Jump to content

Kontejnery

• Please log in to reply
5 replies to this topic

krejcacom #1 Posted 24 January 2021 - 04:12 PM

Private

• Player
  • 21980 battles
  • 2
  • [CR]
Dobrý den... znáte někdo ten pocit.. když otevřete 58 krabiček s překvapením... a nedostanete žádný tank??? přes 50k goldů... noobové, nováčci a pořádně platící hráči se kochají broken tankama ze 3 krabiček... ale já musím otevřít 58... a nedostanu NIC??? HALO??? je to normální.. takhle lákat nové hráče. Dělal jsem test. udělal jsem si 2. účet. koupil si za 100 Kč 2k goldů, z tutoriálu jsem měl 700. otevřel jsem 3 krabičky a padl mi VK90 01 P... a takhle to funguje? normální hráči ať si nakašlou, a nováčci a pravidelně plátící hráči, dostaňte nejlepší tanky.. a hráči co se snaží něco získat mají leda ***** a děcka co škemrají o půjčení účtu a ani nemají III dostanou X??? Prosím, vysvětlete mi váš systém krabiček... žádných 5%... čekám na vaši odpověď

Edited by krejcacom, 24 January 2021 - 04:13 PM.

scrambler71 #2 Posted 24 January 2021 - 04:51 PM

First Sergeant

• Player
  • 23859 battles
  • 1,427
  • [FI_FO]

hahaah ... jenom se směju :teethhappy:  jo ten pocit si zažije každý. V téhle hře je všechno o emocích ( bohužel častěji těch negativních ) a volbě hráče. Buď si počkáš a bereš jen slevy a výhodné akce jako klíče s posledních streamů turnajů jednotlivých serverů ... mimochodem z těch mi vypadl jmenovaný VK 90.01 (P) .. ne že bych po něm toužil ... jo a jednou mi vypad 112-2 z kontejnerů za cca 150 kč hned z prvního. Ale i jsem párkrát zblbnul a koupil nějaký truhly a nevypadlo zhola nic. Od tý doby nic nekupuju než zhlédnu několik videí na youtube abych zjistil co z toho reálně padá. Někerý truhly jsou fakt jen pro slaboduché jedince, protože nikdo s normálním IQ si je nemůže koupit. A kupuju jen minimum a za zlato který kupím z akcí a reklamy. Občas když expím koupím obyč pass. Jinak často vidím jak se někdo odvolává na to že když je šance 5% a on si koupí 20 truhel vyjde mu že 5*20=100% pravděpodobnost :teethhappy: To je tak když někdo chodil na základce za školu místo do hodin matematiky :harp:  Je dobrý se zbavit pocitu "to musím mít" .... fakt nemusím ...žádný prémiový tank z nikoho neudělá fialku ...naopak fialce stačí jakýkoli vyexpený tank ze stromu. Už jsem několikrát viděl top hráče jak jim vypadlo něco top ..třeba 3 sněžné koule po sobě atd. Třeba ta koule se dala vyjezdit a bylo jistý že s ní něco vypadne, ne vždy asi to co by člověk chtěl ale letos aspoň ne volné zkušenosti a podobné blbosti. Takže je na každém jestli bude vyhazovat tisíce za nic, nebo si vyexpí něco nejblíž podobné tomu prémiovému a počká si na slevu nebo výhodnou akci zadara. Komu se nechce čekat musí platit a počítat s tím že nedostane nic. Tak to je a bude ... :hiding:

PS: mít tvoje staty tak jsem šťastný už za to

Edited by scrambler71, 24 January 2021 - 04:52 PM.

krejcacom #3 Posted 24 January 2021 - 05:05 PM

Private

• Player
  • 21980 battles
  • 2
  • [CR]

je mi jasné že žádný prémiový tank neudělá z hráče fialku... s % nejsem tolik blbej abych si myslel tohle... ale chtěl jsem nějakou novou posilu do garáže... a z 58 kontejnerů nedostat nic... to mě překvapilo... hlavně když vidím co jiní hráči z toho získávají... všichni moji kamarádi dostaly nějaký tank.. i když už nějakej měli... FURT NĚCO DOSTALI.. a to měli maximálně poloviční nákup

Endtastic #4 Posted 24 January 2021 - 05:54 PM

First Sergeant

• Moderator
  • 44281 battles
  • 2,723
  • [LOCA]
A? Nejako mi musí unikať pointa tohoto tu. Ako scrambler povedal, šancu je dopredu daná a je to len tvoja chyba, že si bol tak naivný aby si dal 50k zlata za nejaké krabice kde máš 95% šancu, že ti nič nepadne... Za taký obnos si mohol mať 10 tankov keby si si počkal kým prídu do obchodu. Ale ber to ako ponaučenie, že za to, že to padlo druhému neznamená, že to padne aj tebe. Ušetríš si tým kopu nervov a hlavne peňazí :) 

scrambler71 #5 Posted 25 January 2021 - 03:07 PM

First Sergeant

• Player
  • 23859 battles
  • 1,427
  • [FI_FO]
Trošku věřím tomu že spíš padá něco z nákupů jednotlivých kontejnerů než větších balíků s větším množstvím kontejnerů ( ale je to zase jen pocit žádný důkaz ). Takže když už koupit tak 1 - 3 kontejnery ( mimochodem většinou je to i cenově výhodnější než větší nabídky ) a buď padne nebo ne, smířit se s tím  a pak už to nekupovat a zkusit až po nějaké době z jiné akce.

esprit_cz #6 Posted 26 January 2021 - 08:40 AM

First Sergeant

• Player
  • 45805 battles
  • 5,257
  • [SCRY]

View Postkrejcacom, on 24 January 2021 - 05:05 PM, said:

Pokud si byl v matematice alespoň průměrný žák, musí ti být jasné, že 5% je strašně malá šance. Tady bych spíš mluvil o štěstí a náhodě.

Možná mě někdo napadne s konspirační teorie, já to vidím jako byznys. Každá firma chce vydělávat, WG není jiná. Tahle hra se během cca 5 let strašně změnila. Když jsem začínal, mělo to logický system založený na realitě. Vypadalo to tak, kdo to matlal jako neandrtálec bez vědomostí, skončil. Pak najednou přišlo RNG, vše se začalo stáčet v hru v kostky. Dnes rozhoduješ v nějakým % ty, zda trefíš a v nějakým % systém RNG. Celá hra dnes vypadá tak, že je plná podprůměrných hráčů. Díky systému si myslí, jak jsou dobrý, že si troufnou i na turnaje. Realita je však taková, že WG změnila, zaměřila svůj byznys plán na jednodušší jedince. Kdo má něco v hlavě, umí i počítat, což zrovna není vhodné, když chceš někoho podojit. Aby WG nalákalo, udrželo lopaty ve hře, musí je motivovat. Začne to po nějaké 100 her PT z bedny. Už tohle postrádá logiku. Sotva začneš, už máš 6 nebo 8 PT. Pak se nějakou dobu na tebe usmívá štěstí, které pomalu ubývá, až končíš tím, že si uvědomíš kolik peněz máš ve hře, co v garáži, že ti je líto skončit.

Když srovnám období před několika lety a teď, nemůžeš si stěžovat na obohacení garáže. Já měl přes rok, možná 2 roky v garáži 2 PT, které jsem si musel koupit. Teď máš pomalu každý měsíc nějaký event, co ti dá nový tank. Já nakoupil za ty roky, tehdy si myslel výhodně, PT, které jsou dnes v event nebo v obchodě za babku.

Po všech uvedený odstavců jsem se zařekl, že nebudu sponzorem WG. Už do hry nedávám tisíce, ale drobáky. Tohle je však WG jedno, protože oni mají systém postavený na tzv. mikroplatbách. To znamená, že si např. PT za 1500,- nebo za 15000g koupí pár desítek, možná stovek hráčů, ale za 50,- do 200,- to jsou tisíce hráčů, takže vydělají víc než za dráhy tank!

Edited by esprit_cz, 26 January 2021 - 08:43 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users