Jump to content

Dotaz

• Please log in to reply
82 replies to this topic

pretorian7_cz #1 Posted 25 January 2015 - 10:46 AM

Private

• Player
  • 4238 battles
  • 1
Tanky protivníků nejsou vidět, mizí za jízdy... Co to je za funkci, jak se to získá? Díky

roztomilymedvidek #2 Posted 25 January 2015 - 11:40 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 9466 battles
  • 604
  • [MDK]

Hra je zalagovaná,sever nestíhá a programátoři jsou amatéři co neumí optimalizovat hru.

Stojím na místě v rohu vidím fps 40 a tanky předemnou co mám v ostřelovacím režimu nejenom že mizí ale nechutně se pohybují škubnutím, většinou tak minu, je to způsobeno hrou a ne mnou už jsem na to přišel.

Hraju Kráčející Válečné Roboty..

Albii_1 #3 Posted 25 January 2015 - 01:02 PM

Private

• Player
  • 865 battles
  • 7
Taky mi to dela docela casto.

konias74 #4 Posted 25 January 2015 - 05:44 PM

Sergeant

• Player
  • 28627 battles
  • 385

Tak s lag problém nemám,  horší to je ve velkém WoT. 

Mizející tanky mohou byt, protože se odspotli. Prostě je někdo nasvitil,  pak třeba umřel nebo odjel a vy jste příliš daleko na to, aby jste je viděli. Nebo mají slušný camofactor. 

Edited by brumowski, 25 January 2015 - 05:45 PM.

Skončil jsem s hraním této,  kdysi výborné,  hry. Tak teď už je to doufám definitivní konec...

TechDiver #5 Posted 25 January 2015 - 06:45 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13081 battles
  • 860
  • [SCRY]
Ping i fps mam v pohode, ale hra mi skace jako prase - mirim na pasy is7, pak skok a is7 je ke mne celem a ja umiram. Dneska se mi to v 10ti bitvach stalo 2x. Dost bida a dokaze mi to hooodne nas..t

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

star24vd #6 Posted 01 February 2015 - 02:42 PM

Private

• Player
  • 44208 battles
  • 5
  • [SK-CZ]
Z jakeho duvodu jsou neustale nasazovany tanky 5 proti tankum 7 kategorie,obracene ani jednou.Jak v takoveto hre ziskavat oceneni a hlavne je to neustale,kdyby to bylo pomerove sjednocene,ale bohuzel neni

roztomilymedvidek #7 Posted 01 February 2015 - 03:08 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 9466 battles
  • 604
  • [MDK]
Já to mám taky tak, že dostávám skoro pořád tanky o 2 tiery vyšší, dá se toto znevýhodnění obejít pouze tak,že budeš hrát za tier 10 :izmena:

star24vd #8 Posted 01 February 2015 - 03:52 PM

Private

• Player
  • 44208 battles
  • 5
  • [SK-CZ]
No tak to je opravdu jedina 100% moznost,ale to bohuzel bude jeste nejaky cas trvat

DeltaIndiaDelta #9 Posted 01 February 2015 - 05:33 PM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View Poststar24vd, on 01 February 2015 - 03:42 PM, said:

Z jakeho duvodu jsou neustale nasazovany tanky 5 proti tankum 7 kategorie,obracene ani jednou.Jak v takoveto hre ziskavat oceneni a hlavne je to neustale,kdyby to bylo pomerove sjednocene,ale bohuzel neni

Koukni se, jak jsi na tom s tím tankem. Pokud máš vylepšené moduly, posádku na 100% a dobrý WR, tak s jinou variantou ani nepočítej. Je to trest za to, že se snažíš být dobrý.
Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

Martin_Katerina #10 Posted 06 February 2015 - 03:11 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 13618 battles
  • 103
  • [SCRY]

View Postdidhfzshf, on 01 February 2015 - 05:33 PM, said:

Koukni se, jak jsi na tom s tím tankem. Pokud máš vylepšené moduly, posádku na 100% a dobrý WR, tak s jinou variantou ani nepočítej. Je to trest za to, že se snažíš být dobrý.

Myslim ze mas pravdu. Jak se ti chvili dari tak pak prestane. Skoro jsem nenasel nekoho kdo ma vetsi uspech jak 60%. Neni normalni prohrat 10 bitev v rade a pak zas 10 vyhrat. System to ridi dle nalady. 
[/url]

jindrich73 #11 Posted 06 February 2015 - 06:45 PM

Sergeant

• Player
  • 34044 battles
  • 408
  • [SCRY]
No ja nevim, ale mne leze WR porad nahoru a to hraju vsechno od tieru I az po tier X. 10 proher v rade? To snad nepamatuju. Asi mam stesti nebo co. 

Bersekr1412 #12 Posted 06 February 2015 - 10:33 PM

Lance-corporal

• Player
  • 11139 battles
  • 21
Mne leze dolu vacsinou. Zalezi od stastia s akym timom hras. Este na tier 7 som malWR cez sedemdesiat percent. Teraz, ked hram desiatky tak uz len nieco cez 65%

DeltaIndiaDelta #13 Posted 06 February 2015 - 11:35 PM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View Postjindrich73, on 06 February 2015 - 07:45 PM, said:

No ja nevim, ale mne leze WR porad nahoru

To je matematicky nesmysl, jedině že bys každou jednu hru vyhrál. ;) Pokud jsi i jednu jedinou hru prohrál, tak v tu chvíli ti musel jít WR dolů, což ale tvoje tvrzení popírá.

Kromě toho my se bavíme o WR jednotlivého tanku. Mám empiricky ověřeno, že jakmile s nějakým tankem několikrát v řadě vyhraju a jeho WR stoupne nad určitou hodnotu, začnu dostávat jednu hru za druhou horší a horší protivníky, takže naděje na další výhry se postupně snižuje. Pak stačí chytit blbé období na slabé spoluhráče a díky tomu pokřivenému MM opravdu není problém schytat několik proher v řadě (10 se mi teda ještě nepovedlo, ale více než 4 určitě). Takže graf WR jednoho tanku připomíná takovou pilu - stoupá stoupá stoupá a pak najednou klesne, a to se cyklicky opakuje. Pravda, mám tanky kde ty horní maxima postupně rostou, ale mám i tanky, kde se mi prostě přes určitá procenta nedaří a nedaří dostat.

Možná, že až budu mít odehráno tolik co ty, tak mi to taky trvale poroste. :B

Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

jindrich73 #14 Posted 07 February 2015 - 07:44 AM

Sergeant

• Player
  • 34044 battles
  • 408
  • [SCRY]

Klidne si poslus, dosad si do meho tvrzeni o rostoucim WR cokoliv co je ti libo a pak mne tu vzdelavej v matematice. Na tento styl diskuse nereflektuji ale pokud ti to zlepsi naladu, tak prosim. Pokud mas pocit, ze pro svoje stesti ze mne potrebujes mermomoci udelat blbce, tak s tim nemam problem. Rad ti pomuzu ke spokojenosti. Vetsina toho co tu pisete jsou bohuzel vase fantazie. MM absolutne nezajima vas WR a ani WR toho ktereho vaseho tanku. Ani neresi vasi posadku a jestli je tank full a nebo stock. Tak to je a jinak to zatim ani nebude. Uz se tu z toho stava docela komedie, jak vsichni nadavaji na MM. Tady kopnu statistiku od jednoho hrace s jednim tankem. 

Hry.     WR

T-54   9   506 
85.57
77.87
3.78
2.28
10.29
91.68
 1495   3304   2.06 
Ace
 7K(2) 6K(8) 5K(36) 1K3(4)  

Ten kdyz pokazde useda do T54 tak si podle vas tady nemuze zahrat, protoze ten ma tak vysoky WR ze to mu system logicky nemuze odpustit. Takovych dat vam tu nasypu hory. Celkem je mi zahadou ze mam v pratelich zhruba 25 hracu s osobnim WR nad 60% a par s WR nad 70% a kdyz jim kouknu do statistik tak maji v cete najeto kolem 44% vyher, takze jenom diky cete ty jejich WR tak vysoke nejsou. 

Treba statistika te t54 je od tohodle hrace

Battle Count 6082 7 kills (Raseiniai) 10
Win Rate
76.92% 
6 kills (Pool) 63
Survival Rate
70.32%
5 kills (Radley Walters) 221
Avg XP 1143 Won alone against 3 (Kolobanov) 34
Max XP 2854 with M46 Patton Top gun (warrior) 881
Avg Kills/Battle
1.96
Confederate (supporter) 729
Avg Kills/Death
6.6

Avg Spots/Battle 1.71 Platoon/Total Victories 1539/4678
Avg Damage/Battle 2376 Platoon/Total Victories % 32.9%
Damage dealt/received
3.03

Hit rate
88.75%

Tanks owned 55    
Mastery Badges (Aces)
45

Active From 05/10/14 Saturday    

Tak mi zdejsi znalci vysvetlete, jak je mozne, ze tento hrac navzdory MM je tak dobry. Ja vim proc, parkrat jsem s nim hral. Oproti mne jina liga. Pokud mam nahodou nekdy pocit ze se stavam hodne dobrym hracem, tak si zahraju s nim a jsem zpatky na zemi. Podle statistiky je 99% hracu na serveru EU horsich jak on a neni to diky stesti, opravdu ne. 

Edited by jindrich73, 07 February 2015 - 07:50 AM.

DeltaIndiaDelta #15 Posted 07 February 2015 - 10:03 AM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

Hele já nemám potřebu se hádat nebo slovíčkařit a už vůbec někoho vzdělávat, na to už jsem moc starý. :teethhappy: Jestli mám nebo nemám pravdu ohledně matematické správnosti toho nebo onoho tvrzení, to si každý (kdo bude chtít) ověří určitě sám, spočítat poměr vyhraných her proti celku není až tak složité.

Že se můj WR u jednotlivých tanků pohybuje tak, jak jsem popsal, to je prostě fakt. Jenom jsem popsal skutečnost a rovněž jsem popravdě napsal, že je to nejspíš tím, že nejsem úplně dobrý. Nevím, co je na tom pohoršujícího a nebyla v tom ani nějaká nevraživost nebo sarkasmus. Pokud jsi to tak pochopil, pak se omlouvám, ale myslel jsem to úplně normálně.

Ano, zcela určitě jsou hráči (a mnoho), kteří jsou lepší než já. Zcela logicky tak musí existovat hráč (právě jeden), který je úplně nejlepší. Já jim to neberu ani nezávidím, upřímně jim to přeju, každý může být v něčem nejlepší a zaslouží si uznání. Možná dokonce existuje hráč, který má WR 100%. Pravděpodobnost je malá, ale je tam. Rád bych viděl nějaké video z hry někoho z nejlepších hráčů, určitě by bylo inspirující.

Na MM se nadává. Nemyslím, že je potřeba vysvětlovat proč. Koneckonců minimálně jedno další vlákno o MM tady už je a příklady jeho některých losování jsou tam vložené. Netvrdím, že je snadné napsat algoritmus MM tak, aby vždy namíchal spravedlivou sestavu, nicméně nejspíš oba souhlasíme s tím, že zlepšit by to asi šlo.

JeremySenior #16 Posted 07 February 2015 - 10:08 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 17802 battles
  • 172
  • [HO-LO]
Jindro, nevztekej se, tvoje dosavadní příspěvky byly psaný s nadhledem, rád jsem si je četl, ale agresivní styl je na nic.

roztomilymedvidek #17 Posted 07 February 2015 - 10:24 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 9466 battles
  • 604
  • [MDK]

Na každou online hru, dřív nebo pozdějc jsou podvody.

Kdysi jsem hrával hru Darkorbit, kde někteří hráči dosahovali extrémních výsledků, hráči používali cheaty, hacky, programy a různé podvodné pomůcky.

Tenkrát jsem si na to stěžoval u ofiko podpory a ta mě za lživé obvinění zabanovala, po roce vyšlo najevo, že tyto podvody jsou opravdu skutečné a část moderátorů a adminů je v tomto obchodu namočená, prodávali třeba známý program Kerkava..

Používal ji střeba známý hráč OTOMAN TURCO či SKIMINATOR na CZ1 serveru,kdo zná určitě ví o čem mluvím..

Hráč díky tomuto podvodu měl ve hře neskutečné výhody a stejně tak jak existují podvody na PC ,tak už se to rozšířilo i na mobilní platformy.

Spousta situací co vypadá jako lag či bug, ve skutečnosti je maskovaný podvod.

Hrál jsem spoustu online her a neznám ani jednu ve které by se nepodvádělo nějakým způsobem.

jindrich73 #18 Posted 07 February 2015 - 11:06 AM

Sergeant

• Player
  • 34044 battles
  • 408
  • [SCRY]

Na to ze nemas potrebu slovickarit si vezmes moji jednoduchou vetu o WR a udelas ze mne hnupa co neumi pocitat a vyhrava kazdou bitvu? Ja nekde psal ze WR mi roste po kazde bitve? Porad v puvodnim prispevku  znamena, ze za kazdy den mi naskoci neco malo v prumeru navic a to u celkoveho WR. Kdybych vedel, ze ze slova porad jsi schopen udelat to co ted z toho delas a triskat mi matematiku o hlavu, tak to mozna napisu tak, aby to nahodou nepripoustelo vice vykladu. Nechapu co by si kdo mel overovat, ze jako po prohrane bitve ti logicky poklesne v radech tisicin pri mem poctu bitev WR? Ja myslel ze o logickych a nezpochybnitelnych vecech tu neni potreba diskutovat, nicmene v tvem pripade jsem evidentne myslel spatne. Ale beru to na sebe, evidentne se tu celou dobu na foru vyjadruji tak, ze nekteri maji pocit, ze neumim pocitat do deseti. Nu coz, moje blbost.

MadMax_39 #19 Posted 07 February 2015 - 12:53 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7224 battles
  • 45

View Postroztomilymedvidek, on 07 February 2015 - 10:24 AM, said:

Na každou online hru, dřív nebo pozdějc jsou podvody.

Kdysi jsem hrával hru Darkorbit, kde někteří hráči dosahovali extrémních výsledků, hráči používali cheaty, hacky, programy a různé podvodné pomůcky.

Tenkrát jsem si na to stěžoval u ofiko podpory a ta mě za lživé obvinění zabanovala, po roce vyšlo najevo, že tyto podvody jsou opravdu skutečné a část moderátorů a adminů je v tomto obchodu namočená, prodávali třeba známý program Kerkava..

Používal ji střeba známý hráč OTOMAN TURCO či SKIMINATOR na CZ1 serveru,kdo zná určitě ví o čem mluvím..

Hráč díky tomuto podvodu měl ve hře neskutečné výhody a stejně tak jak existují podvody na PC ,tak už se to rozšířilo i na mobilní platformy.

Spousta situací co vypadá jako lag či bug, ve skutečnosti je maskovaný podvod.

Hrál jsem spoustu online her a neznám ani jednu ve které by se nepodvádělo nějakým způsobem.

mas pravdu nieco tam bude ako inak si mam vysvetlit to ze zo 14 striel z kv3 na petkove a sestkove tanky ich prerazi polovica niekedy ani to nie je to dost divne,ale na druhej strane nepriatelske strely zarucene prerazia kazda.

Tuvoc #20 Posted 07 February 2015 - 01:15 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 18089 battles
  • 725
  • [SCRY_]
Jéééžíííš....Stačí pár takových lidí jako je roztomilymedvidek nebo jankocian7 a hned je z každé onlinovky podvod jak Brno...Já se svými statistikami, v porovnání s tím co tu ukázal jindrich, bych si taky mohl stěžovat na kdoví co,ale vím že na vině je jen a jen moje blbost a někdy i blbost mých spoluhráčů v bitvě...Už mě fakt nebaví jak tady spousta lidí vysvětluje svoje neůspěchy různými konspiračními teoriemi...

Edited by Tuvoc, 07 February 2015 - 01:16 PM.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz? Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users