Jump to content

Rzut oka w przyszłość

• Please log in to reply
326 replies to this topic

Falathi #1 Posted 25 February 2015 - 02:07 PM

Sergeant

• EU Community
  • 321 battles
  • 296

Czołgiści!

Wiele razy zadawaliście sobie pytanie, co czeka nas w przyszłości. Jakie niespodzianki szykujemy na ten rok, poza oczywiście większą ilością map oraz czołgów i maszyn pancernych. 

Cóż, na razie nie mogę zdradzić zbyt wiele, ale mogę uchylić rąbka tajemnicy choć trochę. 

Czego możecie spodziewać się w tym roku? 

Po pierwsze, jeszcze w tym roku powinny pojawić się klany. 

Po drugie, możemy spodziewać się pierwszych MISJI. 

Oprócz tego rozważane jest jeszcze kilka rzeczy, jak np. nowe tryby gry. 

Większe plutony? Zobaczymy, ale trzeba pamiętać o tym, że większe plutony ogromnie zwiększają szansę wygranej, więc to jest kwestia, którą musimy bardzo dobrze przemyśleć. 

Na razie nie mogę powiedzieć nic więcej, ale gdy tylko będziemy mogli powiedzieć coś bardziej konkretnego, to na pewno damy wam znać. 

A teraz do boju!

Go3imerPOL #2 Posted 25 February 2015 - 08:03 PM

Private

• Player
  • 2490 battles
  • 9
No! Ja najbardziej czekam na klany, chociaż plutony też mogły by być większe :). I jeszcze misje. Jak to będzie to gra nie będzie miała zbyt wielu konkurętów :D. Falathi a jest możliwość zmiany ustawień graficznych na większe ponieważ mam dość dobre użądzenie a z tego co widzę na ipadach i filmikach na youtobe nie gram na ty naj. A może wprowadzicie jakieś lepsze ustawienia? I jeszcze jedno jak wygląda sprawa z modami osobiście używam kilku ale czy nie można by uprościć ich instalacji? Bo przyznam że długo zajeło mi ogarnięcie instalacji.

bezlitosnycar #3 Posted 27 February 2015 - 10:47 PM

Private

• Player
  • 3416 battles
  • 6
Czy bedzie mozna kupowac zloto za sms? Czy nie chcecie sie dzielic z operatorema sieci zyskami i nam dalej zycie uprzychszac?

AirWolfOne #4 Posted 27 February 2015 - 10:51 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 40945 battles
  • 199
  • [IMM0R]
A ja czekam na obsługę gamepada jak już pisałem w osobnym wątku posiadam nvidia shield portable i nie mogę jednocześnie korzystać z dotyku bo sterowanie się blokuje. W moim wątku na ten temat nie wypowiedział się żaden szanowny prowadzący te forum (admin,koordynator) pozdrawiam.

coijak #5 Posted 01 March 2015 - 12:34 PM

Lance-corporal

• Player
  • 4894 battles
  • 17
Ja czekam na nowe pola bitwy, wieksze i... wystarczy kilka nowych, bo ja cię, znam te na pamięć...

Falathi #6 Posted 01 March 2015 - 05:54 PM

Sergeant

• EU Community
  • 321 battles
  • 296

View PostGo3imerPOL, on 25 February 2015 - 08:03 PM, said:

No! Ja najbardziej czekam na klany, chociaż plutony też mogły by być większe :). I jeszcze misje. Jak to będzie to gra nie będzie miała zbyt wielu konkurętów :D. Falathi a jest możliwość zmiany ustawień graficznych na większe ponieważ mam dość dobre użądzenie a z tego co widzę na ipadach i filmikach na youtobe nie gram na ty naj. A może wprowadzicie jakieś lepsze ustawienia? I jeszcze jedno jak wygląda sprawa z modami osobiście używam kilku ale czy nie można by uprościć ich instalacji? Bo przyznam że długo zajeło mi ogarnięcie instalacji.

Możliwość zmiany ustawień graficznych owszem, pewnie coś się znajdzie w niedalekiej przyszłości. Co do modów - jeśli będziemy je oficjalnie wspierać, to pewnie też ich instalacja stanie się duzo łatwiejsza. Nie mogę tego zagwarantować.

View Postbezlitosnycar, on 27 February 2015 - 10:47 PM, said:

Czy bedzie mozna kupowac zloto za sms? Czy nie chcecie sie dzielic z operatorema sieci zyskami i nam dalej zycie uprzychszac?

Wiesz, osobiście nie miałbym nic przeciwko temu, ale w przypadku Blitza obowiązują inne reguły: wszystkie transakcje są dokonywane za pośrednictwem albo Google Store, albo Apple Store. Co za tym idzie, wszelkie reguły i opcje płatności muszą być takie, jak w przypadku tych sklepów i nie możemy robić wyjątków ot, tak sobie. Dlatego o ile oba te sklepy nie zdecydują się na wprowadzenie takiej opcji dla Polski  ( co nie jest niemożliwe, ale raczej bym się tego nie spodziewał ) to nie możemy wprowadzić tego na własną rękę. 

View Postcoijak, on 01 March 2015 - 12:34 PM, said:

Ja czekam na nowe pola bitwy, wieksze i... wystarczy kilka nowych, bo ja cię, znam te na pamięć...

Wiem, że większe mapy są rozważane. Pytanie, czy nie zmienią stylu rozgrywki w zbyt dużym stopniu. Pożyjemy, zobaczymy. 

drunkmaster1 #7 Posted 01 March 2015 - 07:04 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 8350 battles
  • 133
  • [PF_]

Mapy są wgmnie dobrze zbalansowane pod względem czas/ilość graczy, większe mogą stanowić spory problem. Chyba że wydłuży się czas rozgrywki a co za tym idzie ilość graczy, tylko że wtedy trzeba będzie to wyświetlić i użyć większej ilości zasobów sprzętowych. Dodatkowo spadnie prędkość rozgrywki a przecież dużym atutem blitz jest możliwość szybkiego zagrania mając pod ręką choćbu sam telefon.

Wydaje mi się że wprowadzenie większych map może mocno osłabić największy atut tej gry jakim jest mobilność.

Pzdr

adrianix1999 #8 Posted 01 March 2015 - 07:19 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5199 battles
  • 79
A ja bym chciał camouflage na czołgi! I klany!

F31ON #9 Posted 02 March 2015 - 09:44 AM

Lance-corporal

• Player
  • 2606 battles
  • 18
Co do plutonow, to jestem przeciwny 3 osobowym, trafiło by sie na taki pluton i odrazu mozna z gry sie wylogowac. 2 potrafi zrobic sieczke a co dopiero 3.

Bardziej to byłbym za bitwami druzynowymi 7vs.7 i tam niech sie bija grupowo. Bedzie sprawiedliwie.

I kiedy to kamo bedzie? B-)

POD TYM LINKIEM SĄ MOJE POMIDOROWE STATY :facepalm:

http://wblitz.net/accounts/profile/501880542/1/eu

vonMarxx #10 Posted 02 March 2015 - 10:36 AM

Sergeant

• Player
  • 8905 battles
  • 450
  • [PFA]
Moim zdaniem brakuje training room - mapki, gdzie mozna by sobie pojeździć swoimi czołgami (lub wszystkimi - jakby się czołg spodobał większa motywacja, żeby go grindować) i sprawdzić, jak się zachowują w terenie. Może nawet z jakimiś botami (lub użytkownikami z WR poniżej 40% - wyjdzie na to samo)

JrTanker #11 Posted 02 March 2015 - 11:45 PM

Sergeant

• Player
  • 12346 battles
  • 457

Przydaly by się ciutek wieksze mapy.  Kilka. 

A pytanko Falathi.  Mozna dostac mapki i info jaka odleglosc na danej mapie ma kwadrat? Albo w sumie rozmiary map :) 

NarcoBaron #12 Posted 04 March 2015 - 02:20 PM

Private

• Player
  • 25 battles
  • 7
Heh wystarczy zsynchronizować zegar z innymi graczami i jednocześnie wcisnąć BITWA. Działa, sprawdzałem.

Edited by NarcoBaron, 04 March 2015 - 02:35 PM.

NarcoBaron #13 Posted 04 March 2015 - 02:30 PM

Private

• Player
  • 25 battles
  • 7
A co do tych map, to niekiedy jest to rutyna. Obcinasz tiery, z którymi grasz i przeciwko i jedziesz, klapki na oczy i do przodu jak koń. Właśnie to mnie irytuje.

WON z monotonią.

Wystarczy, że wprowadzą drobne zmiany w mapach, zostawiając te, które są. np, przemieścić budynki, zrobić przejazd, albo zlikwidować itp itd..
Może ktoś wymyśli jakiś programik, który sam będzie wprowadzał ów zmiany za każdym razem.

Wiecie o co mi chodzi?    Miałbym pewność, że nie gram z botami.

NarcoBaron #14 Posted 04 March 2015 - 02:33 PM

Private

• Player
  • 25 battles
  • 7

View Postbezlitosnycar, on 27 February 2015 - 10:47 PM, said:

Co za różnica, czy idziesz do sklepu po kartę doładowującą, czy po kartę upominkową google play?

Sami sobie "uprzychszacie". 

Edited by NarcoBaron, 04 March 2015 - 02:34 PM.

luki18573 #15 Posted 04 March 2015 - 07:05 PM

Lance-corporal

• Player
  • 6241 battles
  • 12
Bardziej stawiałbym na klany i misje to byłoby dosyć ciekawe i interesujące dla graczy nowych jak i tych którzy grają w to już od jakiegoś czasu

wzwzwz #16 Posted 09 March 2015 - 08:47 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13707 battles
  • 30

1. Czy planowane jest wydluzenie czasu trwania bitwy? Bardzo często na tierach VIII + zdarzają sie remisy, a wynik np. 6 - 1...;)

2. Czy mozliwe będą lighty tier 5+, albo artyleria? Sam wolałbym zeby zostało tak jak jest ale pytam z ciekawości. 

3. Klany trzeba będzie tworzyć nowe? Bitwy klanowe będą działały tak jak w WoT?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Krew09 #17 Posted 10 March 2015 - 01:40 PM

Sergeant

• Player
  • 7053 battles
  • 393

View Postwzwzwz, on 09 March 2015 - 09:47 PM, said:

1. Czy planowane jest wydluzenie czasu trwania bitwy? Bardzo często na tierach VIII + zdarzają sie remisy, a wynik np. 6 - 1...;)

2. Czy mozliwe będą lighty tier 5+, albo artyleria? Sam wolałbym zeby zostało tak jak jest ale pytam z ciekawości. 

3. Klany trzeba będzie tworzyć nowe? Bitwy klanowe będą działały tak jak w WoT?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

1 ta gra to nie tylko strzelanie , to także strategiczne myślenie oraz WALKA z czasem. Wróg ci uciekł i jest remis? Twój błąd trzeba było zająć bazę 30" wczesniej.

2 artylerii ze względu na wymiary mapy oraz szybkie potyczki raczej nie będzie.

"Człowiek strzela WG kule nosi"

Yasiu99 #18 Posted 10 March 2015 - 02:05 PM

Private

• Player
  • 1110 battles
  • 5
Panowie modowie, czy bitwy 14 v 14 ppojawią się w blitz? Przecież przy obecnych urządzeniach mobilnych ograniczenia wynikające ze sprzętu nie powinno być problemem. I co z spg? Całkiem poszły w odstawkę?

IxSEE_YOU #19 Posted 10 March 2015 - 02:19 PM

First Sergeant

• Community Contributor
  • 22566 battles
  • 1,235
Czytaj co piszą inni... 14v14 może kiedyś ale nie licz na to. Serwery są zrobione pod 7v7... A o spg to byś się domyślił

Mój kanał na YouTube 

https://www.youtube....Brw?app=desktop

FanPage: www.facebook.com/jaro105blitz 

Falathi #20 Posted 11 March 2015 - 03:17 PM

Sergeant

• EU Community
  • 321 battles
  • 296

SPG zasadniczo poszły w odstawkę - na tak małych mapach i przy tak małych drużynach miałyby bardzo nikłe szanse. 

Oczywiście - jeśli pewnego dnia pojawią się większe mapy oraz 14 na 14 to kto wie, będzie można pomyśleć. W tej chwili jednak artyleria nie jest dobrym pomysłem. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users