubera se zkušenostmi? A kdo by tedy měl mít zájem na existenci takové podpory? Myslím že hlavně WG. Pokud ovšem má ještě vůbec WG nějaký zájem aby ta hra k něčemu vypadala. Je totiž hrozně smutné, když celý náš tým jede na kopec a jeden náš tank si to sám šine do města. V osmém tieru a on nevidí, neslyší? Bohužel se mu nepodařilo prolomit nepřátelskou obranu a celkem vystřelil jednou před svou naprosto zbytečnou "smrtí".:) To by člověk vůbec nečekal že nedá frajer čtyři tanky. :) 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users