Jump to content

Pohled na hru očima nováčka

Postřeh

• Please log in to reply
129 replies to this topic

esprit_cz #41 Posted 18 August 2019 - 10:39 AM

First Sergeant

• Player
  • 43005 battles
  • 5,188
  • [SCRY]
Jenže ty jsi sám a amatér... WG má stovky, ne-li tis. zaměstnanců

EndToast_LOCA #42 Posted 18 August 2019 - 12:37 PM

First Sergeant

• Player
  • 35751 battles
  • 1,309
  • [LOCA]

View Postesprit_cz, on 18 August 2019 - 11:39 AM, said:

Jenže ty jsi sám a amatér... WG má stovky, ne-li tis. zaměstnanců

Možno má ale nie na Blitz. Ide o to, že robia v "programe", v ktorom nikto nerobí. Takže ak je nejaká chyba, musia na to prísť sami nie je to tak, že je tom robených ešte XYZ hier. Zišlo by sa to dať no nový engine ale to je zbytočná diskusia.

esprit_cz #43 Posted 18 August 2019 - 06:03 PM

First Sergeant

• Player
  • 43005 battles
  • 5,188
  • [SCRY]
Já taky nepíšu, že celé WG dělá jen Blitz! Pokud někdo neví, jak WG funguje, tady má pohled pod pokličku. Zajímavé, hlavně vtipné o zpětné vazbě. http://forum.wotblit...694#entry334694
A to je ten háček problémů. Ví o chybách, přesto každý měsíc musejí přidat do hry něco nového! Ty chyby se vezou dal. 

Edited by esprit_cz, 18 August 2019 - 06:05 PM.

EndToast_LOCA #44 Posted 18 August 2019 - 06:53 PM

First Sergeant

• Player
  • 35751 battles
  • 1,309
  • [LOCA]

View Postesprit_cz, on 18 August 2019 - 07:03 PM, said:

Já taky nepíšu, že celé WG dělá jen Blitz! Pokud někdo neví, jak WG funguje, tady má pohled pod pokličku. Zajímavé, hlavně vtipné o zpětné vazbě. http://forum.wotblit...694#entry334694
A to je ten háček problémů. Ví o chybách, přesto každý měsíc musejí přidat do hry něco nového! Ty chyby se vezou dal. 

Už som ti vysvetlil ako je to s chybami :) To, že pridávajú nové veci je ich politika. Predpokladám, že by si frflal keby nič nového nedávali pár mesiacov 

esprit_cz #45 Posted 19 August 2019 - 09:33 AM

First Sergeant

• Player
  • 43005 battles
  • 5,188
  • [SCRY]
Po téhle zkušenosti vůbec ne. Asi většina z nás bude pro plynulou, bezchybnou hru než pro pí... jako avatar, Voj. čest atd. Pořád je to mobilní verze, tam se s jednoduchostí počítá. Když už by se něco mělo měnit, tak mapy. V tom je neskutečná monotonost. Můžou udělat každou mapu v několika verzích, každý měsíc je prohazovat. 

Edited by esprit_cz, 19 August 2019 - 09:36 AM.

Yamo666 #46 Posted 19 August 2019 - 02:37 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 7977 battles
  • 165
Hele, zrovna ta nová mi ale přijde docela povedená.

EndToast_LOCA #47 Posted 19 August 2019 - 04:45 PM

First Sergeant

• Player
  • 35751 battles
  • 1,309
  • [LOCA]

View Postesprit_cz, on 19 August 2019 - 10:33 AM, said:

Po téhle zkušenosti vůbec ne. Asi většina z nás bude pro plynulou, bezchybnou hru než pro pí... jako avatar, Voj. čest atd. Pořád je to mobilní verze, tam se s jednoduchostí počítá. Když už by se něco mělo měnit, tak mapy. V tom je neskutečná monotonost. Můžou udělat každou mapu v několika verzích, každý měsíc je prohazovat. 

Lenže ono to nejde. Opravia jednu spravia dve. Preto je to tak ako to je :/

View PostYamo666, on 19 August 2019 - 03:37 PM, said:

Hele, zrovna ta nová mi ale přijde docela povedená.

Mne príde chaotická zatiaľ. Uvidíme časom

esprit_cz #48 Posted 19 August 2019 - 08:29 PM

First Sergeant

• Player
  • 43005 battles
  • 5,188
  • [SCRY]
Tak to necháme náhodě, co? 10% ztrát povolených, díky tomu, že účet není tvůj, dokonalá licenční smlouva, to podtrhne, aby si nemohl stěžovat, nic reklamovat. Nakonec podpora z tebe udělá letadlo. Dává ti to smysl, mě ne

anonym_pQCZ45RRPOrd #49 Posted 19 August 2019 - 11:26 PM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 50
Prostě vykašlat se na to včas a nestat se pacientem WG.:-) Kolik z bitvy vůbec může člověk ovlivnit? Jak vlastně tvořit strategii s lidmi co nevidím, neznám a kdyby už se to nějak povedlo, tak nakonec zjistím že jich polovina netrefí vrata od stodoly a kouří to každou chvilku do zdi místo na silnici.Případně lehkým tankem se přestřeluje s IS6 přes roh. :-D Jinak je toho k WG a jejich přístupu k věci celkem dost napsáno po netu.Prostě firma typu: My rádi přijmeme vaše negativní ohlasy,ale my si s tím pravděpodobně utřeme..... :-D Místo map by opravdu měli zamakat na tom MM a dalších,"chybách"? Celkem ne zcela výjímečně pozoruji jev, kdy moji střelu nepřátelský tank prostě "vstřebá". :-) No byl by toho výčet skoro na román.Například bych proti osmému tieru ve svém šestkovém tanku potřeboval, aby minimálně půlka protivníku počkala a otočila se ke mě zadní částí tanku.Tam je moje "foukačka" prostřelí.:-D Vyměnit si tank nechtěl nikdo, to už jsem se i ptal.:-D

esprit_cz #50 Posted 20 August 2019 - 05:55 AM

First Sergeant

• Player
  • 43005 battles
  • 5,188
  • [SCRY]
Spousta hráčů tuhle hru neopustilo kvůli MM, ale RNG! Ono je trochu na hlavu, když proti sobě stojí dobrý, zkušený hráč vs úplný trotl. Vítězně vyjde trotl, protože tomu lepšímu se půlkou střel neprobije.

anonym_pQCZ45RRPOrd #51 Posted 20 August 2019 - 03:38 PM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 50
Jo,také jsem si všiml právě těch RNG úletů. Já když začal v té hře prostě blbnout, šlo samozřejmě WN dolů. Jenže zase na druhou stranu jsem mohl střílet nepřátele skoro kamkoli a střela prošla.IS3 vykukovala jen věž a dvakrát penetrace? Tam pokud vím ani nemám kde penetrovat.Chudák asi taky koukal co to mám za masakr MT25-ku. :-D Tím že bych byl dobrý hráč to asi nebude, protože většinou zhebnu v bitvách jako druhý. Hned po tom prvním co jsem mu jel na pomoc.:-D Ovšem když se sejde na naší straně dobrý tým a někdo schpný tomu velí, tak se hra změní k nepoznání kdy mě to konečně baví. Sleduji mapu, hledám vhodnou pozici k útoku a kolikrát jen spotnu nepřítele a mizím.Jenže pak zase příští hra se změní na WOT arcade s nulovou taktikou a mě nezbyde než následovat tým. Noo tým bych tomu neříkal, spíš splašené bugy na pásovém podvozku kterým je zcela jedno na co a čím útočí :-( Jsem sice taky ještě "telátko",ale tohle mi bylo jasné po prvním dnu hraní že je zde rozdíl mezi tanky a každý by měl plnit nějakou úlohu.To by se to hrálo být Wot plné lidí s mozkem a ochotných poslechnou zkušeného hráče.Kolikrát jsem se zkušeným hráčem byl schopen obrátit ztracenou bitvu ve vítězství.Zná výborně mapu a když se najde ještě třetí člověk s mozkem a ochotou si přiznat že je noob a bude lepší poslouchat zkušeného, je bitva skoro vždy zábavná a úspěšně zakončena.:-) Tak konec snů a zpátky do reality WOT arcade.

EndToast_LOCA #52 Posted 20 August 2019 - 04:28 PM

First Sergeant

• Player
  • 35751 battles
  • 1,309
  • [LOCA]

View Postesprit_cz, on 19 August 2019 - 09:29 PM, said:

Tak to necháme náhodě, co? 10% ztrát povolených, díky tomu, že účet není tvůj, dokonalá licenční smlouva, to podtrhne, aby si nemohl stěžovat, nic reklamovat. Nakonec podpora z tebe udělá letadlo. Dává ti to smysl, mě ne

Aj tak stále jedno nechápem, ak ťa hra nebaví prečo si tu ale čo je najdôležitejšie načo sa stále dookola zaoberať statami ľudí, ktorým to je absolútne jedno a koniec-koncov je to tiež bezvýznamné číšlo...

esprit_cz #53 Posted 21 August 2019 - 06:44 AM

First Sergeant

• Player
  • 43005 battles
  • 5,188
  • [SCRY]
Ty vyndej tu hlavu z kaďáku WG. Už jsem k tomu mockrát vyjádřil, tu hru už nehraji jako dřív. Zařídil jsem se podle toho. Jsem nespokojen, nevidím důvod WG fin. podporovat. Pořád jsme domoktatická země, já můžu vyjádřit svůj názor! Jen tady je svět WG, kde sem tam něco neplatí.

Yamo666 #54 Posted 21 August 2019 - 07:01 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 7977 battles
  • 165
Oh c´mon :rolleyes:

EndToast_LOCA #55 Posted 21 August 2019 - 03:16 PM

First Sergeant

• Player
  • 35751 battles
  • 1,309
  • [LOCA]

View Postesprit_cz, on 21 August 2019 - 07:44 AM, said:

Ty vyndej tu hlavu z kaďáku WG. Už jsem k tomu mockrát vyjádřil, tu hru už nehraji jako dřív. Zařídil jsem se podle toho. Jsem nespokojen, nevidím důvod WG fin. podporovat. Pořád jsme domoktatická země, já můžu vyjádřit svůj názor! Jen tady je svět WG, kde sem tam něco neplatí.

Ja len od teba stále vidím tie isté komenty už asi polroka. Presne tie isté frázy pal :) Asi si idem aj ja búchať hlavu o stenu a kričať ako to bolí :D

anonym_pQCZ45RRPOrd #56 Posted 21 August 2019 - 07:58 PM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 50
Celkem jsem dnes čučel u známého, jak to valí na tabletu s připojenou myší a klávesnicí.No zkusit jsem si to musel a rychlost myši a automatiky zaměřování je prostě smrtonosná kombinace.Jen mě tak napadá, kolik takových podvodníčků asi potkávám v bitvách? Nebudu lhát a přiznám že hra se posunula na jinou úroveň než když jedu na PC bez aoutomatického zaměřování.A co mě nejvíc překvapuje je že lag z PC verze na směrových klávesách je ten tam. :-(

esprit_cz #57 Posted 22 August 2019 - 05:00 AM

First Sergeant

• Player
  • 43005 battles
  • 5,188
  • [SCRY]

View PostEndToast_LOCA, on 21 August 2019 - 03:16 PM, said:

Ja len od teba stále vidím tie isté komenty už asi polroka. Presne tie isté frázy pal :) Asi si idem aj ja búchať hlavu o stenu a kričať ako to bolí :D

Ještě beru, že nejsem dobrý hráč, ale bránit, omlouvat WG za chyby, to svědčí o tom za koho kopeš! Číst moje komentáře nemusíš. Proč se pane chytrý nevyjádříš v jiném tématu, za co jsem v hodnocený bitvě dostal -145? 

EndToast_LOCA #58 Posted 22 August 2019 - 03:53 PM

First Sergeant

• Player
  • 35751 battles
  • 1,309
  • [LOCA]

View Postmarfis2019, on 21 August 2019 - 08:58 PM, said:

Celkem jsem dnes čučel u známého, jak to valí na tabletu s připojenou myší a klávesnicí.No zkusit jsem si to musel a rychlost myši a automatiky zaměřování je prostě smrtonosná kombinace.Jen mě tak napadá, kolik takových podvodníčků asi potkávám v bitvách? Nebudu lhát a přiznám že hra se posunula na jinou úroveň než když jedu na PC bez aoutomatického zaměřování.A co mě nejvíc překvapuje je že lag z PC verze na směrových klávesách je ten tam. :-(

Na PC je auto aim

EndToast_LOCA #59 Posted 22 August 2019 - 03:56 PM

First Sergeant

• Player
  • 35751 battles
  • 1,309
  • [LOCA]

View Postesprit_cz, on 22 August 2019 - 06:00 AM, said:

Ještě beru, že nejsem dobrý hráč, ale bránit, omlouvat WG za chyby, to svědčí o tom za koho kopeš! Číst moje komentáře nemusíš. Proč se pane chytrý nevyjádříš v jiném tématu, za co jsem v hodnocený bitvě dostal -145? 

Netvrdím, že nie si dobrý hráč ale stále sa len vyhovárať a hľadať chyby vo všetkom je už trochu mainstream tu, no nie? Ja nehovorím, že MM či RNG sú dokonalé ale načo stále opakovať, že mám v tíme afk, 3 40WR keď enemy to má takisto. Áno, občas trafia nemožné ale tak isto aj ja. A kľudne pošli replay :) 

anonym_pQCZ45RRPOrd #60 Posted 22 August 2019 - 11:49 PM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 50
Bohužel na PC není autoaim jako na mobilu. Je to jen zamknutí cíle zhruba na střed tanku, bez možnosti něco doměřit.Čili když tam má tank pancíř, tak je to celkem k ničemu.Také se nezamkne sám jako na mobilu a musí se pravým myšítkem aktivovat. Zároveň je nutné udržet zaměřovač na tanku a to např. za rychlého pohybu není sranda. Zkoušel jsem zapnout režim stejného ovládání a hrát proti stejným hráčům na PC, ale bohužel on to na PC snad nikdo nehraje nebo co? 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users