Jump to content

WG Reklam Hilesi

WG REKLAM MOBİL

• Please log in to reply
No replies to this topic

Orhunk #1 Posted 18 July 2019 - 07:08 AM

Private

• Player
  • 1393 battles
  • 7

WG Mobil platformlarda günlük limitli 5 adet reklam izleme koşulunda size toplamda 50 Gold para vereceğini iddia ediyor.

fakat uygulama hiçde göründüğü gibi çalışmıyor.

Bizzat Test Ettim Peki Nedir Sorun:

1. Siz reklamı izliyorsunuz fakat WG izlemediniz sayıyor.

2. Siz reklamı izliyorsunuz ama WG izlediginizi kabul ediyor fakat size vadedilen reklam parasını ödemiyor.

3.Siz reklamı izliyorsunuz ama bazılarını izledi bazılarını izlemedi kabul ediyor, neye dayanarak bunu yapıyor anlamıyorum.

Araştırdım, yabancı WG forum sitelerinde de durum aynı, oyuncuların çoğu bu durumdan, muztarip, forum moderatörleri, şikayetlerinizi müşteri hizmetlerine iletmenizi istiyorlar. Müşteri hizmetleri peki soruna çare bulabiliyor mu HAYIR.

Bu uygulama vadedildiği gibi sistemli çalışmıyor, bilinçli veya bilinçsiz yapılan yukarıda sıraladığım sistem hataları sonucunda oyunculuları aldatmaktan öteye gitmeyen bir uygulama şuan. Uygulamanın şuan ki misyonu oyunculara daha çok bedava reklam gösterme üzerine, çok ama çook yazık. Sizler diyebilirsiniz; bedava peynir ancak fare kafanında diye ama ben tamamen farklı düşünüyorum, madem vaat ediyorlar ya uygulamanın sağlıklı çalışması için gerekli düzenlemelerin yapılması yada tamamen kaldırılmalı gerektiği kanatindeyim.

Edited by Orhunk, 18 July 2019 - 07:46 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users