Jump to content

T-2020

• Please log in to reply
No replies to this topic

ThE_besT_No0b #1 Posted 23 June 2020 - 09:15 PM

Private

• Player
  • 2782 battles
  • 1
  • [7CD-]

Sovětský prémiový těžký tank VIII. tieru.

(Video je v Angličtině, nepodařilo se mi najít české;)

Vzhled:

Tank disponuje podvozkem z tanku IS-5 a stock věží tanku ST-I.

Pancíř:

Od typického ruského těžkého tanku většina z vás asi čeká slušný přední plát, neprůstřelnou věž a samozřejmě 122mm dělo, které při doměřovaní netrefí vůbec nic; Z těchto faktorů má pouze ono 122mm dělo, do věže vás bohužel (i přes přídavný pancíř) prostřelí i střední i lehké tanky, o předním plátu disponujícím pancířem o síle 130 mm netřeba hovořit.

130/80/50mm Hull

145/90/80mm Věž

Obratnost:

Podprůměr.

40/15Km/h

Avg. 23Km/h

otáčení podvozku 28°/min

*

Dělo:

Další 122mm, průměr. 

DPM 1788

Reload 13.42s

Poškození:

400 AP

340 HEAT

500 HE

Aiming time 6.5s 

Rozptyl 0.412m (na 100m)

Taktika:

Asi nejtěžší část tohoto příspěvku, tento stroj se neosvědčí v ničem, špatný pancíř, velký rozptyl a špatné DPMko z vás dělají spíše kořist, než zvíře, doporučil bych zůstávat čelem k nepříteli, byť jen za sebemenší náklon vás potrestají, nehrát si na velkého hrdinu, snažit se využívat team a mapu, to je tak vše.

Shrnutí:

Abych byl upřímný, T-2020 si s její astronomickou cenou, činící v době první nabídky 1290.00Kč (Apple appstore) koupí jen sběratel, nebo hlupák :), rozhodně nedoporučuji, radši si počkejte na něco lepšího (Obj. 252U, WZ 112 2 či WZ 120 1G FT), zapoměl jsem se zmínit o povýstřelové animaci, ale o ni přece celý stroj není, a rozhodně ho to nečiní "worth-it" vozítkem. 

*Bez výbavy a doplňků 

____________________________________________________________________________________________________________________________

T-2020 bych bral spíše jako "donate" pro WG, i je "koronakrize" musela zasáhnout a z něčeho jíst musí :)

Doufám, že se vám můj první příspěvek líbil, pokud ne, napište mi moje chyby ve vaší reakci, rád se poučím :teethhappy:

Přeji hezký zbytek dne a mnoho štěstí na bojišti. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users