Jump to content

Rozdiely v rátani WR bodov

• Please log in to reply
5 replies to this topic

anonym_iHZ05ToEkLVZ #1 Posted 28 January 2020 - 08:09 PM

Private

• Player
  • 0 battles
  • 3
Všeobecne sa rozpráva o fairplay no medzi hráčmi by sa to dalo akceptovať že sú nezhody v bitvach alebo po nich, jw to kvôli MM,. Ale čo tak fairplay zo strany WG v rátani WR, ako je možné že za vyhranú bitvu je započteno 0.02 bodu ale pri prehrách sa odočte 0.04 bodu, to znamená že túto skutočnosť lze chápať ako podvod, dalej tento systém poškodzuje každého jedného hráča nakoľko keď to zoberiem z praxe tak ak sa snažím ako chcem tak to vie n.......ť, skrátka a dobre nie je možné robiť rozdiel v počtu bodov vo WR, nad tým by sa mal vývojár zamyslieť nakoľko opakujem jedná sa o podvod a poškodzovania mená

Walterricka75 #2 Posted 28 January 2020 - 09:19 PM

Private

• Player
  • 7229 battles
  • 2
Vieš písať, takže si zrejme chodil aj do školy. Ale na hodine matematiky si asi moc pozor nedával. Napísal si totálnu kravinu.

anonym_iHZ05ToEkLVZ #3 Posted 28 January 2020 - 09:37 PM

Private

• Player
  • 0 battles
  • 3
Určite nie, lebo keď si to od sleduješ za zistíš sám že tam je rozdiel a značný, lebo keď máš dajme tomu WR 58,67a vyhráš tak máš +0,02 bodu tj 58,69 ale keď pre hráš tak namiesto toho máš 58,63, aký v tom je nepomer? A za remízu ti dajú dole 0,02 bodu z % WR 

anonym_iHZ05ToEkLVZ #4 Posted 28 January 2020 - 09:41 PM

Private

• Player
  • 0 battles
  • 3
Okrem toho keď máš 10prehranych bitiek a 10 vyhranych tak by zmena byť nemala lebo je to ako 50/50

esprit_cz #5 Posted 29 January 2020 - 07:10 AM

First Sergeant

• Player
  • 43134 battles
  • 5,208
  • [SCRY]
Někam se vypařilo v tvé matematické logice počet odehraných bitev! S každou vyhranou bitvou ti klesá posun WR! Když máš pár her, lítají nahoru, dolu celá procenta. Pak to jsou desetiny, až skončíš s deseti tisíc hrama, tak se ti WR pohne o setinu po 10 vyhraných bitvách. Takže, co bitva, mění se zisk nebo ztráta!

scrambler71 #6 Posted 29 January 2020 - 02:09 PM

First Sergeant

• Player
  • 18209 battles
  • 1,308
Hele neřeš to ..... nedávno mi tu Trilive vyčítal že seru na tým...a kde je mu konec...fakt to nemá smysl. Buď musíš být hodně dobrý hráč co tomu věnuje hodně času a je mezi nějakejma 5 max 10 procentama top hráčů co se drží okolo 60-70% nebo se hold musíš smířit s tím že WR si dělá co chce a hrát to jen pro zábavu a WR vůbec nesledovat. K čemu ty staty vlastně jsou ?? aby jsi se mohl vytahovat před kamarády ? Já už to vzdal a hraju jak se mi zrovna chce...občas se snažím, když to nejde vytáhnu lajty a prudím soupeře spotem a nástřelem. Já prostě nemám ty schopnosti ani tomu nechci věnovat tolik času abych se zlepšoval a stoupal na WR výš. Proto jsem se smířil s rolí totálního věčného nooba a hraju jak to zrovna jde, nebo to prostě vypnu. Jako jo občas se ze zvědavosti na staty kouknu jak moc to padá, ale už je mi to volný a nechává mne to chladným. Při tvém počtu bitev jsem taky měl vyšší WR, ale čím víc odehraných her a čím vyšší tier, tím hůř se to ovlivňuje. jsem smířen s tím že se časem klidně propadnu i pod 40% .... chat mám vypnutý jak ve hře tak v garáži, takže mi můžou všichni víš co :harp:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users