Jump to content

SU-152

TD 152 derp houfnice SU152

• Please log in to reply
54 replies to this topic

jogy1984 #41 Posted 21 February 2016 - 02:24 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23837 battles
  • 32
  • [ROTI]
na jednej strane smrtelne nebezpečny na druhej strane strašne zranitelny , palebna sila posobiva ale ak si ju odmyslite  čo vam zostane . Pomale nabijanie nepresne delo celkovo nemotorny . Jeho konkurent  jpanter je ovela universalnejši tank 

puzzini #42 Posted 18 June 2016 - 09:00 AM

First Sergeant

• Player
  • 45920 battles
  • 1,422
  • [GUNRS]
Ten tank dostal nejaky buff alebo co? Nepamatam si, ze by som s nim mal take problemy v minulosti. Nie som schopny ho spredu prestrelit s tigrom alebo jpantherom, ktore maju najlepsiu penetraciu na 7 tieri. Oblast okolo kanona je velka a tie kraje oddingaju vacsinu striel, normalne rozmyslam, ze si kupim ten stihac, aj ked nechcem zapratavat garaz s ruskymi haraburdami. Dost ma stve to zvyhodnovanie ruskych vozidiel

arathorrn #43 Posted 18 June 2016 - 09:59 AM

First Sergeant

• Player
  • 30228 battles
  • 1,788
  • [TFCZA]

View Postpuzzini, on 18 June 2016 - 09:00 AM, said:

Ten tank dostal nejaky buff alebo co? Nepamatam si, ze by som s nim mal take problemy v minulosti. Nie som schopny ho spredu prestrelit s tigrom alebo jpantherom, ktore maju najlepsiu penetraciu na 7 tieri. Oblast okolo kanona je velka a tie kraje oddingaju vacsinu striel, normalne rozmyslam, ze si kupim ten stihac, aj ked nechcem zapratavat garaz s ruskymi haraburdami. Dost ma stve to zvyhodnovanie ruskych vozidiel

Puzzini kup ho! Třeba pak budeš místo zoufárny plnit chlubírnu. Mimochodem jestli ti to nejde s Němci, byla by ta změna na místě. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

suchosucho #44 Posted 18 June 2016 - 02:36 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 100557 battles
  • 779
  • [CB-CZ]
su152 pre mna je jeden z najzabavnejsich tankov :-) nedingne nic ale s hufnicov je takaaaaaaa sranda ze az vecsia komedia ako s kv2( len kvoli rychlejsiemu nabijaniu) a najlepsie je za ma tych posr 1000 hpciek velmi to potrebovala :-):-). 

Faethor_CZ #45 Posted 25 January 2017 - 07:37 AM

Lance-corporal

• Player
  • 17118 battles
  • 35

Ahoj kolegové,

jen k SU152, vrátil jsem k němu po asi 3 měsících a je to tank, který mi vždy spraví náladu. Pokud to tedy nezmrvím já sám. SU152 umí rozhodnout bitvu, protože je to zhasínač tanků s HP 1000 a méně. Myšleno stock dělo s HE projektily. Když si vyberete cíl a nejste v první linii, zvrátíte bitku během 2 ran. Mám tam už 1 000 000 zkušeností a už ho nedám pryč. nabíjení je o ničem, pravda, ale jak střelíš a trefíš, není o čem. Rány do boků jsou smrtící skoro vždy a pokud je to třeba Tiger II, z boku pouštím AP. A většinou je to okolo 600 HP rána. A to už poznáte :-) Včera St.Emil na jednu ránu HE. SPIC a RU251 jsou chudáci, kteří jdou po jednom. Má to jen jednu nevýhodu, pokud stojím sám proti SU152, snažím se nemotat moc blízko :-) A umí i vydělat prašule :-) I když prohraju, tak mě to většinou těší, protože to prostě hází projektily velikosti popelnice :-) Mimochodem, k přesnosti... Podařilo se mi trefit T44, když jela v Middleburgu z kopce do města. Přes půl mapy a v plné rychlosti ji koupil do boku. Následovala garáž :-) prostě, jak kdy, ale umí hodně...

esprit_cz #46 Posted 25 January 2017 - 08:46 AM

First Sergeant

• Player
  • 44789 battles
  • 5,251
  • [SCRY]

View PostFaethor_CZ, on 25 January 2017 - 07:37 AM, said:

Nez jsem se dostal k houfnici, nic moc. Pak to byla zabava do doby, kdy jsem ji celou vyzkoumal. Jako by se to najednou cele otocilo. Zacal jsem dingat, domerene strely sly nekam do kopru. A asi nejvetsi tresnickou tym. Takovy paka jsem snad nikdy do tymu nedostal

Faethor_CZ #47 Posted 25 January 2017 - 02:38 PM

Lance-corporal

• Player
  • 17118 battles
  • 35

View Postesprit_cz, on 25 January 2017 - 08:46 AM, said:

Nez jsem se dostal k houfnici, nic moc. Pak to byla zabava do doby, kdy jsem ji celou vyzkoumal. Jako by se to najednou cele otocilo. Zacal jsem dingat, domerene strely sly nekam do kopru. A asi nejvetsi tresnickou tym. Takovy paka jsem snad nikdy do tymu nedostal

Jo, občas netrefíš ani barák, u kterého stojíš, jindy bouchneš od boku a jde to do černého... Je to skutečně sázka do loterie. Ale mám ti dojem, že na skutečně velkou dálku to tam padá, na střední je to tragedie... Ale možná je to jen můj dojem...

marak70 #48 Posted 16 February 2017 - 04:04 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9246 battles
  • 30
Já osobně bych byl radši, kdyby tento stroj ve hře neexistoval, jelikož má větší alfa DMG než naprostá vetšina tanků tieru 10 a navíc má asi nejvíc troll armor zepředu, kde sice vypadá, že je papírový, ale až nepříjemně často se mi stává, že jej neprostřelím ani s tiery 8. Říkám si, na co si celou bitvu šetřím HPčka, když potom přijede OP-152 a luskne mě na ránu (nebo mi při obrovském štěstí zůstane +-10%) s tier 7...

Rudy <3

esprit_cz #49 Posted 16 February 2017 - 05:07 PM

First Sergeant

• Player
  • 44789 battles
  • 5,251
  • [SCRY]

View Postmarak70, on 16 February 2017 - 04:04 PM, said:

Já osobně bych byl radši, kdyby tento stroj ve hře neexistoval, jelikož má větší alfa DMG než naprostá vetšina tanků tieru 10 a navíc má asi nejvíc troll armor zepředu, kde sice vypadá, že je papírový, ale až nepříjemně často se mi stává, že jej neprostřelím ani s tiery 8. Říkám si, na co si celou bitvu šetřím HPčka, když potom přijede OP-152 a luskne mě na ránu (nebo mi při obrovském štěstí zůstane +-10%) s tier 7...

Vis, ono soudit a odsoudit neco, co jsi nedrzel v ruce je trochu na hlavu. Nepopiram, ze je to zhasinac tanku, ale zadna sranda to s nim neni.

marak70 #50 Posted 17 February 2017 - 08:56 AM

Lance-corporal

• Player
  • 9246 battles
  • 30
Já beru na vědomí, že je to ten typ tanku, u kterého je složité hrát i s ním i proti němu. Ten příspěvek jsem napsal v momentálním "rozčarování", protože jsem s Rudym zůstal 1 proti 4 a měl jsem téměř plný život na to, abych měl šanci to uhrát sám, jenže mě odněkud nespotnutá SU-152 dala na ránu (samozřejmě to nebylo poprvé;) a mě to naštvalo.

Rudy <3

suchosucho #51 Posted 17 February 2017 - 09:17 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 100557 battles
  • 779
  • [CB-CZ]
heheheh na su mi nesiahajte je to tank s ktorym si spravim naladu:-) nosim na nom 6 heatov 3 apcka kvoli prekazkam :-) a zvysok hecka tank na hranie nieje jednoduchy no je pravda ze mnohy z vas nezazili ten pocit ked pri byvalom mm+-2 sa na vas ruti e75 a dostane 2 na vanu po ktorych ( s pomocou casteho poziaru) ide do garaze. ten pocit ked vam vypisuju ze ste gold noob ked mu heckom picnete za 350 az 900 ba casto i viac ,je na nezaplatenie. a najkrajsie na tom je ze na 6,7 tiery je dost skusenych hracov co vam radi nastavia bok kolmo  a aj pockaju kym domierite:-):-):-):-).najlepsie na tom tanku je to ze nieje op kazde jedno medko vas bez problemov ukruti a prestrelit z predu tiez nieje problem. problem nastava ked vyleziete rovno pred lauf :-). sus tou hufnicou je najzabavnejsi tank z celej lajny:-)

Major_Kuffenbach_ #52 Posted 17 February 2017 - 11:22 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 28418 battles
  • 540
  • [CB-CZ]
Chceš říct, že ISU s top laufem není zábavný ;-)?

Faethor_CZ #53 Posted 12 April 2017 - 06:33 AM

Lance-corporal

• Player
  • 17118 battles
  • 35

Ahoj kolegové,

jen se chci trochu pochlubit, protože já na SU152 nedám dopustit a včera se mi SU odměnilo bitkou s M a 5k nastřílenými body. K tomu 4ks poslané do garáže. nakonec jsem utočil IS, kdy jsem stál ve vodě a měl 45HP. A IS dinglo a moje HE houfnice ne :-). Výše se píše, že JP je univerzálnější. Možná. Ale JP mě nikdy neposlal domů na jednu ránu. Ale JP byl poslán již mnohokrát. Myslím, že spousta hráčů netuší, co jim hrozí, když jsou čelem proti SU152. Zvláště němci, při ráně pod vanu, auau. Jinak si vybírám cíle přesně podle toho, jestli je mohu sfouknout na jednu ránu. SP1C, VK28, RU251 a další jsou při postavení z boku na 90% jednoranné cíle. Jinak není lehké SU utočit a u HE nepotřebujete 100% přesnost. Jediné, co je nepříjemné je výstřel z blízka, kdy hrozí sebevražda, ale dá se to ustát :-) Prostě, když s ním hrajete delší dobu, je to mazlík a umí i dost odrazit. Prostě, za mne milášek :-)

DymytryArabachkov #54 Posted 26 November 2018 - 03:41 PM

Sergeant

• Player
  • 11265 battles
  • 260
  • [TFCZA]

View Postpuzzini, on 18 June 2016 - 09:00 AM, said:

Ale JP a Tiger best pene nemaji, SU100M1 a M4 1945 maji vic, ja osobne sem su152 prostreloval v pohode
Miluju MT-25....hlavně jako velitel T-150, když mu dávám ammorack!!!! :justwait:

Yamo666 #55 Posted 12 March 2020 - 11:11 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 10442 battles
  • 208
Ach jo, ten mě tak baví, s tou houfnicí, tak moc baví - a tak moc nejde. Na jednu dobrou hru dvě špatné až katastrofy. Vůbec nevím, kam s tím jet, vlastně jsem ještě takové dost nemotorné a papírové TD nehrál. Když se zadaří být na dobré pozici, je to fakt ukruťánsky dobré, tolik ammoracků jsem neměl za celou svou Blitz-historii, jenže na hodně mapách naprosto nevím kam a co, sotva dám ránu a jdu do garáže.

Also tagged with TD, 152, derp, houfnice, SU152

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users