Jump to content

İs7 sektirmeyen ön zırhı

• Please log in to reply
1 reply to this topic

ATAM8138 #1 Posted 11 September 2019 - 08:21 AM

Private

• Player
  • 7483 battles
  • 2
  • [PARS6]
Merhaba arkadaşlar öncelikle gizli bir nerf yediğini düşünüyorum. Artık ıs4 tamamen daha avantajlı gibi. Tamam taret konusunda üzerine tanımam ama oyun beni is7 ile Med kıvamında oynamak zorunda bırakıyor artık. İs8 in 2-3 tık üstü gibi geliyor yada bana öyle geliyor. Ön üst plakadan sektiremiyorum. Sizce nasıl ?

Atelus #2 Posted 06 December 2019 - 02:51 AM

Lance-corporal

• Player
  • 7083 battles
  • 21
  • [CZZR]
is 7 nin devri bitti artık . Bende alana kadar tank hakkında söylenen şeylerin abartı olduğunu düşünüyordum ama hak verdim , tank kötü . Rezalet değil ama kötü . Taret konusunda çok fazla taretten sektiren tank var t62a , is4 , çin ağır ve med i , fv215b , e5 zaten bunlarıda taretten delmek çok zor hatta imkansız çoğu zaman . Is 7 nin ne artısı var bence hiçbir artısı yok . İsabetine bir buff gelse insanlar is4 e alternatif olarak düşünebilir . En azından diğer ağırların yanında rekabet edebilir hale gelir . Orta mesafede bile inanılmaz dezavantajlı bir tank is7 . Yada kocaman ön weakpointine bir buff gelecek e100 gibi açı verip kurtaramıyorsunuzda bu sefer ön üst zırh weakpoint haline geliyor . Aslında ön üst kısım sadece gold ile delinebilse güzel olur en azından verdiğimiz açı bir anlam kazanır . 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users