Jump to content

Znej svou roli na bitevnim poli (a chovej se podle toho)...

• Please log in to reply
35 replies to this topic

TechDiver #21 Posted 21 March 2015 - 04:26 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13059 battles
  • 860
  • [SCRY]
T150 splnuje nejvice tve pozadavky

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

barbasCZ #22 Posted 21 March 2015 - 05:55 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19552 battles
  • 95
  • [SCRY_]
Přesně...a jako bonus T-150 dobře vydělává.

notebok159 #23 Posted 21 March 2015 - 06:09 PM

Private

• Player
  • 7972 battles
  • 6
Dobře, moc vám děkuji ;)

TheBerio #24 Posted 21 March 2015 - 07:50 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 9554 battles
  • 236

View Postnotebok159, on 21 March 2015 - 05:10 PM, said:

Ahojte, mohli byste mi někdo poradit- mám na výběr 3 tanky, ale mám kredity jenom na jeden z nich (KV-1S, T-150 a Churchill VII)
Dávám přednost velmi silnému pancéřování a průraznosti děla (DMG pro mě zas
tak důležitý není;)
předem díky moc za radu

KV-1S, samozrejme. Ja som mal T-150 a je to strašne nemotorný tank. Čo je najhoršie je, že z predu ho prestrelí aj moja T49. S KV-1S som dal 6 kills a celkovo veľmi slušné hry. Čiže KV-1S :) Moje video s 1S-kom https://www.youtube.com/watch?v=SnU_kxekJuo

Edited by BerioMine, 21 March 2015 - 07:50 PM.

Slovenské videá z hry WoT Blitz: YouTube (1080p/FHD/60FPS replaye)

Najviac hrajem s Ruskými tankami, s Nemcami nehrajem VÔBEC!

barbasCZ #25 Posted 21 March 2015 - 09:56 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19552 battles
  • 95
  • [SCRY_]
Záleží na stylu hry s T-150 mám WR 68%

TechDiver #26 Posted 21 March 2015 - 11:37 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13059 battles
  • 860
  • [SCRY]

View PostBerioMine, on 21 March 2015 - 08:50 PM, said:

KV-1S, samozrejme. Ja som mal T-150 a je to strašne nemotorný tank. Čo je najhoršie je, že z predu ho prestrelí aj moja T49. S KV-1S som dal 6 kills a celkovo veľmi slušné hry. Čiže KV-1S :) Moje video s 1S-kom https://www.youtube.com/watch?v=SnU_kxekJuo

kv1s rozhodne neni dobre pancerovany tank; t150 je pomaly, ale je to maus 6 tieru; ja s nim mam 82% wr

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

TheBerio #27 Posted 22 March 2015 - 07:18 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 9554 battles
  • 236

View PostTechDiver, on 22 March 2015 - 12:37 AM, said:

kv1s rozhodne neni dobre pancerovany tank; t150 je pomaly, ale je to maus 6 tieru; ja s nim mam 82% wr

Dovolím si nesúhlasiť :) , .. T-150 má síce silnejší pancier ako KV-1S ale niekedy nejde len o hrúbku panciera. Napr. T-150 nemá vpredu šikmý pancier ako KV-1S čo je veľká nevýhoda. Pancier je vpredu na T-150 rovný jak stena , ..weakspoty trafíš úplne ľahko. Samozrejme, že záleži od štýlu hrania ale 1/1 T-150 a KV-1S má podľa môjho názoru väčšiu šancu KV-1S.

roztomilymedvidek #28 Posted 22 March 2015 - 07:55 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 9466 battles
  • 604
  • [MDK]

KV1S má velmi nepřesné a pomalé dělo, sice dává velké rány a má dobrou obratnost, jenže ta nepřesnost zapříčiní to, že se kolikrát minete a při době nabíjení je pak problém něco nastřílet.

Nicméně se s KV1S hraje velmi dobře, škoda toho děla, asi před 3 dny sem ho prodal s polečně s IS a na vydělávání mám T29,Tigera a Pantera, které mají daleko lepší děla.

Hraju Kráčející Válečné Roboty..

Tuvoc #29 Posted 22 March 2015 - 08:15 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 18088 battles
  • 726
  • [SCRY_]

View PostBerioMine, on 22 March 2015 - 07:18 AM, said:

Dovolím si nesúhlasiť :) , .. T-150 má síce silnejší pancier ako KV-1S ale niekedy nejde len o hrúbku panciera. Napr. T-150 nemá vpredu šikmý pancier ako KV-1S čo je veľká nevýhoda. Pancier je vpredu na T-150 rovný jak stena , ..weakspoty trafíš úplne ľahko. Samozrejme, že záleži od štýlu hrania ale 1/1 T-150 a KV-1S má podľa môjho názoru väčšiu šancu KV-1S.

Musím potvrdit slova kluků i ze své zkušenosti...Osobně jsem měl pouze KV1-S a měl jsem trochu výhodu že jsem měl za něj trochu víc odehráno ne velkým Wot...Je pravda že KV1-S je obratnější,dává větší rány,máš s ním větší šanci zapalovat či dávat ammoracky,ale jak píšou kluci nepřesnost a doba nabíjení děla je jeho velkou slabinou a pancíř je měkčí...Při hře s KV1-S je nutná podpora ostatních jinak jdeš velice rychle do garáže...

T- 150 je ohledně pancéřování pro ostatní trošku větší oříšek a při správném úhlování je velice těžko prostřelitelný...Navíc se dokáže více prosadit sám díky rychlosti nabíjení...Sice dává menší rány,ale rychlost nabíjení a průraznost a přesnost děla to kompenzují...

Při výběru vše záleží na tom jakým stylem chceš hrát a co upřednostňuješ...IS lajna platí za spíše rychleší HT se silným,ale nepřesným dělem a slabším pancířem (ve velkým WOT byla dokonce tato lajna mnohými označována jako pevnější medka)...KV lajna zase za pomalejší,dobře pancéřované tanky se slabším,ale přesnějším a rychlejším dělem...

Edited by Tuvoc, 22 March 2015 - 08:17 AM.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz? Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení.

TheBerio #30 Posted 22 March 2015 - 10:17 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 9554 battles
  • 236

View PostTuvoc, on 22 March 2015 - 09:15 AM, said:

Musím potvrdit slova kluků i ze své zkušenosti...Osobně jsem měl pouze KV1-S a měl jsem trochu výhodu že jsem měl za něj trochu víc odehráno ne velkým Wot...Je pravda že KV1-S je obratnější,dává větší rány,máš s ním větší šanci zapalovat či dávat ammoracky,ale jak píšou kluci nepřesnost a doba nabíjení děla je jeho velkou slabinou a pancíř je měkčí...Při hře s KV1-S je nutná podpora ostatních jinak jdeš velice rychle do garáže...

T- 150 je ohledně pancéřování pro ostatní trošku větší oříšek a při správném úhlování je velice těžko prostřelitelný...Navíc se dokáže více prosadit sám díky rychlosti nabíjení...Sice dává menší rány,ale rychlost nabíjení a průraznost a přesnost děla to kompenzují...

Při výběru vše záleží na tom jakým stylem chceš hrát a co upřednostňuješ...IS lajna platí za spíše rychleší HT se silným,ale nepřesným dělem a slabším pancířem (ve velkým WOT byla dokonce tato lajna mnohými označována jako pevnější medka)...KV lajna zase za pomalejší,dobře pancéřované tanky se slabším,ale přesnějším a rychlejším dělem...

Áno, záleží hlavne od štýlu hrania ale keď si spomenul líniu IS a KV , ..KV línia mi nepríde práve najlepší výber, je ale pravda, že som ju ani neskúšal (skončil som pri T-150) ale usudzujem to z toho ako sa vyvíja zápas keď sú v tíme KV a IS.

TechDiver #31 Posted 22 March 2015 - 10:39 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 13059 battles
  • 860
  • [SCRY]

View PostBerioMine, on 22 March 2015 - 11:17 AM, said:

Áno, záleží hlavne od štýlu hrania ale keď si spomenul líniu IS a KV , ..KV línia mi nepríde práve najlepší výber, je ale pravda, že som ju ani neskúšal (skončil som pri T-150) ale usudzujem to z toho ako sa vyvíja zápas keď sú v tíme KV a IS.

Treba pro mne je kv linie mnohem lepsi nez linie vedouci k is7; mam rad silny pancir co dinga a to je presne kv linie

Tuvoc #32 Posted 22 March 2015 - 10:53 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 18088 battles
  • 726
  • [SCRY_]
Jak jsem psal zalezi na tom co kdo hraje a co mu pasuje....

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz? Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení.

honzajer_will_report_you #33 Posted 21 May 2015 - 03:05 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 22439 battles
  • 734
  • [PAK-1]

zdar, návod hezkej, ale dlouhej, asi ho budu muset číst na víckrát protože všechno najednou mi hlava nepobere :D

ale jedna věc mi vadí, všude se zminují jen tanky 7-10 což mě štve, samý IS, tigery, KV, panthery apod, jako by byly tiery 8,9,10 samozřejmost. Tohle je topic pro nováčky, měly by tu být hlavně návody pro slabší tanky. Jak se Bubak rozepsal u typů a pak zmínil 3 tanky, tak by se v tomhle případě měl víc rozepsat a myslet i na nás - NOVÁČKY, a dopsat tanky tier 5,4,3... mně je informace o IS-3 nebo T-150 uplně k ničemu, nemůžu znát všechny větve nazpaměť, proto prosím o nápravu

a ještě mám dotaz ke střelbě... je chyba, že mířím jen na šedá místa ?  myslel jsem, že se základní municí jsou červeně vyznačená místa neprůstřelná. A pokud možno, ještě bych chtěl poradit, kam mám mířit s explozivní municí, doteď jsem mířil jen na věž/dělo. Mám to změnit ?

roztomilymedvidek #34 Posted 21 May 2015 - 03:12 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 9466 battles
  • 604
  • [MDK]

View Posthonzajer, on 21 May 2015 - 03:05 PM, said:

zdar, návod hezkej, ale dlouhej, asi ho budu muset číst na víckrát protože všechno najednou mi hlava nepobere :D

ale jedna věc mi vadí, všude se zminují jen tanky 7-10 což mě štve, samý IS, tigery, KV, panthery apod, jako by byly tiery 8,9,10 samozřejmost. Tohle je topic pro nováčky, měly by tu být hlavně návody pro slabší tanky. Jak se Bubak rozepsal u typů a pak zmínil 3 tanky, tak by se v tomhle případě měl víc rozepsat a myslet i na nás - NOVÁČKY, a dopsat tanky tier 5,4,3... mně je informace o IS-3 nebo T-150 uplně k ničemu, nemůžu znát všechny větve nazpaměť, proto prosím o nápravu

a ještě mám dotaz ke střelbě... je chyba, že mířím jen na šedá místa ?  myslel jsem, že se základní municí jsou červeně vyznačená místa neprůstřelná. A pokud možno, ještě bych chtěl poradit, kam mám mířit s explozivní municí, doteď jsem mířil jen na věž/dělo. Mám to změnit ?

stáhni si program armor inspektor:

https://play.google.....android2&hl=cs

A tam se podívej na jednotlivé tanky kde se vyplatí střílet výbušnou municí, kde to projde AP a kde musíš použít goldovou.

Taky se podívej na to jak tanky sklápějí a zvedají dělo, neocenitelná informace.

Hraju Kráčející Válečné Roboty..

honzajer_will_report_you #35 Posted 21 May 2015 - 03:47 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 22439 battles
  • 734
  • [PAK-1]
je to aspon v češtině ?

Sariel_ #36 Posted 21 May 2015 - 03:58 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles