Jump to content

Pro vývojáře - Návrh

Změna Teamů

• Please log in to reply
70 replies to this topic

DymytryArabachkov #41 Posted 06 September 2019 - 04:46 AM

Sergeant

• Player
  • 8813 battles
  • 260
  • [TFCZA]

View PostEndToast_LOCA, on 05 September 2019 - 05:46 PM, said:

Takmer každý mesiac sú 1-2 eventy na tanky zdarma takže načo by si aj 

Ja ty eventy vetsinou z casovych duvodu moc neresim, jediny tanky co sem vyjezdil sou y5 t34 a y5 firefly. Spis se mi jim akorat nechce prispivat a prijde mi to zbytecne

Miluju MT-25....hlavně jako velitel T-150, když mu dávám ammorack!!!! :justwait:

esprit_cz #42 Posted 06 September 2019 - 05:19 AM

First Sergeant

• Player
  • 43319 battles
  • 5,218
  • [SCRY]
Každý se k tomu může postavit podle svého uvážení. Některé nabídky jsou lákavé, něco naopak nemá hlavu, ani patu. Nevím, komu se teď podařilo v posledním ev. dosáhnout bez jediného goldu na tank? Já po pár dnech zjistil, že bych musel být šílenec, vy... na to, skončil někde uprostřed. Chybělo něco přes 9000 g k tanku. Když goldy přepočítáte na peníze, vůbec se to nevyplatí. Jenže takhle většina hráčů neuvažuje. Všichni to nemylosrdně drtí, pak jim je možná líto vloženého času, zbytek doplatí.

EndToast_LOCA #43 Posted 07 September 2019 - 08:23 AM

First Sergeant

• Player
  • 37346 battles
  • 1,459
  • [LOCA]

View Postesprit_cz, on 06 September 2019 - 06:19 AM, said:

Každý se k tomu může postavit podle svého uvážení. Některé nabídky jsou lákavé, něco naopak nemá hlavu, ani patu. Nevím, komu se teď podařilo v posledním ev. dosáhnout bez jediného goldu na tank? Já po pár dnech zjistil, že bych musel být šílenec, vy... na to, skončil někde uprostřed. Chybělo něco přes 9000 g k tanku. Když goldy přepočítáte na peníze, vůbec se to nevyplatí. Jenže takhle většina hráčů neuvažuje. Všichni to nemylosrdně drtí, pak jim je možná líto vloženého času, zbytek doplatí.

Skôr by som povedal, že pointou bolo len si vyjazdiť zľavu nejakú. V tom prípade by to bolo celkom fajn inak som to moc neriešil keďže to bol tryhard riadny :)

crassus1 #44 Posted 13 September 2019 - 03:24 PM

Private

• Player
  • 57934 battles
  • 6
  • [URNA1]

Mám návrh, bylo by možné aby v přehledu týmů bylo vidět kdo má jaké procento vítězství. Mnoho hráčů, včetně mě, by rádo vidělo s jakými génii bude hrát.

esprit_cz #45 Posted 14 September 2019 - 08:04 AM

First Sergeant

• Player
  • 43319 battles
  • 5,218
  • [SCRY]
Tohle jsem zde navrhoval před několika lety, ještě za éry, kdy tu byl staff. Tehdy jsem navrhoval, aby hráči byli barevně označený dle WR. Nadprůměrný fialově, průměrný zeleně, podprůměrný červeně... Neprošlo to. Tuším, že mi odpověděli, že by to byla určitá diskriminace. Nikdo nepochopil v čem? Místo toho se později zavedla Vojenská čest, kdy ze sebe kámoši můžou udělat mistry boje, přitom trefí prd.

Yamo666 #46 Posted 14 September 2019 - 08:45 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 10442 battles
  • 208
Teoreticky to má na Androidu umět toto (mě to nikdy nefungovalo): https://play.google.com/store/apps/details?id=gcd.bint

EndToast_LOCA #47 Posted 14 September 2019 - 09:09 AM

First Sergeant

• Player
  • 37346 battles
  • 1,459
  • [LOCA]

View Postcrassus1, on 13 September 2019 - 04:24 PM, said:

Mám návrh, bylo by možné aby v přehledu týmů bylo vidět kdo má jaké procento vítězství. Mnoho hráčů, včetně mě, by rádo vidělo s jakými génii bude hrát.

Absolútne nepodstatná vec. Reroll bude fialový aj keď v skutočnosti možno nie je. Niekto kto hrá iba 1,2,3... tier bude opäť mať iné čísla atď. 

Yamo666 #48 Posted 14 September 2019 - 09:25 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 10442 battles
  • 208
Ale no tak...

EndToast_LOCA #49 Posted 15 September 2019 - 04:32 PM

First Sergeant

• Player
  • 37346 battles
  • 1,459
  • [LOCA]

View PostYamo666, on 14 September 2019 - 10:25 AM, said:

Ale no tak...

Bohužiaľ je to tak, je to číslo, ktoré sa dá až príliš ovplyvniť IMHO. 

Yamo666 #50 Posted 15 September 2019 - 05:47 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 10442 battles
  • 208
Hele kolik asi tak je rerollů, že špatný hráč je najednou fialový? Osobně si nemyslím, že by známé WR ve hře nějak výrazně něco ovlivnilo, ale aspoň hrubou orientaci s kým jet, koho poslechnout by to rozumnějším hráčům dát mohlo. Jenže ti to stejně tak nějak vlastně vědí :D

__xRobiNx__ #51 Posted 13 October 2019 - 02:25 PM

Private

• Player
  • 19249 battles
  • 1
  • [FUH4]

Dobrý den, rád bych vám poskytl návrh:      1) Udělejte normálně fungující MM, v současné době je ta hra nehratelná v každé hře mám kretény, kteří mají 40 WR někdy i horší !!!!

2) Nedělejte zbytečné buffy tanků kteří to nepotřebují nebo je dělejte, ale tak aby se ta hra poté dala hrát !!

3) Zapojte mozek a přijďte s něčím zajímavějším 

4) Vyslechněte hráče, kteří jsem píší nějaké návrhy, protože někdy jsou ty nápady lepší než to co vy vymýšlíte 

5) Hráči, kteří mají pod 50 WR a avg MDG menší jak 1300 - uzamknout tier 9-10 !!!!!

6) Za hodnocené hry nějaké lepší odměny aby to mělo cenu hrát nevím proč bych měl hrát v dané lize 50 her abych dostal kamufláž to je uplná kokotina !!!! Můj nápad na odměny na konci hodnocených her Zlatá liga: 250 zlaťáků+kamufláž, Platinová liga: 500 zlaťáků+kamufláž, Diamantová liga: 750-1000 Zlaťáků+kamufláž, nevím proč by jste hráčům nemohli poskytnout nějaké malé odměny když vám za den přijde nezkutečný balík peněz 

7) Vytvořit kampaň, kde by se dali vyjezdit nějaké odměnové tanky !!!!!!

8) Avatary odstranit ze hry totální kravina nechápu proč to tam je nebo jo vlastně vím aby jste mohli zase vydělávat penízky to je u vás na prvním místě a to je špatně !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

9) Přidat gunmarky aby se v té hře dalo něco aspoň dělat nebo aby jsme se mohli u něčeho zabavit !!!!

10) Nepřidávat do obchodu nesmyslné tanky proti kterým se nedá hrát a za úplně nesmyslnou částku buď peněz nebo zlaťáků přijde mi, že 17500 zlaťáku je trošičku přestřelené

11) Zrušit řežim nadvláda to není hra tank proti tanku to je hra na postižené báze totální hloupost VYMAZAT, v tomto modu nemusíte umět hrát ale stačí jezdit jak blbec po bázích zamyslete se už !!!!!!

12) Pokud se chystáte buffnout nějaký tank tak ten tank na test serveru pořádně otestujte a poraďte se s hráči, kteří hrají tuto hru !!!!!!

13) Co se týče map jedna strana mapy je více zvýhodněna než ta druhá upravit !!!!!

14) Udělat normálně fungující spotting !!!!!!!!!!!!!!!!

15) Vymažte z načítací obrazovky do hry nápis HE granát se nikdy neodrazí to je lež !!!!!!!!!!!! HE granáty se normálně odrážejí vaše rady stojí za ......... !!!!!!!!!!!!!!     

16) Co se týče mechaniky prostřelování pancíře UPRAVIT !!!!!!!!!! Absolutně nechápu jak tato mechanika funguje jako abych neprostřelil do čistého boku tank tak to už není normální např. vaše kolegyně z WG podpory paní Nováková mi napíše, že mi padl malý penetrační roll pochybuji, že tank isu-152 má tak malou penetraci, že neprostřelí pershinga z boku !!!!!!!!!!!!!

17) Doufám, že vám nějaký z těchto návrhů přiroste k srdci a začnete konečně přemýšlet jak hru zlepšit a ne jak vydělávat penízky od hráčů to umí každý děkuji. A myslím si že nejsem jediný co nadává na hru !!!!   

DymytryArabachkov #52 Posted 13 October 2019 - 05:03 PM

Sergeant

• Player
  • 8813 battles
  • 260
  • [TFCZA]

View Post__xRobiNx__, on 13 October 2019 - 02:25 PM, said:

Dobrý den, rád bych vám poskytl návrh:      1) Udělejte normálně fungující MM, v současné době je ta hra nehratelná v každé hře mám kretény, kteří mají 40 WR někdy i horší !!!!

2) Nedělejte zbytečné buffy tanků kteří to nepotřebují nebo je dělejte, ale tak aby se ta hra poté dala hrát !!

4) Vyslechněte hráče, kteří jsem píší nějaké návrhy, protože někdy jsou ty nápady lepší než to co vy vymýšlíte 

5) Hráči, kteří mají pod 50 WR a avg MDG menší jak 1300 - uzamknout tier 9-10 !!!!!

6) Za hodnocené hry nějaké lepší odměny aby to mělo cenu hrát nevím proč bych měl hrát v dané lize 50 her abych dostal kamufláž to je uplná kokotina !!!! Můj nápad na odměny na konci hodnocených her Zlatá liga: 250 zlaťáků+kamufláž, Platinová liga: 500 zlaťáků+kamufláž, Diamantová liga: 750-1000 Zlaťáků+kamufláž, nevím proč by jste hráčům nemohli poskytnout nějaké malé odměny když vám za den přijde nezkutečný balík peněz 

8) Avatary odstranit ze hry totální kravina nechápu proč to tam je nebo jo vlastně vím aby jste mohli zase vydělávat penízky to je u vás na prvním místě a to je špatně !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

9) Přidat gunmarky aby se v té hře dalo něco aspoň dělat nebo aby jsme se mohli u něčeho zabavit !!!!

10) Nepřidávat do obchodu nesmyslné tanky proti kterým se nedá hrát a za úplně nesmyslnou částku buď peněz nebo zlaťáků přijde mi, že 17500 zlaťáku je trošičku přestřelené

11) Zrušit řežim nadvláda to není hra tank proti tanku to je hra na postižené báze totální hloupost VYMAZAT, v tomto modu nemusíte umět hrát ale stačí jezdit jak blbec po bázích zamyslete se už !!!!!!

12) Pokud se chystáte buffnout nějaký tank tak ten tank na test serveru pořádně otestujte a poraďte se s hráči, kteří hrají tuto hru !!!!!!

13) Co se týče map jedna strana mapy je více zvýhodněna než ta druhá upravit !!!!!

15) Vymažte z načítací obrazovky do hry nápis HE granát se nikdy neodrazí to je lež !!!!!!!!!!!! HE granáty se normálně odrážejí vaše rady stojí za ......... !!!!!!!!!!!!!!     

16) Co se týče mechaniky prostřelování pancíře UPRAVIT !!!!!!!!!! Absolutně nechápu jak tato mechanika funguje jako abych neprostřelil do čistého boku tank tak to už není normální např. vaše kolegyně z WG podpory paní Nováková mi napíše, že mi padl malý penetrační roll pochybuji, že tank isu-152 má tak malou penetraci, že neprostřelí pershinga z boku !!!!!!!!!!!!!

17) Doufám, že vám nějaký z těchto návrhů přiroste k srdci a začnete konečně přemýšlet jak hru zlepšit a ne jak vydělávat penízky od hráčů to umí každý děkuji. A myslím si že nejsem jediný co nadává na hru !!!!   

1) a nikdy si nemel fialku co?

2) ktery tank myslis?

3) zajimavejsim nez co?

5)nefungovalo by, protoze by pak na tieru 9 a 10 meli vsichni 50%

6) nikdo te nenuti je hrat

7) eventy ti nestačí? To fv201 nebo y5ky se daly krasne vyjezdit

8) jak asi wg dostane prachy za avatar kdyz pada z free kontejneru?

9) muzes se bavit u spousty jinych veci, nikdo ani PC wot nehraje jen kvuli gunmarkum

10) jedine OP tanky v shopu byly smasher a wz 120 g ft, a jde proti nim hrat. Akorat je to vetsi vyzva

11) nemusis ho hrat, jde vypnout. Nekdo ho ma rad a daji se tam udelat ez Mka

12) ano, testují to, a radi se s CC kteri tu hru hraji

13) u které mapy to tak je?

14) funguje normalne

15) HE se odrazi pouze pokud netrefis rozbusku ktere je na cele granatu. Jestli myslis to, ze nedas treba vk100 nebo mausovi dmg heckem a rekne to "odrazila se" posadka v techot vecech jaksi pokulhava v dabingu

16)nejspis poskodil si pas

17) v poslednich patchich nic blbě neudelali.

Miluju MT-25....hlavně jako velitel T-150, když mu dávám ammorack!!!! :justwait:

esprit_cz #53 Posted 14 October 2019 - 01:26 PM

First Sergeant

• Player
  • 43319 battles
  • 5,218
  • [SCRY]

View Post__xRobiNx__, on 13 October 2019 - 02:25 PM, said:

1. Na nevyvážené MM si stěžuje kde kdo. 

2. O jakých tancích mluvíš? 

3. Co je podle tebe zajímavého? 

4. Od doby, co tuhle hru hrají, nikdy hráče nevyslechli. 

5. Kdysi by ti na tohle staff odpověděl, že je to diskriminace. Vždyť ty můžeš taky hrát 1, 2... tier, šikanovat nováčky. 

6. Hraji hodnocené bitvy minimálně. Nenašel jsem jejich smysl. Můžeš to udělat stejně.

7. Myslím si, že těch akcí je dost. Dokonce každým rokem víc a víc. Nemůžeš dostat úplně všechno zadarmo.

8. Za mě jsou Avatary kravina, mám jich dost. Za mě by si je hráč, který nějaký chce, ať si ho koupí. Ty co mi padají každou chvilku z bedny ignoruji.

9. 

10. Proti jakým tankům se nedá bojovat? Každý má slabiny. 

11. Tak si Nadvládu vypni! 

12. Všem všechny tanky nesedí. 

13. O které mluvíš?

14. On funguje, jenže má to několik vlivů... V jakém stavu máš posádku, co máš za vybavení a tank, kamo, zda stojíš v křoví a síť.

15. No, to je lež. Máš pravdu. 

16. Říká se tomu RNG, kdy systém rozhodne za tebe. 

17. Nikdo se nezamyslí. WG si jede svojí politiku. 

Edited by esprit_cz, 14 October 2019 - 01:27 PM.

Glariado_Super #54 Posted 19 October 2019 - 07:01 AM

Lance-corporal

• Player
  • 9802 battles
  • 92
  • [TFCZA]
Byl bych rád, kdyby ve výcvikových místostech byly možné např. Realistické bitvy nebo Vzkříšení. Určitě by to udělalo výcvikovky mnohem zábavnější!

scrambler71 #55 Posted 27 October 2019 - 07:13 PM

First Sergeant

• Player
  • 18322 battles
  • 1,310
Uvítal bych ve hře čudlík "Okamžitá sebevražda" "sebedestrukce" nebo tak něco !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:honoring:

Edited by scrambler71, 27 October 2019 - 07:13 PM.

scrambler71 #56 Posted 29 November 2019 - 08:00 AM

First Sergeant

• Player
  • 18322 battles
  • 1,310

Dobře se stavem hry, i mým stavem a "schopnostmi" jsem se smířil. Ale prosím prosím, zvažte přidání nového přepínače do nastavení hry, který by umožňoval vypnutí chatu / soukromých zpráv v garáži pro neznámé hráče. Přesněji řečeno, aby mi mohli psát jen lidé, které mám v přátelích. Zasílání žádostí o přátelství a pozvání do klanu samozřejmě bude nadále možné. Akorát nechápu proč si mám nechat neustále nadávat od hráčů co se nechají zastřeli v prvních vteřinách boje a pak už jen hejtí ostatní co se snažili přežít a něco udělat. V poslední době ( asi díky násobkům a eventům se to zase množí ) . 

Ušetříte mi i ostatním nervy a vyhnu se znechucení z těchto hráčů, a ještě ušetříte práci podpoře, kam samozřejmě tyto prohřešky vždy zasílám, jelikož nemám jinou možnost. Tito nekorektní hráči samozřejmě vždy počkají až vyprší doba na hodnocení po bitvě, a i kdyby ne, stejně mám jen omezený počet negativních hodnocení. Takže zaslání na podporu je jediná možnost, ale ta bohužel nic neřeší, protože nadávky už mi přišli, a nemyslím si že pár hodin banu na chat někoho změní a začne se chovat slušně.

Děkuji

Edited by scrambler71, 29 November 2019 - 08:00 AM.

DymytryArabachkov #57 Posted 30 November 2019 - 07:02 PM

Sergeant

• Player
  • 8813 battles
  • 260
  • [TFCZA]
Asi budes muset použít discord, fórum už ve hře neni uvedeno jako komunita

anonym_y15UVoWqIOS5 #58 Posted 30 November 2019 - 08:46 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 129

View PostDymytryArabachkov, on 30 November 2019 - 07:02 PM, said:

Asi budes muset použít discord, fórum už ve hře neni uvedeno jako komunita

No, myslím si také, že je forum na odpis, přechod na discord se děje i v jiných hrách.

scrambler71 #59 Posted 03 April 2020 - 06:52 AM

First Sergeant

• Player
  • 18322 battles
  • 1,310
Prosím o zkrácení délky bitev na 2 minuty !!! Bude to více odpovídat aktuálnímu "vyrovnanému MM"  !!!!!  Aspoň to bude víc "blitz" ne ??? Děkuji

Yamo666 #60 Posted 03 April 2020 - 11:17 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 10442 battles
  • 208
Copak, měl jsi nějakou šílenou šňůru? Já měl včera 18 her s ARL44, 16 výher. To jsem snad ještě s ničím nezažil, prostě to tam padalo a padalo, prostřelil jsem všechno, dingal jak Maus. Tak jsem si pak kouknul na týmy, a rozdíly ve WR byly tak brutální, že jsem z těch výher ani nemohl mít radost.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users