Jump to content

Fungování hry a MM

...

• Please log in to reply
8 replies to this topic

B1G_SH0CK #1 Posted 07 December 2020 - 09:32 PM

Private

• Player
  • 10600 battles
  • 1
  • [V1TR-]

1.) Jsem mimo bot MM, a stále schytávám do týmu hráče co v bot MM jsou a tu hru sotva ovládají a kazí dojem z hry když se cpou na tier 8.-10.

2.) Lehké a střední tanky nemají problém problém probít těžký tank nebo TD, a zatímco např. s "Prasetem" trefím např. "Baťáka" do boku, tak mu trapně poškodím pás, "Baťák" se zatočí jak na kolotoči, využije oprav a jede dál, přitom ve skutečnosti by z něj zůstala jen hromádka plechu a šroubků rozházenýmch po zemi. Kam ta hra spěje?

esprit_cz #2 Posted 09 December 2020 - 05:34 AM

First Sergeant

• Player
  • 45805 battles
  • 5,257
  • [SCRY]

1. Tohle mi před několika lety taky vrtalo hlavou. Vlastně i dnes. Byl zde staff psali se různé návrhy na úpravu MM, řešilo se, aby si nováček nemohl hned koupit PT dokud se k danému tieru nedostane alespoň výzkumem. Tehdy přišla odpověď, že to je diskriminace nováčků, vždyť zkušený hráči taky hrají nízký tiery! Já za tím nikdy diskriminaci neviděl, pouze obchod.

Nevím, jak je to teď, ale samo WG ti cca po 100 her dalo PT 6 - 8 tier. Co potom chceš? 

2. Ono tohle úplně není pravda. Jo, dějí se kouzla, nepochopitelný věci, kdy na jedné straně stojí zkušenost a um hráče, na druhé RNG a ghost střely.

Máš 2 možnosti. Přijmout jak to je nebo se na to vy... Já všechno hodil za hlavu, hrají pro zábavu, což odpovídá cca hod. hraní denně. Někdy nehraji dny, týdny, měsíce. Protože nejsem spokojený, investují do hry minimální částky. Teď to jde, člověk časem naspoří, dostane, vyhraje nějaký goldy, takže si jednou za uherák můžeš koupit PT.

Edited by esprit_cz, 09 December 2020 - 05:38 AM.

scrambler71 #3 Posted 09 December 2020 - 07:33 AM

First Sergeant

• Player
  • 23859 battles
  • 1,427
  • [FI_FO]
tohle většinou začnou řešit hráči když se dostanou z MM pro začátečníky a MM je hází mezi všechny hráče bez rozdílu. Najednou začne klesat WR, všichni tě probíjí přes celou mapu do poklopu a ty neprostřelíš tank na 5 metrů do boku. Je to o tom že počáteční MM hráčům nadržuje aby získali falešný dojem že je ta hra zábavná a že jim to jde. Oni ve hře rádi zůstanou a radují se jak jim to jde, expí o sto šest a občas koupí nějakou prémiovou techniku. Ale ouha po určitém počtu bitev vypadnou z MM pro začátečníky a přichází vystřízlivění. Už jim to tak nejde, ale jednak do hry už nastrkali peníze, strávili spoustu času expením desítek, tak teď přeci tu hru jen tak nepřestanou hrát. Nota bene když je to v podstatě super hra. takže u ní zůstanou, ale přichází fáze nasrání, popírání reality a nadávání na nespravedlivý MM a nepochopitelnou kumulaci idiotů právě v těch jeho týmech. Někdo tuhle fázi přeskočí, někdo v ní zůstane na věky, někdo se s ní časem smíří a pochopí že s tím nic neudělá a že to klesající WR má možná i původ v jeho reálných shopnostech ve hře. Ano částečně má vliv kvalita připojení k internetu a technika na které hrajete, ale základ tvoří schopnosti hráče. Jednak manuální dovednost ovládání, pak důkladné pochopení hry a taktiky a hlavně schopnost přenést ty znalosti do praxe. Stačí se podívat na stream hráče s WR okolo 70% s 50+ tisíci bitev a je jasné že bez problému přehraje většinu protivníků a prohry má díky tomu že občas hraje s 6-ti "afk" sám proti 7dmi aktivním hráčům a to prostě neuhraje. Pokud to člověku dojde přestane sledovat svoji statistiku a smíří se s tím že na to nemá a hraje jak to zrovna jde. Osobně postupně expím pro mne zajímavé větve na x. tier a hraju převážně s prémiákama kvůli kreditům. Přes léto jsem na to kašlal protože i mé nervy mají své limity a v létě jsou zajímavější aktivity než se nechat drtit četama fialek :child: Teď v zimě a kovid jsem se ke hře zase víc vrátil, ale hraju jak umím, a když mne MM hodně prudí, tak vezmu nějaký prémiový lajty a prudím týmy fialových nepřátel nečekanými nájezdy přes střed mapy, kličkováním mezi nima. Je to dobrý cvičení na ovládání tanku jezdit mezi nima a snažit se nic neschytat. Mimoděk tím všechny spotneš a dáš šanci svýmu týmu se podle toho zařídit, případně využít spot na první nástřel, teda pokud se probudí a sledují dění ve hře místo čekání až chcípneš a všechno červený zase zhasne :teethhappy:

Troppau_original #4 Posted 06 January 2021 - 10:43 AM

Private

• Player
  • 35063 battles
  • 1

To, jak funuguje MM v současné době je nechutné. Často výsledky 7:0, protože na jedné straně nemá nikdo WR pod 55% s desetitisíci bitev na kontě a na druhé straně max 45% s přinejlepším pár tisíci bitev. Čety s fialkama proti noobům, jak se píše nade mnou. Naprosto nevybalancované obsazení tanků... Jak ten MM vůbec funguje? WR nebere v potaz, tiery tanků nebere v potaz (myšleno např. 3 premium heaviny tier 8 proti 1 IS3 a dvoum tier 7), premium tanky taky nebere v potaz, už jsem viděl snad všech 7 premium oproti teamu s jedním. Neustále člověk hraje v nižším tieru proti vyššímu tieru. Výsledkem jsou otřesné bitvy, kdy jedna strana masakruje druhou a to mě nebaví, ani když jsem čirou náhodou na té vítězné straně.

Už na začátku bitvy vidím, jak to asi dopadne, jenom co se ti boti pohnou (pokud vůbec ;) a většinou se nemýlím. Kdybych viděl jejich WR hned, ani bych se nesnažil to hrát.

Takže suma sumárum, v současné době je to hra pro ty, co do toho chtějí strkat peníze a jezdit s prémiáky a je jim absolutně jedno, jak to hrajou, jaký je to tier, kolik je to stojí. Nechci se už toho účastnit > UNINSTALL.

Bye WG.

Endtastic #5 Posted 06 January 2021 - 11:45 AM

First Sergeant

• Moderator
  • 44281 battles
  • 2,723
  • [LOCA]

View PostTroppau_original, on 06 January 2021 - 11:43 AM, said:

To, jak funuguje MM v současné době je nechutné. Často výsledky 7:0, protože na jedné straně nemá nikdo WR pod 55% s desetitisíci bitev na kontě a na druhé straně max 45% s přinejlepším pár tisíci bitev. Čety s fialkama proti noobům, jak se píše nade mnou. Naprosto nevybalancované obsazení tanků... Jak ten MM vůbec funguje? WR nebere v potaz, tiery tanků nebere v potaz (myšleno např. 3 premium heaviny tier 8 proti 1 IS3 a dvoum tier 7), premium tanky taky nebere v potaz, už jsem viděl snad všech 7 premium oproti teamu s jedním. Neustále člověk hraje v nižším tieru proti vyššímu tieru. Výsledkem jsou otřesné bitvy, kdy jedna strana masakruje druhou a to mě nebaví, ani když jsem čirou náhodou na té vítězné straně.

Už na začátku bitvy vidím, jak to asi dopadne, jenom co se ti boti pohnou (pokud vůbec ;) a většinou se nemýlím. Kdybych viděl jejich WR hned, ani bych se nesnažil to hrát.

Takže suma sumárum, v současné době je to hra pro ty, co do toho chtějí strkat peníze a jezdit s prémiáky a je jim absolutně jedno, jak to hrajou, jaký je to tier, kolik je to stojí. Nechci se už toho účastnit > UNINSTALL.

Bye WG.

MM je random, je to dokázané a plakanie ti nepomôže. Máš tam 60WR tak neviem v čom je problém...

esprit_cz #6 Posted 07 January 2021 - 06:46 AM

First Sergeant

• Player
  • 45805 battles
  • 5,257
  • [SCRY]
Pánové chtěl bych se zeptat, jak to máte teď, když koupíte nový tank? Bylo, že jste s takovým tankem hráli několik bitev na stejném tieru. Já koupím tank, hned stojím proti vyššímu tieru. A to i několikrát za sebou. Jsem z toho na budku, padá mi kvůli tomu WR, protože nový tank je sám o sobě mrzák, pokud ho hned po koupi volnými zk. nevytuníte, nekoupíte 100% posádku. Většinou, když vyměním dělo nebo jinou součástku, pak si zahrají jako top tier.

FlexaBender #7 Posted 07 January 2021 - 08:42 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 13021 battles
  • 155
  • [JO46]
Jj bylo to tak (uz od dob velkeho WOTka). Byla tam "hajeni" cca 20 bitev. V blitzu nevim kolik, ale mel jsem pocit, ze to bylo kolem deseti bitev. A nekdy pred Vanoci jsem si vsiml, ze me to haze s novym tankem (0 odehranych bitev) do bitev vyssiho tieru. Ale nebyl jsem si jisty jestli to neni zpusobeno sranda modem.

Endtastic #8 Posted 07 January 2021 - 10:07 AM

First Sergeant

• Moderator
  • 44281 battles
  • 2,723
  • [LOCA]

PAKURVA #9 Posted 03 June 2021 - 02:44 PM

Private

• Player
  • 15926 battles
  • 1
  • [CS_CD]
S tým MM je to úplne zle. Vôbec to nemajú vyladené, preto hry trvajú 1 minútu a končia tak ako ste všetci písali 7.0. Berú do úvahy len tanky a nie hráčov. To je z podpory. Takže krása z hry je ta tam, od kedy zmenili mm. Je ozaj čas na Uninstal.

Also tagged with ...

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users