Jump to content

Takım eşleşme de ki haksızlık

• Please log in to reply
9 replies to this topic

_KING_MAN_ #1 Posted 08 July 2019 - 01:46 PM

Private

• Player
  • 20085 battles
  • 1
  • [JUTGE]
Merhaba öncelikle her ne kadar dile getirdiysem bana aynı cevap verildi bir sistem var ve bu sistem kusursuz işliyor aynen kusursuz işliyor ve bizim iyi oynamamıza rağmen tablomuza yenilgi olarak yansıyor, bu konuyu takip ediyorum ve eşleşmeler de 7 vs 7 var ben bakıyorum bazen benim takımda ki adamların galibiyet yüzde %40 geliyor ve kazandığım maçların çoğunda da kendi çabamla maç kazanıyorum, takip e bakıyorum 4 adam %60 üstü zafer oranı var ve diğer oyuncular da %50 ve üzeri bunu anlatmaya çalışıyoruz aldığımız cevap bir sistem var bu sistem tankları otomatik olarak seçiyor ve en düzgün şekilde dağıtım yapıyor, ben şunu iyi anladım ki zafer oranı yüksek bir adamın maç kaybetme olasılığı düşük çünkü adam a zaten iyi oyuncular düşüyor bizim gibiler de bot parla uğraşıp duruyor bu sistemi artık düzeltin bazen bir tarafta 5 altın tank var diğerin de 1 ama ne kadar sormamıza rağmen bir sistem var bu sistemin tamamı yanlış bunun en bariz örneği de şeref tablosu çok gereksiz bir ceza sistemi chat te am a yazsan küfür olarak sana giriyor çok saçma bence bu şeref tablosu kalksın 

Rqh #2 Posted 08 July 2019 - 03:16 PM

Sergeant

• Player
  • 13572 battles
  • 275
  • [SMOL]
Merhaba , Turkçe forum var görmedinmi?

The_Mighty_Wombat #3 Posted 08 July 2019 - 03:18 PM

First Sergeant

• Player
  • 39131 battles
  • 2,652
  • [-GNA-]

View Post_KING_MAN_, on 08 July 2019 - 02:46 PM, said:

Hello firstly, although I have expressed the same answer to me there is a system and this system is working perfectly and perfectly functioning and despite our good play as a defeat is reflected in our table, I follow this issue and matches 7 vs 7 I look at my team that sometimes I look at the guys  40 percent of the win comes and I win most of the matches in my own effort, I'm looking for follow-up 4 men have a victory rate of over 60% and other players are trying to explain it 50% and above we have a system that responds to this system automatically selects tanks and most  distributing properly, I understood that a man with a high victory rate is unlikely to lose the match because the man is already a good player falls our likes bot keeps dealing with shine this system now fix sometimes there are 5 gold tanks on one side but 1 on how much  although we ask there is a system that system is ok  I am wrong in the most obvious example of the table of honor is a very unnecessary punishment system as you swear as a teaser blasphemy is too ridiculous I think this honor table

http://forum.wotblitz.eu/index.php?/forum/64-tuerkce-topluluk/

MM tread and complaint in Turkish?

Or needs assistance removing eels from his hovercraft...

Edited by The_Mighty_Wombat, 08 July 2019 - 03:20 PM.

efoster29 #4 Posted 08 July 2019 - 08:09 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 62123 battles
  • 530
  • [SHADO]

Translation of top post......

Hello firstly, although I have expressed the same answer to me there is a system and this system is working perfectly and perfectly functioning and despite our good play as a defeat is reflected in our table, I follow this issue and matches 7 vs 7 I look at my team that sometimes I look at the guys 40 percent of the win comes and I win most of the matches in my own effort, I'm looking for follow-up 4 men have a victory rate of over 60% and other players are trying to explain it 50% and above we have a system that responds to this system automatically selects tanks and most distributing properly, I understood that a man with a high victory rate is unlikely to lose the match because the man is already a good player falls our likes bot keeps dealing with shine this system now fix sometimes there are 5 gold tanks on one side but 1 on how much although we ask there is a system that system is ok I am wrong in the most obvious example of the table of honor is a very unnecessary punishment system as you swear as a teaser blasphemy is too ridiculous I think this honor table

veerabhadra #5 Posted 10 July 2019 - 09:35 PM

Private

• Player
  • 2156 battles
  • 5

View Post_KING_MAN_, on 08 July 2019 - 01:46 PM, said:

Merhaba öncelikle her ne kadar dile getirdiysem bana aynı cevap verildi bir sistem var ve bu sistem kusursuz işliyor aynen kusursuz işliyor ve bizim iyi oynamamıza rağmen tablomuza yenilgi olarak yansıyor, bu konuyu takip ediyorum ve eşleşmeler de 7 vs 7 var ben bakıyorum bazen benim takımda ki adamların galibiyet yüzde %40 geliyor ve kazandığım maçların çoğunda da kendi çabamla maç kazanıyorum, takip e bakıyorum 4 adam %60 üstü zafer oranı var ve diğer oyuncular da %50 ve üzeri bunu anlatmaya çalışıyoruz aldığımız cevap bir sistem var bu sistem tankları otomatik olarak seçiyor ve en düzgün şekilde dağıtım yapıyor, ben şunu iyi anladım ki zafer oranı yüksek bir adamın maç kaybetme olasılığı düşük çünkü adam a zaten iyi oyuncular düşüyor bizim gibiler de bot parla uğraşıp duruyor bu sistemi artık düzeltin bazen bir tarafta 5 altın tank var diğerin de 1 ama ne kadar sormamıza rağmen bir sistem var bu sistemin tamamı yanlış bunun en bariz örneği de şeref tablosu çok gereksiz bir ceza sistemi chat te am a yazsan küfür olarak sana giriyor çok saçma bence bu şeref tablosu kalksın 

Come taxiboat Icmeler cheap cheap

baschgan #6 Posted 02 January 2020 - 09:58 PM

Private

• Player
  • 29155 battles
  • 5
  • [_IYI_]
Evet 1 yıl sonra aynen devam ediyor sistem. Eşleştirme sistemi içerisinde farklı bir durum var ama net olarak açıklayamıyorum. Bizim takım tamamı 50 wr altı, karşı takım 2 tane 60 wr diğerleri 50 wr üzeri. Rakipte 50 wr altı oyuncu yok. Hasar ortalamaları da 2k civarı. Bu oyun oynanırmı. 2 dakika sürmüyor zaten. Bu oyun benim için bitmiştir. Eşleştirme sistem hatası DEĞİLDİR BU!!!! BİLİNÇLİ YAPILMAKTADIR

___FD___ #7 Posted 06 February 2020 - 07:59 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 35198 battles
  • 202
  • [TRTNK]
Bana şunun cevabını versinler. Her oyuna girdiğimde gidilmesi gereken yerlere gidip spotumu yapıyorum. ilk 20 saniye içinde genelden 500 hasarı yapıp çekliliyorum ve normal oyunumu oynuyorum. Takımımdaki 6 kişi med olsun heavy olsun td olsun. basede yatıyor. karşı takım bize basıyor. bu sürekli böyle son maçlarda X tier de de aynı VII tierde de aynı. Oyunu bırakıyorum Allah'a şükür. Size İyi Kazıklanmalar.

cesm #8 Posted 14 March 2020 - 01:28 PM

Private

• Player
  • 54890 battles
  • 2
  • [TURRK]

Takımlar arasındaki wr orantısızn zaman düzelecek?

Oyun geliştiriciler adındaki acemi kişiler başarabilirse ilgilensin lütfen.

HakanYksl16 #9 Posted 24 March 2020 - 10:09 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2863 battles
  • 12
  • [MKN]
Eşleşme sistemi yerinde. Sıkıntı oyuncuların bireysel oynaması. 

mustafa1987karakurt #10 Posted 07 May 2020 - 04:24 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23187 battles
  • 33
  • [KG-BC]

Defalarca bende bu konuda itirazlarımı ticket yoluyla yetkili kişilere iletmeye çalıştım ancak o kadar çok ticket atmama rağmen aldığım cevap bu başlığı açan arkadaşımızın da söylediği gibi sürekli aynı şeydi ve sonunda üzülerek söylüyorum ki küfür etmek zorunda kaldım.

Takım eşleştirme sisteminin takımları oluştururken oyuncuların savaş başına zafer (winrate) oranlarını dikkate almaması çok net bir şekilde adaletsiz ve mantıksız bir durumdur.

Kimse herhangi bir kıyaslama yaparken eşit olmayan şeyleri kıyaslayamayacağını bilir, örneğin kaçımız Fenerbahçe ile Hacettepe nin oynadığı bir maçın derbi olduğunu söyleyebiliriz veya kaç tanemiz bu takımların eşit imkanlara sahip olduğunu ve karşılaşmalarının kesinlikle mantıklı olduğunu söyleyebiliriz tabikide aklı başında olan hiçbirimiz bunu söyleyemez.

En bariz İsrail ile Filistinin durumu bir tarafta tanklar diğer tarafta sapanlar, ben burada s3 telefonum ve 120 ping 7 megabit internetim ile bu oyunu oynayıp emek harcarken imkanı olan birilerinin oyunda bana gelipte bot veya noob falan demeleri kesinlikle takım eşleştirme sisteminin adaletli olmamasının birer sonucudur..

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users