Jump to content

koupě tanku

• Please log in to reply
46 replies to this topic

Jakub_kana06 #21 Posted 07 April 2015 - 03:09 PM

Private

• Player
  • 1865 battles
  • 1
Možná prodám ltp má někdo zajem

Edhunter27 #22 Posted 07 April 2015 - 03:48 PM

Sergeant

• Player
  • 15352 battles
  • 278
  • [CB-CZ]
A ako to chces urobit?

Kakarinka #23 Posted 15 April 2015 - 08:22 PM

Lance-corporal

• Player
  • 10725 battles
  • 76
  • [SCRY]

View PostEdhunter27, on 07 April 2015 - 04:48 PM, said:

A ako to chces urobit?

Nejspis je vyvojarem a ceka na nase reakce, podle nichz by vyhodnotil, zda se bude zarizovat prodej mezi hraci :D

Girl in the war!

Dodsson #24 Posted 16 April 2015 - 09:16 AM

Sergeant

• Player
  • 13603 battles
  • 478
  • [CB-CZ]

View PostBerioMine, on 27 March 2015 - 07:20 AM, said:

Jo no, dobrý tank, dosť s ním vyhrávam, má dobrý angling ale ten nerf reloadu všetko do*ral :facepalm: Ale aj tak s ním dávam pekné staty :trollface:

Ano bol dobrý,predtým..Ja som ho už dal preč ,pripadal mi po nerfe taký neslaný-nemastný ,osobne myslím že netreba za ním nejak banovať ak ho človek nemá,na tier 3 ho taký Pz38 alebo Cruiser IV určite zastúpia a pripadaju mi zabavnejšie.

Sariel_ #25 Posted 18 April 2015 - 03:51 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951
Uniká mi pointa tohoto topicu, proč se ptáš nás? To jak ti který tank sedí, co si vyzkoumáš atd., záleží jenom na tobě.

Samsung Galaxy S6 Edge, Android 6.0

[H4PKY] náborové vlákno   My YT channel   Twitch - streaming clan battles

tpag2002 #26 Posted 19 April 2015 - 05:20 AM

Private

• Player
  • 1490 battles
  • 1

ahojte, 

potrebujem vysvetlit presne ako je to z tyma XP a volne skusenosti  ... porad bojuju a pridava mi to XP za kazdou bitvu ... to ze dostavam XP z bitvy 5% do volnych skusenosti vim ... ale na co jsou potom ty XP z bitvy a kde se ukladaji .. u nektereho tanku mam napriklad nekolik tisic XP ale volne skusenosti jenom 1500 a potrebuju napriklad 5200 XP nebo volnych skusenosti :-/

Nechapu presne to za co mam koupit tank ?  kdyz potrebuju 5000 volnych skusenosti na koupi tanku tak musim vybojovat 100 000 skusenosti z bitev ? 

Dekuji 

Nick: tpag2002

roztomilymedvidek #27 Posted 19 April 2015 - 02:56 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 9466 battles
  • 604
  • [MDK]

View Posttpag2002, on 19 April 2015 - 05:20 AM, said:

ahojte, 

potrebujem vysvetlit presne ako je to z tyma XP a volne skusenosti  ... porad bojuju a pridava mi to XP za kazdou bitvu ... to ze dostavam XP z bitvy 5% do volnych skusenosti vim ... ale na co jsou potom ty XP z bitvy a kde se ukladaji .. u nektereho tanku mam napriklad nekolik tisic XP ale volne skusenosti jenom 1500 a potrebuju napriklad 5200 XP nebo volnych skusenosti :-/

Nechapu presne to za co mam koupit tank ?  kdyz potrebuju 5000 volnych skusenosti na koupi tanku tak musim vybojovat 100 000 skusenosti z bitev ? 

Dekuji 

Příklad:

Máš tank Tiger, jak hraješ získáváš expy a ty používáš na výzkum nových modulů (věže, děla, pásy,motory), jakmile máš všechno vyzkoumáno, tak můžeš jít na další tank v řadě a to je Tiger 2, až zahraješ dostatečný počet bitev a máš expy na výzkum tohoto tanku (můžeš použít i volné;), tak si ho vyzkoumáš, jakmile si vyzkoumáš Tigera 2, tak se změní Tiger 1 na elitní tank, protože má již vyzkoumané všechno a expy jím získané za další bitvy si můžeš převést za goldy na volné expy, jinak standartně z něj máš 5% do volných zkušeností.

Hraju Kráčející Válečné Roboty..

esprit_cz #28 Posted 13 May 2015 - 09:52 PM

First Sergeant

• Player
  • 33840 battles
  • 4,471
  • [SCRY]

View Posttpag2002, on 19 April 2015 - 05:20 AM, said:

ahojte, 

Dekuji 

Je to naprosto jednoduche. Vedle tlacitka "bitva" mas v levo na kolik mas vycvicenou posadku. V pravo (Vylepseni) zase ziskane zkusenosti, ze kterych se ti odecita tech 5% do volnych. U kazdeho tanku je to jinak, podle toho, jak s nim jezdis! Za ty zkusenosti vyzkoumavas tank - vylepsujes. To muzes pres tu ikonku tanku a nebo dole v pravo pres vyzkum, aby si se treba podival po jake vetvy pujdes za jakymi tanky. Az cely tank vyzkoumas, muzes si poridit o tridu vyssi. K tomu potrebujes urcity pocet zkusenosti a kredit. Coz je vse u toho tanku napsane. Volne zkusenosti muzes pouzit na cokoliv a jaky koliv tank. At k vyzkoumani nebo ke koupi, kdyz ti budou chybet zkusenosti. Staci?

esprit_cz #29 Posted 14 May 2015 - 04:32 AM

First Sergeant

• Player
  • 33840 battles
  • 4,471
  • [SCRY]
Me uz se to v noci nechtelo nejak rozepisovat. S temi XP mas nekolik moznosti. Zalezi, jak pospichas. Jestli pospichas, mas variantu goldu. Coz je verze, za kterou si zaplatis. Goldy muzes prevadet na kredit i volne zkusenosti. Kdyz chces koupit tank, take mas 2 moznosti. Prvni je, ze nahrajes potrebne mnozstvi XP a kreditu ke koupi noveho tanku a koupis ho nevyzkomany. Dalsi moznost je takova, ze hrajes dal, az nahrajes tolik XP, ze uz koupis rovnou vyzkoumany tank.Vse je otazkou casu, jak moc ho chces a jak na nej pospichas. Take jake jsou tvoje zamery s puvodnim tankem. Zda ho hned prodas a nebo si ho nechas a udelas z neho elitniho. To je, jak popisoval meda, ze ho musis mit celeho vyzkoumaneho + ten o tridu vyss. Nezapomen, ze si limitovany poctem mist v garazi, ktery si muzes rosirit goldy. Ale pokud nechces do hry investovat penize, budes to muset nejak redukovat. Nech si jen ty tanky, se kterymi se ti hraje dobre. Kazdemu sedi neco jineho. V prvni tride na vyber moc nemas, az v te druhe zacnes poznavat typy tanku. Lehke, stredni, tezke a stihace. Kam se uberes a co ti bude vyhovovat, je jen na tobe

Edited by esprit_cz, 14 May 2015 - 04:33 AM.

panpalinoxxx #30 Posted 07 June 2016 - 05:27 AM

Private

• Player
  • 338 battles
  • 1
Zdar mam problém mel jsem dost XP abych si koupil t34.tir6. Koupil jsem ho za 27xp ale neměl jsem místo v garáží tak jsem prodal jiný tank ale novy se mi už neobjevil v garáží.

Edited by panpalinoxxx, 07 June 2016 - 05:29 AM.

arathorrn #31 Posted 07 June 2016 - 06:00 AM

First Sergeant

• Player
  • 25578 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

View Postpanpalinoxxx, on 07 June 2016 - 05:27 AM, said:

Zdar mam problém mel jsem dost XP abych si koupil t34.tir6. Koupil jsem ho za 27xp ale neměl jsem místo v garáží tak jsem prodal jiný tank ale novy se mi už neobjevil v garáží.

Jednoduše ho máš pouze vyzkoumaný, ne zakoupený. Musíš zaplatit částku v kreditech, pak budeš mít tank v garáži. Jiné vysvětlení mě nenapadá. Pokud jsi neměl místo v garáži, nemohl jsi tank koupit, pouze vyzkoumat. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

scotom #32 Posted 07 June 2016 - 12:01 PM

Sergeant

• Player
  • 21381 battles
  • 422
  • [TFCZ]

View Postarathorrn, on 07 June 2016 - 07:00 AM, said:

Jednoduše ho máš pouze vyzkoumaný, ne zakoupený. Musíš zaplatit částku v kreditech, pak budeš mít tank v garáži. Jiné vysvětlení mě nenapadá. Pokud jsi neměl místo v garáži, nemohl jsi tank koupit, pouze vyzkoumat. 

Přesně tak.Už několikrát se mi to  stalo.Stačí uvolnit jedno místo v garáži nebo mít dostatek kreditů (podle toho,co chybí;) a znova zadat koupi tanku.​

Edited by scotom, 07 June 2016 - 12:03 PM.

ratoho_1 #33 Posted 24 July 2016 - 09:03 AM

Private

• Player
  • 44063 battles
  • 1
  • [CZVSK]
Ahojte ako získam zlataky bez kupovania za reálne peniaze ďakujem za odpoveď

xxxFIREFOXxxx #34 Posted 24 July 2016 - 09:09 AM

First Sergeant

• Player
  • 10892 battles
  • 1,314
Mas 8.000 bitiek a pytas sa taku primitivnu otazku ? Goldy bez realnych penazi ziskas v sutaziach a obcas plnenim misii. Predbehnem tvoju dalsiu otazku ohladne tych sutazi..... sutaze byvaju zverejnene priamo v hre tu na fore, asi aj na fb.

Nepriatelov sa nebojim, na mnozstvo nehladim

Berrenn #35 Posted 28 August 2016 - 02:10 PM

Lance-corporal

• Player
  • 6605 battles
  • 83
  • [TFCZ]

Ahoj.

Vložím další hloupou otázku, kterás nákupem tanku také lehce souvisí.

Jakožto začátečník jsem se poslední dobou usídlil na tancích 5. úrovně, abych aspoň mohl pomáhat klanu s výzkumem zásobování. Jedu jen v Sovětské linii (neptejte se proč, sám vlastně nevím :-D, prostě jsem s nimi začal). Jenže v té není žádný light na pátém tieru. Pouze Němec a Brit. A teď, o co běží: Mám (relativně) dost peněz a dokonce i volných zkušeností, abych si jeden z nich vyzkoumal. Musím postupně prozkoumat i předchozí tanky (od tieru1, na což zase tolik těch volných zkušeností nemám), nebo mi volné zkušenosti toto umožní přeskočit? Tím mám na mysli vykoumat pouze tento tank a jeho příslušenství. Výsledkem by byl komplet tým na levelu 5.

Snad jsem to popsal jasně. Děkuji za odpovědi.

Discord: Beren [TFCZ]#1285

arathorrn #36 Posted 28 August 2016 - 05:10 PM

First Sergeant

• Player
  • 25578 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]
Vyzkoumat musíš všechny předchozí stroje. Pokud chceš jen V tier, musíš předchozí přeexpit, jezdit s nimi nemusíš. Jenže to ti sežere ty volné expy a stejně budeš muset jezdit. Jako ty tanky nižších úrovní jdou docela rychle a ještě získáš další expy, takže nespěchej a projeď si tu řadu k pětce. Alespoň budeš zase zkušenější. Spěch je cesta k noobství.

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

xxxFIREFOXxxx #37 Posted 28 August 2016 - 05:48 PM

First Sergeant

• Player
  • 10892 battles
  • 1,314
Suhlas s arathorrnom...ked uz sa musis ponahlat, tak aspon na kazdom tanku sprav tak, ze zakladny tank poctivo vyexpis, a nasledne za volne z neho spravis full. A na dalsi chod az budes mat na nom pomer poskodenia viac ako 1, teda rozdas viac dmg ako dostanes.... Neponahlaj sa, lebo co sa nenaucis na low tieroch zadarmo, tak draho zaplatis na hornych tieroch

Nepriatelov sa nebojim, na mnozstvo nehladim

Berrenn #38 Posted 29 August 2016 - 04:04 AM

Lance-corporal

• Player
  • 6605 battles
  • 83
  • [TFCZ]

Díky za odpovědi.

Rozhodně nehodlám spěchat a je mi jasné, že na tieru V zůstanu vyset hodně, ale hodně dlouho. Jak jsem psal, jde mi hlavně o přispívání do klanového výzkumu zásobování. Když už mě někde vzali, tak (i když jsem lama) ať tam nejsem jen pro úplnou ostudu, ale i trošku k užitku. Mám totiž obavy, že se svou neschopností se k poměru poškození víc jak 1 asi nikdy nedohrabu...

Ještě jednou děkuji.

Discord: Beren [TFCZ]#1285

arathorrn #39 Posted 29 August 2016 - 04:12 AM

First Sergeant

• Player
  • 25578 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]
Já taky děkuji, jsi jeden z mála, který poděkoval za pomoc. Určitě se tvé staty zlepší, chce to trpělivost a také vytrvalost. Vstup do klanu je dobrý krok. Hodně štěstí ve hře a příznivé RNG.

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

MadSkunk #40 Posted 29 August 2016 - 09:11 AM

First Sergeant

• Player
  • 19371 battles
  • 1,253

View PostBerrenn, on 29 August 2016 - 05:04 AM, said:

Díky za odpovědi.

Rozhodně nehodlám spěchat a je mi jasné, že na tieru V zůstanu vyset hodně, ale hodně dlouho. Jak jsem psal, jde mi hlavně o přispívání do klanového výzkumu zásobování. Když už mě někde vzali, tak (i když jsem lama) ať tam nejsem jen pro úplnou ostudu, ale i trošku k užitku. Mám totiž obavy, že se svou neschopností se k poměru poškození víc jak 1 asi nikdy nedohrabu...

Ještě jednou děkuji.

Jak Te tak ctu, nemam obavy o Tvuj budouci uspech ve hre. Jestli chces, muzeme si spolu zahrat par cet.

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users