Jump to content

System Dobierania Drużyn

• Please log in to reply
8 replies to this topic

Mati911_invader #1 Posted 29 January 2020 - 04:54 PM

Private

• Player
  • 9666 battles
  • 1

Witam wszystkich. Chciałbym poruszyć temat MM bo to co się dzieje w ostatnim czasie to jakaś paranoja.Problem polega na tym, że system dobierania drużyn moim zdaniem nie ma nic wspólnego z równymi szansami obu drużyn bo już niejednokrotnie miałem sytuacje, że w mojej drużynie ja byłem graczem z najwyższym %wr a reszta mojej drużyny miała po 40%-45%, natomiast po przeciwnej stronie w drużynie było dwóch graczy 60%+ i reszta 50%+. Może i bym nie poruszał tego tematu gdyby takie sytuacje były rzadkością ale one naprawdę zdarzają się dość często, zdarza się, że i kilka razy z rzędu mam takie "Dream Teamy" i naprawdę żadnych szans na wygranie bitwy. Sam wybitnym graczem nie jestem ale, kiedy widzę, że po 30 sekundach bitwy połowa mojej drużyny "wyparowuje" to po prostu ręce opadają. W supporcie oczywiście nie pomogli bo według nich nie mają wpływu na System MM. Moim zdaniem mają na to wpływ bo system zawsze można poprawić aby pracował lepiej. I może zamiast dodawania przesadzonych rakietowych pojazdów przez, które grać się odechciewa oraz robienia nowych interfejsów które nic nie wnoszą do gry po za innym wyglądem szanowne WG mogło by popracować w pierwszej kolejności trochę nad poprawieniem błędów... Pozdrawiam

Sasza_Peczerski #2 Posted 01 February 2020 - 04:21 PM

First Sergeant

• Player
  • 73341 battles
  • 1,167
  • [N4N]
MM działa tak jak WG chce by działał. W skrócie dobiera do gry dwie drużyny, ta która ma wygrać i ta która ma przegrać. W ten  sposób WG pilnuje biznesu by każdy czasem wygrał. Innymi słowy to gra decyduje kto i kiedy wygrywa. Ta gra to oszustwo, nic więcej.

Avengers_ultimate #3 Posted 01 August 2020 - 05:19 PM

Private

• Player
  • 13463 battles
  • 4
  • [P_O_W]
wargaming to zwykłe oszusty manipuluja graczami przez selwery nie kupujesz idziesz na selwer bootów  gra nadaje sie do kosza zjebali ja do konca nawet niemoge zrobic misi wygraj 2 bitwy 17 porazek dzisaj z zedu  zero satysfakci z gry    po jednej stonie same premium czesto 5 nawet     a pomojej 1 lub 2 premum tiery i same booty 40wr   maxs 45 wr czesto ponizej 40wr  i gdzie wargaming mówi tu o jakiejs sprawiedliwosc ustawiaja bitwy  dlatego gracze  usówaja masowo kata lub przestaja grac dobży gracze   karma wruc    za te oszustwa  wasze dzieci pujda  do szkoły   graczy ubedzie co was karmili bo wargaming tak robi kupujesz idziesz na selwer dobrych graczy bedziesz wygrywał to bedziesz sie cieszył to jeszcze da sie wydojic ciebie  od miesiaca wygrac to cud  dzisaj wogule   nic nie wygrałem załosne nawe 1 bitwy  takie oszustyw druzynach  dostaje nagorsze tiery i graczy najsłabszych do druzyny a kazda bitwe prawie robie naj wieksze uszkodzenia  np niedawno 4 k uszkodzen a drugi pomie 600 pare to jest normalne nie nie to oszustwo jest po bitwie patsze na staty graczy 45 wr najlepszy  20 tysiecy bitew 167 srednia na bitwe   poprostu szkoda czasu na te gre   nadaje sie do smieci juz  w tym roku w biały dzien wargaming oszukuje   i zaco mam dac im chodzby złotówke za te oszustwa nigdy albo  jest sprawiedliwosc albo niema jak w tym roku  niepamietam nawet kiedy wygrałem chocby 3 bitwy z zedu tak oszukuja poprostu szkoda czasu  na  te gre juz do smieci z nia    ALE KARMA WRUCI  BEDA PŁAKAC  ZA TE OSZUSTWA   TA GRA JEST JAK KARTA KREDYTOWA  DZISJ SIE CIESZA   A ZAPŁACA PUZNIEJ!!!!!  TYLKO NIECH SIE PADEMIA SKONCZY I DZIECI PUJDA DO SZKOŁY ZAŁOSNA GRA SIE ZROBIŁA TYLKO DO USUNIECIA I POSZUKANIE INNEJ GRY  BO BITWY USTAWIANIE   PRZEZ WARGAMINGA SA

sdariusss #4 Posted 04 August 2020 - 03:02 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 29696 battles
  • 141
  • [POLIS]
10-40k bitew i wchodzi do gry i zachowuje się jak małpa, nie wie o co chodzi, do czego się strzela etc. Dobra, rozumiem jedną taką osobę w teamie - może koleś dopuścił swoją dziewczynę na zasadzie "masz, pobaw się" ale no [edited], 4 albo 5ciu co na 10tkach z tyloma bitwami stoją po rogach medami i robią max 500dmg... To nie są ludzie, to nie mogą być ludzie. To są właśnie boty o których mówiło WG. Dostosowujące się do pola bitwy. No i pod MM :) Czasami mi się wydaje że im więcej ja gram, tym mniej grają ci kretyni. 

StoickiGrabarz_PL #5 Posted 05 August 2020 - 03:25 PM

Private

• Player
  • 13896 battles
  • 2
  • [PAT]
Niestety grać nie idzie zupełnie.To co jest obecnie niema nic wspólnego z rywalizacja i rozrywka.Ta gra wygląda  ze masz 13 przeciwników przeciw sobie.Tabuny bezmozgich oslow to norma.Nawet w plutonie niema sensu zagrać  bo to jedyny plus ze moze nabijesz wiecej dmg.Jezeli WOT nie widzi problemu a tak jest to sami sprowadzili ta grę do poziomu niegrywalnego.Przepraszam za literowki ale nawet mi sie pisac nie chce.Wchodzic i sie wkurwiac to co to za frajda.Gram juz sporadycznie i naprawde niechce mi sie grac a to jedyna gra w jaka pogrywam.Niestety wyleczyli mnie zupełnie...

Ireneusz_Nowakowski #6 Posted 24 September 2020 - 07:15 PM

Private

• Player
  • 3762 battles
  • 3
  • [-NIL-]

View PostStoickiGrabarz_PL, on 05 August 2020 - 03:25 PM, said:

Niestety grać nie idzie zupełnie.To co jest obecnie niema nic wspólnego z rywalizacja i rozrywka.Ta gra wygląda  ze masz 13 przeciwników przeciw sobie.Tabuny bezmozgich oslow to norma.Nawet w plutonie niema sensu zagrać  bo to jedyny plus ze moze nabijesz wiecej dmg.Jezeli WOT nie widzi problemu a tak jest to sami sprowadzili ta grę do poziomu niegrywalnego.Przepraszam za literowki ale nawet mi sie pisac nie chce.Wchodzic i sie wkurwiac to co to za frajda.Gram juz sporadycznie i naprawde niechce mi sie grac a to jedyna gra w jaka pogrywam.Niestety wyleczyli mnie zupełnie...

Ireneusz_Nowakowski #7 Posted 24 September 2020 - 07:20 PM

Private

• Player
  • 3762 battles
  • 3
  • [-NIL-]
Zgadzam się z wami wszystkimi.
Coraz więcej bootow gra. Ta gra chyba powoli wymiera.
Tylko boot to powinien być wymyślony user a nie konta użytkowników.
Teraz dodatkowo rządzą czołgi Premium i Gold mamo.
Jak nie zmienia systemu dobierania to ta gra umrze.
6ty dzień z debilami ileż to mozna

Ireneusz_Nowakowski #8 Posted 24 September 2020 - 07:21 PM

Private

• Player
  • 3762 battles
  • 3
  • [-NIL-]
Zgadzam się z wami wszystkimi.
Coraz więcej bootow gra. Ta gra chyba powoli wymiera.
Tylko boot to powinien być wymyślony user a nie konta użytkowników.
Teraz dodatkowo rządzą czołgi Premium i Gold mamo.
Jak nie zmienia systemu dobierania to ta gra umrze.
6ty dzień z debilami ileż to mozna

Avengers_ultimate #9 Posted 25 September 2020 - 05:15 PM

Private

• Player
  • 13463 battles
  • 4
  • [P_O_W]
wargaming to sa smiecie gram od poczatku ale tera te losowania to jakas parnoja w tym roku zaczeli oszukiwac nie polece gry nikomu juz zadnej gry od tej firy oszustów gra do smieci w tym roku sie nadaje system dobierania graczy to  zwykłe oszsusto wargamin ustawia bitwy w 100% od 4 mieciecy prawie nic nie moge wygrac   nawet nieraz  głupiej misi wygraj 2 bitwy tego jeszcze niebyło wiecej wygrywałem w 80% jak sie uczyłem  dajcie sobie spokuj z grami z tej firmy oszustów i maniilatorów BRAK SŁÓW  NA TYCH OSZUSTÓW  FIRMA  CHORYCH LUDZI   PORASZKI TAK LICZE 95  NA DZIEN DZISIEJSZY 95% BITE      GRA DO SMIECI I NASZCZAC JUZ NA NIA ZA TE OSZUSTWA USTAWKI BITEW 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users