Jump to content

Jak zvýšit klesající průměrný dmg na STA-1?

• Please log in to reply
45 replies to this topic

EndToast_LOCA #21 Posted 02 October 2019 - 04:37 PM

First Sergeant

• Player
  • 36991 battles
  • 1,437
  • [LOCA]

View Postesprit_cz, on 02 October 2019 - 07:36 AM, said:

Jenže oni tu hru nekorigují úplně všem stejně! 

A už sme doma... Bez urážky ale zase sa ti odrazilo HE alebo si s dispes. 0.5 netrafil weakspot? Aj ten replay sa zase zatúlal? :D

View PostSlovenskoooooooooo, on 01 October 2019 - 07:08 PM, said

To nie je môj názor, to sú dôkazy!!! Nikto to nevedel potvrdiť a boli o tom len domnienky, tak som získal dôkazy ja...

Pre mňa to stále zostáva asi tak relevantné ako tabuľky, ktoré si robil. Jedine čo dokázali je, že tímy boli cca vyrovnané. Za to vďaka ale zase tieto téorie tu no neviem 

DymytryArabachkov #22 Posted 02 October 2019 - 04:56 PM

Sergeant

• Player
  • 8631 battles
  • 259
  • [TFCZA]

Dnes jsem hral znovu, a zase dmg dolu. Jako bounce 50 100 1x ok, ale 2x wt pz iv? Chyba je ve mne já vím. Ovsem tento topic jsem zalozil protoze jsem chtel poradit. A zadnou radu jsem nedostal

Miluju MT-25....hlavně jako velitel T-150, když mu dávám ammorack!!!! :justwait:

anonym_y15UVoWqIOS5 #23 Posted 02 October 2019 - 05:36 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 129

View PostDymytryArabachkov, on 02 October 2019 - 04:56 PM, said:

Dnes jsem hral znovu, a zase dmg dolu. Jako bounce 50 100 1x ok, ale 2x wt pz iv? Chyba je ve mne já vím. Ovsem tento topic jsem zalozil protoze jsem chtel poradit. A zadnou radu jsem nedostal

Jaj, jsem se na tom trochu podílel, takže nejprve omluva za to

:)

Mám za to, že skutečnou radu asi nedostaneš. Určitě to je ryze individuální, takže možná projít videa na YT a opatrněji hrát a zkoušet, co to udělá.  Mně se třeba obecně vyplatilo nestřídat tanky - prostě hraju jeden, dokud ho nedostanu nějak "do ruky". Což se ovšem ne vždy podaří, pak jde z garáže, ale často ho později koupím znovu, a zase zkouším, co to dá - možná to zkoumání je to, co člověka zas a zas táhne do hry

:teethhappy:

DymytryArabachkov #24 Posted 02 October 2019 - 07:19 PM

Sergeant

• Player
  • 8631 battles
  • 259
  • [TFCZA]
Diky za radu@Trylive. Aktuálně hraji jen s sta a snazim se hrat podle videii petera masarika s t8 medky. Ovsem problem je u toho, ze jsem u nej nenasel video s t8 medkem ktere je playstylem podobne sta, a anglicka videa jsou casto velmi stara, cca 3-4 roky, a za tu dobu se v wotb zmenila spousta věcí. Ale posnazim se.:D
Miluju MT-25....hlavně jako velitel T-150, když mu dávám ammorack!!!! :justwait:

scrambler71 #25 Posted 02 October 2019 - 07:58 PM

First Sergeant

• Player
  • 18322 battles
  • 1,309

Na to není univerzální rada. Každý je jiný a hraje jinak, jiné tanky, v jinou dobu, na jiném zařízení, s rozdílnou četností a různě dlouhou dobu. Někomu to jde prostě samo (fialky) a  jiní po určitém počtu bitev a změně MM (díky více bitvám tě MM začne víc dávat do bitev s hráči s více zkušenostmi, protože se domnívá že už jsi taky dost zkušený )  prostě začnou zjišťovat že narazili na strop a už se nedokáží zlepšovat (jako třeba já ) . Naopak pomalu díky více prohrám klesá motivace ke hře, četnost i délka hraní a tím zřejmě i skill hráče. Jednou možností je založit si nový účet a hrát zase jako začínající hráč proti dalším začínajícím. Určitou dobu to funguje a je to zábavnější.

No a pokud to někdo chce dál hrát na původním účtu s hodně bitvami i přes to že se mu daří čím dál méně, musí se s tím buď smířit, nebo to zkusit hrát více častěji a intenzivněji jestli třeba více procvičování nepomůže zlepšit skill. Někteří tu psali že jim pomohlo hraní v četě s lepšími hráči.

Většina lepších hráčů doporučuje :

1. přežít co nejdéle

2. vyhýbat se poškození co to jde ( vyhýbat se spotu, využívat spotu spoluhráčů, nesnažit se za každou cenu honit jednoho protivníka sám ...)

3. důsledně dorážet protivníky na ránu

4. znát přednosti tanku se kterým hraješ a využívat je

5. nešetřit na goldové munici, vybavení a zásobách

Edited by scrambler71, 02 October 2019 - 07:59 PM.

Wunderpepi #26 Posted 02 October 2019 - 09:28 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 22196 battles
  • 668

View Postscrambler71, on 02 October 2019 - 08:58 PM, said:

Na to není univerzální rada. Každý je jiný a hraje jinak, jiné tanky, v jinou dobu, na jiném zařízení, s rozdílnou četností a různě dlouhou dobu. Někomu to jde prostě samo (fialky) a  jiní po určitém počtu bitev a změně MM (díky více bitvám tě MM začne víc dávat do bitev s hráči s více zkušenostmi, protože se domnívá že už jsi taky dost zkušený )  prostě začnou zjišťovat že narazili na strop a už se nedokáží zlepšovat (jako třeba já ) . Naopak pomalu díky více prohrám klesá motivace ke hře, četnost i délka hraní a tím zřejmě i skill hráče. Jednou možností je založit si nový účet a hrát zase jako začínající hráč proti dalším začínajícím. Určitou dobu to funguje a je to zábavnější.

No a pokud to někdo chce dál hrát na původním účtu s hodně bitvami i přes to že se mu daří čím dál méně, musí se s tím buď smířit, nebo to zkusit hrát více častěji a intenzivněji jestli třeba více procvičování nepomůže zlepšit skill. Někteří tu psali že jim pomohlo hraní v četě s lepšími hráči.

Většina lepších hráčů doporučuje :

1. přežít co nejdéle

2. vyhýbat se poškození co to jde ( vyhýbat se spotu, využívat spotu spoluhráčů, nesnažit se za každou cenu honit jednoho protivníka sám ...)

Všechny tyhle rady jsou moc krásný, ale ve chvíli, kdy za 40 vteřin vychcípou dvě třetiny tvýho týmu jsou k ničemu.

scrambler71 #27 Posted 03 October 2019 - 03:36 PM

First Sergeant

• Player
  • 18322 battles
  • 1,309
Ty rady slouží pro hráče, kteří chtějí hrát i přes aktuální stav MM. Pokud to někdo nepřekousne, zbývá mu jenom jedna volba: "prostě to nehrát" . Bohužel takový je aktuální stav a nic s tím nenaděláme. Osobně jsem aktuálně ve stádiu, kdy to radši nehraju, nebo to jen vyjímečně zkusím, a pokud nemám štěstí na lepší bitvy, hned to zase vypínám (podotýkám že většinou na druhém účtu, na hlavním už to skoro nemá smysl zapínat).

EndToast_LOCA #28 Posted 03 October 2019 - 03:57 PM

First Sergeant

• Player
  • 36991 battles
  • 1,437
  • [LOCA]

View PostWunderpepi, on 02 October 2019 - 10:28 PM, said:

Všechny tyhle rady jsou moc krásný, ale ve chvíli, kdy za 40 vteřin vychcípou dvě třetiny tvýho týmu jsou k ničemu.

Predpokladám, že to máš každú hru a nikomu inému sa to nedeje len tebe...

View Postscrambler71, on 03 October 2019 - 04:36 PM, said:

Ty rady slouží pro hráče, kteří chtějí hrát i přes aktuální stav MM. Pokud to někdo nepřekousne, zbývá mu jenom jedna volba: "prostě to nehrát" . Bohužel takový je aktuální stav a nic s tím nenaděláme. Osobně jsem aktuálně ve stádiu, kdy to radši nehraju, nebo to jen vyjímečně zkusím, a pokud nemám štěstí na lepší bitvy, hned to zase vypínám (podotýkám že většinou na druhém účtu, na hlavním už to skoro nemá smysl zapínat).

Neviem už skutočne aké MM by si si predstavoval, ak sa chceš prestrelovať 5min každú hru bez ohľadu na výhru/prehru hraj WoT nie hru ktorá sa volá Blitz. 

anonym_y15UVoWqIOS5 #29 Posted 03 October 2019 - 05:36 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 129

View Postscrambler71, on 02 October 2019 - 07:58 PM, said:

1. přežít co nejdéle

tohle klidně podepíšu a ještě bych tam připsal bod 6. osvojit si vlastnosti tanků na daném tieru nejlépe včetně +/-1 (nebo aspoň základní principy fungování pancíře a munice)

View PostWunderpepi, on 02 October 2019 - 09:28 PM, said:

ovšem i v takové situaci on může bojovat, může trochu potrápit protivníka, může vzít nějaký enemy tank s sebou do pekla a může také získat jakousi satisfakci v podobě ocenění "důstojný protivník" (mě toto ocenění opravdu potěší a zmírní frustraci z blbé prohry)

View Postscrambler71, on 03 October 2019 - 03:36 PM, said:

několikrát tu zazněly výtky na aktuální MM, tak já bych rád připomenul, jak fungoval kdysi MM...

Až moc často jsem měl bitvy, kdy moje strana měla v součtu cca 5-10.000 bitev a enemy strana měla 100-200.000 bitev a nikdy nezapomenu na špek, kdy já měl pár set bitev, zůstal jsem poslední, a proti mně zůstala četa složená z hráče se 100.000 bitvami a parťák měl 120.000 bitev. K tomu časové zámky na slotech (oni unlock já prd), goldová munice se stejnou dmg jako standard (oni full zásobník, já prd), zkušenosti posádek na úrovni diametrálně odlišné (oni průměr IV+ /odhaduji/ já tak II-), atd. atd. atd.

Oni měli všechny trumfy v ruce už od startu, já měl kulové a tomu já říkám špatný MM, tomu já říkám skutečná neférovost a tomu já říkám skutečně nekorektně získané WR, WN a vše ostatní !

Mno, přesto se i tenkrát bojovalo a podle mě Wargaming udělal kus práce, aby se tyhle obludnosti odstranily, a tak současný MM a nastavení hry považuji za lepší, než to bylo kdysi.

:B

View PostEndToast_LOCA, on 03 October 2019 - 03:57 PM, said:

Neviem už skutočne aké MM by si si predstavoval, ak sa chceš prestrelovať 5min každú hru bez ohľadu na výhru/prehru hraj WoT nie hru ktorá sa volá Blitz. 

k velkému bratru bych nikoho neposílal, protože i tam, jako všude jinde, jsou nepříjemné frustrující záležitosti, které mnozí jedinci psychicky nezvládají - tady mně to přijde přeci jen lepší

scrambler71 #30 Posted 03 October 2019 - 05:50 PM

First Sergeant

• Player
  • 18322 battles
  • 1,309

View PostEndToast_LOCA, on 03 October 2019 - 03:57 PM, said:

Predpokladám, že to máš každú hru a nikomu inému sa to nedeje len tebe...

Já už si žádný MM nepředstavuju, jen konstatuju že pokud nedostávám slušné hry, prostě nehraju. A velkým wotkem jsem začínal, ale je pro mne zbytečně složité a jakmile jsem objevil blitz na PC bylo jasno. 

Samozřejmě nevylučuji že blbé hry mám i kvůli tomu že mám víc bitev, ale moje schopnosti jsou prostě průměrné až podprůměrné.

DymytryArabachkov #31 Posted 03 October 2019 - 06:39 PM

Sergeant

• Player
  • 8631 battles
  • 259
  • [TFCZA]

View PostTrylive, on 03 October 2019 - 05:36 PM, said:

tohle klidně podepíšu a ještě bych tam připsal bod 6. osvojit si vlastnosti tanků na daném tieru nejlépe včetně +/-1 (nebo aspoň základní principy fungování pancíře a munice)

ovšem i v takové situaci on může bojovat, může trochu potrápit protivníka, může vzít nějaký enemy tank s sebou do pekla a může také získat jakousi satisfakci v podobě ocenění "důstojný protivník" (mě toto ocenění opravdu potěší a zmírní frustraci z blbé prohry)

několikrát tu zazněly výtky na aktuální MM, tak já bych rád připomenul, jak fungoval kdysi MM...

Až moc často jsem měl bitvy, kdy moje strana měla v součtu cca 5-10.000 bitev a enemy strana měla 100-200.000 bitev a nikdy nezapomenu na špek, kdy já měl pár set bitev, zůstal jsem poslední, a proti mně zůstala četa složená z hráče se 100.000 bitvami a parťák měl 120.000 bitev. K tomu časové zámky na slotech (oni unlock já prd), goldová munice se stejnou dmg jako standard (oni full zásobník, já prd), zkušenosti posádek na úrovni diametrálně odlišné (oni průměr IV+ /odhaduji/ já tak II-), atd. atd. atd.

Oni měli všechny trumfy v ruce už od startu, já měl kulové a tomu já říkám špatný MM, tomu já říkám skutečná neférovost a tomu já říkám skutečně nekorektně získané WR, WN a vše ostatní !

Mno, přesto se i tenkrát bojovalo a podle mě Wargaming udělal kus práce, aby se tyhle obludnosti odstranily, a tak současný MM a nastavení hry považuji za lepší, než to bylo kdysi.

:B

k velkému bratru bych nikoho neposílal, protože i tam, jako všude jinde, jsou nepříjemné frustrující záležitosti, které mnozí jedinci psychicky nezvládají - tady mně to přijde přeci jen lepší

Na Armor inspectoru jsem si prohlédl Pancíř drtivé většiny tanků všech úrovní, a techtree věci typu pene či hp mam nastudováno už dlouho. Dodržuji ( či se je snažím dodržovat) body 1,3,4,5,6, ovšem s MT jako je STA je má úloha spotit(pokud nemame LT) ne?

anonym_y15UVoWqIOS5 #32 Posted 03 October 2019 - 06:59 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 129

View PostDymytryArabachkov, on 03 October 2019 - 06:39 PM, said:

Na Armor inspectoru jsem si prohlédl Pancíř drtivé většiny tanků všech úrovní, a techtree věci typu pene či hp mam nastudováno už dlouho. Dodržuji ( či se je snažím dodržovat) body 1,3,4,5,6, ovšem s MT jako je STA je má úloha spotit(pokud nemame LT) ne?

Nooooo, chceš-li zlepšovat dmg, pak ti spotování nepomůže, ale zase pomůže týmu - vyber si, co je pro tebe důležitější.

Wunderpepi #33 Posted 03 October 2019 - 07:22 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 22196 battles
  • 668
Zajímalo by mě, zda letos bude zase halloweenská mapa. Moc mě bavilo tenkrát to rozjíždění dýní. Rád bych si to zopakoval.

scrambler71 #34 Posted 04 October 2019 - 05:16 AM

First Sergeant

• Player
  • 18322 battles
  • 1,309
Halloween bude i s nějakými 2ma novými tanky

DymytryArabachkov #35 Posted 04 October 2019 - 04:39 PM

Sergeant

• Player
  • 8631 battles
  • 259
  • [TFCZA]
A budou Mad Games?

scrambler71 #36 Posted 04 October 2019 - 05:04 PM

First Sergeant

• Player
  • 18322 battles
  • 1,309
v blízké době ne 

DymytryArabachkov #37 Posted 04 October 2019 - 05:13 PM

Sergeant

• Player
  • 8631 battles
  • 259
  • [TFCZA]
Škoda.

DymytryArabachkov #38 Posted 05 October 2019 - 12:06 PM

Sergeant

• Player
  • 8631 battles
  • 259
  • [TFCZA]

View Postscrambler71, on 04 October 2019 - 05:04 PM, said:

v blízké době ne 

Budou! 15.10 bude update 6.4 s halloween eventem, a vtomto update by mely byt MG

scrambler71 #39 Posted 05 October 2019 - 12:30 PM

First Sergeant

• Player
  • 18322 battles
  • 1,309

To si myslíš, nebo to je někde napsáno, já mám info že nebudou ?

edit: tak jsem si pustil video s informací znovu a v říjnu Mad games nebudou na 100%, a žádný jiný termín k dispozici zatím není !!

Ale měl by se objevit nějaký zatím blíže nespecifikovaný nový herní režim, a bude samozřejmě event, a jak sem už psal nějaké nové tanky.

Edited by scrambler71, 05 October 2019 - 01:03 PM.

DymytryArabachkov #40 Posted 05 October 2019 - 01:03 PM

Sergeant

• Player
  • 8631 battles
  • 259
  • [TFCZA]

View Postscrambler71, on 05 October 2019 - 12:30 PM, said:

To si myslíš, nebo to je někde napsáno, já mám info že nebudou ?

edit: tak jsem si pustil video s informací znovu a v říjnu Mad games nebudou na 100%, a žádný jiný termín k dispozici zatím není !!

Ale měl by se objevit nějaký zatím blíže nespecifikovaný nový herní režim, a bude samozřejmě event, a jak sem už psal nějaké nové tanky.

Discord

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users