Jump to content

Gerçekçi savaşlar hakkında

Gerçekçi Mod

• Please log in to reply
2 replies to this topic

abudiyom #1 Posted 11 June 2019 - 10:50 PM

Lance-corporal

• Player
  • 14617 battles
  • 18
  • [SCOTT]
Herkese iyi forumlar arkadaşlar,gerçekçi savaşlar hakkında bir önerim/fikrim var. Bu kip bence oyunda kalıcı olmalı ve birkaç değişikliğe ihtiyacı var bunlar şöyle normal kipteki spot mekanizması bu kipe uyarlanmalı, haritada düşman araçları gözükmeli ve nişancı kipi aynı şekilde kalmalı. Yani anlayacağınız normal modu alıp sadece nişancı modunda gösterilen düşman zırhının aktif olarak delinebilme potansiyelini gösteren özellik kaldırılıp sunulmalı aynı PC versiyonu gibi bu şekilde oyunun daha zevkli olacağını düşünüyorum. Sizin fikirleriniz nelerdir ve bu fikri yetkili kişilere nasıl ulaştırabiliriz?

Pururut #2 Posted 11 June 2019 - 11:30 PM

First Sergeant

• Player
  • 23179 battles
  • 1,631
  • [1RTR_]

Gercekci savas modunun kalici olmasi konusuna bende katiliyorum fakat mod hali hazirda oldugu gibi guzel. Bu modda olay tamami ile bireysel farkindalik ile alakali ki cogu oyuncuda bu konuda vasat oldugu icin genellikle oldukca komik durumlara dusuyorular; RHM Borsig oyuncularinin geride ulu orta alanda pusmaya calismasi ya da durbunden bakan IS-3 kullanicilarinin kendilerini cevreleyip kiclarinda HEAT muhimmati patlatan T49 tankini son saniyeye kadar fark etmemeleri gibi . Haritada araclar gozukurse modun esprisi kalmaz. Fikirlerini resmi Wargaming Discord sunucunda paylasabilirsin fakat ugrasmana degmez zira Wargaming'in oyuncularla olan iletisimi oldukca vasat. Ilk oyunlari olan World of Tanks 2010'da ciktigindan beri boyle.

Pururuts Guide to Hentai for Initiatives Day 1

Vanilla: 274162, 242544, 174036, 250401 Lewd: 239976

EnionTR #3 Posted 12 June 2019 - 09:35 AM

Lance-corporal

• Player
  • 11401 battles
  • 32
  • [TWD1]

View Postabudiyom, on 11 June 2019 - 10:50 PM, said:

Herkese iyi forumlar arkadaşlar,gerçekçi savaşlar hakkında bir önerim/fikrim var. Bu kip bence oyunda kalıcı olmalı ve birkaç değişikliğe ihtiyacı var bunlar şöyle normal kipteki spot mekanizması bu kipe uyarlanmalı, haritada düşman araçları gözükmeli ve nişancı kipi aynı şekilde kalmalı. Yani anlayacağınız normal modu alıp sadece nişancı modunda gösterilen düşman zırhının aktif olarak delinebilme potansiyelini gösteren özellik kaldırılıp sunulmalı aynı PC versiyonu gibi bu şekilde oyunun daha zevkli olacağını düşünüyorum. Sizin fikirleriniz nelerdir ve bu fikri yetkili kişilere nasıl ulaştırabiliriz?

zaten herkes hangi tankı nerden deleceğini biliyor 

benim görüşümde bu modun kaldırılması

adam önündeki tankı görmüyor tam bir kepazelik

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users