Jump to content

Upravený MM v Updatu 6.2

• Please log in to reply
64 replies to this topic

EndToast_LOCA #61 Posted 21 October 2019 - 03:41 PM

First Sergeant

• Player
  • 36610 battles
  • 1,419
  • [LOCA]

View Postscrambler71, on 20 October 2019 - 08:28 PM, said:

MM není zmanipulovanej. Akorát WG neumí udělat vyvážený MM, a preferuje rychlé sestavování bitvy bez ohledu na vyrovnanost. Tím se nikdy netajili a podle toho to vypadá !! Normální bitvu aby člověk pohledal lupou. Takže nikdo není cíleně znevýhodňován, jenom rozložení hráčů v týmech je silně nevyvážené a pokud máš smůlu padáš opakovaně do špatných týmů. Možná že skiller se s tím dokáže do jisté míry poprat a na vzdory MM něco udělat, občas i vyhrát. Ale průměrní a slabí hráči tým složený z lepších hráčů prostě nepřehrají, to dá rozum. No a RNG tomu nasazuje korunu :girl:

Možná by bylo nejlepší zrušit RNG i staty, a hráče do bitev házet podle pořadí, kdo dřív přijde ten dřív hraje, pouze z dodržením omezením na počet stejného typu tanků v týmech, bez ohledu na WR atd.

Bez urážky, ale už si ideš hlava nehlava. Doteraz si tu bol najväčším zástancom teórií ako WG manipuluje práve tvoju hru a len ty máš zlé tímy a podobne a odrazu je to v poriadku. Teraz už zase by si chcel zrušiť RNG, podstatu tejto hry, zase pod zámienkou, že by ti to prinieslo "normálnu bitku". 

scrambler71 #62 Posted 21 October 2019 - 07:31 PM

First Sergeant

• Player
  • 18159 battles
  • 1,308

Ty si taky protiřečíš, proč tu pořád dokola komentuješ bláboly (třeba ty moje ) když evidentně podle tebe ani nestojí za komentář :teethhappy::teethhappy::trollface:

Ale myslel jsem to tak, že je zbytečné aby se snažili o vyrovnaný MM, protože čím víc se snaží tím je to horší. Takže by to radši měli přestat řešit a nechat to čistě náhodě.

Edited by scrambler71, 21 October 2019 - 07:34 PM.

EndToast_LOCA #63 Posted 21 October 2019 - 07:50 PM

First Sergeant

• Player
  • 36610 battles
  • 1,419
  • [LOCA]

View Postscrambler71, on 21 October 2019 - 08:31 PM, said:

Ty si taky protiřečíš, proč tu pořád dokola komentuješ bláboly (třeba ty moje ) když evidentně podle tebe ani nestojí za komentář :teethhappy::teethhappy::trollface:

Ale myslel jsem to tak, že je zbytečné aby se snažili o vyrovnaný MM, protože čím víc se snaží tím je to horší. Takže by to radši měli přestat řešit a nechat to čistě náhodě.

Nevyhovieš každému so všetkým, náhoda vie byť troll

esprit_cz #64 Posted 22 October 2019 - 05:57 AM

First Sergeant

• Player
  • 43134 battles
  • 5,208
  • [SCRY]

View Postscrambler71, on 21 October 2019 - 07:31 PM, said:

Co chceš po někom, kdo kope za WG? Netuším jaké má ambice, kam má namířeno... Je mi to u pr... Po mě chce důkaz, když nějaký dostane, mlčí, protože na to nedokáže odpovědět. 

EndToast_LOCA #65 Posted 22 October 2019 - 05:54 PM

First Sergeant

• Player
  • 36610 battles
  • 1,419
  • [LOCA]

View Postesprit_cz, on 22 October 2019 - 06:57 AM, said:

Co chceš po někom, kdo kope za WG? Netuším jaké má ambice, kam má namířeno... Je mi to u pr... Po mě chce důkaz, když nějaký dostane, mlčí, protože na to nedokáže odpovědět. 

Lol, to až takto hlboko sme tu klesli? Ale však čo sa čudujem, pošli mi ešte raz prosím ťa to odrazené HE o ktorom tu básniš stále napr. Nejako tvoje video kde s krivou T49 strielaš bez domierenia nemôžem brať ako dôkaz "upraveného RNG". 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users