Jump to content

E-25 prosi o BUFF'a

No replies to this topic

arma3kp #1 Posted 11 May 2021 - 12:10 PM

Private

• Player
  • 11193 battles
  • 1
E-25 jest rewelacyjnym pojazdem, który we wprawnych rękach może zrobić nie małe zamieszanie. Na jego nieszczęście przez ostatnie lata do gry wchodziły pojazdy z DPM niemalże takim samym, identycznym(FV201 (A45,) czy nawet wyższym od byłego króla DPM'u na 7 poziomie (obok Black Prica) pojazdy premium ze znacznie wyższą pula HP i z niewiele niższym DPM jak Anihilator czy jeszcze szybsze i zwrotniejsze pojazdy jak M41D, który ma minimalnie niższy DPM przy lepszej mobilności oraz posiadaniu ,, wieży" ;)
Jako wielki fan pojazdu E-25 mam prośbę o jednego BUFFA do tego zacnego pojazdu (E-25 nie jest pojazdem OP) mianowicie przy pełnym wyposażeniu tj. dwie czekolady oraz -7% czasu do przeładowania działa ładuje 3.2 sekundy i zabiera 160pw co daje 3000 uszkodzeń na minutę. Takie uszkodzenia może i były najlepsze w 2015 ale niestety już od dawna tak nie są (i wcale nie muszą być) aczkolwiek jako wierny fan/gracz pojazdu E-25 proszę o buffa do czasu przeładowania jego działa przy pełnym wyposażeniu 3.2's na 2.9's co z 3000 uszkodzeń na minutę da wynik 3310 - nawet po takim buffie nie będzie to pojazd z największym DPM na 7 poziomie a gra tym pojazdem stanie się jeszcze przyjemniejsza. Rozpatrywałem jeszcze inne opcje BUFFA i w ramach alternatywy jest możliwość dodania drugiego działa ze wszystkimi takimi samymi statystykami działa oprócz uszkodzeń za jeden strzał i czasu przeładowania: nowe działo będzie miało 2.2's ładowania działa ale przy 120 średnich uszkodzeń za strzał zamiast 160 co da wynik 3272 DPM. Mam nadzieję że rozpatrzycie moją prośbę o buffa do tego pojazdu premium dodam jeszcze, że 2.9's czasu przeładowania działa było by po prostu strzałem w dziesiątkę :) 
Pozdrawiam 

Reply to this topic

For security reasons, please do not provide your personal data or the personal data of a third party here because we might be unable to protect such data in accordance with the Wargaming Privacy Policy.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users