Jump to content

Chimera

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Chillerist #1 Posted 17 May 2020 - 10:08 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13044 battles
  • 11
Zdravím všechny, zajímalo by mě co si myslíte o středním tanku VIII. tieru - Chimera. Zatím jsem s ním odjezdil 50 bitev, a nevím co si o tom myslet. Pancíř tam nějaký je, ale není to žádná sláva. Dělo je zajímavé, má super alfa damage a solidní penetraci, takže se s ním dobře přestřeluje, ale ta přesnost je docela otravná. Někdy trefí neskutečný shoty, ale jindy i při plném doměření letí skoro mimo kruh. Takže budu rád když mi sdílíte vaše zkušenosti s tímto strojem. Díky, Chillerist 

Endtastic #2 Posted 18 May 2020 - 06:31 AM

First Sergeant

• Player
  • 42532 battles
  • 2,166
  • [LOCA]

View PostChillerist, on 17 May 2020 - 11:08 PM, said:

Zdravím všechny, zajímalo by mě co si myslíte o středním tanku VIII. tieru - Chimera. Zatím jsem s ním odjezdil 50 bitev, a nevím co si o tom myslet. Pancíř tam nějaký je, ale není to žádná sláva. Dělo je zajímavé, má super alfa damage a solidní penetraci, takže se s ním dobře přestřeluje, ale ta přesnost je docela otravná. Někdy trefí neskutečný shoty, ale jindy i při plném doměření letí skoro mimo kruh. Takže budu rád když mi sdílíte vaše zkušenosti s tímto strojem. Díky, Chillerist 

Osobnú nemám, ale čo som počul tak je to celkom OP stroj. Dobrá mašina proti IS spamu. 

Constantinus_Rahl #3 Posted 29 August 2020 - 08:17 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 47328 battles
  • 175
  • [TFCZ]

tááákže

ja ten stroj mám, odehral jsem na něm celkově přes 1000 bitev(145 turnajovych bitek)

za mně nejlepší tank na VIII tiéru, předči často i obj 252u

pancíř se sice nezdá byt dobrej, ale vzhledem k počtu slabejch hráču ve hře tak dokáže docela podržet

penetrace v základě je velmi dobrá, ja však použivam kalibráky abych vylepšil penetraci na goldech, to mi pak umožňuje probit frontální pancíř tigeraII bez problému

mobilita(50 km/h) plus hmotnost(70 tůn) dáva docela slušnej ram dmg

docela zajimave je, že je to jediné médko které může mít jako spotřební doplněk reaktivní pancíř, a má také pytle s pískem které zvyšuji počet hpček tanku

taková kombinace dovoluje často vyhrát v soubojich 1vs1 s jakoukoliv hevinou tier VIII, dokonce i obj 252u často prohráva

jediné co mi vadí, jsou HÉčka

sice davaj docela slušnej dmg, avg 530, max 663, penetrace s kalibrákama 70, ale vzhledem k ráži děla(127) je to celkem slabej výsledek

ve srovnání s tím děla ráže 128 a 130 maj héčka s avg dmg 600, a max dmg 750

na druhou stranu je pravda, že pak by ten tank byl až příliš OP

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users