Jump to content

Centurion Mk. 7/1

• Please log in to reply
19 replies to this topic

Wysch #1 Posted 21 January 2015 - 04:38 PM

Lance-corporal

• Player
  • 92 battles
  • 77

Britský střední tank deváté úrovně.

Informace o vozidle na naší Tankopedii. >> ODKAZ<<

Co na tohohle krasavce říkáte?

Je to další posun v britském designu univerzálních bojových tanků (MTB), a tak na střeďák v porovnání s Cromwellem či Cometou ztrácí, co se rychlosti a mrštnosti týče, ale je vybavený skvělým dělem a prostřelit jeho věž taky může být často dost obtížné.

DeltaIndiaDelta #2 Posted 26 January 2015 - 12:28 PM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]
Co na to říct... Diplomaticky řečeno hladce navazuje na Centurion Mk.I. :sceptic: Potenciální zájemce upozorňuju, že pokud chcete tento tank s top dělem, tak budete potřebovat hodně, ale opravdu hodně expů. Výzkum se u tohoto modelu dost prodraží.
Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

Durnkrag #3 Posted 26 January 2015 - 03:52 PM

Private

• Player
  • 2744 battles
  • 9

Jako motivaci doporučuji nasledující knihu: 

https://www.kosmas.c...urion-vs-t-55/ 

k zapujčení také v městské knihovně praha: 

http://search.mlp.cz...s-t-55/3442254/

Dočtete se o největší tankové bytvě v moderní historii 1400 T-54/55 a T-62 proti 377 Centurionum v roce 1973 na Golanských výšinách.

DeltaIndiaDelta #4 Posted 28 January 2015 - 01:00 PM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

Jenomže motivace mi ty expy nepřihraje. Můžu být motivovaný jak chci, ale když mě MM postaví můj Centurion 7/1 v základu proti dvěma T-54 a jedné T-44, tak se ani jednou neotočím a je po mě. Nehledě k tomu, že s dělem v základu jim tak akorát poškrábu lak. Možná když náhodou trefím T-44 z boku nebo zezadu, tak ho to zabolí. Ale to by musel být takový dement, aby se tak ke mě natočil. A ujet jim taky nejde, i s mrtvý řidičem jsou rychlejší než já.

A pokud chci ten tank vyzkoumat na max, abych z něj vyždímal to, to by z něj mělo jít vyždímat, musím dát víc expů, než kolik stál celý tank v základu. Vzhledem ke stávající úspěšnosti toho tanku v bitvách to bude opravdu dlouhé spoření.:(

Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

DeltaIndiaDelta #5 Posted 05 February 2015 - 10:49 AM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

Tak po nekonečném trápení jsem teprve na vylepšených pásech, motoru, o něco málo lepším dělu (je jenom rychlejší, zbytek parametrů bez změn) a chybí mi 15000 XP do lepší věže.

Mobilita s uvedenými upgrady mírně stoupla, nicméně maximální rychlost zůstává 40km/h, což je zdaleka nejpomalejší ze všech střeďáků daného tieru, a to i z kopce. Rychleji ta věc prostě nejede. Úmrtnost toho tanku mám brutální - 4 z 5 her je zabit a to zpravidla na 3-4 rány (když mám štěstí;). WR ani ne 40%. Je to dané i tím, jaké jsou poslední dobou týmy. Kdybych se měl držet vzadu a jenom tak přicmrndávat ze zálohy, tak při dnešní kvalitě spoluhráčů do boje asi nikdo nevyjede. :facepalm:

Aktuálně s ním hraju jenom když je akce x2 (nebo víc) a na upgrady použiju volné XP z jiných tanků. Nemám na to nervy. Zlatý Panther.

Edit: už mám ten tank na max a přiznávám, že je to o něco málo lepší než předtím. WR mírně stoupá a když se povede, že tým protivníka je banda mlamojů, tak se dá i dobře zahrát, mám pár her se slušným dmg a 4 nebo více killů (max. zatím 6). Ale pořád je to slabota. Prostě s tím tankem nejsem spokojený. Mnohem víc mi vyhovuje Conqueror, který je jenom o maličko pomalejší, zhruba stejně pohyblivý (tzn. hodně) a víc vydrží.

Edited by didhfzshf, 24 February 2015 - 11:15 AM.

sadlonrichard #6 Posted 17 June 2015 - 08:20 PM

Private

• Player
  • 13245 battles
  • 2

Jediná vec čo mi v kuse na ňom vadí je to, že dostáva v kuse ammo a potom nabíjam pol hodinu náboj za 350dmg....keby sa tam tak dali naložiť dvoje opravy namiesto hasičského prístroja bolo by to okej

simkra123 #7 Posted 18 June 2015 - 03:02 AM

Lance-corporal

• Player
  • 4800 battles
  • 45
  • [1DIV]

No, nemám na ňom nič vylepšené, žiadne vybavenie, posádku na 75% a je to poznať. Mám s ním len pár bitev a v základe je naprosto nepoužiteľný! Mám smiešne poškodenie (190) a neviem kde má muníciu ale vždy keď ma trafia, je jedno či do veže, alebo predku, zadku, bokov, pokaždé mi poškodia muníciu. A teraz keď zväčsa hrávam proti X tier, tak to je fakt hrůza.

Edit: Navyše sa s ním teraz nedá hrať, lebo aktualizácia 1.10 všetko [Editováno].

Edited by ClearEvil, 18 June 2015 - 01:00 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

konias74 #8 Posted 18 June 2015 - 05:36 AM

Sergeant

• Player
  • 24346 battles
  • 385

View Postsimkra123, on 18 June 2015 - 03:02 AM, said:

No, nemám na ňom nič vylepšené, žiadne vybavenie, posádku na 75% a je to poznať. Mám s ním len pár bitev a v základe je naprosto nepoužiteľný! Mám smiešne poškodenie (190) a neviem kde má muníciu ale vždy keď ma trafia, je jedno či do veže, alebo predku, zadku, bokov, pokaždé mi poškodia muníciu. A teraz keď zväčsa hrávam proti X tier, tak to je fakt hrůza.

Edit: Navyše sa s ním teraz nedá hrať, lebo aktualizácia 1.10 všetko [Editováno].

Ve stocku je to velká bída. Já to ani nezkoušel a za free xp dal věž a top dělo. Posádka momentálně na 80%, nic moc. Zatím jen stock motor, ale i tak už se s tím dá slušně zahrát. Top dělo je luxusní, vlastně je jedna z mála dobrých věcí na Centovi:).

Na munici centuriony trpí, vozím multi balíček a ještě opravy, není problém mít poškozenou munici dvakrát za bitvu. Ale ještě mi nebouchla:B.

Průměr dmg na bitvu se plácá okolo 2000, WR momentálně 47%. Stejně jako Cent I dostává tento tank retardovaný spoluhráče. Stejně tak to bylo s Pantherama, ale s E50 už to bylo lepší (59% WR) a E50M 61% WR, to docela jde na skoro sólo hraní.

S Centem je třeba využívat solidní věž, dokáže dingat, kdežto top dělu téměř nic neodolá. V podstatě střílím jen základní municí, goldovka mi přijde k ničemu, aspoň vždy zklamala.

Moje pořadí medek na 9.tieru:

1. T-54

2. E 50 - ale jen o chloupeček:B

3. - 4. Patton a Cent

Skončil jsem s hraním této,  kdysi výborné,  hry. Tak teď už je to doufám definitivní konec...

janobohdal #9 Posted 16 July 2015 - 09:47 AM

Lance-corporal

• Player
  • 23540 battles
  • 74
  • [SCRY]
Už ho mám v tope. WR pomaly stúpa s tých 33%na prijatelnejších 52%. Čo ale vôbec neviem využiť je prémiová munícia. Tiež ma sklamala, dokonca stála život. Cometovi do zadku a rána za 133. WTF? Na videách to šupne T44 do pásov a rána za 550. Ja tak maximálne za 100. Už ju radšej ani neprepínam, aj keď mám T-20tku od zadu.  Ak máte niekto nejaké rady, tak sem s nimi. 

konias74 #10 Posted 16 July 2015 - 10:22 AM

Sergeant

• Player
  • 24346 battles
  • 385

View Postjanobohdal, on 16 July 2015 - 09:47 AM, said:

Už ho mám v tope. WR pomaly stúpa s tých 33%na prijatelnejších 52%. Čo ale vôbec neviem využiť je prémiová munícia. Tiež ma sklamala, dokonca stála život. Cometovi do zadku a rána za 133. WTF? Na videách to šupne T44 do pásov a rána za 550. Ja tak maximálne za 100. Už ju radšej ani neprepínam, aj keď mám T-20tku od zadu.  Ak máte niekto nejaké rady, tak sem s nimi. 

No, já prémiovou munici vůbec nepoužívám. Několikrát zklamala. S ní je to loterie. Takže zůstávám u standardní munice, dostačuje. Jinak je Cento 7/1 dost dobrej, nebál bych se upravit můj žebříček medek na 9.tieru takto:

1. T-54

2.-3. E 50 a Centurion 7/1

4. Patton 

Skončil jsem s hraním této,  kdysi výborné,  hry. Tak teď už je to doufám definitivní konec...

Wunderpepi #11 Posted 24 July 2015 - 09:57 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 15656 battles
  • 534

View Postjanobohdal, on 16 July 2015 - 11:47 AM, said:

Britský střeďáky maji prémiovou munici udělanou jinak. Nemaj vysokopenetrační goldy, ale HESH, co jsou vlastně HE náboje s o něco větší penetrací. Pořád je ta penetrace ale mnohem menší, než u základních APCR, který Centurion má. HESHE se tedy vyplatí pálit hlavně po papírácích jako je třeba Leopard, tam je velká šance, že HESH projde a dá mu ránu za hodně a ještě mu poškodí moduly a posádku. 

janobohdal #12 Posted 27 July 2015 - 09:39 AM

Lance-corporal

• Player
  • 23540 battles
  • 74
  • [SCRY]
To samozrejme viem, ale ona neprejde aj tam kde by mala určite. Teraz hram FV4202 a tam je to isté delo. Skúšal som ju a tam kde mala prechádzala v pohode. Tak neviem.

Michalescu #13 Posted 11 January 2016 - 10:48 PM

Lance-corporal

• Player
  • 12004 battles
  • 77
  • [SCRY_]
Po skusenostiach s predchadzajucim tierom Centuriona som sa velmi desil prveho stretnutia s tymto nastupcom mk1-ky. Nakolko som uz nemal ziadne goldy tak som posadku expil v priebehu hrania a bolo to neskutocne utrpenie. Delo znova totalny prepadak a to ze je to t9 znamena ze budete veeelmi dlho fackovacim panakom kazdeho tanku. Problemy budete mat aj s t44 ktora vas roztrha na cucky v okamziku co k vam dojde. Rozdiel medzi vyexpenim posadky za goldy a ziskavanim % pocas hrania je obrovsky. Zatial co na mk1 som sa s WR pohyboval prakticky vzdy okolo 55% pocas expenia modulov, tu kombinacia nevyexpenej posadky a tanku v zaklade sposobila ze som sa motal okolo 43% WR. Berte ohlad aj na to ze je to t9 a dost casto budete v hre proti t10 a tam s tankom bez posadky a v zaklade budete platny asi ako farebny televizor slepemu. Zaujimavostou ale je ze som Mko dal prave v tanku bez posadky a bez top modulov asi po 40 hrach. Potesenim je fakt ze po namontovani top modulov sa z Centuriona 7/1 stane uplne iny tank ako v zaklade. Luxusne delo ktore nema problem prestrelit e100 cez predny plat vedla dela a aj supky za 350+ do t10 sposobia ze si tie t10 casto rozmyslia vybehnut na vas celne. Sklamanim su HESH naboje ktore stoja 5400 kreditov a este som nevidel aby som dal poriadnu ranu. Ziral som ked som videl ranu za 50 do zadku e75, padla mi sanka ked som dal za 10 do t54 a plakal som ked som dal za 1 opakujem slovom jedna do vane objectu 268. Momentalne WR mam 55,02% a do fv mi chyba este 100k expov takze az s nim skoncim ocakavam ze budem mat okolo 60% WR co nie je zle avsak ten rozdiel pripisujem prave tomu expeniu posadku a negoldenim hned na zaciatku.

I_Miss_Chester_LP__CZ #14 Posted 11 February 2016 - 11:31 AM

Sergeant

• Player
  • 23739 battles
  • 285

jak to tak tady čtu, tak mě to trošku odrazuje... na dělo jsem zvědavej, kvůli němu jsem centa kupoval, ale počkám až budu mít dost free exp na všechny moduly, jinak na to ani nešáhnu

co je ale naprosto nepochopitelné, IX dělo B Barell za 56k exp při NULOVÝM upgradu ?????? to si z nás WG dělá prdel ne ???? to jim to přijde normální ??? že se nestydí.... celá logika lidí a programátorů WG je nanic, divím se že prošli základkou

honzajer #15 Posted 22 February 2016 - 08:18 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 21912 battles
  • 628
  • [CZENZ]
takže, ted to asi zakřiknu, ale jsem překvapenej, jak mě to s ním baví, po Mk. I je to příjemná změna, akorát jsem porušil slib a dal asi 80 bitev ve stocku  :facepalm:, pak sem to nevydržel, vyzkoumal všechny moduly a je to úplně něco jinýho, před chvíli Mko po super bitvě, ze který mám radost... dělo parádní, HESHe boží... nebýt bitev se stockovým tankem, tak s ním mám ted o dost lepší staty... no škoda

sergejbubko #16 Posted 05 February 2017 - 06:55 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13552 battles
  • 60

View PostBilyTygrLiberec, on 11 February 2016 - 11:31 AM, said:

jak to tak tady čtu, tak mě to trošku odrazuje... na dělo jsem zvědavej, kvůli němu jsem centa kupoval, ale počkám až budu mít dost free exp na všechny moduly, jinak na to ani nešáhnu

co je ale naprosto nepochopitelné, IX dělo B Barell za 56k exp při NULOVÝM upgradu ?????? to si z nás WG dělá prdel ne ???? to jim to přijde normální ??? že se nestydí.... celá logika lidí a programátorů WG je nanic, divím se že prošli základkou

souhlasím, použil jsem svých skoro 60tis. volných kreditů na dělo shodné s tím předchozím. Tohle je podpásovka jako prase. Nevěřil jsem vlastním očím, jak můžou něco tak do očí bijícího vůbec nechat ve hře. Ten, kdo je za to zodpovědný, je [Editováno].

Edited by ClearEvil, 06 February 2017 - 09:44 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

esprit_cz #17 Posted 05 February 2017 - 08:53 PM

First Sergeant

• Player
  • 35361 battles
  • 4,555
  • [SCRY]

View Postsergejbubko, on 05 February 2017 - 06:55 PM, said:

souhlasím, použil jsem svých skoro 60tis. volných kreditů na dělo shodné s tím předchozím. Tohle je podpásovka jako prase. Nevěřil jsem vlastním očím, jak můžou něco tak do očí bijícího vůbec nechat ve hře. Ten, kdo je za to zodpovědný, je [Editováno].

To s [Editováno] nema nic spolecneho. Je to strategicky ucel, jak nekoho privest k zoufalstvi, aby otevrel penezenku a oklepal se

ClearEvil #18 Posted 06 February 2017 - 09:50 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 384 battles
  • 512

Hele, a není tam o trochu větší rychlost střelby, menší rozptyl a nižší čas zaměření?

Vycházím z wiki, do hry se v práci nedostanu.

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

David1sk #19 Posted 06 February 2017 - 01:57 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 32572 battles
  • 220
  • [H4PKY]

View PostClearEvil, on 06 February 2017 - 10:50 AM, said:

Hele, a není tam o trochu větší rychlost střelby, menší rozptyl a nižší čas zaměření?

Vycházím z wiki, do hry se v práci nedostanu.

​Mas pravdu Clear, B barel ma vacsie DPM, lepsiu presnost a rychlejsie sa domieri, takze rozdiel tam je. A barel je topove delo z Centuriona I, B barel z Caernavnona.

jogy1984 #20 Posted 15 July 2017 - 10:03 PM

Lance-corporal

• Player
  • 20815 battles
  • 31
  • [ROTI]
no kupoval som ho s obavami s centuria l som neznašal a tento tank ma s neho vela podobneneho aspon so začiatku ale napodiv je super . Myslim že t54 je top medko take  naozaj šikovne ale timto strojom sa mi lepšie hra ako s nim no musite použivat spravnu taktiku , a držat sa od nepriatela aspon od strednej až  velkej vzdialenosti . Cital som že tieto tanky centurion caernavon a podobnne briti postvili na ostrelovanie na velke vzdialenosty a  nie na nejake priame suboje 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users