Jump to content

T-62A

• Please log in to reply
68 replies to this topic

esprit_cz #41 Posted 07 September 2015 - 09:30 PM

First Sergeant

• Player
  • 44844 battles
  • 5,251
  • [SCRY]

View Postmysiboy1, on 07 September 2015 - 08:49 PM, said:

Však zase neberu hraní tak vážně, je to pro mě spíš relax, ne další napětí. Ale pravda, asi tím, že to moc neprozivam dělá ze mě řadovyho amatéra. Nelovim nikde taktiku, ač pár chlapů z praslavic jsem znal, ovšem oni se trápí se 72kama.Jen se mi líbí typova řada, ale ve hře mi nesedí, viz vypsané důvody.

Já to taky nějak nežeru. Ale ty si tak trochu nevidíš do pusy! A teď promiň. Kdyby si to hrál pro zábavu, jak tvrdíš, tak tu nebrečíš.

Víš, tahle hra má nějakou hlavu a patu. Když ti to nejde na nižším tieru, myslíš, že výš to bude lepší? Vrať se o několik kroků zpět, kde ti to nešlo a tam začni

Sariel_ #42 Posted 07 September 2015 - 09:40 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951

View Postmysiboy1, on 07 September 2015 - 09:49 PM, said:

Však zase neberu hraní tak vážně, je to pro mě spíš relax, ne další napětí. Ale pravda, asi tím, že to moc neprozivam dělá ze mě řadovyho amatéra. Nelovim nikde taktiku, ač pár chlapů z praslavic jsem znal, ovšem oni se trápí se 72kama.Jen se mi líbí typova řada, ale ve hře mi nesedí, viz vypsané důvody.

Malokterej tank ma na desitkach lepsi zrychleni nez 62a, minimalni rozdily. Stejne tak penetratce, rozdily v jednotkach, takze pokud dingas s tinto do boku, tak budes se vsim. Nemuze za to delo ale to ze nevis kam strilet. Neni to lajna co se ti nelibi, ale jsou to hry ve vyssich tierech, na ktery prostě zatim nemáš.

Edited by Sariel_, 07 September 2015 - 09:40 PM.

Samsung Galaxy S6 Edge, Android 6.0

[H4PKY] náborové vlákno   My YT channel   Twitch - streaming clan battles

esprit_cz #43 Posted 08 September 2015 - 05:28 AM

First Sergeant

• Player
  • 44844 battles
  • 5,251
  • [SCRY]

View PostSariel_, on 07 September 2015 - 09:40 PM, said:

Nemuze za to delo ale to ze nevis kam strilet. Neni to lajna co se ti nelibi, ale jsou to hry ve vyssich tierech, na ktery prostě zatim nemáš.

Asi tak. Vývojový strom není jen tak pro srandu králíkům. Ty si preskočil nebo rychle přeběhl tu nejdůležitější část!!! Naučit se s VIII. ničit X.!

Je spousty hráčů, co se trápí a myslí si, že když si pořídí X., že mají vyhráno. Jenže ono je tomu trochu jinak. X.tier je nejvyšší liga, kde se předpokládá, že si zkušený hráč. A právě ta neznalost a nezkušenost tě zahubí.

mysiboy1 #44 Posted 08 September 2015 - 06:33 AM

Lance-corporal

• Player
  • 15204 battles
  • 69
  • [WK_21]

View PostSariel_, on 07 September 2015 - 06:22 PM, said:

Co taky čekat od hráče kterej ma na T-54 prumernou dmg 1100, na T-44 700 a na T-62A 1200...

Tommy ma konkurenci :trollface:

Nezáleží v jaké části spektra se nacházíte, vždy bude někdo lepší i horší. Pokud si ale honite triko, pak asi chybí něco v trenýrkách.

mysiboy1 #45 Posted 08 September 2015 - 06:40 AM

Lance-corporal

• Player
  • 15204 battles
  • 69
  • [WK_21]

View Postesprit_cz, on 08 September 2015 - 05:28 AM, said:

Asi tak. Vývojový strom není jen tak pro srandu králíkům. Ty si preskočil nebo rychle přeběhl tu nejdůležitější část!!! Naučit se s VIII. ničit X.!

Je spousty hráčů, co se trápí a myslí si, že když si pořídí X., že mají vyhráno. Jenže ono je tomu trochu jinak. X.tier je nejvyšší liga, kde se předpokládá, že si zkušený hráč. A právě ta neznalost a nezkušenost tě zahubí.

Nepopírám, že pravda je na vaši straně, ovšem , že došlo naopak k zhoršení parametrů u xka, tak to mě vyděsilo. Ač je pravdou , že 62 ky se do  státu Varšavské smlouvy kvůli mizernym parametrům nezavadeli a ponechali se 55 tky. Ale faktem též je, že měli i silnější výzbroj, viz vyšší řada.

xxxFIREFOXxxx #46 Posted 08 September 2015 - 06:41 AM

First Sergeant

• Player
  • 17426 battles
  • 1,314
  • [CB-CZ]
Nikto si tu nehoni tricko, ty si zacal plakat nad t62a aka je zla.... Co mam robit ja , ked na e50m mam wr 35% a pritom mam na nej av.dmg 2400 ???? Plakat nad teamom ? Hra nikoho neuprednostnuje, kazdy ma rovnaku sancu.

Edited by xxxFIREFOXxxx, 08 September 2015 - 06:44 AM.

Nepriatelov sa nebojim, na mnozstvo nehladim

esprit_cz #47 Posted 08 September 2015 - 08:06 AM

First Sergeant

• Player
  • 44844 battles
  • 5,251
  • [SCRY]

View Postmysiboy1, on 08 September 2015 - 06:40 AM, said:

Určitě jsou hráči v různých kategoriích. Od dobrych, až po špatný. Otázkou je, co ty os. proto chceš udělat a ve které kategorii chceš být? Nepovažuji se za dobrého hráče, ale snažím se s tím poprat i s klacky pod nohama. Nepatřím mezi ty, kdo studuje podrobně nějaká čísla. Víc mě zajímá, co udělat, abych byl lepší, protože chci logicky vyhrávat!

Nemůžeš srovnávat realitu se zdejší hrou! Jsou tanky, které se v bitvě nikdy nepotkali natož, aby bojovali společně. WG ty tanky záměrně upravuje, aby se s nimi dalo hrát +/- na stejné úrovni. To by pak mohl být ve hře jen jeden tank. Možná by to bylo i tak lepší. Alespoň by si nikdo nestěžoval, že jsou určité tanky je takový nebo makový.

Nemá to cenu nějak víc rozebírat. Vše je v tobě. Když ti někdo odpoví, že to jde. Že to funguje, tak je to pravda. Jen chce přijít, jak na to. Nejsou všichni hráči stejný. Někom jdou heavy, jinému TD a někdo má přirozený talent ke všemu. Každý má nějakou svoji taktiku. Já třeba vím, kde je moje chyba. Hraji agresivně a musím se naučit trpělivosti a být trochu zdržendlivý, aby si nepřítel přijel pro ránu a ne obráceně!

mysiboy1 #48 Posted 08 September 2015 - 09:28 AM

Lance-corporal

• Player
  • 15204 battles
  • 69
  • [WK_21]

View PostxxxFIREFOXxxx, on 08 September 2015 - 06:41 AM, said:

Nikto si tu nehoni tricko, ty si zacal plakat nad t62a aka je zla.... Co mam robit ja , ked na e50m mam wr 35% a pritom mam na nej av.dmg 2400 ???? Plakat nad teamom ? Hra nikoho neuprednostnuje, kazdy ma rovnaku sancu.

Sariel zde ty tendence měl, stačí si prelousknout jeho vzkaz. Určitě však nepopírám svoji neschopnost, kterou se pokusím i zlepšit, v rámci mých možností. Třeba jen nemám talent. Nebojím se to zde přiznat. Ale v závěru to nemění nic na tom, co jsem popisoval a sar doložil mými statistikami, zlepšení žádné. Asi mi jen nesedl. Ale očekával jsem víc.

Sariel_ #49 Posted 08 September 2015 - 06:39 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951

View Postmysiboy1, on 08 September 2015 - 10:28 AM, said:

Sariel zde ty tendence měl, stačí si prelousknout jeho vzkaz. Určitě však nepopírám svoji neschopnost, kterou se pokusím i zlepšit, v rámci mých možností. Třeba jen nemám talent. Nebojím se to zde přiznat. Ale v závěru to nemění nic na tom, co jsem popisoval a sar doložil mými statistikami, zlepšení žádné. Asi mi jen nesedl. Ale očekával jsem víc.

Stačí si správně přelousknout můj vzkaz. Začal jsi tu pomlouvat skvělej tank, místo toho, abys napsal, že tobě se s ním nedaří a že ty neumíš tanky penetrovat do boku, tak jsi psal, že za to může ten tank, což je blbost. A nebude to tím, že ti nesedl.

sagitarry #50 Posted 10 September 2015 - 01:18 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 20931 battles
  • 101
  • [SOVA3]
T - 62A, nebo obj.140? T- 62 má lepší pancíř a přitom už jsem slyšela, že lidi mají raději obj. 140. Proč?

TechDiver #51 Posted 10 September 2015 - 04:22 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13120 battles
  • 860
  • [SCRY]

obj.140 má (o málo) horší pancíř věže a (o hodně) lépe pancéřovaný spodek (je to "logický" nástupce T54) než T62A; pozn. toto je můj subjektivní názor z hraní, čísla mohou být trochu jiná

osobně mám jen T62A a po jeho zakoupení je potřeba se s ním naučit hrát (gameplay je jiný než s T54); osobně jsem si na něho relativně dlouho zvykal; navíc má mizernou depresi děla, na což jsem si do dneška pořádně nezvykl (nehodí se tak příliš na boje mezi kopečky, kde chceš střílet směrem dolů)

s obj. 140 můžeš replikovat gameplay s T54 tž je určitě na začátku jednodušší na zvládnutí

pro oba tanky ale platí být neustále v pohybu a škodit z boku + využít peek-a-boo taktiku; je nutné využít jejich potenciálu velké dynamiky pohybu

osobně se těším na obj. 140 a pokud se rozhoduješ osobně bych tě doporučil obj. 140

Edited by TechDiver, 10 September 2015 - 04:27 PM.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

sagitarry #52 Posted 10 September 2015 - 04:27 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 20931 battles
  • 101
  • [SOVA3]

View PostTechDiver, on 10 September 2015 - 04:22 PM, said:

T62A má lepší pancíř věže, spodek je "papírový"

obj.140 má horší pancíř věže a lépe pancéřovaný spodek (je to "logický" nástupce T54)

osobně mám jen T62A a po jeho zakoupení je potřeba se s ním naučit hrát (gameplay je jiný než s T54); osobně jsem si na něho relativně dlouho zvykal

s obj. 140 můžeš replikovat gameplay s T54 tž je určitě na začátku jednodušší na zvládnutí

pro oba tanky ale platí být neustále v pohybu a škodit z boku - je nutné využít jejich potenciálu velké dynamiky pohybu

osobně se těším na obj. 140 a pokud se rozhoduješ osobně bych tě doporučil obj. 140

Díky, a ano, rozhoduju se, a asi půjdu zkusit tu obj. 140. Ono mi to ještě stejně nějakou dobu potrvá :-)

Sariel_ #53 Posted 10 September 2015 - 05:25 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951
Ani jeden z tanku se neda hrat jako T-54. Oba dva maji uz na svym tieru narozdil od predchudce slabsi pancir, 140 o neco silnejsi ale ne o moc. Pancir veze je stejny, akorat 62A nema tak velke kopulky a predevsim tu jednu co ma, ma velmi dobre pancéřovanou (take se neda overmatchnout strecha), nicméně vetsina desitek te porad muze s goldama nebo některé bez penetrovat vedle mantletu, ale to se da trefit jenom na velnu blizkou vzdalenost. Ja si vybral 140 kvuli lepsi mobilite (jak pomer hp/t tak maximalka - 55 vs 50 km/h) a kvuli depresi dela. Oba tanky se musi hraz na hulldown, detrackovani tanku a klasicky objíždění. Obj 140 ma taktez lepsi camo faktor (nejlepsi z X tieru)

Edited by Sariel_, 10 September 2015 - 05:26 PM.

mysiboy1 #54 Posted 13 September 2015 - 08:27 PM

Lance-corporal

• Player
  • 15204 battles
  • 69
  • [WK_21]

View PostSariel_, on 08 September 2015 - 06:39 PM, said:

Stačí si správně přelousknout můj vzkaz. Začal jsi tu pomlouvat skvělej tank, místo toho, abys napsal, že tobě se s ním nedaří a že ty neumíš tanky penetrovat do boku, tak jsi psal, že za to může ten tank, což je blbost. A nebude to tím, že ti nesedl.

Z tohoto může být pěknej kolotoč, tak si toč... To že jsem mizernej hráč neznamená, že neumím posoudit schopnost tohoto stroje oproti jinému. Zkrátka na nižším is 8 mám lepší hodnoty a ten tank mi dalece víc vyhovuje ve své kategorii. Ani zde nejsem prebornik. Ostatně díky hráčům, jako já můžete mít vynikající výsledky. Takže mi můžete poděkovat. Za svý expy. Z praxe mi je jasné, že se pálí pod pás pod chrániče, do palivových částí, nebo věže ideálně zadní části. Ovšem střelec se netrefuje. 75% je málo...

mysiboy1 #55 Posted 13 October 2015 - 02:27 PM

Lance-corporal

• Player
  • 15204 battles
  • 69
  • [WK_21]

View Postmysiboy1, on 13 September 2015 - 08:27 PM, said:

Z tohoto může být pěknej kolotoč, tak si toč... To že jsem mizernej hráč neznamená, že neumím posoudit schopnost tohoto stroje oproti jinému. Zkrátka na nižším is 8 mám lepší hodnoty a ten tank mi dalece víc vyhovuje ve své kategorii. Ani zde nejsem prebornik. Ostatně díky hráčům, jako já můžete mít vynikající výsledky. Takže mi můžete poděkovat. Za svý expy. Z praxe mi je jasné, že se pálí pod pás pod chrániče, do palivových částí, nebo věže ideálně zadní části. Ovšem střelec se netrefuje. 75% je málo...

Malinko měním názor, po nejen změnách, které podpořili tento tank, ale lepší osadce, nyní na 90% + extra drahých doplňků se mi začíná tento tank líbit. 

TrolLoLX #56 Posted 13 October 2015 - 07:57 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 595 battles
  • 862
  • [VIN]
.. Protoze je momentalne OP..

fjutik #57 Posted 27 October 2015 - 05:26 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 31728 battles
  • 584
  • [SCRY]

View Postsagitarry, on 10 September 2015 - 04:27 PM, said:

Díky, a ano, rozhoduju se, a asi půjdu zkusit tu obj. 140. Ono mi to ještě stejně nějakou dobu potrvá :-)

Taky doporučuju Obj. 140. Ja byl po přechodu z T54, kterou mám oblíbenou, strašně z T62 sklamanej. Vůbec mi to s ní nešlo. Obj. 140 mi od první bitvy sedl, daleko víc mi herně připomíná T54.

Omlouvam se za moji gramatiku, ale za poslednich 20 let ziju vsude mozne, jen ne v CR ;-)

Petr

suchosucho #58 Posted 27 October 2015 - 08:04 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 100557 battles
  • 779
  • [CB-CZ]

View Postfjutik, on 27 October 2015 - 05:26 AM, said:

Taky doporučuju Obj. 140. Ja byl po přechodu z T54, kterou mám oblíbenou, strašně z T62 sklamanej. Vůbec mi to s ní nešlo. Obj. 140 mi od první bitvy sedl, daleko víc mi herně připomíná T54.

to iste s t 62  som si vobec nesadol ziskal som averziu proti 10 medkam:-) ale ked tak hovoris o obj. tak ho asi skusim :-) azda to nebude len mojimi palcami:-)

jindrich73 #59 Posted 27 October 2015 - 08:29 AM

Sergeant

• Player
  • 35002 battles
  • 408
  • [SCRY]
Ty tanky jako takové za nic nemůžou. Každý má svou roli a tu papírově splňuje a je na ní i připraven. Problém je, když naskočíte do randomu na Blitz. Ve velkém WOT na těch velkých mapách a v 15 lidech to ještě celkem jde. Tam když na začátku spáchají sebevraždu 2-3 noobové do minuty po startu, tak to je ještě bezproblémové. Tady když máte hrát za minutu po začátku 4 proti 7 v situaci, kdy hoří vaše top tier havy a nepřítel má zadara kill, tak je problém. Tady ani nikam pak s medkem nezdrhnete a nemůžete hrát hru na lepší dohled a ozobávání z dálky. Tady končíte jedna dvě. V klanovkách, pokud budou, se pak nahrajete s jakýmkoliv tankem tak, jak mu sluší. Tady je třeba optimálně jezdit četu v něčem, co rychle střílí, jezdí, má dobrý pancíř, dohled. Což teda neexistuje, tekže optimálně nějaká kombinace dvou tanků, které to dohromady dají. Já si myslím, že hraju velice slušně, ale v momentě, kdy tým vyhoří za 60 vteřin a máte červené jak mravenc všude kolem, můžete být skilleři jací chcete. Úpřimně lituji hráče, kteří se snaží poctivě bojovat a plnit si svoje, protože prostě nezvládnou po mapě lítat jak raketa, všechno řešit sám a nebo s parťakem v četě, rychle sejmout tank a hura na další, protože není čas, tým nic neuhraje a jakmile pojdou lapače střel v týmu, je to vždy problém. Mimochodem X medka jsou v pohodě a myslím, že i králové. Jak jsou samé medka proti havy, málokdy to havy dají. 

mstaxi #60 Posted 29 October 2015 - 08:29 PM

Lance-corporal

• Player
  • 26835 battles
  • 84
  • [ACSR]
Pekne si to napisal , hráči čo neodohrali na PC WOT to nepochopia a nevidia tie iste a zaroveň rozdielne hry ,,, palec hore.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users