Jump to content

Su 122 44 %90 İhtimalle Üst Tier Görmek

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Atelus #1 Posted 16 May 2019 - 05:50 AM

Lance-corporal

• Player
  • 3116 battles
  • 16
  • [CZZR]
Arkadaşlar etkinlikte verilen premium tankla oynarken tier 8 görmekten gına geldi 10 maçın 9 u garanti tier 8 maçlarda geçiyor , tank tier 7 bu arada ve deliciliği inanılmaz düşük is 3 leri falan ap ile delemiyorsun . Hayır yani bu tank hediye mi ceza mı belli değil , para kasmak için bu tanka giriyorsun rezil rüsfa oluyorsun . Tamam tank üst tierdede iş yapabiliyor ama bıktım artık . İlk 1 , 2 gün sorun yoktu diğer tüm tanklar gibi üst tierde görüyordun düşük tier de . Ama son birkaç gündür sürekli tier 8 maç ve bu kasti olarak yapılıyor . Baktılar " herkes bu tankla oynuyor milleti tanktan soğutalım " bravo wg çok güzel taktik . Ama şunu unutmuşsun oyununda para elde etmek diye bir sorun var , benim niye maç kazanarak deneyim kasıp açtığım tankı 1 ay sonra satın almak gibi bir zorunluluğum var ? Bırak seviye 7 premium vermişsin bari onu rahatça oynayalım kredi sıkıntım olmasa tankın yüzüne bakmam zaten . Diğer hediye verilen premium at 15a da ve t23e3 te durum ne bilmiyorum zaten girdiğim maçlar hep dizilimde 5 tier 8 , 2 tier 7 olduğundan bu tanklara denk gelemiyorum yani diğer tanklardada gariplik var demem yanlış olur . 

EnionTR #2 Posted 18 May 2019 - 04:06 AM

Lance-corporal

• Player
  • 11406 battles
  • 32
  • [TWD1]

View PostAtelus, on 16 May 2019 - 05:50 AM, said:

Arkadaşlar etkinlikte verilen premium tankla oynarken tier 8 görmekten gına geldi 10 maçın 9 u garanti tier 8 maçlarda geçiyor , tank tier 7 bu arada ve deliciliği inanılmaz düşük is 3 leri falan ap ile delemiyorsun . Hayır yani bu tank hediye mi ceza mı belli değil , para kasmak için bu tanka giriyorsun rezil rüsfa oluyorsun . Tamam tank üst tierdede iş yapabiliyor ama bıktım artık . İlk 1 , 2 gün sorun yoktu diğer tüm tanklar gibi üst tierde görüyordun düşük tier de . Ama son birkaç gündür sürekli tier 8 maç ve bu kasti olarak yapılıyor . Baktılar " herkes bu tankla oynuyor milleti tanktan soğutalım " bravo wg çok güzel taktik . Ama şunu unutmuşsun oyununda para elde etmek diye bir sorun var , benim niye maç kazanarak deneyim kasıp açtığım tankı 1 ay sonra satın almak gibi bir zorunluluğum var ? Bırak seviye 7 premium vermişsin bari onu rahatça oynayalım kredi sıkıntım olmasa tankın yüzüne bakmam zaten . Diğer hediye verilen premium at 15a da ve t23e3 te durum ne bilmiyorum zaten girdiğim maçlar hep dizilimde 5 tier 8 , 2 tier 7 olduğundan bu tanklara denk gelemiyorum yani diğer tanklardada gariplik var demem yanlış olur . 

su 122 de hem delicilik yok hemde isabet yok nasıl bir tank avcısıdır bilemedim. Hadi zırh vermislerdir diosun o da yok. Su 122 de olan tek sey hız bundan baska birsey yok tankta

Atelus #3 Posted 18 May 2019 - 08:09 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3116 battles
  • 16
  • [CZZR]

View PostEnionTR, on 18 May 2019 - 04:06 AM, said:

su 122 de hem delicilik yok hemde isabet yok nasıl bir tank avcısıdır bilemedim. Hadi zırh vermislerdir diosun o da yok. Su 122 de olan tek sey hız bundan baska birsey yok tankta

Aslında tankın kendi seviyesinde troll bi zırhı var yeri geliyor tüm atışları sektiriyor top tier de zırhı gayet yeterli ama seviye 8 de delemeyen tank yok üstüne siz seviye 8 leri delemiyorsunuz ... Tankın alfa hasarı ve yükleme süresi çok iyi zaten tankı bir tek bu kurtarıyor bide hızı. İsabet ve dağılım yine rezalet yani bu tankla adam gibi snipe ta yapılmıyor zaten dediğim gibi uzaktan seviye 8 heavy leri delemiyorsunuz çok nadir mermi zayıf noktayı buluyor hem delişi kötü hemde isabeti . Tankla iyi oynamak gerçekten zor hemde can puanı çok az şaka gibi bir hp si var ve üstüne üstlük sürekli seviye 8 oyun dayadığı için sevgili wg , tanktan çok güzel soğudum . Tabiki kendi kararlarıdır biz boynumuz bükük bekleriz .. İşte durum bu olunca banada ağlamak için fırsat doğuyor , çok ciddi bir şekilde adaletsizlik var karşıda oynayan adam ağzının suları aka aka bana mermileri boşaltırken ben niye sürekli zor durumlar yaşamak zorundayım ?? Mesela garajımda panther 2 var bu tankta çok zayıf bir tank ama oyun haklı olarak seviye 9 maça is 3 kadar atmıyor . İs 3 güçlü bir tank ve seviye 9 da iş yapabiliyor ama panther 2 böyle değil aynı şekilde su 122 44 de böyle değil pussan pusulmuyor agresif oynayasan seviye 8 de çok ama çok zor . Wg neyine göre tankın güçlü olduğunu düşünmüş anlamış değilim . Yada nasıl olsa kredi için mecbur bu tankla oynayacağız oyunda bizi seviye 8 lere yem olsun diye atıyor onlar sevinsinler diye benim anladığım bu .

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users