Jump to content

Program Komunitní kontributor

• Please log in to reply
143 replies to this topic

arathorrn #41 Posted 20 April 2016 - 11:36 AM

First Sergeant

• Player
  • 25272 battles
  • 1,776
  • [TFCZ]

View Postfjutik, on 18 April 2016 - 06:26 PM, said:

Ketankis, tak jsem s nim o tom mluvil. Skontaktuje se s tebou a uvidis jestli se ti bude libit (jeho prace samozrejme :trollface:)

Tim moje prace dohazovace konci :B

Dekuji

Petr

Raději ať to pošle všem třem, aby se to nezatoulalo. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

poperto #42 Posted 02 July 2016 - 02:24 PM

Lance-corporal

• Player
  • 6306 battles
  • 31

Snáď sa mi to raz podarí :) 

Popik

Sariel_ #43 Posted 13 July 2016 - 05:55 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951

View PostTechDiver, on 18 April 2016 - 02:06 PM, said:

No právě, vždyť kvalitní recenze tanku se přece dají udělat i bez videa ;)

Jen menší update. V eng komunitě nedávno dostal CC i hráč, který videa nedělá, ale píše na fóru a twitteru a dokonce je to i průměrný hráč s 50% wr. Nicméně na fóru ma asi 3700 postů (jistě eng komunita se neda s naší srovnávat, co se množství postů týče). Nevím, jak to bude u nás, nemůžu mluvit za naše staffy, ale myslím, že člověk, co by psal návody tady na fóru, by byl dobrým oživením tohoto fóra. V poslední době se tu totiž moc smysluplných příspěvků neobjevuje.

Samsung Galaxy S6 Edge, Android 6.0

[H4PKY] náborové vlákno   My YT channel   Twitch - streaming clan battles

esprit_cz #44 Posted 13 July 2016 - 08:15 PM

First Sergeant

• Player
  • 32950 battles
  • 4,379
  • [SCRY]

View PostSariel_, on 13 July 2016 - 05:55 PM, said:

Jen menší update. V eng komunitě nedávno dostal CC i hráč, který videa nedělá, ale píše na fóru a twitteru a dokonce je to i průměrný hráč s 50% wr. Nicméně na fóru ma asi 3700 postů (jistě eng komunita se neda s naší srovnávat, co se množství postů týče). Nevím, jak to bude u nás, nemůžu mluvit za naše staffy, ale myslím, že člověk, co by psal návody tady na fóru, by byl dobrým oživením tohoto fóra. V poslední době se tu totiž moc smysluplných příspěvků neobjevuje.

Řeknu ti k tomu svoje.

- Hlavní problém tohodle fóra je v tom, že tu chybí pořádný moderátor, administrátor! A tím myslím, opravdovou funkci a ne nějakého čističe! Tedy přesouvače, protože blbosti se nemažou, ale přesouvají.

- Nejsou dány striktní pravidla! Banány se rozdávají za směšné výrazy, které se běžně používají v psychologii. To, že mluvím v globálu o některých hráčích a nazývám je ... běžně používaným výrazem pro lidi s nižším IQ, tak tím nikoho narážím! Vždyť je to dokonce pravda, ať mi někdo dokáže, že všichni hráči Blitz mají IQ 90<

- Staff, téma samo o sobě. Jsem členem několika fór a tohe je to nejhorší jaké jsem kdy viděl. Člověk, aby se tu na kolenou prosil, aby dostal odpověď na otázku. Když už se náhodou někdo ozve, tak se dozvíš, že oni spolu nahoře nekomunikují! Co to je za podnik?

- Co by mě strašně zajímalo, proč je tu takový pusto? Nevím, jak to žije na FB, ale zřejmě to taky žádná sláva nebude. A kdo za to může? Trochu se bojím, že místní staff. Víc lidí, víc práce. Ať je zruší nebo jich přiberou více! A co mě vyvádí s míry, že se bavím s člověkem, který tu hru ani nehraje! To je, jako by se mě ženská ptala, jaký prášek na praní je lepší!

- k CC. To se rozdává, ne podle schopností, ale líbivosti. Nechápu, proč má jeden klan 2 nebo více CC a např. SCRY žádného? Myslím si, že SCRY toho v Blitz udělalo daleko více než nějaký jiný klan. Ale problém bude v tom, že většina členů klanu SCRY jsou dospělí lidé. A od toho se odráží i myšlení.

Taky jsem tu zde psal návody, rozdal desítky rad..., ale jak s oblibou říká kolega z klanu, hrách došel a zeď zůstala netknutá! Proč? Protože ti, co to potřebují jako pes drbaní na fórum nechodí!

Edited by esprit_cz, 13 July 2016 - 08:40 PM.

MadSkunk #45 Posted 13 July 2016 - 08:23 PM

First Sergeant

• Player
  • 19371 battles
  • 1,253

View Postesprit_cz, on 13 July 2016 - 09:15 PM, said:

Řeknu ti k tomu svoje.

- Hlavní problém tohodle fóra je v tom, že tu chybí pořádný moderátor, administrátor! A tím myslím, opravdovou funkci a ne nějakého čističe! Tedy přesouvače, protože blbosti se nemažou, ale přesouvají.

- Nejsou dány striktní pravidla! Banány se rozdávají za směšné výrazy, které se běžně používají v psychologii. To, že mluvím v globálu o některých hráčích a nazývám je ... běžně používaným výrazem pro lidi s nižším IQ, tak tím nikoho narážím! Vždyť je to dokonce pravda, ať mi někdo dokáže, že všichni hráči Blitz mají IQ 90

- Staff, téma samo o sobě. Jsem členem několika fór a tohe je to nejhorší jaké jsem kdy viděl. Člověk, aby se tu na kolenou prosil, aby dostal odpověď na otázku. Když už se náhodou někdo ozve, tak se dozvíš, že oni spolu nahoře nekomunikují! Co to je za podnik?

- Co by mě strašně zajímalo, proč je tu takový pusto? Nevím, jak to žije na FB, ale zřejmě to taky žádná sláva nebude. A kdo za to může? Trochu se bojím, že místní staff. Víc lidí, víc práce. Ať je zruší nebo jich přiberou více! A co mě vyvádí s míry, že se bavím s člověkem, který tu hru ani nehraje! To je, jako by se mě ženská ptala, jaký prášek na praní je lepší!

- k CC. To se rozdává, ne podle schopností, ale líbivosti. Nechápu, proč má jeden klan 2 nebo více CC a např. SCRY žádného? Myslím si, že SCRY toho v Blitz udělalo daleko více než nějaký jiný klan. Ale problém bude v tom, že většina členů klanu SCRY jsou dospělí lidé. A od toho se odráží i myšlení.

Taky je docela zabehlej nesvar se tu snazit z druhych udelat co nejvetsi blbce, misto snahy pochopit, jak funguje hra a jeji servis i funkce, pripadne poradit.

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

Sariel_ #46 Posted 14 July 2016 - 06:56 AM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951
Esprite, příležitost přihlásit se do toho programu má úplně každý. Klan na to nemá vůbec žádný vliv, podle toho se nic nerozhoduje. Myslím, že nemáme málo lidí, kteří dělají videa, ale máme hrozně málo těch, co je komentují. A upřímně pouhé nahrání záznamu bitvy je sice dobré na podívanou, ale informační hodnotu prostě nemá. Nemám absolutně nic proti SCRY, jsem rád, že takový klan v naší komunitě máme, ale když už jsi napsal toto, tak mi řekni, kdo od vás dělá komentovaná videa nebo aktivně píše nějaké návody tady na fóru. Znovu říkám, že klan na výběr CC nemá žádný vliv a rozhodně tento program není myšlen tak, že by měl být kontributor zástupce každého většího klanu. 

Edited by Sariel_, 14 July 2016 - 06:57 AM.

MadSkunk #47 Posted 14 July 2016 - 08:17 AM

First Sergeant

• Player
  • 19371 battles
  • 1,253

View PostSariel_, on 14 July 2016 - 07:56 AM, said:

Esprite, příležitost přihlásit se do toho programu má úplně každý. Klan na to nemá vůbec žádný vliv, podle toho se nic nerozhoduje. Myslím, že nemáme málo lidí, kteří dělají videa, ale máme hrozně málo těch, co je komentují. A upřímně pouhé nahrání záznamu bitvy je sice dobré na podívanou, ale informační hodnotu prostě nemá. Nemám absolutně nic proti SCRY, jsem rád, že takový klan v naší komunitě máme, ale když už jsi napsal toto, tak mi řekni, kdo od vás dělá komentovaná videa nebo aktivně píše nějaké návody tady na fóru. Znovu říkám, že klan na výběr CC nemá žádný vliv a rozhodně tento program není myšlen tak, že by měl být kontributor zástupce každého většího klanu. 

Ja se chystam venovat problematice td, ale to, co bych chtel predat by bylo obsahove neefektivni. Kniznim rozsahem se na foru nikdo z novacku probirat nebude. Sam nemam hardware, co by vedle blitzu utahl dalsi program. Discord mi vedle nej nejede vubec a ts spadne pokazdy kdyz se spotne moc nepratel najednou.

esprit_cz #48 Posted 14 July 2016 - 01:02 PM

First Sergeant

• Player
  • 32950 battles
  • 4,379
  • [SCRY]

View PostSariel_, on 14 July 2016 - 06:56 AM, said:

Hodně rychle zapomínáš! Co takový Jindřich 73? Nebudu se k tomu dál vyjadřovat, ale jasná ukázka a kapitola sama pro sebe, co jsem uvedl výše.

Kdysi jsem se dost angažoval, aby se radom zlepšil. Ale ono to jde čím dál víc z kopce. Časem prostě ztratíš chuť něco dělat, protože to jsou pouhé výstřely do prázdna. Já si nebudu zakládat FB, abych naháněl hráče, aby se dívali na moje videa. Buď bude fungovat fórum nebo nějaká jedna soc. síť. Ale takto roztrhraný je to úplně k ničemu.

Sariel_ #49 Posted 14 July 2016 - 01:07 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951

View Postesprit_cz, on 14 July 2016 - 02:02 PM, said:

Hodně rychle zapomínáš! Co takový Jindřich 73? Nebudu se k tomu dál vyjadřovat, ale jasná ukázka a kapitola sama pro sebe, co jsem uvedl výše.

Kdysi jsem se dost angažoval, aby se radom zlepšil. Ale ono to jde čím dál víc z kopce. Časem prostě ztratíš chuť něco dělat, protože to jsou pouhé výstřely do prázdna. Já si nebudu zakládat FB, abych naháněl hráče, aby se dívali na moje videa. Buď bude fungovat fórum nebo nějaká jedna soc. síť. Ale takto roztrhraný je to úplně k ničemu.

Jindrich taky ale CC byl. Z jistych duvodu toho nechal. Myslel jsem tedy logicky nekoho jineho od vas. Kdyz se ted vybiral novy kontributor, tak od vas proto ani zadny kandidat byt nemohl a ty se divis, ze to pak dostane nekdo jinej.

Kapka2306 #50 Posted 14 July 2016 - 01:19 PM

Lance-corporal

• Player
  • 17680 battles
  • 76
  • [CR]
Esprit : jenže bohužel ono to v současné době bez FB nejde.. organizuji soutež okolo hudby v automobilech..i když jsme měli ofiko forum..tak tam chodilo pár lidí..potom co jsme rozjeli FB stranky..začali dávat fotky,vysledky ze souteží,termíny dalších kol atd..tak se nám najednou zvednul počet soutežících o x-krát..nakonec jsem přejeli na FB pomalu uplně..

arathorrn #51 Posted 14 July 2016 - 02:49 PM

First Sergeant

• Player
  • 25272 battles
  • 1,776
  • [TFCZ]

View PostKapka2306, on 14 July 2016 - 01:19 PM, said:

Esprit : jenže bohužel ono to v současné době bez FB nejde.. organizuji soutež okolo hudby v automobilech..i když jsme měli ofiko forum..tak tam chodilo pár lidí..potom co jsme rozjeli FB stranky..začali dávat fotky,vysledky ze souteží,termíny dalších kol atd..tak se nám najednou zvednul počet soutežících o x-krát..nakonec jsem přejeli na FB pomalu uplně..

Pak nemá oficiální fórum žádný smysl. Zeptáš se na něco staff a nic, nebo ti poradí aby jsi se obrátil na podporu ( paradoxně když ti podpora nepomůže). Probíhají tady ankety vesměs na téma které je již zavedeno ve hře, takže efekt nula, jen taková "jako" snaha. Možná za to zdejší staff ani nemůže, protože se jim prostě ty informace nedostávají, pak je nutné zvážit k čemu toto fórum je? Zpětnou vazbu sice sbírají ale nikam to nevede.

Musíme si holt zvyknout, že k nám se informace včas nedostanou. Nedovedu si totiž vysvětlit, že hráči mají informace o novinkách často dříve než zdejší oficiální kanál. Toto opravdu nemůžu pochopit. 

Co se týká nadvlády fcb, s tím nic neuděláme, ovšem že tam se nachází nejvíc těch uplakánků a "dobrých" hráčů je nezpochybnitelný fakt. A přesně jak jsi napsal popřáli jste jim sluchu stejně jako WG. A tito hráči dnes tvoří hru, jim se dělají ústupky a hra se zjednodušuje. Soutěže nebývají o tom co hráči umí ale kolik obětují času a peněz. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

MadSkunk #52 Posted 14 July 2016 - 08:25 PM

First Sergeant

• Player
  • 19371 battles
  • 1,253

Nerikejte mi, ze zahranicni kontributori jako treba bushka se babraji s nejakym facebookem. Zrovna on je spis youtuber a funguje to. Pokud se pletu, necham se opravit.

Proto kdybych jednou hypoteticky neco rozjel, bude to v anglictine s anglickym nadpisem, at je to uspesnejsi s vyhledavanim. Cesti hraci by se museli spokojit s titulky, jinak se podle me bude sledovanost pohybovat v radu desitek.

K cemu je vlastne dobry bejt kontributorem? Pro me se jako jedina vyhoda jevi kontributorskej ucet, ale jestli se chci specializovat na jeden herni typ, tak ho nepotrebuju. Nikdo mi pak do niceho nemuze mluvit a az udela wg to, co Jindru dopalilo, aspon se me to nedotkne.

esprit_cz #53 Posted 14 July 2016 - 09:40 PM

First Sergeant

• Player
  • 32950 battles
  • 4,379
  • [SCRY]
Sariel_:
Psal jsem, že se k tomu nebudu dál vyjadřovat! Ale měl by sis vyhledat zde post, kde se o tom píše, aby si byl v obraze! SCRY projevilo snahu získat CC, proč ho nemá, na to se budeš muset zeptat jinde!

Kapka2306:
Jak naznačil arathorrn, k čemu pak je oficiální fórum? Nemám nic proti FB. Ať si ho používá kdo chce a jak chce, ale pořád je dost lidí, kteří k němu mají odpor. Jako já. A nezlob se na mě, abych si kvůli Blitz musel či mě někdo tlačil založit si FB, to se na to vy... Je docela zajímavé, že všude ty fóra nějakým způsobem fungují, jen tady ne!

arathorrn #54 Posted 15 July 2016 - 05:49 AM

First Sergeant

• Player
  • 25272 battles
  • 1,776
  • [TFCZ]

View Postesprit_cz, on 14 July 2016 - 09:40 PM, said:

Sariel_:
Psal jsem, že se k tomu nebudu dál vyjadřovat! Ale měl by sis vyhledat zde post, kde se o tom píše, aby si byl v obraze! SCRY projevilo snahu získat CC, proč ho nemá, na to se budeš muset zeptat jinde!

Kapka2306:
Jak naznačil arathorrn, k čemu pak je oficiální fórum? Nemám nic proti FB. Ať si ho používá kdo chce a jak chce, ale pořád je dost lidí, kteří k němu mají odpor. Jako já. A nezlob se na mě, abych si kvůli Blitz musel či mě někdo tlačil založit si FB, to se na to vy... Je docela zajímavé, že všude ty fóra nějakým způsobem fungují, jen tady ne!

Vlastně je přístup na toto fórum jednoduší než co jiného. Stačí přímo ve hře kliknout na příslušné tlačítko a hráč je tady. Nemusí se registrovat, protože je registrovaný ve hře. 

Co se týká toho proč sem hráči nechodí jsme probírali v jiném vlákně. Nicméně bych podotknul, že se pro zkvalitnění tohoto fóra moc neudělalo ( ze strany WG myslím). Pokud zde položí kdokoli otázku, kterou nemůžeme mi jako hráči adekvátně zodpovědět, dotyčný se nedozví nic. Moderace tomuto fóru chybí jako svini drbání. ( Svině je samice od vepře, nikoli nadávka) 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

esprit_cz #55 Posted 15 July 2016 - 06:12 AM

First Sergeant

• Player
  • 32950 battles
  • 4,379
  • [SCRY]

View Postarathorrn, on 15 July 2016 - 05:49 AM, said:

Když si vezmeš jiná fóra, tak admin, moderátor jsou v daném oboru, tématu odborníci. Tohle fórum potřebuje překopat. Staff by měl být admin a moderátor nějaký zkušený hráč, který o hře dost ví. Díky tomu, že nikdo jiný nemá spojení s WG, jiná varianta se nenabízí. To, že tohle fórum funguje tzv. sami sobě, to chápu. Ale to je téměř všude. Jen je spousta otázek, na které obyčejný hráč nedokáže odpovědět! A k tomu je potřeba někoho od WG. Ale někoho, kdo bude za CS sekci bojovat a ne šoupat noham a být vděčný za práci u WG! Ale taky se nabízí otázka, zda někdo ze staff není až moc pohodlný či nemá krtčí nemoc! Kdo mu dokaže, místo pročítání fóra se zrovna nekochá pohledem z Eiffelovky;-)

TechDiver #56 Posted 15 July 2016 - 09:25 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 13059 battles
  • 860
  • [SCRY]

View PostSariel_, on 14 July 2016 - 02:07 PM, said:

Jindrich taky ale CC byl. Z jistych duvodu toho nechal. Myslel jsem tedy logicky nekoho jineho od vas. Kdyz se ted vybiral novy kontributor, tak od vas proto ani zadny kandidat byt nemohl a ty se divis, ze to pak dostane nekdo jinej.

Kluci tohle téma bych prosím opustil. Kandidát na CC za náš klan byl, ale nebyl ze strany WG vybrán jako ten správný. Nehodlám zcela zbytečně narušovat vztahy mezi SCRY a H4PKY kvůli věci, která je tak trochu mimo nás všech. Děkuji všem diskutujícím za pochopení a za další nepitvání tohoto tématu.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

L4st_Jedi #57 Posted 15 July 2016 - 03:01 PM

Sergeant

• Player
  • 22700 battles
  • 310
  • [ARGO]
Nevim, ale kdyz me neco zajima tak to na 95% najdu, nevidim duvod vytvaret dalsi obsah. Kdyz chci recenzi tanku kouknu k Sarielovi, Bushkovi (muj absolutni favorit) stejne tak kdyz na youtube zadam taktiky WoTBlitz tak mi to najde sice spoustu marastu ale kdyz vim kde a jak hledat tak si prijdu na sve. Taky jsem bych chvilku poblaznenej a snazil se natacet videa. Nez jsem prisel na to ze obsah se meni tak rychle ze ve svem volnem case bych to proste nestihal, ono udelat dobry video ktery ma hlavu a patu da docela zabrat.

www.argonauti-clan.cz

From the last tank to the last bullet to the last minute to the last man – we fight. WE fight!

Kapka2306 #58 Posted 16 July 2016 - 06:43 AM

Lance-corporal

• Player
  • 17680 battles
  • 76
  • [CR]

Ja jsem jenom psal jak to funguje u nas na soutěži..samozřejmě pro nas jsou dal směrodatné ofiko stranky..tam co se napíše to platí..FB je spíše takovy pokec drbarna fotodokumentace atd..a hlavně je to o praci moderatora-hlídam si to tam aby se to někam nezvrhavalo,zbytecně se to tam nehadalo atd..

Jinak ja osobně jsem už opustil ofiko FB stranku WOT Bliz,jsem jenom na našich klanovych FB...

dudlik9CZ #59 Posted 24 July 2016 - 05:56 PM

Private

• Player
  • 5714 battles
  • 4
  • [RCZSK]
Napsal jsem čekám na odpověď 

xxxFIREFOXxxx #60 Posted 24 July 2016 - 06:16 PM

First Sergeant

• Player
  • 10892 battles
  • 1,314
Dudliku, ty si napisal, ze chces byt komunitny kontributor ??? Dufam, ze nie. Mas 500 hier, max tier 5, wr 45, av dmg 330...... akoze maj trochu ucty sam k sebe a hned im napis, ze to ti len horko udrelo na hlavu. Komunitak musi vediet o com pise a nataca videa, ty si zatial newbie- novacik, ktory popleteno jazdi po mape a hlada cerpacku, ked mu hlaska z hry zahlasi ze schytal zasah do nadrze a dochadza mu palivo.

Nepriatelov sa nebojim, na mnozstvo nehladim

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users