Jump to content

Uživatel na mém učtě

dobrý den

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Verbok_stepan #1 Posted 05 November 2019 - 02:25 PM

Private

• Player
  • 8769 battles
  • 0
  • [WLTYM]

Dobrý den vím jsem idiot, ale dal jsem heslo člověku který mi napsal, že mi vrátí tanky (Sběratelské;) jenže on toho dělá víc prodal mi T-25 a dělá prostě věci které mi nevyhovují tak jsem si změnil heslo 6x ale furt se tam přihlašuje a nevím jak ho dát pryč :/ 

děkuji za každej komentář

DymytryArabachkov #2 Posted 05 November 2019 - 03:09 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 5436 battles
  • 243
  • [TFCZA]

View PostVerbok_stepan, on 05 November 2019 - 02:25 PM, said:

Dobrý den vím jsem idiot, ale dal jsem heslo člověku který mi napsal, že mi vrátí tanky (Sběratelské;) jenže on toho dělá víc prodal mi T-25 a dělá prostě věci které mi nevyhovují tak jsem si změnil heslo 6x ale furt se tam přihlašuje a nevím jak ho dát pryč :/ 

1. Proc si to neudelal sam?

2. Kdyz zmenis heslo, prijde mu to na email protoze je prihlasen na stejny ucet.

3. Napis na podporu

Miluju MT-25....hlavně jako velitel T-150, když mu dávám ammorack!!!! :justwait:

esprit_cz #3 Posted 07 November 2019 - 07:49 AM

First Sergeant

• Player
  • 42039 battles
  • 5,135
  • [SCRY]

View PostVerbok_stepan, on 05 November 2019 - 02:25 PM, said:

Jakým způsobem se přihlašuješ do hry? Přes email, Google nebo Fb účet...?

Má k tomu přístup ten tvůj "kamarád"?

V první řadě musíš změnit heslo tam, kde on ho může získat, pak teprve na herním účtě. Svým způsobem si můžeš gratulovat, že se na svůj herní účet ještě dostaneš. Pak si můžeš ještě udělat tzv. 2 fázové ověření, kdy změny hesla budeš potvrzovat přes mobil. 

Edited by esprit_cz, 07 November 2019 - 07:50 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users