Jump to content

Centurion Mk. I

• Please log in to reply
57 replies to this topic

Ketankis #1 Posted 21 January 2015 - 12:23 PM

Sergeant

• Player
  • 168 battles
  • 321

Britský střední tank VIII. úrovně

Informace o vozidle na portálu WoT Blitz

DeltaIndiaDelta #2 Posted 21 January 2015 - 03:00 PM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]
Jestli mohu za sebe, tak po Kometě je to naprostý děs běs. I v nejlepší konfiguraci je pomalý, papírový a střelba taky nic moc. Snažím se tím utrpením projít dál až k 7/1, ale jestli to nebude lepší, tak s britskýma střeďákama definitivně končím.
Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

Wysch #3 Posted 21 January 2015 - 04:37 PM

Lance-corporal

• Player
  • 126 battles
  • 77
  • [DENAN]

Je potřeba si uvědomit, že britský design středních tanků se od generace prvních Centurionů v polovině 40. let začal blížit univerzálním "main battle tank" návrhům - tedy snaha o co nejuniverzálnější vozidlo. Centurion Mk. I je sice pomalý ve srovnání s Cromwellem nebo Cometou, ale pořád má solidní poměr výkon motoru na váhu vozidla, a tak snadno dosáhne své (malé;) maximálky, zatáčí dobře a je vybaven silným dělem v pohledu průbojnosti. Je potřeba ho hrát trochu jako těžák (věž umí něco odrazit, ale spoléhat se na to nedá;).

Devítkový cenťák na tom s pohyblivostí a rychlostí není o moc lépe, ale umí dost odrazit svojí věží a jeho topové dělo je neskutečné.

DeltaIndiaDelta #4 Posted 26 January 2015 - 08:24 AM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View PostWysch, on 21 January 2015 - 05:37 PM, said:

Devítkový cenťák na tom s pohyblivostí a rychlostí není o moc lépe, ale umí dost odrazit svojí věží a jeho topové dělo je neskutečné.

Tak jsem se po nekonečném trápení propracoval na 7/1. Dovolím si konstatovat, že skutečnost, že hráč musí dát na topové dělo bezmála tolik expů, kolik potřeboval na celý tank, považuju skoro za podraz, protože v základu je ten tank naprosto nepoužitelný. A pokud nechci vyplácat goldy na free expy, abych se k lepšímu dostal, tak s tímhle budu muset hrát tak půl roku, než ho vylepším. Hnus velebnosti.:sceptic:

Edited by didhfzshf, 26 January 2015 - 08:24 AM.

Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

simkra123 #5 Posted 23 April 2015 - 02:11 PM

Lance-corporal

• Player
  • 4800 battles
  • 45
  • [1DIV]
Konečne som sa k nemu dostal a horší tank asi neni. Je pomalý, veľký, papierový pancier, v základe je to delo fakt des. Po tankoch Cromwell a Comet je to naprosté sklamanie. Didhfzshf, obdivujem ťa že si sa cez neho dostal. Ale túžim po FV4202, tak Centuriona nejak pretrpím.

simkra123 #6 Posted 17 May 2015 - 12:55 PM

Lance-corporal

• Player
  • 4800 battles
  • 45
  • [1DIV]
No, po neskutočne dlhom vylepsovaní, musím uznať, ze je lepší než v základe. Ale to top delo... Má síce lepšiu priebojnosť (Dobre, OK), priemerné poškodenie sa zvýšilo zo 160 na 190( Akože, to je smiešne), a nakoniec, striela omnoho pomalsie, co je nevýhoda keď máte tak nízke poskodenie. Musím povedať, že to je vážne najhorší tank v hre. Tímu by som lepsie pomohol s MS-1 ako s touto haraburdou. Ešte si ho nechám, uvidím ako to bude s tým Centurionom 7/1.

Edited by simkra123, 17 May 2015 - 09:00 PM.

Sariel_ #7 Posted 18 May 2015 - 06:19 AM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951
Je to dost specifickej tank, ale pri spravnym pouziti je super.

Samsung Galaxy S6 Edge, Android 6.0

[H4PKY] náborové vlákno   My YT channel   Twitch - streaming clan battles

janobohdal #8 Posted 25 May 2015 - 09:13 AM

Lance-corporal

• Player
  • 30106 battles
  • 74
  • [SCRY]
Kometa skus to troška rozviesť, to správne použitie. Budeme ti určite vďačný.

DeltaIndiaDelta #9 Posted 10 June 2015 - 11:20 AM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View Postjanobohdal, on 25 May 2015 - 10:13 AM, said:

Kometa skus to troška rozviesť, to správne použitie. Budeme ti určite vďačný.

Tak třeba na odhrnování sněhu v zimě, nebo vytahování zapadlého traktoru na poli, nebo podpora národní gardy při živelných pohromách. :trollface:

Dodsson #10 Posted 10 June 2015 - 11:45 AM

Sergeant

• Player
  • 14124 battles
  • 478

View PostDeltaIndiaDelta, on 10 June 2015 - 11:20 AM, said:

Tak třeba na odhrnování sněhu v zimě, nebo vytahování zapadlého traktoru na poli, nebo podpora národní gardy při živelných pohromách. :trollface:

Aj sa treba zasmiat??On sa len slušne pýtal ako ho treba hrat..Potom sa netreba čudovať, že sa tu nikdo nebude pýtat o radu ked ho bude hned niekto vysmievať..

A nečakal by som to už vôbec od člena klanu ktorý velakrat deklaroval a musím povedat že aj dokázal uprimnu snahu o vylepšenie hráčskej úrovne tých čo majú záujem..

Jedine že by to bola ironia na ten tank-v tom prípade beriem spät...:-)

Edited by Dodsson, 10 June 2015 - 11:55 AM.

DeltaIndiaDelta #11 Posted 10 June 2015 - 12:00 PM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

Já myslím že ten smajlík na konci význam toho příspěvku deklaroval jasně, ne? ;) A tazatel mě z klanu trošku zná, tak doufám že si správný význam přebral sám, netřeba mu dělat advokáta. :)

Nicméně i tak trvám na tom, že ta moje odpověď je zcela regulérní reakce na téma "správné použití Centurion Mk.I". Co si já o tom tanku myslím, to jsem napsal o několik příspěvků výš, a nic na tom nemění ani fakt, že s Mk.I mám WR 59%. Ten tank prostě považuju za křáp.

Edited by DeltaIndiaDelta, 10 June 2015 - 12:06 PM.

Dodsson #12 Posted 10 June 2015 - 01:03 PM

Sergeant

• Player
  • 14124 battles
  • 478
Ok ,platí dodatok že beriem spät , chcel som na ten tank ist, tak som rád že si ušetrím nervy..Takže nič v zlom kolego tankáne, zle som to pochopil..:hiding:

janobohdal #13 Posted 11 June 2015 - 10:01 AM

Lance-corporal

• Player
  • 30106 battles
  • 74
  • [SCRY]

Nechcel som písať nič, kým som ho nemal v tope, ale plne súhlasím s Didom. Fakt na ten sneh by bol najlepší. Papierovo to delo by

nebolo najhoršie aj keď to poškodenie je na smiech. Čo ma ale najviac vytáča, že strašne veľa striel sa odrazí. Mám domierené, odraz, znova, odraz, odraz. Minule som dingol 2x T-20 do  spodku, čo je papierak. Doexpim 7/1 a pôjde .

PS: jeho najlepšia vlastnosť je, že je doslova magnet. Keď sa niekde objaví Cent. každý si chce ľahko zarobiť. 

Chrochnik_CZ #14 Posted 23 August 2015 - 07:03 AM

Lance-corporal

• Player
  • 27700 battles
  • 20
Cent.I neni nic moc ale porad je zabavnejsi nez Caernarvon, ten ma stejne debilni delo, stejny bocni pancir, jen celni pancir o neco silnejsi, ale stejne ho kazdy prostreli. Takze pokud se chcete trapit s nejhorsi VIII ve hre, Caernarvon doporucuje 5 ze 6 masochistu. Centi je alespon jakz takz pohyblivy, takze se s nim da neco vymanevrovat, ale jak chcete hrat s Caernarvonem, ktery ma s tezkym tankem spolecne jen to, ze je pomaly? 

Sariel_ #15 Posted 23 August 2015 - 07:45 AM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951

View PostChrochnik_CZ, on 23 August 2015 - 08:03 AM, said:

Cent.I neni nic moc ale porad je zabavnejsi nez Caernarvon, ten ma stejne debilni delo, stejny bocni pancir, jen celni pancir o neco silnejsi, ale stejne ho kazdy prostreli. Takze pokud se chcete trapit s nejhorsi VIII ve hre, Caernarvon doporucuje 5 ze 6 masochistu. Centi je alespon jakz takz pohyblivy, takze se s nim da neco vymanevrovat, ale jak chcete hrat s Caernarvonem, ktery ma s tezkym tankem spolecne jen to, ze je pomaly? 

Kazdymu sedne neco jinyho. Treba takovej Buli (jeden z nejlepsich hracu PC verze) Caerna uplne miluje, jako skoro vsechny Brity. Caern je rozhodne hratelnej. Ale pokud ti nesedl herne Caern tak nema smysl jet na dalsi tanky, gameplay a vlastnosti maji prakticky stejny.

Edited by Sariel_, 23 August 2015 - 01:33 PM.

Samsung Galaxy S6 Edge, Android 6.0

[H4PKY] náborové vlákno   My YT channel   Twitch - streaming clan battles

esprit_cz #16 Posted 23 August 2015 - 08:05 AM

First Sergeant

• Player
  • 44844 battles
  • 5,251
  • [SCRY]

View PostSariel_, on 23 August 2015 - 07:45 AM, said:

Kazdymu aedne neco jinyho. Treba takovej Buli (jeden z nejlepsich hracu PC verze) Caerna uplne miluje, jako skoro vsechny Brity. Caern je rozhodne hratelnej. Ale pokud ti besedl herne Caern tak nema smysl jet na dalsi tanky, gameplay a vlastnosti maji prakticky stejny.

Je to přesně tak. Každému sedne něco jiného a pak je potřeba také se s ním naučit jezdit. Já měl hotové trauma s IS-6, kdy jsem ho chtěl i prodat. Pár desítek her a už mi to s ním celkem jde. Tak je to i s otatními tanky. Prostě to chce klid a zkoušet a učit se!

DeltaIndiaDelta #17 Posted 24 August 2015 - 06:35 AM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View PostChrochnik_CZ, on 23 August 2015 - 08:03 AM, said:

Když koukám na tvé výsledky, tak zhruba stejně "dobře" to máš zahráno i s Tiger II. Obávám se, že problém bude v tom případě někde jinde. :trollface:

Wunderpepi #18 Posted 24 August 2015 - 01:26 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 22319 battles
  • 668

View PostChrochnik_CZ, on 23 August 2015 - 09:03 AM, said:

Centík a Caernarvon se hrajou přes věž. Ta je totiž dobrá a umí ledacos odrazit, pokud to teda neni desítkový TD. Dělo má Centurion dobrý. Penetrace 226, co cheš na 8. Tieru víc? Vždyť to skoro nepotřebuje goldy. Caernarvon má stejný a plus jěstě další, to Barrel B, který je ještě přesnější. Pálí to jak laser a nemusí se díky aimtime 1,9 ani doměřovat. Oba tanky mají svoje mouchy, ale vyčítat jim zrovna dělo mi nepřijde  v pořádku.

Edited by fenmetrazin, 24 August 2015 - 01:27 PM.

suchosucho #19 Posted 11 September 2015 - 11:06 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 100557 battles
  • 779
  • [CB-CZ]
zacal som centika asom asi masochista mam ho celkom rad asi radsej ako cometku idem sa pri hre potentovat aby ma nechytili niekde kde sa neda skryt:-):-):-) az pri tomto tanku som spoznal vsetky jamy na mapach. :-) to delo mohlo mat vacsiu dmg ale inac je fajn prieraznost obstojna len ta spotreba municie je vrazebna. hehe a este sa mi ani raz nepodarilo dingnut uhlovanim vzdy som fasol jednu a to vratane 6 tierov iba totalny blbec by centika strielal mu do veze ked ho vidi celeho:-):-),,, nieze by sa to nestalo hehehe'''' 

konias74 #20 Posted 11 September 2015 - 11:27 AM

Sergeant

• Player
  • 36548 battles
  • 385

View Postsuchosucho, on 11 September 2015 - 11:06 AM, said:

zacal som centika asom asi masochista mam ho celkom rad asi radsej ako cometku idem sa pri hre potentovat aby ma nechytili niekde kde sa neda skryt:-):-):-) az pri tomto tanku som spoznal vsetky jamy na mapach. :-) to delo mohlo mat vacsiu dmg ale inac je fajn prieraznost obstojna len ta spotreba municie je vrazebna. hehe a este sa mi ani raz nepodarilo dingnut uhlovanim vzdy som fasol jednu a to vratane 6 tierov iba totalny blbec by centika strielal mu do veze ked ho vidi celeho:-):-),,, nieze by sa to nestalo hehehe'''' 

Centíci jsou super - hlavně 7/1, akorát, alespoň v mém případě hrozně trpí na retardy v týmu. Jinak se s těmi tanky dá dobře zahrát a pobavit. Akorát je dražší munice a její spotřeba dost vysoká:teethhappy:. U Centa pomáhalo mrskat se ze strany na stranu, občas střelu požraly pásy. Ale chce to využívat slušnou věž.

Ovšem Comet je jasně nejlepší tank medkové lajny. 

U HT jsem jen u Caerna, není to rozhodně nejhorší osmička jak se píše v jednom příspěvku, je to docela v pohodě tank. 

Skončil jsem s hraním této,  kdysi výborné,  hry. Tak teď už je to doufám definitivní konec...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users