Jump to content

Návrhy

• Please log in to reply
13 replies to this topic

Wysch #1 Posted 21 February 2015 - 02:58 PM

Lance-corporal

• Player
  • 95 battles
  • 77

Vážení tankisté,

v tomto vlákně nám můžete předhazovat svoje návrhy k budoucím aktualizacím ;)

rychty6 #2 Posted 08 April 2015 - 04:43 PM

Private

• Player
  • 2591 battles
  • 2

Dobrý den 

Zvýšit FPS!! Meně  náročním zařízením prosím děkuji. 

mám (lenovo yoga tablet 2) a chodilo 30-45 FPS při poslední aktualizaci to šlo FPS dost dolu prosím o radu nebo prosím jestli by šlo ve nastavení nastavovat grafika ve hře?

Děkuji za upozornění 

TheBerio #3 Posted 09 April 2015 - 03:30 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 9988 battles
  • 240
  • [SAFE]
Súhlasím s Rychtom. Ja osobne mám Nexus 7 II (jedno z výkonnejších) a FPS sa držia na podpriemernej úrovni pod 30. 

TheBerio #4 Posted 10 April 2015 - 03:24 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 9988 battles
  • 240
  • [SAFE]

Ak však nemám byť len kritický ohľadom odladenia, pokúsim sa tu niečo doplniť;

1.) Kamufláže - bolo by to fajn, taký ten "dizajnový prvok" a verím, že mnoho hráčov by to potešilo

2.) Natívna podpora nastavenia grafického rozhrania hry - áno, existuje tzv. "mod apk" ale komu sa tým chce zaoberať keď WoT B dokáže lagovať na slabej grafike aj na 2GB RAMke s podporou 4 jadier snapdragon s4 pro ? - výkonné android zariadenia by tým mohli využiť celý svoj herný potenciál a vychutnať si grafiku

3.) Minimapa so súradnicami - tak ako na veľkom WoTku aj na Blitz by mohli byť súradnice (A1, A2, B1 a pod.) - toto by pomohlo lepšiemiu teamworku

4.) Zvuk a vylepšené zvukové efekty - zvukový efekt by mohol byť podľa môjho názoru o niečo prepracovanejší pri výstrele z tretej osoby

5.) Zasiahnuté miesta na tanku - tak ako na veľkom WoTku, aj tu by podľa mňa bolo fajn keby sme videli kde nás enemák zasiahne, ...taktiež, dizajnový prvok

6.) Expenie posádky a predaj/výmena - tak ako na PC , ..kasárne , ..myslím, že k tomu sa vyjadrovať nemusím

7.) HD modely tankov (pri zvolení maximálnej grafiky)

8.) Možnosť reportu hráča (unskilled playing, rasizmus, vulgarizmus a pod.)

9.) Ranky ? - Rank, rank battle, ..niečo ďalšie čím by sa hráč mohol pochváliť (hry s rank systémom - LoL, CS:GO, Clash of Clans atď.)

10.) Výcvikovka - ako na PC, myslím, že tiež bez komentára

11.) Klany - taktiež bez komentára

12.) Zoradenie mien priateľov v abecednom zozname (chat) a najnovšie správy by sa mohli ukazovať hore - vadí mi hľadanie nových správ pri počte nejakých 100 a viac friends 

13.) Využitie podobného/"portnutého" engina na novú fyziku tankov (ako nový patch na PC)- ak by to avšak bolo nejakým spôsobom možné (čo by bolo, len treba chcieť)

14.) Oprava bugu keď som v čate, obaja sme pripravený, ja niečo píšem do chatu a on dá bitvu - force close 

- odomňa asi všetko :)

Edited by BerioMine, 10 April 2015 - 03:24 PM.

Sysel19 #5 Posted 10 April 2015 - 03:37 PM

Sergeant

• Player
  • 21773 battles
  • 313
Kdyz to chces mit jako na pc, tak hraj wot a nech wotb na pokoji a nevymyslej voloviny.....

T-34 / KV -1 / IS-3 I  IS-7 I  T-150 / KV-3 IS-8 T-54 I  T-62A /  Obj.704  / Obj.268

Spitfire_SVK #6 Posted 10 April 2015 - 03:53 PM

Junior Sergeant

• Community Contributor
  • 2639 battles
  • 144
Niektoré veci, čo si spomenul budú do hry pridané. Ďalej sa ľudia sťažujú na FPS A medzi nimi si aj ty a už chceš lepšiu grafiku a zobrazovanie priestrelov? Viete vôbec o tom že to tiež zvyšuje nároky na HW? Ďalej už vieme, že aktualizácia 1.8 má priniesť zlepšenú optimalizaciu hry, čiže konečne by mal engine ísť lepšie a ty ho chceš už vymieňať za druhý? Mal by si si rozmyslieť či nechceš ísť hrať WOT, lebo na blitz máš nejaké vysoké nároky.

Tuvoc #7 Posted 11 April 2015 - 06:17 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 18089 battles
  • 725
  • [SCRY_]

Ad 1) Toto si uz ted muzes z netu stahnout,ale je to opravdu jen o vzhledu,camo factor to neupravuje

Ad2) Prvni se musi optimalizovat app samotna,pak se muze experimentovat s podobnyma vecma...

Ad3) Souhlasim

Ad4) Souhlasim

Ad5) Myslim ze tohle je zbytecnost

Ad6) Myslim ze soucasny model je vyhodnejsi nez ten na WOT...Ted ti staci novou posadku hned vyskolit na 100% a muzes vyuzivat naucene skilly...Tady te to stoji zlataky...Na Wot te preskoleni na 100% stoji taky zlataky...Vyhoda zde je,ze pokud mas treba pet Ht v garazi tak kazdym z techto tanku ucis skilly i zbylych HT tanku,ne kazdou posadku zvlast...

Ad7-9) Na poradu dne jsou asi dulezitejsi veci

Ad10) Souhlasim

Ad11) Vime prece ze letos prijdou

Ad12) Uz jsem v jinym topicu navrhoval ze by byl dobry hromadny chat mezi prateli (muzu vsem napsat napr Nekdo cetu a prectou si to vsichni) + moznost zalozit soukromy kanal...

Ad13) Toto si myslim ze je nerealny...To by neco jako Havoc museli vyvinout primo pro apple a android...Navic tady uz se jedna o strasne velky balik dat,ktery by se posilal mezi klientem a serverem,ze by hra byla nakonec tak narocna na datove pripojeni,ze bys to hral jen nekde na wifine...Vzhledem k tomu ze wotb ma byt mobilni hra tak je to blbost,i kdyz by to bylo krasne...

Ad14) Tohle si myslim prijde ted v 1.8 v ramci optimalizace...

Pokud uz je neco ze seznamu implementovane je smutny ze o tom wg neinformovalo v ASAP...Meli by zlepsit komunikaci snhraci aby se fora neustale nezaplnovala podobnymi posty...

Edited by Tuvoc, 11 April 2015 - 06:21 AM.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz? Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení.

48blacksmith #8 Posted 11 April 2015 - 08:24 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 17713 battles
  • 110
Ach berio berio...

1, kamuflaze prídu niekedy po 1,8 možno V 1,9 prípadne 1,10.. A určite nie sú len dizajnovym prvkom.
2, ak O tom nevieš tak wotb beží len na jednom jadre pretože hra stále nie je dobre optimalizovaná túto chybu by mala dúfam vyriešiť aktualizácia 1,8, (trošku sa obávam že sa na nás znovu vykaslu) Ale je pravda ze hra na iose vyzerá O niečo lepšie ako na androide a celkovo stabilita hry je na inej úrovni.
3, plánuje sa prerobenie minimapy niekedy V budúcnosti ale kedy to bude sa vývojári nevyjadrili.
4, zvuk je podľa mňa V pohode nemám s ním problém.
5, pekná vec ale myslím si že Úplná zbytočnosť.
6,systém ktorý je tu mi sedí viac ako na veľkom WOT a určite sa ani meniť nebude.
7, hd? :-D
8, zbytočnosť nech si nadáva, nadávam aj ja..
9, zbytočnosť
10, videl si video asap bude nová..
11, preberane veľa krát prídu Tento rok.
12, Celkovo by som uvítal nejaké vytváranie skupín vo friend liste a hlavne konečne odstránenie tej hlupej cenzuri
13, pre boha a na čo? Chceš driftovat? Pusti si nfs
14, toto sa snáď vyrieši čoskoro.

Spitfire má Pravdu, máš trošku vysoké očakávania od mobilnej hry a ak ti toto všetko vadí mal by si prejsť na veľké WOT. Táto hra potrebuje hlavne zlepšenie optimalizácie a celkovo stabilitu čo sa týka androidu a opravu mnohých bugov. Ja osobne by som privítal jednu aktualizáciu V ktorej by sa nič nepridavalo ale radšej by sa v nej opravili bugy, pády app a zlepšenie optimalizácie.

Tuvoc máš pravdu už som to písal viacej krát že nie sme dostatočne informovaní O tom čo sa vyvíja. Preto vám všetkým odporúčam prekliknut na región asia kde bývajú občas odpovede vývojárov.

TheBerio #9 Posted 11 April 2015 - 08:40 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 9988 battles
  • 240
  • [SAFE]

View PostSysel19, on 10 April 2015 - 04:37 PM, said:

Kdyz to chces mit jako na pc, tak hraj wot a nech wotb na pokoji a nevymyslej voloviny.....

Odpovedal som na otázku, tak sa do toho netrep ;)

View PostSpitfire_SVK, on 10 April 2015 - 04:53 PM, said:

Niektoré veci, čo si spomenul budú do hry pridané. Ďalej sa ľudia sťažujú na FPS A medzi nimi si aj ty a už chceš lepšiu grafiku a zobrazovanie priestrelov? Viete vôbec o tom že to tiež zvyšuje nároky na HW? Ďalej už vieme, že aktualizácia 1.8 má priniesť zlepšenú optimalizaciu hry, čiže konečne by mal engine ísť lepšie a ty ho chceš už vymieňať za druhý? Mal by si si rozmyslieť či nechceš ísť hrať WOT, lebo na blitz máš nejaké vysoké nároky.

Taktiež, keby si viac pochopil môj návrh tak by si to ani nemusel písať, R.I.P logické uvažovanie

View Post48blacksmith, on 11 April 2015 - 09:24 AM, said:

Ach berio berio...

1, kamuflaze prídu niekedy po 1,8 možno V 1,9 prípadne 1,10.. A určite nie sú len dizajnovym prvkom.
2, ak O tom nevieš tak wotb beží len na jednom jadre pretože hra stále nie je dobre optimalizovaná túto chybu by mala dúfam vyriešiť aktualizácia 1,8, (trošku sa obávam že sa na nás znovu vykaslu) Ale je pravda ze hra na iose vyzerá O niečo lepšie ako na androide a celkovo stabilita hry je na inej úrovni.
3, plánuje sa prerobenie minimapy niekedy V budúcnosti ale kedy to bude sa vývojári nevyjadrili.
4, zvuk je podľa mňa V pohode nemám s ním problém.
5, pekná vec ale myslím si že Úplná zbytočnosť.
6,systém ktorý je tu mi sedí viac ako na veľkom WOT a určite sa ani meniť nebude.
7, hd? :-D
8, zbytočnosť nech si nadáva, nadávam aj ja..
9, zbytočnosť
10, videl si video asap bude nová..
11, preberane veľa krát prídu Tento rok.
12, Celkovo by som uvítal nejaké vytváranie skupín vo friend liste a hlavne konečne odstránenie tej hlupej cenzuri
13, pre boha a na čo? Chceš driftovat? Pusti si nfs
14, toto sa snáď vyrieši čoskoro.

Spitfire má Pravdu, máš trošku vysoké očakávania od mobilnej hry a ak ti toto všetko vadí mal by si prejsť na veľké WOT. Táto hra potrebuje hlavne zlepšenie optimalizácie a celkovo stabilitu čo sa týka androidu a opravu mnohých bugov. Ja osobne by som privítal jednu aktualizáciu V ktorej by sa nič nepridavalo ale radšej by sa v nej opravili bugy, pády app a zlepšenie optimalizácie.

Tuvoc máš pravdu už som to písal viacej krát že nie sme dostatočne informovaní O tom čo sa vyvíja. Preto vám všetkým odporúčam prekliknut na región asia kde bývajú občas odpovede vývojárov.

Výsoke nároky nemám, možno na túto dobu áno, ale WoT B bude aj tak časom vyvíjané a tieto (aspoň niektoré;) možno raz budú,  o rok/dva. WoT PC sa tiež neskutočne zmenilo od prvej verzie, čiže zmena časom postihne aj Blitz - hovorím o väčšom časovom období. A ako, som gamer čiže od hry očakávam naozaj veľa :teethhappy:

Edited by BerioMine, 11 April 2015 - 08:41 AM.

Sysel19 #10 Posted 11 April 2015 - 09:22 AM

Sergeant

• Player
  • 21773 battles
  • 313
Mily berio, propasl jsi prilezitost mlcet a predstirat ze vis o co go .....:facepalm:

T-34 / KV -1 / IS-3 I  IS-7 I  T-150 / KV-3 IS-8 T-54 I  T-62A /  Obj.704  / Obj.268

TheBerio #11 Posted 11 April 2015 - 05:20 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 9988 battles
  • 240
  • [SAFE]

View PostSysel19, on 11 April 2015 - 10:22 AM, said:

Mily berio, propasl jsi prilezitost mlcet a predstirat ze vis o co go .....:facepalm:

Nie som typ človeka čo je ticho, ozvem sa vždy ak môžem , ... aj bez ohľadu na druhých.

Edited by BerioMine, 11 April 2015 - 05:21 PM.

Sysel19 #12 Posted 11 April 2015 - 06:26 PM

Sergeant

• Player
  • 21773 battles
  • 313
Jen a jen tvoje skoda ...... jinak si klidne plkej dal :trollface:

TheBerio #13 Posted 11 April 2015 - 08:32 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 9988 battles
  • 240
  • [SAFE]

View PostSysel19, on 11 April 2015 - 07:26 PM, said:

Jen a jen tvoje skoda ...... jinak si klidne plkej dal :trollface:

Prosím ťa, s čím máš problém ? Názov topicu je "Návrhy" čiže môžme napísať náš vlastný návrh, ... sloboda prejavu, nie? Takže radšej mlč ako písať veci, ktoré sem nepatria. 

Spitfire_SVK #14 Posted 13 April 2015 - 10:00 AM

Junior Sergeant

• Community Contributor
  • 2639 battles
  • 144
Berio :) ja som sa s tebou bavil normálne :) tak by si si blbe pripomienky mohol odpustiť

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users