Jump to content

Aktualizace smluvních podmínek

• Please log in to reply
14 replies to this topic

esprit_cz #1 Posted 24 June 2019 - 05:38 AM

First Sergeant

• Player
  • 43134 battles
  • 5,208
  • [SCRY]

Podle WG to tady žije, všichni dělají zodpovědně co mají:popcorn::teethhappy:

Co Vás čeká 

https://legal.eu.wargaming.net/cs/terms-of-service/

arathorrn #2 Posted 24 June 2019 - 05:50 AM

First Sergeant

• Player
  • 28776 battles
  • 1,787
  • [-TFCZ]

View Postesprit_cz, on 24 June 2019 - 05:38 AM, said:

Podle WG to tady žije, všichni dělají zodpovědně co mají:popcorn::teethhappy:

Co Vás čeká 

https://legal.eu.wargaming.net/cs/terms-of-service/

Už jsem měl to potěšení si přečíst tahle vylepšená pravidla. Moc hezké počtení. Hlavně alibismus a nejvtipnější je zmínka o tom, že se řídí názory hráčů z fóra, jen zapomněli napsat ze kterého, protože tady je mrtvo. Hráči sem nechodí, dokonce ani ti, co dřív chodili. Vidím to na sobě samém, proč bych ztrácel čas někde, kde na to, kromě hráčů, nikdo nezareaguje? Kdybych se takhle choval na svém Discordu, tak už tam dávno není ani noha. Tohle fórum pohřbil sám Wargaming, ale podle nich to tady funguje jako dobře namazaný stroj. A vlastně i ano, nikdo si nestěžuje, takže je to v pořádku. A kdyby si někdo stěžoval, tak to nikdo nečte, což je dle WG taky v pořádku. Fakt to funguje! 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

esprit_cz #3 Posted 25 June 2019 - 06:44 AM

First Sergeant

• Player
  • 43134 battles
  • 5,208
  • [SCRY]
Když občas něco čtu či mě podpora odkáže na tohle fórum, nevím co si myslet. Zda to je výsměch nebo nemají ponětí o struktuře podniku. Překvapuje mě, jak někdo může dělat práci, která nemá hlavu, ani patu, je plná lží... Klasický Čecháček, který prodá vlastní rodinu za kůrku chleba.

Edited by esprit_cz, 25 June 2019 - 06:44 AM.

EndToast_LOCA #4 Posted 25 June 2019 - 02:13 PM

First Sergeant

• Player
  • 36610 battles
  • 1,419
  • [LOCA]
Páči sa mi ako najlepšie viete čo robia zamestnanci vo WG bez toho aby ste s nimi boli v kontakte. Stačilo by si prejsť vlákna, ktoré tu vznikajú a hneď by bolo vidno, koľko ľudí tu je schopných niečo zmysluplne napísať. Koniec koncov, pozícia ST je práve otvorená, nech sa páči.

arathorrn #5 Posted 25 June 2019 - 02:29 PM

First Sergeant

• Player
  • 28776 battles
  • 1,787
  • [-TFCZ]

View PostENDSP1EL, on 25 June 2019 - 02:13 PM, said:

Páči sa mi ako najlepšie viete čo robia zamestnanci vo WG bez toho aby ste s nimi boli v kontakte. Stačilo by si prejsť vlákna, ktoré tu vznikajú a hneď by bolo vidno, koľko ľudí tu je schopných niečo zmysluplne napísať. Koniec koncov, pozícia ST je práve otvorená, nech sa páči.

No, já myslím, že už jsem toho sem napsal dost, ale vzhledem k tomu, že netrpím samomluvou, už nemám potřebu sem psát. Když si budu chtít pokecat s espritem, můžu se s ním spojit ve hře, na to nepotřebuji fórum. Občas sem někdo napíše, ale nevidím tady reakce od kohokoli ze staff. Ale ono je to jedno. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

EndToast_LOCA #6 Posted 25 June 2019 - 06:26 PM

First Sergeant

• Player
  • 36610 battles
  • 1,419
  • [LOCA]

View Postarathorrn, on 25 June 2019 - 03:29 PM, said:

No, já myslím, že už jsem toho sem napsal dost, ale vzhledem k tomu, že netrpím samomluvou, už nemám potřebu sem psát. Když si budu chtít pokecat s espritem, můžu se s ním spojit ve hře, na to nepotřebuji fórum. Občas sem někdo napíše, ale nevidím tady reakce od kohokoli ze staff. Ale ono je to jedno. 

No bohužiaľ CZ/SK staff nie je momentálne, preto ho tu nevidíš. Na anglickej časti sú admini, ktorí to čítajú. Inak sa táto platforma presunula primárne na Discord. 

arathorrn #7 Posted 25 June 2019 - 07:25 PM

First Sergeant

• Player
  • 28776 battles
  • 1,787
  • [-TFCZ]

View PostENDSP1EL, on 25 June 2019 - 06:26 PM, said:

No bohužiaľ CZ/SK staff nie je momentálne, preto ho tu nevidíš. Na anglickej časti sú admini, ktorí to čítajú. Inak sa táto platforma presunula primárne na Discord. 

To, že momentálně není český staff přesně ilustruje, co WG s tímto fórem zamýšlí. Zájmem provozovatele tohoto fóra by mělo být, aby měl někoho kdo ho bude udržovat v chodu. Očividně jim na tomhle fóru nezáleží. Platforma se přesunula na Discord říkáš? Je to tak a předtím to byl Facebook. Předpokládám, že na tom Discordu se komunikuje pouze v angličtině, takže pro české a slovenské hráče je to k čemu? Ano, dalo by se namítat, že dnes umí anglicky každý a tím se dostáváme k tomu, proč tady není český staff. Proč budeš platit někomu zbytečnému? Myslím, že diskusí tady pouze ztrácíme čas. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

esprit_cz #8 Posted 26 June 2019 - 04:57 AM

First Sergeant

• Player
  • 43134 battles
  • 5,208
  • [SCRY]

View PostENDSP1EL, on 25 June 2019 - 02:13 PM, said:

Už několikrát mě podpora odkázala na tohle fórum. Vypisovali mi, jak to tady žije, jak se sbírají informace bla, bla, bla... Opakovaně jsem jim odepsal, ať si svoje tvrzení ověří. Nikde nic nežije, žádnéh zaměstnance jsem tu roky nepotkal. Už mi neodpověděli. Takhle se to opakuje dokola. Tomu ty říkáš komunikace? Někdy mám pocit, že na podpoře sedí boti, když jim položíš otázku mimo naučené téma, vyrazíš jim pojistky. 

View PostENDSP1EL, on 25 June 2019 - 06:26 PM, said:

A jak dlouho CZ/SK staff není?

Discord? To je ofiko WG nebo to založili hráči, WG si tam chodí přihřát polívčičku? 

DymytryArabachkov #9 Posted 26 June 2019 - 07:00 PM

Sergeant

• Player
  • 7739 battles
  • 259
  • [TFCZA]

View Postesprit_cz, on 26 June 2019 - 05:01 AM, said:

Discord? To je ofiko WG nebo to založili hráči, WG si tam chodí přihřát polívčičku? 

ofiko
Miluju MT-25....hlavně jako velitel T-150, když mu dávám ammorack!!!! :justwait:

EndToast_LOCA #10 Posted 27 June 2019 - 10:39 AM

First Sergeant

• Player
  • 36610 battles
  • 1,419
  • [LOCA]

View Postarathorrn, on 25 June 2019 - 08:25 PM, said:

To, že momentálně není český staff přesně ilustruje, co WG s tímto fórem zamýšlí. Zájmem provozovatele tohoto fóra by mělo být, aby měl někoho kdo ho bude udržovat v chodu. Očividně jim na tomhle fóru nezáleží. Platforma se přesunula na Discord říkáš? Je to tak a předtím to byl Facebook. Předpokládám, že na tom Discordu se komunikuje pouze v angličtině, takže pro české a slovenské hráče je to k čemu? Ano, dalo by se namítat, že dnes umí anglicky každý a tím se dostáváme k tomu, proč tady není český staff. Proč budeš platit někomu zbytečnému? Myslím, že diskusí tady pouze ztrácíme čas. 

Pozri sa na to reálne; na jednej rukej by som vedel menovať hráčov, resp. ľudí, ktorí sú ochotní prijať aj iný názor či pozrieť sa na veci trochu inak. Čo by tu ten zamestnanec asi tak čítal? Tých pár topicov čo založia ľudia a už sa nikdy nevrátia? Alebo návrhy na balanc vozidiel od hráčov, čo ten tank ani nehrali?

O tom, že predtým bola "meta" na Facebook-u neviem, jediné čo tam vidím sú komentáre ľudí čo si prišli po prehre vyliať srdce.

Už som to tu vravel, kľudne môžeš spísať aj bakalársku prácu a ja to posuniem/preložím ))

View Postesprit_cz, on 26 June 2019 - 05:57 AM, said:

Už několikrát mě podpora odkázala na tohle fórum. Vypisovali mi, jak to tady žije, jak se sbírají informace bla, bla, bla... Opakovaně jsem jim odepsal, ať si svoje tvrzení ověří. Nikde nic nežije, žádnéh zaměstnance jsem tu roky nepotkal. Už mi neodpověděli. Takhle se to opakuje dokola. Tomu ty říkáš komunikace? Někdy mám pocit, že na podpoře sedí boti, když jim položíš otázku mimo naučené téma, vyrazíš jim pojistky. 

Oficiálny server, kde máš WG zamestnancov, moderátorov, Community Helperov a podobne. A ako som sa už vyššie vyjadril, nemyslím si, že pri momentálnom stave tejto sekcie fóra je nutné tu mať 3 ľudí ako staff. 

esprit_cz #11 Posted 27 June 2019 - 02:36 PM

First Sergeant

• Player
  • 43134 battles
  • 5,208
  • [SCRY]
Nepolezu nikam, kde se nedomluvím, protože jsem se narodil v blbé době. Proč hned 3 staff? Už kdysi jsem se podivoval nad zvláštní dělbou práce, kdy všichni dělají všechno, až to vypadalo, že nedělají nic. Navíc mi připadlo směšný s někým diskutovat, kdo odehraje pár bitev, zbytek systému má z nějakého papírku, že byl banální otázkou hned zatlačen do kouta.

EndToast_LOCA #12 Posted 27 June 2019 - 09:58 PM

First Sergeant

• Player
  • 36610 battles
  • 1,419
  • [LOCA]

View Postesprit_cz, on 27 June 2019 - 03:36 PM, said:

Nepolezu nikam, kde se nedomluvím, protože jsem se narodil v blbé době. Proč hned 3 staff? Už kdysi jsem se podivoval nad zvláštní dělbou práce, kdy všichni dělají všechno, až to vypadalo, že nedělají nic. Navíc mi připadlo směšný s někým diskutovat, kdo odehraje pár bitev, zbytek systému má z nějakého papírku, že byl banální otázkou hned zatlačen do kouta.

To 3 bolo povedané obrazne, nahraď si to ľubovoľným číslom :)

Pozri, ak si schopný dorozumieť sa po rusky, nech sa páči môžeš diskutovať na ruskom Discorde. Ber to proste tak, že nie je žiadna pozícia kde by človek musel mať XY bitiek a odpovedal by celý deň na otázky. V istej miere sú to Community Helpers na Discorde ale to ti je asi málo platné.

Aby som nezabudol, pripomienky ohľadom podpory a jej bezvýznamného posielania hráčov sem som posunul ďalej takže sa ešte niečo pokúsim vybaviť no časť WG zamestnancov je teraz v UK na tankových dňoch takže najskôr od utorka. 

Ďakujem za pochopenie

esprit_cz #13 Posted 28 June 2019 - 06:45 AM

First Sergeant

• Player
  • 43134 battles
  • 5,208
  • [SCRY]
Tvl. je mi 46 let, co si z RJ můžu pamatovat za ty roky? Teď se sice ruština do některých míst vrací, něco se dá oprášit, ale jen mluvnicky.

EndToast_LOCA #14 Posted 28 June 2019 - 09:50 AM

First Sergeant

• Player
  • 36610 battles
  • 1,419
  • [LOCA]

View Postesprit_cz, on 28 June 2019 - 07:45 AM, said:

Tvl. je mi 46 let, co si z RJ můžu pamatovat za ty roky? Teď se sice ruština do některých míst vrací, něco se dá oprášit, ale jen mluvnicky.

Nemám odkiaľ vedieť tvoju úroveň jazyka, stále si vravel, že si stará škola v tomto :D

esprit_cz #15 Posted 28 June 2019 - 11:54 AM

First Sergeant

• Player
  • 43134 battles
  • 5,208
  • [SCRY]
Je nás takových více, kteří to zde několikrát psali

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users