Jump to content

Co je to ATGM? [VYSVĚTLENÍ]

atgm

• Please log in to reply
1 reply to this topic

jirkaborec_1 #1 Posted 18 November 2019 - 07:25 PM

Private

• Player
  • 11228 battles
  • 2
  • [CZT]

Co je to ATGM?

Předem chci upoznornit že se jedná pouze o pohled hráče, nejsem žádny profesionální řečník. Taktéž zde jsou nejasnosti které bych rád vysvětlil. Pro hráče kteří ví o co se jedná je tenhle post k ničemu.Informace které jsem čerpal jsou z discord serveru "WoT Blitz Official [ENG]", YT videii atd. Pokud zde naleznete nějakou nesrovnalost budu rád když mne opravíte.

ATGM

ATGM [Anti-tank guided missile] v překladu naváděna protitanková střela je jedná z nejdiskutovanějších věcí ohledně současné situace ve World of Tanks Blitz. Bohužel mnoho hráču říka nepravdivé věci o ATGM.

Jak se to dá získat?

ATGM bude dostupné ve vývojevém stromu po lehkém americkém tanku T49, to znamená že se bude jednat o vozidla tieru IX a X. Nebudou to premiová vozidlá statusu "PayToWin" jak mnoho hráču říka ale bude se jednat o normalně dostupné vozidla.

Áhaaa, takže ATGM jako bylo na T49ATGM že?,

Možná si někteří z vás pamatují tank T49ATGM který byl zhruba před dvěmi lety dostupný v eventu "Missile Exercise".

Díky bohu, systém ATGM byl upraven. Nebude možné nadále střílet přes celé mapy a campit jelikož rakety budou mít omezené "palivo". Taktéž PC již ztratily výhodu pouhým "Pravým kliknutím" kdy střela naváděla auto-aim. V téhle fázi bude raketa navádět KURZOR. Což je velmi ale velmi důležité, už zádné rakety které lítají přes celou mapu a pak vás zasáhnou ze zhora když to nejméně čekáte.

Jo, takže PC má arty my máme ATGM

Né né, jak už jsem říkal ATGM rakety mají omezené palivo, taktéž DPM bude záviset na dálce objektu který chcete zasáhnout. Jelikož nabíjení bude spuštěno až po té co raketa zasáhne cíl.

Hmm, takže ATGM nebude hratelné jak to tak vypadá

To si osobně nemyslím, za mě je to určitě pozitivní věc kterou já oceňuji že Wargaming navrátil zpátky. Taktéž pokud jste zkušenější hráč tak na to jak hrát ATGM ihned příjdete.

Tak jaké jsou výhody ATGM oproti normálním tankům?

Zaprvé, budou to první lehké tanky na IX, X tieru které budou osazeny "kanóny" ráže 155mm. Což znamená ve WoT Blitz alfa damage okolo 550 damage. Taktéž bude velmi zábavné jezdění do prvních linií. Tanky budou mít nulový pancíř, jelikož z historického hlediska byl tank XM551 Sheridan zkonstruován na to aby bylo ho možné "vyhodit" z letadla na ranveji/ve vzduchu a letadlo nemuselo přistávat. Z toho důvoru je Sheridan zkonstruován z lehkých materiálu. Takže oproti tanku jako je hvězda smrti/prase to bude velmi zajimavé a riskantní.

-Jestli jste se dočetli až sem, děkuji za pozornost. Určitě budu rád když vyjádříte svůj názor ohledně ATGM níže. 

Přeji hezký den a hodně štěstí v bitvách: jirkaborec_1

Trylive #2 Posted 18 November 2019 - 07:51 PM

Lance-corporal

• Player
  • 4087 battles
  • 65
  • [MQP]

Ve velkém WoT jsem napsal komentář na tenkrát připravovaná kolovozítka a napsal jsem něco ve smyslu "toto spousta hráčů ocení", no a dnes si lze přečíst komentáře k těm kolověcem.

V našem malém WoT napíšu podobný komentář, tedy myslím si, že řízené střely "spousta hráčů ocení a hlavně ti, co hrají velké těžké tanky".

Nicméně post je fajn

:)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users