Jump to content

Pro vývojáře - Návrh

Změna Teamů

• Please log in to reply
49 replies to this topic

MarkiCZ_Youtube #1 Posted 20 May 2019 - 07:25 PM

Private

• Player
  • 12564 battles
  • 1

Dobrý den, Chtěl by podat návrh ´->, aby se návrh, který by případně mohl být užitečný. Bitvy 10 vs 10 -> větší mapy (i nějaké přidat).

Dobré by bylo možné upravit nekterým vozidlům upravit pančíř viz. E50M její spodní plátno se mi zdá příliš slabí a její dělo nedostatečné na probití jako Maus, IS-4. Případně přidat třeba národ Švédských težkých tanků ... 

Poskytnout v laucheru lištuisation modů (zaměřovače, 'XVM', další, jako je cíl) apod. 

Pokud se Vám bude líbit budu rád za kladný ohlasy.

S pozdravem věrný hráč.

esprit_cz #2 Posted 21 May 2019 - 05:33 AM

First Sergeant

• Player
  • 41200 battles
  • 5,108
  • [SCRY]
Můžu se tě zeptat, proč nehraješ WOT? Ty asi nehraješ na mobilu nebo tabletu, viď?
Blitz je stále mobilní platforma! Z toho plyne, že tyhle zařízení nejsou po HW stránce PC! Mnoho hráčů přešlo z WOT na Blitz, protože na to nemají železo. Takže s takovými návrhy by dopadli stejně. A v poslední řadě, co by mělo za smysl mít 2 téměř identické hry?
Víš, jaký je rozdíl mezi medkem a heavy?

puzzini #3 Posted 21 May 2019 - 09:29 AM

First Sergeant

• Player
  • 41841 battles
  • 1,422
  • [CZ-SK]

Uz by sme uvitali nejaku otvorenu mapu typu oaza a prieplav, tie nove vsetky na jedno kopyto ako perla dynastia, faust alebo najnovsia normandia to je len slalom medzi domami a haraburdim. A ci by ma nevzali na poziciu vyvojara?

DymytryArabachkov #4 Posted 21 May 2019 - 01:22 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 4881 battles
  • 185
  • [BAGRT]

View Postpuzzini, on 21 May 2019 - 09:29 AM, said:

Uz by sme uvitali nejaku otvorenu mapu typu oaza a prieplav, tie nove vsetky na jedno kopyto ako perla dynastia, faust alebo najnovsia normandia to je len slalom medzi domami a haraburdim. A ci by ma nevzali na poziciu vyvojara?

na instagramu ukazujou nakou novou poustni a vypada dost otevřeně
Miluju MT-25....hlavně jako velitel T-150, když mu dávám ammorack!!!! :justwait:

puzzini #5 Posted 21 May 2019 - 02:29 PM

First Sergeant

• Player
  • 41841 battles
  • 1,422
  • [CZ-SK]
Uplne zrkadlovo rovnaka

martinp79 #6 Posted 20 June 2019 - 12:38 PM

Private

• Player
  • 5304 battles
  • 1
Co vyměnit hodnocení "neaktivní v bitvě" za AFK a přidat něco jako "hraje BOT" jako to bylo kdysi ve velké WOT ?
Co v garážovém chatu přidat integrované hlášení urážek ? 

Možnost hodnocení po bitvě je zavádějící. Neaktivita v bitvě je podle mně pokud je někdo AFT (systém má data o výpadku např datového připojení, lock screeen atd...) a né že má nízké bodové hodnocení než by si nějaké hysterické dítě představuje
Dělat print screen a hlásit urážky přes podporu je zdlouhavější a pracnější. .

WOTkar_01 #7 Posted 29 June 2019 - 03:15 PM

Private

• Player
  • 12050 battles
  • 3
  • [CZROT]
Mohl by se opět udělat turnaj 1v1. Když to bylo asi ten 1 rok zpátky tak jsem si to užil. Je to něco jiného než klasické bitvy a taky je to jiné než výcvikové místnosti. Chapu, že je to možná těžší na organizaci, ale myslím si že by tam hrálo dost lidí.

scrambler71 #8 Posted 22 July 2019 - 10:06 AM

First Sergeant

• Player
  • 16992 battles
  • 1,195

Prosím udělejte anketu ( ideálně přímo v herním klientovi ) ke spokojenosti a přáním hráčů. Ale položte otázky které mají smysl. Například spokojenost s MM, tvorba týmů s jednoznačným zvýhodňováním jednoho týmu proti druhému. Možnost hraní v ligách podle schopností hráčů (ne podle WR kdy je schopný hráč trestán za to že mu MM přidělil neschopné spoluhráče !!!, ale podle zkušeností, WN8 atd.), zrušení RNG . Protože by mne zajímalo jaký smysl má stavění hráčů s nulovými schopnostmi proti lidem s více jak 40 tisíci bitvami a WR 70% !!??? A po jejím skončení zveřejněte výsledky.

Pokud bude více jak 50% spokojených hráčů, tak uznám že mají právo většiny a s touto hrou úplně končím.  Ale zatím doufám že se někdo vzpamatuje a obrátí se to k lepšímu.

Děkuji 

Edited by scrambler71, 22 July 2019 - 10:07 AM.

EndToast_LOCA #9 Posted 22 July 2019 - 11:13 AM

First Sergeant

• Player
  • 33359 battles
  • 1,225
  • [LOCA]

View Postscrambler71, on 22 July 2019 - 11:06 AM, said:

Prosím udělejte anketu ( ideálně přímo v herním klientovi ) ke spokojenosti a přáním hráčů. Ale položte otázky které mají smysl. Například spokojenost s MM, tvorba týmů s jednoznačným zvýhodňováním jednoho týmu proti druhému. Možnost hraní v ligách podle schopností hráčů (ne podle WR kdy je schopný hráč trestán za to že mu MM přidělil neschopné spoluhráče !!!, ale podle zkušeností, WN8 atd.), zrušení RNG . Protože by mne zajímalo jaký smysl má stavění hráčů s nulovými schopnostmi proti lidem s více jak 40 tisíci bitvami a WR 70% !!??? A po jejím skončení zveřejněte výsledky.

Pokud bude více jak 50% spokojených hráčů, tak uznám že mají právo většiny a s touto hrou úplně končím.  Ale zatím doufám že se někdo vzpamatuje a obrátí se to k lepšímu.

Děkuji 

O akých ligách je reč podľa WR?

Ako by si asi tak spravil "ligy" podľa WN8 keď je to v tomto prípade úplne zbytočné?

Zrušenie RNG? :D

scrambler71 #10 Posted 22 July 2019 - 02:49 PM

First Sergeant

• Player
  • 16992 battles
  • 1,195
Chápu že se cítíš pánem těchto stránek, ale byl bych radši kdyby je mělo pod kontrolou WG. To je všechno co ti k tomu řeknu.

EndToast_LOCA #11 Posted 22 July 2019 - 07:28 PM

First Sergeant

• Player
  • 33359 battles
  • 1,225
  • [LOCA]

View Postscrambler71, on 22 July 2019 - 03:49 PM, said:

Chápu že se cítíš pánem těchto stránek, ale byl bych radši kdyby je mělo pod kontrolou WG. To je všechno co ti k tomu řeknu.

Skôr si mal povedať, že si nevieš obhájiť svoj nápad ale beriem :popcorn:

Yamo666 #12 Posted 22 July 2019 - 08:00 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2534 battles
  • 49
Hele, nervy tečou, no. Když ti hra ukáže takovou ****, co třeba dneska mě, tak se nediv, že lidi nemají radost. Když máš co tým 2-3 s nulou a dva s 1-2 ranami, tak prostě začneš být nasr... No a někdy pak vymýšlíš blbosti :D

scrambler71 #13 Posted 23 July 2019 - 06:27 AM

First Sergeant

• Player
  • 16992 battles
  • 1,195

PS(paradoxně na začátku): píšu to jen pro ostatní, ne pro TOASTa protože vím že ten jeho názor je jediný správný a tudíž nemá cenu se s ním o čemkoli dohadovat !!

Nebavím se o běžných bitvách, když už je WG chce mít tak jak jsou budiž. Ale když už zavedli extra druh hodnocených bitev, mohlo by to mít nějaký smysl. Proč je asi nikdo nechce hrát ?

Jak říkám, jestli jste spokojeni, budiž vám to přáno. pokud se ukáže že je spokojeno víc jak 50% uznám že jsem v menšině a dlabu na to. Ale podle mne aktuální systém hodnocených bitev prostě nedává smysl (pominu že i tak se někdo dokáže vyškrábat na vrchol, většinou na úkor svého volného času ).  Pokud vám vyhovuje že jste hodnoceni podle týmu, který sestavil skvělý MM tak OK, nikdo vám to nebere. Ale prostě se mi nelíbí že hráč který nastřílí nejvíc z obou týmů je rád když odejde s nulou spíš s mínusovými body, a nějaký chudák co nic neudělá odejde s plusovým hodnocením, jen proto že se svezl s vítězným týmem. To mi prostě vadí a nechápu proč to tak má být. Ale asi jsem jediný a divný, a většina normálních lidí je prostě spokojena a ráda si užívá prohry a negativní hodnocení za své úsilí ve hře. Jako chápu že za vítězství má být nějaký bonus, ale aktuální systém hodnocení mi prostě nepřipadá spravedlivý.

Dokonce jsem ochoten uznat že sestavit spravedlivější MM asi není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát, ale udělat spravedlivější ohodnocování hráčů za výsledky určitě jde !!

Jenik263 #14 Posted 23 July 2019 - 07:39 AM

Lance-corporal

• Player
  • 8818 battles
  • 43
  • [XERO]
Já s tebou naprosto souhlasím. Dvě sezóny zpět mi dělilo asi 50 bodů od diamantové ligy a copa myslíš... Byl jsem na vrcholu zlaté ligy a dostal jsem do týmu hráče, kteří balancovali na hraně stříbrné se zlatou, někteří byli teprve v kalibraci. No co čert nechtěl, pět takových her v řadě a už jsem se s diamantovkou mohl rozloučit. Většinou jsem nastřílel to co celý tým a stejně jsem končil v mínusu, nebo s nějakým drobným. Hodnocenky nemají žádný smysl, možná jen na hrabání expů a vydělávání kreditů bez strachu o WR. Nakonec můžeme být rádi, že se tam nedá jezdit s neúplnou posádkou a tanky v základu, to by pak byl bordel.

esprit_cz #15 Posted 23 July 2019 - 09:02 AM

First Sergeant

• Player
  • 41200 battles
  • 5,108
  • [SCRY]

View Postscrambler71, on 22 July 2019 - 10:06 AM, said:

K tomu dojde, až u WG nebude hlavní prioritou zisk. Když se vrátím o pár let zpět, hra byla o něčem jiném. Jediný z čeho měl každý osypky, být v bitvě s 8 tankem s 10. Ale všechno to dávalo smysl, protože, když si projevil zájem, tohle si zvládl, ale stálo tě to nějakou snahu. Dnes, vykoukneš, hned jí dostaneš, tápeš, jaký tank dokáže v setině tak rychle zaměřit poklop nebo úzký mantlet na věži?

Stačí projít tohle fórum, jak to tady žilo před X lety. Tím hlavním důvodem bylo, zlepšit se, něco uhrát. Dnes? Ty největší lopaty jsou mistři světa, který nemají sebemenší ponětí, že za jejich herním výkonem není jejich um, ale systém. Na tom právě staví teď WG celou hru. Tehdy tihle hráči odcházeli z téhle hry s brekem, protože neměli nejmenší ponětí, jak ta hra funguje. Nezajímal ses, nic neuhrál. Dnes je to úplně stejný, jen se to otočilo. Hru opouští hráči s mozkem, zůstávají ti bez mozku. Protože např. hráč s mozkem nechápe, proč se He odráží od motoru. Ti druzí si potom myslí, že má tank stejný pancíř vzadu jako vpředu. Jasným důkazem je zrušení, vymizení CC. Má to nějaký smysl. K čem CC, když se najde hrska lidí, kteří něco hledají. Jak CC vysvětlí, obhají nelogicky odrážející střely atd.? 

Nechápu, proč ještě existuje nějaký WR, Win. Dm... Je pár vyvolených, který ví, co to je, zbytek na ty čísla kouká nechápavě. Tahle hra by se z fleku mohla proměnit v relly, kde nepotřebuje mozek. 

Edited by esprit_cz, 23 July 2019 - 09:12 AM.

EndToast_LOCA #16 Posted 23 July 2019 - 03:05 PM

First Sergeant

• Player
  • 33359 battles
  • 1,225
  • [LOCA]

View Postesprit_cz, on 23 July 2019 - 10:02 AM, said:

K tomu dojde, až u WG nebude hlavní prioritou zisk. Když se vrátím o pár let zpět, hra byla o něčem jiném. Jediný z čeho měl každý osypky, být v bitvě s 8 tankem s 10. Ale všechno to dávalo smysl, protože, když si projevil zájem, tohle si zvládl, ale stálo tě to nějakou snahu. Dnes, vykoukneš, hned jí dostaneš, tápeš, jaký tank dokáže v setině tak rychle zaměřit poklop nebo úzký mantlet na věži?

Stačí projít tohle fórum, jak to tady žilo před X lety. Tím hlavním důvodem bylo, zlepšit se, něco uhrát. Dnes? Ty největší lopaty jsou mistři světa, který nemají sebemenší ponětí, že za jejich herním výkonem není jejich um, ale systém. 

Nikdy nebol žiadny hlavný dôvod zlepšiť sa, áno hráčska základňa sa zhoršila ale začiatočníci nechodili pre radu na fórum ani vtedy ani teraz. Takisto im to bolo jedno ako je im to teraz. Ak tak prídu sem plakať tak ako tu robí 90% ľudí teraz. Ja len odporúčam pozrieť si toto pre ľudí čo tu tak vášnivo komentujú o zmenách. 

something is rotten in the state of Denmark

scrambler71 #17 Posted 24 July 2019 - 05:56 AM

First Sergeant

• Player
  • 16992 battles
  • 1,195
Jo to je hezký, je to samozřejmě pravda. A nikdy jsem třeba o sobě netvrdil že jsem dobrý hráč. Na tier 10 prakticky nelezu, devítky si zahraju vyjímečně. Ale ani na nižších tierech už mne to prostě nebaví. A důvod toho proč mne to nebaví je že se v bitvách potkávají slabší hráči a totální skilleři. Jako kdyby nějaký vesnický pupkáči hráli fotbal proti týmu z první ligy. Prostě bych chtěl aby byl systém hodnocených bitev bez nadržování a podle schopností hráčů, tak aby si ti slabší měli šanci zahrát proti stejně schopným a skilleři se drtili zase mezi sebou. Nevím co je na tom špatného. I fialky uznávají že někdo prostě ty schopnosti na fialové staty nemá. A tohle není primárně žádný profi sport ale "HRA pro pobavení lidí". Tak se chci pobavit i přesto že nemám schopnosti jako zde přítomní borci s fialovými staty co to pořád nechtějí pochopit. Profi hru si můžete užít v turnajích. A je taky rozdíl když to někdo hraje v jednom kuse a bere to jako e-sport, a někdo jiný to chce jen jako relax když se zrovna nudí. Asi bude někdo argumentovat že třeba ve stávajících hodnocenkách není dost hráčů na férovější MM. Ale čím to asi je ?? Když jsou hráči hodnoceni podle týmu a ne podle vlastních schopností, tak je to prostě demotivující. Kdyby bylo hodnocení smysluplné, vymizel by prvek náhodnosti, budu se rád plácat ve stříbrné lize se stejně NEschopnými hráči  a bude to pro mne zábavnější. WRko bych úplně zrušil. Pokud se nepletu bývalo dřív v klientovi bodové hodnocení hráčů, které se ale nějak vytratilo. Kdo bude vynikat v rámci svojí ligy posune se do vyšší a kdo to bude jen tak plácat propadne se do nižší. Například realistické bitvy se mi líbili právě proto že byl potlačen prvek náhodnosti. Takže ono by to šlo, jen k tomu není vůle. Proč to já nevím, a zřejmě se to už nedozvím. A fialky by se mohli zamyslet nad tím, kolik by asi byla jejich průměrná DMG nebýt těhle chudáků co ve hře nevynikají nebo jsou AFK :hiding:

siegfried1414 #18 Posted 24 July 2019 - 06:49 AM

Lance-corporal

• Player
  • 1278 battles
  • 37
  • [IFCZ]
:child:

EndToast_LOCA #19 Posted 24 July 2019 - 10:29 AM

First Sergeant

• Player
  • 33359 battles
  • 1,225
  • [LOCA]

View Postscrambler71, on 24 July 2019 - 06:56 AM, said:

Jo to je hezký, je to samozřejmě pravda. A nikdy jsem třeba o sobě netvrdil že jsem dobrý hráč. Na tier 10 prakticky nelezu, devítky si zahraju vyjímečně. Ale ani na nižších tierech už mne to prostě nebaví. A důvod toho proč mne to nebaví je že se v bitvách potkávají slabší hráči a totální skilleři. Jako kdyby nějaký vesnický pupkáči hráli fotbal proti týmu z první ligy. Prostě bych chtěl aby byl systém hodnocených bitev bez nadržování a podle schopností hráčů, tak aby si ti slabší měli šanci zahrát proti stejně schopným a skilleři se drtili zase mezi sebou. Nevím co je na tom špatného. I fialky uznávají že někdo prostě ty schopnosti na fialové staty nemá. A tohle není primárně žádný profi sport ale "HRA pro pobavení lidí". Tak se chci pobavit i přesto že nemám schopnosti jako zde přítomní borci s fialovými staty co to pořád nechtějí pochopit. Profi hru si můžete užít v turnajích. A je taky rozdíl když to někdo hraje v jednom kuse a bere to jako e-sport, a někdo jiný to chce jen jako relax když se zrovna nudí. Asi bude někdo argumentovat že třeba ve stávajících hodnocenkách není dost hráčů na férovější MM. Ale čím to asi je ?? Když jsou hráči hodnoceni podle týmu a ne podle vlastních schopností, tak je to prostě demotivující. Kdyby bylo hodnocení smysluplné, vymizel by prvek náhodnosti, budu se rád plácat ve stříbrné lize se stejně NEschopnými hráči  a bude to pro mne zábavnější. WRko bych úplně zrušil. Pokud se nepletu bývalo dřív v klientovi bodové hodnocení hráčů, které se ale nějak vytratilo. Kdo bude vynikat v rámci svojí ligy posune se do vyšší a kdo to bude jen tak plácat propadne se do nižší. Například realistické bitvy se mi líbili právě proto že byl potlačen prvek náhodnosti. Takže ono by to šlo, jen k tomu není vůle. Proč to já nevím, a zřejmě se to už nedozvím. A fialky by se mohli zamyslet nad tím, kolik by asi byla jejich průměrná DMG nebýt těhle chudáků co ve hře nevynikají nebo jsou AFK :hiding:

Áno súhlasím, že extra EXP, kredity, kamo a gold asi nestačia a momentálne sú hodnotené bitky nevyrovnané kvôli tomu, že je tam málo hráčov čo robí veľké rozdiely v tíme. Ale ak chceš stále zachovať koncept "blitz" asi nie je nejaký systém ktorý by súdil, kto si koľko zaslúži bodov. Asi dve sezóny dozadu keď som naposledy hral HB to bolo celkom ok. Ak som prehral ale mal som veľkú DMG neklesol som až tak. Myslím, že ak by to hralo viac ľudí mal by si v každej lige sebe rovných, čo by možno malo ten efekt o ktorom hovoríš.

esprit_cz #20 Posted 27 July 2019 - 03:49 PM

First Sergeant

• Player
  • 41200 battles
  • 5,108
  • [SCRY]

View PostEndToast_LOCA, on 23 July 2019 - 03:05 PM, said:

Nikdy nebol žiadny hlavný dôvod zlepšiť sa, áno hráčska základňa sa zhoršila ale začiatočníci nechodili pre radu na fórum ani vtedy ani teraz. Takisto im to bolo jedno ako je im to teraz. Ak tak prídu sem plakať tak ako tu robí 90% ľudí teraz. Ja len odporúčam pozrieť si toto pre ľudí čo tu tak vášnivo komentujú o zmenách. 

something is rotten in the state of Denmark

Jenže kdysi hráči, kteří si pro radu nechodili, zoufale opouštěli tuhte hru. Teď se karta obrátila, opouští jí střední a vyšší třída, která přestala chápat logiku téhle hry.

Ty se mi možná směješ, ale já si byl schopen s kvantem bitev pomalu zvednout WR z rajčete na 55. Ani jsem se tam neohřál, od té doby pořád jen padám a padám. Co se stalo, že po více jak 20 až 30 tis. bitev se že mě stává lama??? Nikdy jsem se nepovažoval za dokonalého hráče, stačilo mi být lehce nadprůměrný, což mi přijde v současnosti jako pohádka. Jak je možné, že každou chvilku jsou ve výsledcích nejlepší hráči s podprůměrným WR? Jednoduchá odpověď, protože trefí nemožné. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users