Jump to content

Güncellemeden Sonra Daha Fazla Kaybetmeye Başladım

• Please log in to reply
No replies to this topic

Atelus #1 Posted 28 April 2019 - 12:12 AM

Lance-corporal

• Player
  • 3116 battles
  • 16
  • [CZZR]
Evet saçma gibi geliyor ama son gelen güncellenmeden sonra aşırı fazla kaybetmeye başladım verdiğim damage te veya durduğum pozisyonlarda değişme yok hatta kaybetmemek için daha çok kastığımdan damage ortalamam arttı özellikle seviye 5 te stug ile oynuyorum banko 1,5 k damage ile takımın birincisi benim ve 1k ya yaklaşan adam yok takımımda 4 kere mi ne ardarda kaybettim 1,5k üstü damage yaptığım halde karşı takımda da benim kadar vurabilen yok hemde , is3 le daha fazla ardarda kaybettim heralde ondada 2k üstü damage yaptım hep , hemde eğlencesine oynuyorum artık tank elit oldu herşeyi açtım ama yok yani takım yüzünden mümkün değil , inat yapıp sonunda 1 maç kazandım . Güncellemeden öncede takım yüzünden kaybederdim ama bu kadar fazla olmazdı 2 kere kaybetsem 1 kere kazanırdım yani . Bu durum yüzünden wr de düşüyor acaba güncellemeden sonra takım oluşturma sistemi mi değişti eğer oyun benden al bakalım sen çok damage yapıyorsun 5 tane bot u alda taşı diyorsa sorun var çünkü o kadar sağlam yeteneği ve 70 wr 20k maçı olan adamlar gibi değilim çok ortalama bir oyuncuyum ama takım oluşturmada bir değişme var gibi hissettiriyor ve bu benim wr min dibe vurmasına neden olmaya başladı ayrıca oyun nadir durumlarda maç kaybettiğin zaman eğlenceli değil bunu netliğe kavuşturalım . 60 wr e kadar kasma gibi planlarım vardı artık pes etmeyi düşünebilirim ayrıca yeni quest sistemi rezalet olmuş hem daha zor ilerliyorsun deneyimlerde hemde çok karmaşık ve çok fazla oyun atmanı istiyor gram beğenmedim . 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users