Jump to content

Neexistující podpora

• Please log in to reply
8 replies to this topic

magorEndrju #1 Posted 17 March 2021 - 09:26 AM

Private

• Player
  • 41947 battles
  • 2
  • [SN4IL]

Jsem již vážně zcela znechucen "podporou hráčů". WG by se mělo vážně zamyslet, jestli toto chce považovat za "hráčskou podporu".

Na to vystačí FAQ, na veškeré problémy, mají asi 4 zprávy, které zkopírují.

Poslední zkušenosti jsou takové, že když jsem reklamoval, že to nezapočítává odměny do passu, tedy nedostanete něco za co jste si zaplatili, tak mě víceméně poslali do někam a ticket uzavřeli.

Vrchol všeho pak pro mě přišel ve chvíli, kdy opakovaně nahlásím hráče, který mě nejen bezdůvodně uráží, ale vyhrožuje smrtí mě a mé rodině. Reakce podpory? CTRL+C CTRL+V a hráč si hraje vesele dál a očividně bez trestu....

To bych blil velebnosti.

Pokud WG opravdu platí lidi, kteří sedí na podpoře, doporučil bych to rozpustit a nahradit automatickým systémem. Pokud a jsem názoru, že je to tak spíš už se tak stalo, doporučil bych se nazávat to jinak, než "hráčskou podporou".

Endtastic #2 Posted 17 March 2021 - 12:07 PM

First Sergeant

• Moderator
  • 44338 battles
  • 2,817
  • [LOCA]

View PostmagorEndrju, on 17 March 2021 - 10:26 AM, said:

Jsem již vážně zcela znechucen "podporou hráčů". WG by se mělo vážně zamyslet, jestli toto chce považovat za "hráčskou podporu".

Poslední zkušenosti jsou takové, že když jsem reklamoval, že to nezapočítává odměny do passu, tedy nedostanete něco za co jste si zaplatili, tak mě víceméně poslali do někam a ticket uzavřeli.

Vrchol všeho pak pro mě přišel ve chvíli, kdy opakovaně nahlásím hráče, který mě nejen bezdůvodně uráží, ale vyhrožuje smrtí mě a mé rodině. Reakce podpory? CTRL+C CTRL+V a hráč si hraje vesele dál a očividně bez trestu....

To bych blil velebnosti.

Pokud WG opravdu platí lidi, kteří sedí na podpoře, doporučil bych to rozpustit a nahradit automatickým systémem. Pokud a jsem názoru, že je to tak spíš už se tak stalo, doporučil bych se nazávat to jinak, než "hráčskou podporou".

Si si istý, že nedostal nič? Neviem ako vieš posúdiť či má chat ban alebo nie...

Skús nabudúce použiť anglickú verziu :)

scrambler71 #3 Posted 17 March 2021 - 06:35 PM

First Sergeant

• Player
  • 24262 battles
  • 1,427
  • [FI_FO]
To by mne zajímalo, proč má ještě někdo zapnutý chat ve hře nebo v garáži ?

esprit_cz #4 Posted 20 March 2021 - 05:46 AM

First Sergeant

• Player
  • 45805 battles
  • 5,257
  • [SCRY]

View PostmagorEndrju, on 17 March 2021 - 09:26 AM, said:

To bych blil velebnosti.

Lidé jako já se už určitým věcem smějí. Např. tomu, že se nikdy nedozvíš, zda byl někdo potrestán.

Pak máš určité možnosti. Jako třeba finanční. Když půjdeš např. do obchodu, kde si 3 koupíš tvrdý chleba, po 4 tam už nejdeš. Stejně se můžeš postavit k Blitz. Jsi nespokojen, proč platíš, nehraješ free nebo vůbec. Abych pravdu řekl, jak je teď jeden event za druhým, nebaví mě to. Chci hrát na pohodu, žádný závody. 

lisak55555 #5 Posted 21 March 2021 - 07:36 AM

Lance-corporal

• Player
  • 15374 battles
  • 17
  • [CZWIN]

View PostmagorEndrju, on 17 March 2021 - 09:26 AM, said:

To bych blil velebnosti.

lisak55555 #6 Posted 21 March 2021 - 07:42 AM

Lance-corporal

• Player
  • 15374 battles
  • 17
  • [CZWIN]
Záleží jaký jsi hráč, zda děláš kill abys ho jen udělal a kdyyž má někdo 50 života, nejsi natolik férový aby si ho dodělal ranou ale musíš do něj najet, to je věc kterou nesnáším. Píšeš že hraješ na pohodu, pokud ti ale někdo vanadá, má k tomu důvod, neférová hra s tvé strany, jinak problém s touhle hrou, plně s tebou souhlasím, popisoval jsem problémi co se mi dějí i ted, zjistil jsem, že jsem blb a neumím to hrát, napsali mi to hráči, kteří mají 80% vítězství a oni ty problémi nemají, kupují si vylepšení, tanky a wotko určitě tohle zvýhodnuje.

scrambler71 #7 Posted 24 March 2021 - 03:43 PM

First Sergeant

• Player
  • 24262 battles
  • 1,427
  • [FI_FO]

Block Quote

Záleží jaký jsi hráč, zda děláš kill abys ho jen udělal a kdyyž má někdo 50 života, nejsi natolik férový aby si ho dodělal ranou ale musíš do něj najet, to je věc kterou nesnáším.

Jako sorry, ale tohle je normální taktika "ramování" a není na tom nic nefér. To by jsi chtěl aby ten borec počkal až nabije a ty bys ho mezi tím "férově" zabil první proto, že dřív nabiješ ? A přístup k vybavení tanků mají všichni stejný za stříbro, takže taky nevidím žádné zvýhodnění.

Kamufláž za zlato těžko někoho zvýhodní.

Ano třeba prémiový účet je snadněji dostupný pro pracháče a určitá výhoda to je.

Ale opravdu dobrý hráč se obejde i bez něj.

Jasně že mně taky štvou hráči s WR 60 a víc co mají průměrnou dmg nad 2000 na všech tankách, ale je to hlavně o schopnostech.

Jediné reálné zvýhodnění vidím  v tom že si někdo může koupit spolehlivý a rychlý internet, výkonný počítač s rychlým monitorem.

Věřím rychlejší odezva hraje určitou roli v krizové situaci. 

Ale hlavní problém vidím v tom že nefungují hodnocené bitvy. Jedině hra v systému rozdělení hráčů do lig s odpovídajícími schopnostmi by mi dávala smysl. Bohužel to nefunguje. Takže jedno v jakém režimu,  hrají hráči s WR klidně 70% a 40tis+ bitvami proti lidem s WR pod 50% a pár tisíci bitev. A korunku tomu nasadí čety ideálně dvě na každé straně.

To prostě nikdy fungovat nebude, tak aby si zahráli i slabší hráči tak aby je to dlouhodobě bavilo.

A aby bylo jasno já sem právě ten slabý hráč který si to nemá možnost užít tak jak by chtěl.

Proto to poslední dobou prakticky nehraju .Občas to pustím a vyzkouším, ale stačí pár bitev 7:0 0:7 a radši to zas zavřu. Bohužel k této hře není žádná použitelná alternativa.

Edited by scrambler71, 24 March 2021 - 03:47 PM.

magorEndrju #8 Posted 24 March 2021 - 08:41 PM

Private

• Player
  • 41947 battles
  • 2
  • [SN4IL]

Lidé jako já se už určitým věcem smějí. Např. tomu, že se nikdy nedozvíš, zda byl někdo potrestán.

Pak máš určité možnosti. Jako třeba finanční. Když půjdeš např. do obchodu, kde si 3 koupíš tvrdý chleba, po 4 tam už nejdeš. Stejně se můžeš postavit k Blitz. Jsi nespokojen, proč platíš, nehraješ free nebo vůbec. Abych pravdu řekl, jak je teď jeden event za druhým, nebaví mě to. Chci hrát na pohodu, žádný závody. 

esprit_cz #9 Posted 26 March 2021 - 10:20 AM

First Sergeant

• Player
  • 45805 battles
  • 5,257
  • [SCRY]

Už jsem o Blitz napsal celkem dost a celé to je v jedincích a klanech.

1. Nepochopení hry. První tiery se podobají rozkopnutému mraveništi, kdy se každý sám za sebe někam žene, kdo koho přestřílí.

2. Pospíchání. Místo rozkoukání, pochopení hry, systému... honem rychle nahoru.
Zacal jsem úplně stejně, uvědomil si to pozdě, což se odráží na mých statistikách. Když s rozumem začnete nový účet, ty statistiky jsou někde úplně jinde.

3. Co s tím mají společného klany? Klan je vizitkou hráčů, měl by je spojovat, diskutovat o taktice, předávání zkušeností... Realita je však taková, jeden trouba založí klan, do kterého nabere další podobný materiál. Jak lopata může učit, hodnotit lopatu? V takovém klanu nic smyslného nevypadne. Jen být aktivní, mít 8 nebo 10 tier a hurá do turnaje. Takový jedinci, ať si bojují v turnaji za svůj umělecký klan, ale nelezte na radom, protože nebojujete jen za sebe! 

Edited by esprit_cz, 26 March 2021 - 10:30 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users