Jump to content

Conqueror

• Please log in to reply
11 replies to this topic

DeltaIndiaDelta #1 Posted 23 February 2015 - 08:53 AM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]
Může mi někdo potvrdit, že mě opravdu nešálí zrak a vyšší verze věže, na kterou potřebujete přes 35k XP, má horší pancíř a je těžší než ta základní? :angry:

Edited by didhfzshf, 24 February 2015 - 07:59 AM.

Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

Kapitan_Ondrej #2 Posted 23 February 2015 - 09:33 AM

Sergeant

• Player
  • 20977 battles
  • 365
  • [SCRY]
uz to tak bude. Myslím ale, že kvulli tomu dělu se to vyplatí. A kdo ví, třeba bude dingat líp než stock :)

DeltaIndiaDelta #3 Posted 24 February 2015 - 08:05 AM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

Dingá slušně (na brity). Ale nedokážu nějak objektivně posoudit, jestli lépe než ta předchozí.

Je mi jasné, že na cestě k tomu topovému dělu to je nutné zlo, ale nechápu ty horší parametry. Ty britské tanky jsou už tak dost komplikované na hraní a ještě tohle.

Ale jinak musím uznat, že s Conquerorem se hraje docela dobře. Topové dělo ale zatím nemám. Jinak ale super, hraju s ním spíš jako se střeďákem. Je to takový Centurion na steroidech. Skoro stejně "rychlý", ale hlavně brutálně obratný. Většinu devítkových TD utočí na zpátečku, to je mimořádně parádní výkon. Škoda že nejsou vidět obličeje hráčů během hry. ;)

Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

roztomilymedvidek #4 Posted 25 February 2015 - 08:26 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 9466 battles
  • 604
  • [MDK]

Koukal jsem na hru ve WOT, kde byl i pokec o tomto tanku a je prý pěkný šmejd, naštěstí tier 10 je na tom prý podstatně líp.

Edited by roztomilymedvidek, 25 February 2015 - 08:33 PM.

Hraju Kráčející Válečné Roboty..

GeneralLitter3D #5 Posted 09 May 2015 - 11:36 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 23240 battles
  • 617
Conqueror je novy prirastok v mojej garazi. Zatial som odohral len par hier no, uplna zabava to nie je. Skor trapenie. Delo je fantasticke, mobilita tanku dobra a pancier? Teraz sa ma asi moj Conqueror pyta ... a co je to pancier? Is8 je tank s neskutocnym pancierom ak sa porovna a Anglickym kolegom. Som noob co hrania s tymto tankom tyka, vie niekto poradit ako na to?Sa mi zda ze zabava s Anglicanmi skoncila pri BP :(

tommyvercetti_1 #6 Posted 24 May 2015 - 07:19 AM

Sergeant

• Player
  • 4591 battles
  • 320

View Postdidhfzshf, on 24 February 2015 - 08:05 AM, said:

Dingá slušně (na brity). Ale nedokážu nějak objektivně posoudit, jestli lépe než ta předchozí.

Je mi jasné, že na cestě k tomu topovému dělu to je nutné zlo, ale nechápu ty horší parametry. Ty britské tanky jsou už tak dost komplikované na hraní a ještě tohle.

Ale jinak musím uznat, že s Conquerorem se hraje docela dobře. Topové dělo ale zatím nemám. Jinak ale super, hraju s ním spíš jako se střeďákem. Je to takový Centurion na steroidech. Skoro stejně "rychlý", ale hlavně brutálně obratný. Většinu devítkových TD utočí na zpátečku, to je mimořádně parádní výkon. Škoda že nejsou vidět obličeje hráčů během hry. ;)

Rychly tazky tank... to by sa mi zislo:trollface:

GeneralLitter3D #7 Posted 29 May 2015 - 02:43 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 23240 battles
  • 617

View Posttommyvercetti_1, on 24 May 2015 - 07:19 AM, said:

Rychly tazky tank... to by sa mi zislo:trollface:

Takzy tank ... do istej miery, pancier je rovnaky ako Centurion. Nie je to tank do prvej linie, ja s nim jazdim podobne ako didhfzshf napisal ako so strednym tankom. Taka T54 sa nikdy nepotesi ked sa pred nim objavi Conqueror :) Ja som s nim odohral uz takmer 350 hier a mam celkom slusnu WR 

moorwind #8 Posted 11 January 2016 - 07:40 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 16632 battles
  • 199
Tak za mně uplně marnej není pohyblivost na devitku luxusní, jen velmi doporučuju předzásobit se volnýma expama na top dělo. protože hrát mezi devitkama a desinama s tím zakladním co kouše za 200 je utrpení a tam kde by ste s top dělem poslali enemáka garáž si z vás udělaj dobrý den. Jak už bylo napsáno víš na přestřel do první řady moc není na to nemá armor. Ale jako likvidátor medek je naprosto úžasnej první tank ve kterém se T54 vyloženě nebojím :) Co se mi osvědčilo tak pokud enemy medko dovolí a jede jak mamlas tak první co udělám je že enemáka ramnu váhu na to máte. Neutočí Vás nic což pro hevíka ( ber z rezervou dá se spíš považovat za zodolněné medko) je super vlastnost. Komu přirostl k srdci Panther II bude nadšen tenhle tank se totiž hraje dost podobně. Takovou E75 pokud je tak blbej že Vám k tomu dá příležitost si povodíte v kolečku jak nic. Co jsem nasbíral zkušenosti tak tomuhle tanku vyloženě svědčí manevrovej boj parametry na to má. Mno a mně už jen zbývá vylepšit ten naprosto tragický WR co jsem na něm vyrobil při expení top děla :-D

moorwind #9 Posted 12 January 2016 - 05:56 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 16632 battles
  • 199
Tak další postřeh zjistil jsem že v kombinaci s T9 medkem od japončíků tenhle rychlej hovadik funguje naprosto skvěle, protože enemáky většinou překvapí přílet hevíka vzápětí za medkem :-D díky 48Blacksmith :-D

jogy1984 #10 Posted 24 October 2016 - 08:09 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21161 battles
  • 31
  • [ROTI]

View PostDeltaIndiaDelta, on 24 February 2015 - 08:05 AM, said:

ze rychli hovorime o tom istom stroji ?  On ma silný motor vdaka čomu za kratky cas dosiahne max rrýchlosť taktiež do kopca nestraca na sile . Ale rychlejsi nie je ide tak 36 km hod. E 75 40 km hod. A IS8 ide dokonca 50 km . naj zaumavejsia vec na nom je to delo a najhorsie ten pancier aby som bol objektívni proty VIII ako tak dinga dokonca vdaka vysokemu počtu bodov vydrze tak aj nieco znese ale proty IX a X je to papier . X maju 400-800 dmg.  Takze na tri rany su schopne poniektore vas dát dole . 

MadSkunk #11 Posted 24 October 2016 - 09:58 PM

First Sergeant

• Player
  • 20023 battles
  • 1,253
  • [TFCZ]
Tady se zas nekdo nepodival, jak je stary prispevek...

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

ostrostrelci #12 Posted 29 July 2017 - 06:44 AM

Lance-corporal

• Player
  • 9280 battles
  • 20
  • [RCZSK]

Ahojky ja sa na tento tank taktiez chystám a som nanho zvedavý. Podla toho co tu pisate predpokladam ze je tolen lepší centurion7/1.

Ak sa mylim opravte ma. ( mam teraz Black Princa ) 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users