Jump to content

Black Prince

• Please log in to reply
13 replies to this topic

Kakarinka #1 Posted 07 February 2015 - 10:18 AM

Lance-corporal

• Player
  • 10918 battles
  • 76
  • [SCRY]

Ahoj, lidi, jak se vám hraje s BP? Mám si spořit na "nejlepší" dělo? Je opravdu lepší? Díky :honoring:

Girl in the war!

DeltaIndiaDelta #2 Posted 23 February 2015 - 09:00 AM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

Black Prince je luxusní tank, když je vyzkoumaný na max. Mám s ním WR přes 68%. Chtěl bych vidět obličej toho hráče s T-44, který mě v poslední bitvě přijel udělat COD a jak mě objížděl, tak jsem mu plynule pořád ukazoval předek a postupně ho uhlodal.

Problém je, že v tom stavu jezdíš pravidelně bitvy proti tier 8/9 a tam je pravidlem, že musíš často sáhnout pro prémiovou munici, jinak to je jenom zvonkohra. Třeba když proti tobě stojí nějaký devítkový TD. Ale i tak je hraní s ním zábava. Taková Matilda 7. tieru.

Mimochodem jedna poznámka offtopic. Tento víkend jsme se náhodou potkali v bitvě, jela jsi s někým v četě, mapa Kastilie. Jeli jste obchvatem severní oblouk a oba jste na střídačku neustále vysílali "Affirmative" a "Negative". V jednom kuse. Nedělejte to, je to naprd. Psal jsem vám "zmlknete", ale stejně jste pokračovali. Jsou lidé, kteří se snaží chat během hry sledovat a tohle strašně rozptyluje. Díky.

Edited by didhfzshf, 23 February 2015 - 09:03 AM.

Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

BLKPH4NTM #3 Posted 26 February 2015 - 10:08 PM

Lance-corporal

• Community Contributor
  • 13254 battles
  • 70

Black Prince 

Cena: 1 400 000 stříbrných

Tier: VII

Stát: Velká Británie 

Typ: Těžký tank

Parametry:

Hlavní slabiny: 

• Rychlost
  • Malé poškození děla (nevýhoda pokud se přestřelujete s tankem například ve městě a on vyjede vystřelí ránu za 400 a vy za 170)

Silné vlastnosti:

• Pancíř (pokud nejede proti IX. tierům, tak velice spolehlivý;))
  • Sklopení a přesnost děla

Doporučené vybavení:

• Hydraulický nabiják,Skládaná optika,Vylepšená ventilace 

Použití ve hře:
Teď vám zde popíšu jak používat tank Black Prince ve hře. Mějte stále na paměti,že nejste žádný rychlík,takže budete mít velice težké se vrátit na základnu pokud budete zalezlý někde v křoví a budete vyčkávat.
Tento tank je výborně pancéřovaný a vyčkávacím stylem by vám to moc nefungovalo,tím chci říct,že když pojede v první nebo druhé linii jste schopni ovlivnit bitvu(bohužel nesmíte jet sami,nepřátelské tanky
by vás jednoduše objely a to by znamenalo smrt). Ale pokud vás hodí MM do bitvy proti IX. tierům, tak bych nejezdil v první linii ,protože ten pancíř zase nezvládne odrážet tyto úrovně tanků. Určitě bych na 
Black Princovy využíval sidescrap a hilldown. K tomu hilldownu vám ještě povím takovou radu, nikdy se nezkoušejte prát s T29 ,která je také v hilldownu,protože vy jí do věže neprostřelíte ,ale ona vás nejspíš ano
(s prémiovou municí určitě). Ještě jsem zapomněl zmínit velký počet HP ,přesný počet je 1450, což je nejvíce ze VII. tierů. Když to spojíte s dobrým pancířem ,dělá to z Black Prince hodně nebezpečný tank.
Pokud se zaměřím na dělo,tak to je opravdu přesné ,ale bohužel nemá velkou průbojnost (se standartní municí přesně 171mm),takže pokud pojedete proti vyšším tierům ,tak je velká pravděpodobnost ,že 
budete používat munici goldovou (průbojnost 239) ,u které jedna rána stojí 2800 stříbrných a pokud vezmete v úvahu,že ubíráte průměrně okolo 170,tak vás to vyjde hodně draho.

Na závěr bych vám chtěl říct,že toto je můj názor na tento tank ,který nemusí vyhovovat každému. Některým lidem může pomoci a zlepšit výsledky s tímto tankem. Já osobně tento tank doporučuji,protože s ním
dokážete uhrát neskutečné bitvy a dokonce se s ním i pobavíte.

S pozdravem

Lampy6

Edited by Lampy6, 27 February 2015 - 08:24 AM.

Kakarinka #4 Posted 16 March 2015 - 11:49 AM

Lance-corporal

• Player
  • 10918 battles
  • 76
  • [SCRY]

View Postdidhfzshf, on 23 February 2015 - 10:00 AM, said:

Black Prince je luxusní tank, když je vyzkoumaný na max. Mám s ním WR přes 68%. Chtěl bych vidět obličej toho hráče s T-44, který mě v poslední bitvě přijel udělat COD a jak mě objížděl, tak jsem mu plynule pořád ukazoval předek a postupně ho uhlodal.

Problém je, že v tom stavu jezdíš pravidelně bitvy proti tier 8/9 a tam je pravidlem, že musíš často sáhnout pro prémiovou munici, jinak to je jenom zvonkohra. Třeba když proti tobě stojí nějaký devítkový TD. Ale i tak je hraní s ním zábava. Taková Matilda 7. tieru.

Mimochodem jedna poznámka offtopic. Tento víkend jsme se náhodou potkali v bitvě, jela jsi s někým v četě, mapa Kastilie. Jeli jste obchvatem severní oblouk a oba jste na střídačku neustále vysílali "Affirmative" a "Negative". V jednom kuse. Nedělejte to, je to naprd. Psal jsem vám "zmlknete", ale stejně jste pokračovali. Jsou lidé, kteří se snaží chat během hry sledovat a tohle strašně rozptyluje. Díky.

Omlouvam se, jeste dojizdeji me pubertalni hormony:child:

Girl in the war!

jogy1984 #5 Posted 12 October 2016 - 10:56 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21502 battles
  • 31
  • [ROTI]
Hmm tak pravda je taká to . Je to naj opancjerovanejsi tank . Ale asi aj najpomalší, čo príjemné prekvapi je že sa vie veľmi rýchlo otáčať okolo vlastnej osi takže ho žiadne pohyblivejsie  medium neustve . Jeho delo je flusatko ale presne rychlopalne slušnou penetraciou. A myslím celkom to vyváži slabšiu dmg.  Neraz sa mi stalo že som zostal s tímu posledný proty dvom či trom nepriateľom a všetkých som rozbil vďaka pancieru ktorý nieco znesie . Zas pravdaže proty vysim triedam tankou pancier už nie je tak spoľahlivý a ani delo už je značne poddimenzované a bude nevyhnutné na každú IIV minút značnú počet munície.

Barv666 #6 Posted 18 August 2018 - 01:46 PM

Sergeant

• Player
  • 13394 battles
  • 472
No a zas budu brečet, jenže pro změnu úplně opačně - při 52 hrách mám totiž WR krásných 62, přežito 49 - ale, doprčic, nenastřílím! Království za aspoň trochu rychlosti! Než někam dojedu tak je až příliš často a) vyhráno a není co střílet, nebo b) prohráno a zabijou mě.

esprit_cz #7 Posted 19 August 2018 - 05:35 AM

First Sergeant

• Player
  • 36372 battles
  • 4,674
  • [SCRY]
Z tohohle důvodu jsem ho tehdy prodal a stejně dopadla nedávno KV-4 a s KV-5 se bojím vyjet z garáže. Mnoho tanků ztratilo svoje kouzlo

Barv666 #8 Posted 22 August 2018 - 06:24 PM

Sergeant

• Player
  • 13394 battles
  • 472
Tak po updatu je z něj neskutečně OP tank. Pokud tedy dojedu, tak ustřílím cokoli na 6. i 7. a nemálo 8. Ustřílím čelně dvě KV-1S najednou. IS mě jednou střelí a pak ho ustřílím. Neskutečné.

esprit_cz #9 Posted 23 August 2018 - 05:09 AM

First Sergeant

• Player
  • 36372 battles
  • 4,674
  • [SCRY]
Pak potkáš LTTB, Draculu... radost končí. Pokud to není úplný moula

Barv666 #10 Posted 23 August 2018 - 08:05 AM

Sergeant

• Player
  • 13394 battles
  • 472
Tak asi dva LTTB nejspíš dost brečeli, když jsem je stihl detracknout a pak už prostě nejeli. A jednou jsem se přestřeloval s Draculou a CDC najednou, jindy prostě horor, ale kdyby tým nevykapal, IMO bych je dal - byly to teda dost trubky a já měl slušnou pozici, ale jak jim shodíš pásy, tak mají velikej malér, a prostě jsem je stíhal s adrenalinem oba! A já jinak nejsem zrovna expert na detrack. IMO tohle u BP nevydrží a zas ho nerfnou.

puzzini #11 Posted 26 August 2018 - 08:24 AM

First Sergeant

• Player
  • 38472 battles
  • 1,297
  • [URNA1]
Taky splaseny poliak wr 43 v IS nema sancu proti BP, zbrklo streli bez domierenia, cinkne a koniec. Dnes som to zazil

Nichthause #12 Posted 28 August 2018 - 08:01 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 19672 battles
  • 169
  • [CB-CZ]
Teď je to jednoznačně OP tank. Souhlasím, že ho brzy jako tigry nerfnou.

puzzini #13 Posted 28 August 2018 - 10:03 AM

First Sergeant

• Player
  • 38472 battles
  • 1,297
  • [URNA1]
Aj by som ho kupil späť ale odradza ma ta pomalosť, ale urcite to bol dosť prehnaný buff, nebol to zlý tank ani predtým, to skôr mohli centurionovi zvysit dpm

Barv666 #14 Posted 28 August 2018 - 10:28 AM

Sergeant

• Player
  • 13394 battles
  • 472
U Centa mi tedy víc chyběla pohyblivost než dpm.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users