Jump to content

Realistický mód

• Please log in to reply
12 replies to this topic

DymytryArabachkov #1 Posted 04 June 2019 - 04:50 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 3711 battles
  • 140
  • [BAGRT]

V patchi 6.0 přijde do hry tzv. Realistický mód.

-Tanky se odspotnou pokud z nich sundate zamerovac

-žárovka nefunguje

-RNG na penetraci a dmg nefunguje

-penetracni zony se nezobrazuji

-Sci-Fi výmysly typu Scavenger, Dracula, GuP tanky, Gravedigger atd. Nemohou do techto bitev

-Bitvy nemění statistiky

-Mód je zatím dočasný, uvažuje se o permanenci

Miluju MT-25....hlavně jako velitel T-150, když mu dávám ammorack!!!! :justwait:

ENDSP1EL #2 Posted 04 June 2019 - 05:02 PM

First Sergeant

• Player
  • 31995 battles
  • 1,130
  • [WGMEU]

View PostDymytryArabachkov, on 04 June 2019 - 05:50 PM, said:

V patchi 6.0 přijde do hry tzv. Realistický mód.

-Tanky se odspotnou pokud z nich sundate zamerovac

-žárovka nefunguje

-RNG na penetraci a dmg nefunguje

-penetracni zony se nezobrazuji

-Sci-Fi výmysly typu Scavenger, Dracula, GuP tanky, Gravedigger atd. Nemohou do techto bitev

-Bitvy nemění statistiky

-Mód je zatím dočasný, uvažuje se o permanenci

Trošku si to netrafil ak ideme podľa feedu :D Tanky budú stále viditelné čo ja viem, nebude žiadny spot a podobne. Ani neviem o tom, že by sa uvažovalo nad tým, že to bude perma 

Trylive #3 Posted 04 June 2019 - 05:34 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2336 battles
  • 20

Já jsem na tu šestku celkově zvědavý 

:)

Uvidíme, co nám to přinese v období od 10. června do 16., třeba tím chtějí otestovat zájem a jak se to ve skutečnosti projeví na průběh bitvy.

Například nezobrazování průraznosti pancíře bude legrace, protože spousta hráčů je zvyklá na značku a slabá místa tanků nezná - dobří hráči si pošmáknou, slabí budou plakat ještě více. To samé bez 6. smyslu, chudácí kempíci, ti budou zuřit jak diví. A také je fajn, že nepřítel neuvidí, jaký doplněk je zapnutý nebo jaký modul je poškozený.

Třeba to bude zábavnější než současné hodnocené bitvy. To byla pro mě velmi trpká zkušenost, ani jsem nedokončil kalibraci

:D

DymytryArabachkov #4 Posted 04 June 2019 - 05:45 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 3711 battles
  • 140
  • [BAGRT]
Ono zase staci zamerit do nejakyho kere, a pokud tam nejaky tank je, tak se spotne, spotting range je totiz neomezeny

View PostENDSP1EL, on 04 June 2019 - 05:02 PM, said:

Trošku si to netrafil ak ideme podľa feedu :D Tanky budú stále viditelné čo ja viem, nebude žiadny spot a podobne. Ani neviem o tom, že by sa uvažovalo nad tým, že to bude perma 

na streamu říkali ze nad tim uvazuji, tim odspotnutim sem myslel zmizeni olemovani cervenou barvou

Miluju MT-25....hlavně jako velitel T-150, když mu dávám ammorack!!!! :justwait:

ENDSP1EL #5 Posted 05 June 2019 - 12:50 PM

First Sergeant

• Player
  • 31995 battles
  • 1,130
  • [WGMEU]

View PostDymytryArabachkov, on 04 June 2019 - 06:46 PM, said:

na streamu říkali ze nad tim uvazuji, tim odspotnutim sem myslel zmizeni olemovani cervenou barvou

Stream som nevidel, môže byť :)

Jenik263 #6 Posted 10 June 2019 - 09:10 PM

Lance-corporal

• Player
  • 6713 battles
  • 27
  • [CZ_88]
Tak co na něj říkáte? Já jsem nadšený! Hry se mi zdají dostatečně vyrovnané a dost se oddělí lepší hráči od těch horších. Stačilo se projet osmičkovým Chieftainem po mapě a nadingal jsem i 3tis potencionálního poškození. Akorát třicet výher splněno a dál chybí motivace... Do statistik se to nepočítá, medaile za to nejsou... každopádně je to větší zábava. Palec nahoru

Trylive #7 Posted 11 June 2019 - 04:42 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2336 battles
  • 20

View PostJenik263, on 10 June 2019 - 09:10 PM, said:

Tak co na něj říkáte? Já jsem nadšený! Hry se mi zdají dostatečně vyrovnané a dost se oddělí lepší hráči od těch horších. Stačilo se projet osmičkovým Chieftainem po mapě a nadingal jsem i 3tis potencionálního poškození. Akorát třicet výher splněno a dál chybí motivace... Do statistik se to nepočítá, medaile za to nejsou... každopádně je to větší zábava. Palec nahoru

Ve skutečnosti máš jen štěstí, což ti přeju. Bohužel já se na to dívám momentálně z té odvrácené strany, tedy 5. den drtivou většinou porážka za porážkou, a musím celkem smutně konstatovat, že ten nevyzpytatelný pomstychtivý šmejd schovaný někde uvnitř engine hry v těch mých komických jatkách řádí jak zdrogovaný psychopat. 

Takže kdybych měl normální bitvy, asi bych ocenil variantu hledat cíle očima a ani vypnutá žárovka asi nevadí, protože stejně mám podezření, že tak 5,6 ze 7 lidí mojí skupiny stejně neví, proč jim tam to cosi svítí.

Ale měl bych asi ocenit, že se ty úžasné masakry neprojevují v normálním hodnocení...

hmmm, tak díky WG

:medal:

DymytryArabachkov #8 Posted 11 June 2019 - 05:11 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 3711 battles
  • 140
  • [BAGRT]
IS-4 je podle očekávání famózní, nikdo kromě full gold mebo profiku me neprorazi protoze noobove nevi kam palit

FlexaBender #9 Posted 11 June 2019 - 06:24 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7262 battles
  • 85

View PostJenik263, on 10 June 2019 - 09:10 PM, said:

View PostTrylive, on 11 June 2019 - 04:42 PM, said:

Ve skutečnosti máš jen štěstí, což ti přeju. Bohužel já se na to dívám momentálně z té odvrácené strany, tedy 5. den drtivou většinou porážka za porážkou, a musím celkem smutně konstatovat, že ten nevyzpytatelný pomstychtivý šmejd schovaný někde uvnitř engine hry v těch mých komických jatkách řádí jak zdrogovaný psychopat. 

Takže kdybych měl normální bitvy, asi bych ocenil variantu hledat cíle očima a ani vypnutá žárovka asi nevadí, protože stejně mám podezření, že tak 5,6 ze 7 lidí mojí skupiny stejně neví, proč jim tam to cosi svítí.

Ale měl bych asi ocenit, že se ty úžasné masakry neprojevují v normálním hodnocení...

hmmm, tak díky WG

:medal:

Je to svezi vitr. WR bych odhadl na 50 procent, ale to mi vubec nevadi. Hraje se to lepe a DMG mam o nekolik desitek procent lepsi, takze nemam z proher tak blby pocit.

Jenik263 #10 Posted 12 June 2019 - 09:04 AM

Lance-corporal

• Player
  • 6713 battles
  • 27
  • [CZ_88]

Je pravda, že mi stačil Dicker Max a s ním jsem během 35 bitev měl 30 výher s od oka průměrným 2200 DMG. S Dickerem je to sranda, ta 15° deprese je v hulldownu parádní a jsem tak nevyditelnej záškodník co trhá na kusy všechno co se ukáže. A to se nebavím o tom, když jsme v četě oba s Dickerem, to je peklo. Jeden borec z nepřátelského týmu co nás dostal už potřetí v řadě to vzdal hned po přečtení složení týmů, psal něco ve smyslu, že to nemá cenu a jde si radši udělat kafe.

No pak jsem zkoušel nějaký LT i medka a to už nebylo ono, ani s težkýma mi to moc nešlo. HT jsou akorát dobrý v tom, že málokdo ví kam střílet, např. Lowe mi v randomu přijde jak papír a v realistických je neprůstřelnej, stejně tak IS-5 nebo i ten osmičkovej Chieftain. 

Z mého pohledu jsou realistické bitvy velmi povedené, hezky to oddělilo zrno od plev. Mrzí mi akorát, že to nejde do statů a nedostávají se medaile, aspoň by mi to osvěžilo ten plevel kterým se tak "hrdě" pyšním.

Trylive #11 Posted 12 June 2019 - 03:28 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2336 battles
  • 20

Jaj, tak ono už je to teď "oddělování zrna od plev", tedy už to není ta samá hra toho samého výrobce co je udělaná ve stylu "dlouho nahoru - dlouho dolů".

A dokonce by mělo i mrzet, že když je zrovna období růstu, tak se to nezapisuje - předpokládám, že období poklesu by se zapisovat nemělo, ať jsme "košer".

Uff, teď už začínám chápat toho jednoho šaška z herního chatu, co zahrál 4 bitky se 4 tanky a získal 4 vítězství. Ten poměrně často otravuje okolí, jak je skvělý a jedinečný, takové velké ZRNO to je, protože má WinRate 100% - samozřejmě získaný vlastní genialitou a nikoliv šťastným losem.

.:facepalm:

Jenik263 #12 Posted 12 June 2019 - 04:29 PM

Lance-corporal

• Player
  • 6713 battles
  • 27
  • [CZ_88]

View PostTrylive, on 12 June 2019 - 03:28 PM, said:

Jaj, tak ono už je to teď "oddělování zrna od plev", tedy už to není ta samá hra toho samého výrobce co je udělaná ve stylu "dlouho nahoru - dlouho dolů".

A dokonce by mělo i mrzet, že když je zrovna období růstu, tak se to nezapisuje - předpokládám, že období poklesu by se zapisovat nemělo, ať jsme "košer".

Uff, teď už začínám chápat toho jednoho šaška z herního chatu, co zahrál 4 bitky se 4 tanky a získal 4 vítězství. Ten poměrně často otravuje okolí, jak je skvělý a jedinečný, takové velké ZRNO to je, protože má WinRate 100% - samozřejmě získaný vlastní genialitou a nikoliv šťastným losem.

.:facepalm:

tys to očividně nepochopil, viď? Celé realistické bitvy mi přijdou težší než hodnocenky, popř. random. Chce to znát penetrační zóny, trochu taktizovat, sledovat dění na bojišti a tak dále. V běžných stačí naspotovat tým a vrhnout se na ně, systém mi dokonce řekne kam střílet (s trochou nadsázky). 

Proto to "oddělení zrna od plev"... navíc ty lepší kusy v týmu se snaží taktizovat, což z randomu neznám. A jestli je něco kde by mi měli staty jít dolů, tak jsem s tím OK, prostě jsem na svém vrcholu. Nicméně realistické bitvy mi nějak utvrzují o opaku, proč bych jinak byl schopný přežít, penetrovat, či rozhodnout bitvu, tuplem s Dicker Maxem s kterým na randomu jdu do garáže mezi prvními. Buďto dostávám protivníky lopaty už od spuštění, nebo je chyba jinde. Navíc mi víc štvou ty medaile než samotné statistiky, což jsi se taky mohl dočíst.

Trylive #13 Posted 12 June 2019 - 07:20 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2336 battles
  • 20

View PostJenik263, on 12 June 2019 - 04:29 PM, said:

tys to očividně nepochopil, viď? Celé realistické bitvy mi přijdou težší než hodnocenky, popř. random. Chce to znát penetrační zóny, trochu taktizovat, sledovat dění na bojišti a tak dále. V běžných stačí naspotovat tým a vrhnout se na ně, systém mi dokonce řekne kam střílet (s trochou nadsázky). 

Proto to "oddělení zrna od plev"... navíc ty lepší kusy v týmu se snaží taktizovat, což z randomu neznám. A jestli je něco kde by mi měli staty jít dolů, tak jsem s tím OK, prostě jsem na svém vrcholu. Nicméně realistické bitvy mi nějak utvrzují o opaku, proč bych jinak byl schopný přežít, penetrovat, či rozhodnout bitvu, tuplem s Dicker Maxem s kterým na randomu jdu do garáže mezi prvními. Buďto dostávám protivníky lopaty už od spuštění, nebo je chyba jinde. Navíc mi víc štvou ty medaile než samotné statistiky, což jsi se taky mohl dočíst.

Tvoje věta:

"Z mého pohledu jsou realistické bitvy velmi povedené, hezky to oddělilo zrno od plev. Mrzí mi akorát, že to nejde do statů a nedostávají se medaile"

Můj druhý komentář:

Ty si myslíš, že když teď začneš svoje věty jakože realisticky zrnitě vysvětlovat, tak že to bude něco jiného než zrno = vyhrávající génius, plevel = prohrávající loser ? Protože ta hra je pořád jedno a to samé míchání toho samého obsahu a těch samých lidí, jen ten dočasný režim má vypnuté některé fičury. Tedy pořád je to o štěstí / neštěstí na skupinu doma a naproti a loterii probití / dmg. Pro jakoukoliv změnu (nyní vypnuté fičury) je jen otázkou času, než si lidi na ni zvyknou, a pak se vrátí do starých kolejí.

Mám periodicky dny, kdy mně to sype vítězství za vítězstvím několik dní za sebou, ale abych na základě toho psal takové povýšenecké bláboly, to mě zatím ještě nenapadlo. Možná to bude tím, že si jsem vědom, že přijdou dny, kdy to bude porážka za porážkou zase několik dní za sebou.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users