Jump to content

Pilnie proszę o pomoc w sprawie mojego konta.

• Please log in to reply
1 reply to this topic

FacEtSpera #1 Posted 07 August 2021 - 07:49 PM

Private

• Player
  • 66499 battles
  • 1
  • [KARNA]

Ktoś włamał mi się na konto WG zmienił e-mail i przejął kontrolę nad nim. Jakimś cudem mogę wejść na stronę wg na swoje konto pisałem do supportu ale nie widzę ani mojego zgłoszenia ani ich odpowiedzi na zgłoszenie. Mam potwierdzenie że moje zgłoszenie wysłano do nich na mojej poczcie. Przesłałem im dowód transakcji z przed 6 miesięcy lecz nie mogę odczytać ich odpowiedzi. Były też podejrzane próby zwrotu w obcym języku. Proszę pilnie o pomoc konto od 2015 roku kupa czasu i kasy w nie wsadziłem 370 czołgów mam w garażu. Jestem załamany.

Endtastic #2 Posted 09 August 2021 - 01:36 PM

First Sergeant

• Moderator
  • 44281 battles
  • 2,748
  • [LOCA]

View PostFacEtSpera, on 07 August 2021 - 08:49 PM, said:

Ktoś włamał mi się na konto WG zmienił e-mail i przejął kontrolę nad nim. Jakimś cudem mogę wejść na stronę wg na swoje konto pisałem do supportu ale nie widzę ani mojego zgłoszenia ani ich odpowiedzi na zgłoszenie. Mam potwierdzenie że moje zgłoszenie wysłano do nich na mojej poczcie. Przesłałem im dowód transakcji z przed 6 miesięcy lecz nie mogę odczytać ich odpowiedzi. Były też podejrzane próby zwrotu w obcym języku. Proszę pilnie o pomoc konto od 2015 roku kupa czasu i kasy w nie wsadziłem 370 czołgów mam w garażu. Jestem załamany.

Skontaktuj się z pomocą techniczną tutaj. 

https://eu.wargaming...8922/8931/8932/

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users