Jump to content

Zalegajace Amulety Tanków

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Let_Me_Win_Plz #1 Posted 22 February 2021 - 06:23 PM

Private

• Player
  • 14547 battles
  • 1
  • [LGSW]
Witajcie wszyscy gracze WOT Blitz.
Mam dosyc mi sie wydaje ciekawy pomysl, a mianowicie zalegajace nie uzbierane Amulety na czołgi w magazynie. Wiadome ze kazdy nie raz kupowal skrzyneczki z rollem 5% lub 10% lub gwarantowany 1 amulet czołgu, powiedzcie sami ile czołgow uzbieraliscie z amuletow ?czy ogółem dozbieraliscie do końca? i ile takich amuletow macie i zalega to od dawien dawna ? a jesli nasz WotBlitz zrobil by przysługę Nam jak bysmy ładnie poprosili i wprowadzili opcje wymiany amuletow na 1 konkretny czołg ? w sensie mamy po kilka amuletow kilku czołow 8 tieru niedozbieranych lub o kilka za duzo? pomysl polega na tym ze zbieramy te wszystkie amulety i jesli mamy wystarczajaca ilosc - 25/30 amuletow roznych 8 tieru wymieniamy na 1 czołg tego samego tieru ? co o tym myslicie ? zalega to strasznie a i tak za to zaplacilismy? 

Dont_kill_me_please_1 #2 Posted 24 February 2021 - 11:26 AM

Private

• Player
  • 3416 battles
  • 7
  • [PBRA]
Mam dużo części do E75TS, którego nie udało mi się zdobyć, udało się zdobyć FCM Twister i lekpz m41 90. Chętnie wymieniłbym pozostałe amulety na złoto najlepiej :) I kupił jakąś premkę.

Kombinuj12 #3 Posted 27 February 2021 - 12:46 PM

Lance-corporal

• Player
  • 10607 battles
  • 64
  • [E4ZY]
szkoda gadać, na tym forum tylko się odzywają ludzie jak zobaczą że masz wn8 najgorsze, żeby powyzywać a tak to siedzą cicho, i się nie wychylają, tak zawsze jest na forum wg

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users